Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-03, 00:52   #301
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Czy łykanie chromu jako sposób na ograniczenie wiecznego apetytu na słodkie ma sens? Po jakim czasie można spodziewać sie efektów? Czytałam, ze to ponoć placebo..
po dwóch miesiącach porzuciłam chrom, nie było mniejszego apetytu na słodycze.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 02:27   #302
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

To ja tak miałam z morwą-żadnej różnicy.

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie zmywarki. Wydaje mi się, że te 3-4 lata temu łatwiej było znaleźć coś koło 1 000 zł. Kupiliśmy z szufladą za ok 1 500 zł. Były tańsze, ale z koszykiem, ale mamy bardzo malutko miejsca i po prostu przy obecnej zabudowie kuchni nie było szans na większą. Ogólnie kocham ja miłością absolutną <3

Dziękuję też za odpowiedzi odnośnie noclegu, jak będę miała chwilę, to wrócę do poprzedniego wątku i odpowiem, bo temat wciąż aktualny

Pytanie:
Od jakiegoś czasu pracuję w czymś innym niż przez ostatnie kilka lat. Ciężko mi się przestawić, praca jest świetna (wręcz wymarzona), ale jestem mało wydajna. Co prawda kierownik jest wyrozumiały, bo wie, że to wszystko jest dla mnie nowe, ale jednak źle się czuję z tym, że dotąd w tym, co robiłam (zawodowo i wolontariacko) byłam zaje.bist.ta, a tu taki klops. Jak przyspieszyć? Coraz więcej kumam, rzadziej zaglądam w notatki, ale jednak nie jestem tak wspaniała, jakbym chciała (). Staram się skupiać na zadaniu, rozmawiam, gdy robię przerwę lub się ruszam (wstaję po coś, wychodzę po coś itd.). Nie spędzam całego dnia przy komputerze, więc to nie znużenie/zmęczenie. Macie jakieś rady? Chciałabym mieć przedłużoną umowę
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 02:41   #303
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Czy łykanie chromu jako sposób na ograniczenie wiecznego apetytu na słodkie ma sens? Po jakim czasie można spodziewać sie efektów? Czytałam, ze to ponoć placebo..
Wzięłam opakowanie i żadnego działania nie zauważyłam, odstawiłam.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 02:50   #304
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Mam stewię w liściach. Jak ją zaparzać, żeby słodzić? Chodzi mi o proporcje liści do wody, bo nie chcę liści np. w kawie
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 03:00   #305
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Mam stewię w liściach. Jak ją zaparzać, żeby słodzić? Chodzi mi o proporcje liści do wody, bo nie chcę liści np. w kawie
Musisz sama wyczuć, wypróbować ile listków da Tobie wystarczającą ilość słodyczy. Niestety ta słodycz z listków ma pewien posmak. Mnie starcza szczypta na kubek, ale ja sypię listki bezpośrednio do wrzątku i herbaty
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 06:43   #306
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Wzięłam opakowanie i żadnego działania nie zauważyłam, odstawiłam.
Ja tez nie widzialam efektow.

U mnie o wiele lepsze efekty dało regularne przyjmowanie...magnezu
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 07:09   #307
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Miał/ma ktoś polipy w nosie ?
Ja. Co chcesz wiedzieć? Możesz pisać na priv
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 07:16   #308
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja. Co chcesz wiedzieć? Możesz pisać na priv
Jeszcze nic gdyż dopiero jutro się dowiem u rodzinnej Mam tylko podejrzenia, że właśnie to mam ale czy na pewno to nie wiem.
Okej jeśli będę wiedziała co i jak napisze
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 08:25   #309
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Jeśli o 9 wzięłam lek, którego nie wolno łączyć z alkoholem to kiedy mogę coś wypić? Dziś koło 19 już chyba powinno być ok?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 09:40   #310
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość

