Studia podyplomowe- architektura krajobrazu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 08:12   #1
waniliowy_ludek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5

Studia podyplomowe- architektura krajobrazu


Zacznę od tego, że nie wiem czy założyłam wątek w odpowiednim miejscu W razie czego proszę nie bić

Podpowiedzcie proszę coś na temat studiów podyplomowych z zakresu architektury krajobrazu lub pokrewnego kierunku (nawiązującego do dbania o spójną architekturę miejską, wizerunek miasta), najlepiej w Poznaniu.

Wstępnie zdecydowałam się na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, ale nie do końca jestem przekonana...
Może któraś z was "robi" tam podyplomówkę? Interesuje mnie wszystko na ten temat... jak wyglądają zaliczenia, poziom nauczania i stopień trudności (dla kogoś "nie z branży" ;-) ), kwalifikacje po ukończeniu kierunku- możliwość zastosowania zdobytej wiedzy, ewentualne dodatkowe uprawnienia...

Myślałam też o kreowaniu przestrzeni publicznej w Wyższej Szkole Psychologi Społecznej, mają oddział w WSNHiD w Poznaniu, ale wydaje mi się, że to może być trochę "pic na wodę". Z drugiej strony studia tutaj trwają dwa semestry, więc już po roku mamy w ręku dyplom...

Sama nie wiem na co się zdecydować...

Proszę moderatora o przeniesienie wątku do podforum "Szkolna ławka".

Edytowane przez waniliowy_ludek
Czas edycji: 2011-09-06 o 13:30
waniliowy_ludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 12:46   #2
Karolka2999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1
Dot.: Studia podyplomowe- architektura krajobrazu

Też miałam podobne rozterki co Ty. Ostatecznie zdecydowałam się na podyplomowe z architektury krajobrazu na WSKZ-ecie i nie żałuję ani chwili. Pracuję na pełen etat w pracowni projektowej, więc mój tryb zdalny dosłownie ratuje życie, nie dałabym po prostu rady z dojazdami na zjazdy w przypadku studiów stacjonarnych.
Karolka2999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 13:46:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.