Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-01-24, 10:26   #121
milwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 52
GG do milwa
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

maryniu- wydaje mi sie ze chyba wiecej zakladow " robi " na kadusie. Ja znam jeden, na swobodnej, z tym ze zastrzegam , jest to prawdziwy "zaklad fryzjerski" chyba 5 kategorii, a umiejscowiony jest w baraku. I tam mają kadusa, wiec moze tam spytaj czy ci nie sprzedadzą? albo dadzą namiaty na dystrybutora?
A co do sklepu na Pereca- na info tel tez dawali mi jakies bzdurne numery. Oni po prostu nie są umieszczeni w książce tel. Wiec naprawdę radzę pofatygowac się osobiscie- ten sklep naprawde robi wrażenie- jest dużu, samoobsługowy, jest tam tyle firm fryzjerskich , o ktorych w życiu nie slyszalam.
A jakie prostownice tam mają.....i inne cuda...
A w kameleonie chyba tez pytalas?
jejku, mam nadzieje ze uda ci sie zdobyc silisa
pozdrawiam
milwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-25, 18:57   #122
abs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Znalazłam strone na której można kupić preparat STRATE-IT w systemie on-line ale nie wiem jakie zasady tam obowiazują. Oto jej adres: http://www.fryzela.pl

pozdrawiam
abs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-25, 19:38   #123
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Ja tez ta strone widzialam,ale ona jest tylko dla wypranych... To znaczy dla zakladow fryzjerskich itp. Inni uzytkownicy nie moga sie zalogowac. Ja bez zalogowania zamowilam produkt i podalam dane zeby mi przyslali, ale niestety mijaja juz 2 tygodnie i zadnego znaku..
MILWA chyba mnie namowilas, jutro pojde do tego sklepu na Pereca i sprawdze co jest. A poza tym odkrylam 2 strony gdzie mozna zamowic poczta trwale do prostowania wlosow. Jeden to krem TANGO z hurtowni AFRo,ktory kosztuje 28zl. Natomiast drugi jest z hurtowni FAROUK Trwała do prostowania włosów BioSilk Curl Eliminator.Ale nie ma pokazanego zdjecia. Niestety przesylka pocztowa jest dosc droga.. Pozdrawiam !!
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-25, 19:44   #124
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

zapomnialam dodac ze produkt drugiej firmy jest duzo drozszy bo miedzy 50 a 70 zl + przesylka kolo20 zl.
pozdrawiam
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-26, 14:10   #125
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Marynia 19, mogłabyś podać linki do tych hurtowni... ??? Plis plis
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-26, 16:11   #126
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

MILWA !! Jestes wspaniala, mialas racje wlasnie dzis kupilam na Pereca sobie trwala do prostowania wlosow firmy KADUS. Rzeczywiscie instrukcja obslugi jest dosc skomplikowana, ale chyba sobie poradze z kolezankaTO bardzo dobra firma wiec produkt na pewno sie sprawdzi W kazdym razie zaplacilam 37zl, a u fryzjera zabieg kosztuje 200zl! Wiec nie ma co porownywac cen.
No ja juz rezygnuje z kupna z przesylka, ale oczywiscie podaje zainteresowanym
Moniqsia
http://www.afro.com.pl/
http://www.farouk.pl/oferta.html#Trwałe
nie wiem ktora firma lepsza.. W kazdym razie powodzenia
POZDRAWIAM
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-26, 16:24   #127
milwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 52
GG do milwa
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

No to super!!!Ciesze sie bardzo, mam nadzieję , ze zdasz relację, jak dziala preparat i czy jestes zadowolona.
Póki co - umieram z ciekawości
pozdrawiam
milwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-26, 16:54   #128
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Marynia, daj znać czy ta trwała Kadusa to tylko prostuje czy także wygładza włosy
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-26, 20:37   #129
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Na pewno napisze ale narazie pare dni poczekam bo mam studniowke i wole nie ryzykowac przed, a noz bede lysa..
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-30, 13:48   #130
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Marynia, czekam z niecierpiwością, czy też bęziesz zadowolona po azbiegu, zwłaszcza, że też chcę zrobić sobie małe prostowanko Pozdrawiam, życzę udanej studniówki
Buziaki
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-30, 17:45   #131
chanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
GG do chanel
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

bardzo zainteresował mnie ten kosmetyk 'silis'!!! moje włosy są mniej więcej takie jak na fotce (masakra). Masakra tzn są kręcone, niesforne itp. Ale mimo to troszcze się o nie i są zadbane mam pytanie: czy ten kosmetyk jest w stanie wyprostowac choć troche włosy takie jak na zdjęciu? prosze o odp i z gory dziekuje (to nie jest moje zdjęcie, ale moje włosy są w tym stylu)
chanel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-31, 19:11   #132
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Chanel, szczerze mówiąc, to na całkowite wyprostowanie Twoich włosów raczej nie ma co liczyć (nie będą proste, jak druciki) ale z pewnością będą one bardziej proste po takim zabiegu, bardziej podatne za dalsze zabiegi i bardziej wygładzone.
Pozdrawiam
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-31, 20:50   #133
chanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
GG do chanel
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