Pytanie:
Od jakiegoś czasu pracuję w czymś innym niż przez ostatnie kilka lat. Ciężko mi się przestawić, praca jest świetna (wręcz wymarzona), ale jestem mało wydajna. Co prawda kierownik jest wyrozumiały, bo wie, że to wszystko jest dla mnie nowe, ale jednak źle się czuję z tym, że dotąd w tym, co robiłam (zawodowo i wolontariacko) byłam zaje.bist.ta, a tu taki klops. Jak przyspieszyć? Coraz więcej kumam, rzadziej zaglądam w notatki, ale jednak nie jestem tak wspaniała, jakbym chciała (). Staram się skupiać na zadaniu, rozmawiam, gdy robię przerwę lub się ruszam (wstaję po coś, wychodzę po coś itd.). Nie spędzam całego dnia przy komputerze, więc to nie znużenie/zmęczenie. Macie jakieś rady? Chciałabym mieć przedłużoną umowę
U mnie w robocie, jeżeli ktoś ma wydajność pracownika z rocznym stażem, po 1-2 miechach to jest to źle widziane. Sprawdzają, czy taka osoba nie kłamie przy wypełnieniu tabelek z produktywnością i innymi pierdołami. Musisz wyczuć pracodawcę, czego od Ciebie oczekuje.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:21   #311
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
dziewczyny, ma któras z was pakiet medyczny z pzu?jeżeli tak, jesteście zadowolone?
To ubezpieczenie PZU Opieka Medyczna? Jeśli to masz na myśli, to mam, jestem bardzo zadowolona. Dostęp do bardzo wielu placówek w wielu miastach, a nie tylko jakiejś jednej sieci medycznej.
macka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 10:34   #312
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Pytanie:
Od jakiegoś czasu pracuję w czymś innym niż przez ostatnie kilka lat. Ciężko mi się przestawić, praca jest świetna (wręcz wymarzona), ale jestem mało wydajna. Co prawda kierownik jest wyrozumiały, bo wie, że to wszystko jest dla mnie nowe, ale jednak źle się czuję z tym, że dotąd w tym, co robiłam (zawodowo i wolontariacko) byłam zaje.bist.ta, a tu taki klops. Jak przyspieszyć? Coraz więcej kumam, rzadziej zaglądam w notatki, ale jednak nie jestem tak wspaniała, jakbym chciała (). Staram się skupiać na zadaniu, rozmawiam, gdy robię przerwę lub się ruszam (wstaję po coś, wychodzę po coś itd.). Nie spędzam całego dnia przy komputerze, więc to nie znużenie/zmęczenie. Macie jakieś rady? Chciałabym mieć przedłużoną umowę
Kurcze mam dokładnie to samo. Choć uważam, że jestem dobra, to jakoś nie potrafię tego przełożyć na nową pracę... W poprzedniej byłam mega wydajnym pracownikiem, a w tej jeżeli spojrzę na siebie obiektywnie, to mam wrażenie, że dużo niżej od przeciętnej...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:51   #313
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
chilli con carne.
daje kukurydze, fasole, papryke i pomidory z puszki.


miałam wycinanego paznokcia, ale największego. żadnego przygotowania. co prawda wcześniej moczyłam nogę w wodzie z szarym mydłem, bo mnie to bolało bo mi się paznokieć wrastał.
natomiast potym miałam jakieś maści do smarowania i opatrunek.
i szykuj się z tym, że wtedy pewnie ludzie cześciej będą Cię deptać


