Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 14:36   #61
joanna0208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

Ja swoją pastę zrobiłam już jakiś miesiąc temu. Wyszła za pierwszym razem . Jak na razie użyłam jej tylko raz. Z jednej strony fajny sposób jak ktoś ma bardzo dużo czasu i niewielkie włosków. Ja osobiście mam nciemne i twarde włoski (zapewne przez to, że zawsze używałam maszynki), tak więc pasta za pierwszym razem nie usuwa wszystkich włosków. Wbrew opiniom trochę to boli. Niestety mam później ogromny problem z wrastającymi włoskami.
Jednak mimo wszystko będę próbowała dalej .
joanna0208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 22:35   #62
elaboss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

Cześć. Właśnie wczoraj robiłam po raz pierwszy tą pastę, pięknie mi wyszła, co mnie wielce ucieszyło. Niestety jakiś ze mnie nieogar jest bo jedną nogę depilowałam 3 godziny bo nie umiałam . Ale jak już się zorientowałam o co biega to depilacja drugiej tylko pół godziny mi zajęła. Muszę przyznać że super pomysł z tą pastą
elaboss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:51   #63
LadyVeronicca
Przyczajenie
 
Avatar LadyVeronicca
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

O paście cukrowej wiem od pół roku, próbowałam kilka razy i za każdym była klapa. Ale dzisiaj postanowiłam zrobić ją jeszcze raz, tym razem dokładnie, krok po kroku, z laptopem w ręku, oglądając filmik na yt. Po przygotowaniu wlałam pastę do kubeczka, potem poczekałam aż wystygnie i zrobi się twarda jak kamień. Następnie włożyłam kubek do miski z gorącą wodą na 10 minut i nożem nabrałam niewielką ilość. Trochę ciężko jest rozciągnąć i uplastycznić masę, ale potem idzie gładko i szybko. Pasta nabiera matowości i koloru złotego. Wtedy można zacząć depilację. Należy pamiętać, by depilowaną powierzchnię osypać pudrem (zwykłym dla dzieci) lub talkiem. Bo inaczej możemy sobie przykleić masę do skóry. Muszę przyznać, że z każdą minutą coraz łatwiej szła mi aplikacja. Wydepilowanie obu rąk zajęło mi ok.godziny, ale myślę, że dojdę do wprawy. Pamiętajcie! Róbcie dokładnie według przepisu!!! Powodzenia w depilacji
zapraszam do klubu Naturalnie Piękne, którego jestem adminką. Pomóżcie w rozkręcaniu wątków
LadyVeronicca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:48   #64
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

ja jestem zachwycona pasta cukrową którą sama zrobiłam, depilacja taka mniej boli niż woskiem, a w porównaniu z depilatorem to wcale, teraz mam okolice intymne idealnie gładkie i nic nikogo nie kłuje..
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:05   #65
silence9292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

Mam problem... moja pasta cukrowa jest gotowa, po nagrzaniu lepie kulke ale zaczyna strasznie sie kleic do palcy i nie wiem jak nia depilowac...w czym robie blad ?
silence9292 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 10:46   #66
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

kiedys próbowalam i sie poparzylam z kolezanką ale moze cos zle robilismy :P ostatnio czytalam na xxxx ponoc mniej boli przy depilacji i fajnie łagodzi był ktos moze w wawie na czymś takim ?
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-30 o 08:40 Powód: reklama
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:43   #67
Ourelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

Ciekawy sposób. Coś tam na pewno boli, ale jak mówicie, że mnij niż przy wosku to warto spróbować. Dotychczas myślałam, że masy / pasty cukrowej to się używa raczej w cukiernictwie. No, ale to tym bardziej ciekawe.

Edytowane przez Ourelia
Czas edycji: 2014-11-29 o 12:13
Ourelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 08:52   #68
Kinia G
Przyczajenie
 
Avatar Kinia G
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

Wypróbowałam depilacji pastą cukrową-bikini brazylijskie. Efekt był powalający. Skóra jest gładka na długo- w moim przypadku to było aż 5 tygodni. Rzeczywiście bolało-ale był to chwilowy ból. Polecam !!!
Kinia G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 13:44   #69
carmona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

silence9292 widocznie za krótko ją gotowałaś, pogotuj ją jeszcze parę minut, ja też taką zrobiłam ostatnio.
carmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:23   #70
alia993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

Kupiłam pastę alexya i próbowałam wydepilować bikini. Jak dla mnie-masakra... Już pomijając że klei się do paznokci, to mimo że nakładałam pastę pod włos i zrywałam z włosem, wychodziło po 5-10 włosków z 15-20 cm kwadratowych skóry... Czyli tyle co nic. I po paru minutach pasta robiła się tak miękka że gdy próbowałam oderwać ją od skóry urywała się i reszta pasty pozostawała na skórze. Czy robiłam coś nie tak, czy właśnie taki urok tej pasty?
alia993 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-17 10:23:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.