ja robię muffiny w silikonie i bardzo sobie chwalę. nie używam już do tego papierowych.
[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;53976909]Miałam usunięty (nie wycinany) paznokieć z kciuka u prawej ręki pod miejscowym znieczuleniem. Bardzo długo odrastał i na początku była to bardziej skorupa niż paznokieć. Najgorsze co wspominam to zmienianie opatrunków które się przyklejały do ciała pod paznokciem - masakra....[/QUOTE]
Nie obawiam się bólu. Też usunelam z ręki i fakt opatrunki były nieprzyjemne
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja mialam tak samo z tym, ze mialam wycinany najwiekszy paznokiec u stopy. Wspominam to jako masakte zwlaszca dlatego, ze opatrunki uniemozliwialy zakladsnie jakichkolwiek butow, a posraznienie palca i odrastanie paznokcia byly 'bolesne"...
[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;53979290]Z usunięciem paznokcia u stopy jest jeszcze gorzej niż u ręki z uwagi na buty - nic tylko współczuć. Latem to jeszcze pół biedy bo zawsze jakieś klapki czy mocnej wycięte buty można założyć ale jesienią i zimą? Masakra[/QUOTE]
Uważam, że lepiej zima niż latem. Przynajmniej u mnie. Jak się stopa poci to jeszcze bardziej podraznia
Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Emu, Ugg'i i tego typu sprawdzają się idealnie.
Tak też myślałam. Jednak skarpetka do tego czy nie?
[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;53979624]Obawiam się, że zawsze jakiś tam ucisk jest (paluch jest opuchnięty i dodatkowo owinięty opatrunkiem) nawet w takich miękkich butach - szczególnie jeśli chodzi o 1 lub 5 -skrajny paluch [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mi mały paznokieć na prawej stopie sam właściwie zszedł, mam dużą różnicę między najdłuższym palcem a najkrótszym i większość butów obciera mi bardzo, po prostu paznokieć się zbuntował. Musiałam go trochę oderwać ale niewiele bolało. Nie cierpiałam. Myślę, że to zależy od wielkości paznokcia - w końcu duży paznokieć a mały to przepaść.



Philadelphia w tym przypadku nie jest moim zdaniem konieczna, bo tutaj autorka zaznaczyła, że chodzi o konsystencję. W moim odczuciu ten serek ma wyjątkowy smak, słonawy, być może podbija słodycz, ale ja preferuję w bardziej wytrawnych przepisach. W ogóle zjadłabym go, ale nie mam pomysłu, co zrobić
U mnie to podobnie. Kiedyś się kiwal. Jakoś się trzyma. Niestety jest tak brzydki,ze mi wstyd. Wolę usunąć. I nie mieć wcale. Czytalam,ze może być zanik paznokcia i ju nie odrosnie. Jest malutki
Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Miałam wycinane pół paznokcia z dużego palca i jak już mogłam chodzić (bo pierwsze 2 dni za bardzo bolało), to w Emu było okej

Dziękuję za odpowiedzi. Obawiam się tylko dłuższego stania. Chodzenia na początek. Albo,ze lekarz mnie oleje i powie,ze taka uroda. Byłam u kosmetyczki. Pilowanie płytki nic nie dalo

Wysłane z mojego Classic przy użyciu Tapatalka
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 11:20   #314
Darka83
Raczkowanie
 
Avatar Darka83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Na ulotce powinno pisać, a jeżeli nie, to ja zazwyczaj czekam około 24 godzin. W 10 godzin może niestety się jeszcze nie do końca wchłonąć.

EDIT
Kiedyś miałam jakiś lek dwie tabletki i nie mogłam pić dwa pełne dni przed i dwa pełne dni po. Czyli od 20 w niedzielę, brałam we wtorek wieczór i środę wieczór i teoretycznie w piątek wieczorem już bym mogła, ale powstrzymałam się jeszcze do soboty.

Edytowane przez Darka83
Czas edycji: 2016-01-03 o 11:22
Darka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 11:32   #315
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dziewczyny polecacie jakieś konkretne worki próżniowe na kołdrę?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:16   #316
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Darka83 Pokaż wiadomość
Na ulotce powinno pisać, a jeżeli nie, to ja zazwyczaj czekam około 24 godzin. W 10 godzin może niestety się jeszcze nie do końca wchłonąć.

EDIT
Kiedyś miałam jakiś lek dwie tabletki i nie mogłam pić dwa pełne dni przed i dwa pełne dni po. Czyli od 20 w niedzielę, brałam we wtorek wieczór i środę wieczór i teoretycznie w piątek wieczorem już bym mogła, ale powstrzymałam się jeszcze do soboty.
Nie wiedziałam, że aż tak :O Na ulotce jest tylko "nie należy pić alkoholu podczas stosowania tego leku. Alkohol może nasilać działanie kodeiny". Dodam, ze był to syrop
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:16   #317
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
mój Luby tak ma
nie jest to może mocny rudy, ale jednak rudawy
Może w dzieciństwie był blondynem z rudawym odcieniem? Ja spotykam się z czymś takim u facetów, którzy jak się potem okazuje w dzieciństwie mieli blond (nawet ciemny) z rudawym odcieniem. Potem w dorosłości jak są ciemni to dzieci mają rudawe , ale u ich dzieci też z wiekiem to się zmienia jak zauważyłam.
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:20   #318
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Może w dzieciństwie był blondynem z rudawym odcieniem? Ja spotykam się z czymś takim u facetów, którzy jak się potem okazuje w dzieciństwie mieli blond (nawet ciemny) z rudawym odcieniem. Potem w dorosłości jak są ciemni to dzieci mają rudawe , ale u ich dzieci też z wiekiem to się zmienia jak zauważyłam.
nie,zawsze miał taki średni brąz
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 12:57   #319
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Nie obserwuję regularności żadnej, ale nie mogę wykluczyć, bo☠ jest mi ciężko to ocenić. Przez ostatnie trzy tygodnie jadłam, a poprzednio przez ok. 3 tygodnie nie jadłam. <br>
<br>
Odrzuca mnie od wszystkiego. Z różnych powodów. Konsystencja, smak, zapach, rodzaj. <br>
<br>
Na konkretne produkty nie mam faz, tylko zdarza się, że przez jakiś czas jem np banany i coś tam, bo tylko to przełknę. Jedyne co, to słodycze zawsze zjem. Ale to nie jest tak, że wpierniczam słodycze, a potem nie mam miejsca na coś konkretnego. Biorę do pracy owsiankę, owoce i kanapkę, ale nie jestem w stanie tego przełknąć. A coś jeść muszę, żeby mieć energię. <br>
<br>
Jakiś czas temu robiłam TSH. Wyszło ponad 4, ale rodzinny nie widział problemu. Morfologia zawsze w porządku. W gastroskopii wyszła przepuklina, nadżerki i heliobacter. Heliobacter wybite ��<br>
<br>
Zawsze jadłam &quot;inaczej&quot;, ale od kilku miesięcy jest to nie do zniesienia.
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego, że mam problem, to dostałam antybiotyki na heliobacter. Ft3 i ft4 nie robiłam. Po Nowym Roku zrobię badania.

Co jeszcze mogę zbadać? Morfologia, OB, hormony tarczycy, coś jeszcze?
Spróbuj pójść do endo tak czy tak z takim TSH. Możesz zbadać jeszcze glikemię, AlAT, AspAT, kreatyninę... Ale trochę szukanie w ciemno. Jakieś inne objawy masz?
Masz jakieś dolegliwości po jedzeniu? Bóle, biegunki, zgagę, wzdęcia? Nie straciłaś np. nagle apetytu na mięso?
Jeśli to kwestia spraw takich jak konsystencja, kolor itp. przy braku fizycznych objawów to niestety może to siedzieć w głowie.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
No ja się bawię też kilka lat już i nie chcą wyjść do końca. Tylko na ból wyżynania (a może rz jednak?) się ósemek działają przeciwbólowe. Męczą mnie dziąsła, w jednym miejscu jest troszkę odsloniona szyjka, na reszcie też się chyba zaczyna dziać podobnie. I na to nic nie działa co robię, zęby ofc szczotkowane wymiataniem, smaruje dentoseptem a, wcześniej sacholem. I nic, trzecia noc chwilę drzemana, spać się nie da.
Polewanie rozpuszczoną witaminą c coś da? Bo są ogółem podrażnione, suplementować zaczęłam dopiero wczoraj i może to tego wina jest. Już nie wiem co robić
Lignokaina miejscowo znieczuli ci dziąsła i powinno być lepiej. W tych żelach na ząbkowanie też jest tylko mniejsze stężenie.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mam do usunięcia 2 paznokcie u stóp. Te najmniejsze u każdej. Mam już skierowanie. Czy jest możliwość usunięcia od razu dwóch? Nie wiem czy jakoś się przygotowac?

Wysłane z mojego Classic przy użyciu Tapatalka
Może być problem z chodzeniem po takim zabiegu, więc pomyśl czy dasz radę z obiema stopami na raz. I ból potrafi być duży, więc kwestia czy zniesiesz taki podwójny.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 13:14   #320
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
To ubezpieczenie PZU Opieka Medyczna? Jeśli to masz na myśli, to mam, jestem bardzo zadowolona. Dostęp do bardzo wielu placówek w wielu miastach, a nie tylko jakiejś jednej sieci medycznej.
własnie mamy zabrać w pracy pakiety i dumam bo mialam cos podobnego ale tylko Polimed(średnio bylam zadowolona bo lekarze tacy sobie..) a tu niby rózne placówki, długo czekasz na wizyty?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 14:06   #321
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Pamiętniki Wampirów

Są tu oglądaczki?
Zatrzymałam się na szóstym sezonie, jak bardzo jestem w tyle?
To pierwsze pytanie.
A drugie:
polećcie mi darmową i bezpieczną stronę, na której bez logowania i rejestracji mogę obejrzeć serial z napisami?

Dziękuję z góry!
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 14:19   #322
Angelika2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Hej.
Możecie polecić mi jakiegoś dobrego Endokrynologa w Warszawie (okolice też mogą być)?
I gdzie zrobią mi dobrze USG tarczycy?
Najlepiej prywatnie, żeby szybciej

Byłam już u endokrynologa, ale nic mi nie powiedział, nie pomógł. Wyniki TSH ponad 4 - ale przecież mieszczę się w normie. Co z tego, że objawów niedoczynności coraz więcej.
Angelika2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 14:33   #323
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Angelika2406 Pokaż wiadomość
Hej.
Możecie polecić mi jakiegoś dobrego Endokrynologa w Warszawie (okolice też mogą być)?
I gdzie zrobią mi dobrze USG tarczycy?
Najlepiej prywatnie, żeby szybciej

Byłam już u endokrynologa, ale nic mi nie powiedział, nie pomógł. Wyniki TSH ponad 4 - ale przecież mieszczę się w normie. Co z tego, że objawów niedoczynności coraz więcej.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=720198 tu podpytaj
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 14:45   #324
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Pilne - dostanę w dostawie w Warszawie pizzę większa niż Biesiadowo (57cm)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 14:55   #325
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Kupilam u sprzedawcy 3 przedmioty. Omylkowo zaplacilam przez payU tylko za jeden.... mozna zrobic jakas doplate? Bo jakbym chciala osobno za ten przedmiot zaplacic to znowu doliczy mi koszty przesylki...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 15:10   #326
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

kupowalyscie mydla ze stardej mydlarni?dumam bo zapachy piękne..
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 15:12   #327
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Pilne - dostanę w dostawie w Warszawie pizzę większa niż Biesiadowo (57cm)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak 60 cm camelot - w dodatku lepsza od biesiadowej
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 15:14   #328
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Pamiętniki Wampirów

Są tu oglądaczki?
Zatrzymałam się na szóstym sezonie, jak bardzo jestem w tyle?
To pierwsze pytanie.
A drugie:
polećcie mi darmową i bezpieczną stronę, na której bez logowania i rejestracji mogę obejrzeć serial z napisami?

Dziękuję z góry!
Może być cda, alltube, freedisc, streamin, trochę tego jest
__________________
Lavylites
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 15:15   #329
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Pamiętniki Wampirów

Są tu oglądaczki?
Zatrzymałam się na szóstym sezonie, jak bardzo jestem w tyle?
To pierwsze pytanie.
A drugie:
polećcie mi darmową i bezpieczną stronę, na której bez logowania i rejestracji mogę obejrzeć serial z napisami?

Dziękuję z góry!
Kinoman.tv?
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 15:17   #330
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

z jakich stron można pobrać bezpłatnie torrenty do filmów po angielsku (bez napisów, bez lektora)?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 23:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.