a czy po takim zabiegu (po uzyciu tego preparatu) mozna dodatkowo prostowac włosy prostownicą?
*a teraz z innej beczki heh. szukam ciekawych cięć dla długich prostych włosów. jezeli ktos ma jakies propozycje, to prosze!!!
POZDRAWIAM PAPA
chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-01, 08:16   #134
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

hej chanel....wiesz co...nie mogę Ci dać pewności ze SILIS wyprostuje Ci włoski,na tyle by były one prościutkie....mogłabyś się pytać o SILIS nr 2 ten mocniejszy przeznaczony do mocnych,falowanych włosów.Napewno jest bardziej efektywny niż 1 i napewno jakiś efekt będzie ale jaki to hmmm musiałabyś zaryzykować....a co do tego czy możesz potem prostować włoski to jak najbardziej tak..Pozdrawiam
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-04, 23:02   #135
Malineczka140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
GG do Malineczka140
Re: Chemiczne prostowanie włosów

Chcę sie poddać takiemu prostowaniu włosów na dłuższą mete ale nie wiem czy to sie opłaca?!Ile takie coś kosztuje?Jezeli posiadam włosy do ramion i skręcaja mi sie tylko na weirzchu przy koncach mi sie lekko skrecaja i to chyba od wilgoci?!Ile takie coś kosztuje?I czy można to zrobić w okolicach Wrocławia a najlepiej we Wrocławiu?Prosze o szybka odpowiedz poniewaz bardzo mi natym zalerzy!Z góry dziekuje Gonia!
Malaja napisał(a):
> Czy któraś z Was zaaplikowała juz sobie taka "trwałą"?
> Ja mam zamiar,nie wiem tylko ile taki zabieg kosztuje,ile sie utrzymuje itp
> Dodam tylko ze moje włosy nie sa krecone a nawet falowane...dlatego sa takie nieznośne ponieważ od nasady sa proste a ku końcom sie delikatnie wywijają przez co nie sa proste
> Marze o prostych włosach a nie chce ich juz palić prostownicą :/
> Ah i nie sa zbyt długie-prawie do ramion
> Pozdrawiam
Malineczka140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-07, 09:21   #136
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Bo ja mam bardzo gęste i puszyste włosy i falujące. Chciałabym je wyprostować ale nie wiem czy po wyprostowaniu wciąż będą takie jakby sianowate, czy staną sie gładkie.
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-07, 10:06   #137
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Dziewczyny, czy któraś z Was prostowała jeszcze swoje włoski i mogłaby podzielić się znami swoimi wrażeniami?
Marynia 19, miałaś napisać, jak tam Twoje włoski. A jak tam u Cibie Malaja po drugim użyciu SILIS?
Buziaki dla wszystkich dziewczątek marzących o prostych włoskach
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-07, 12:42   #138
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Hej Moniqsia!
Jeszcez nie robiłam drugi raz....zrobię gdzieś tak koło kwietnia-maja...na wiosnę gdy już wyjdzie słoneczko Teraz chcę by włoski troszke odzyły
Potem je troszke podetne i znów wyprostuje
Pozdrawiam
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-07, 18:07   #139
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Czy ktoś będzie tak miły i odpowie na moje pytanie ?? Z góry dziękuje.Bo ja mam bardzo gęste, puszyste włosy i falujące. Chciałabym je wyprostować ale nie wiem czy po wyprostowaniu wciąż będą takie jakby sianowate, czy staną sie gładkie???
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-07, 20:50   #140
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

hej...otóż ja odpowiem chociaż to pytanie już padło w tym wątku wystarczy dobrze poczytać
Trwała prostująca ma za zadanie wyprostować a nie wygładzić włosy...będą prostsze,ale raczej gładkie nie będą tymbardziej ze masz same w sobie je puszyste
Pozrawiam
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-07, 22:50   #141
Anjaah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
GG do Anjaah
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Heyo Babeczki !
Nie czytalam all waszych postow,ale pierwsze kilkadziesiad czytnelam...po zareklamowaniu przez MALAJE tej trwalej SILIS zaczelam jej szukac niestety bez skutku wiec kupilam preparat do trwalej ondulacji pochodzenia Amerykanskiego ;d
BioSilk...wydalam na niego 60zł w hurtowni fryzjerskiej...oczywiscie umowilam sie na wizyte u fryzjerki wole zeby to zrobila profesionalistka...zazycz yla sobie 150zł i powiedziala ze bedzie to trwalo 4h :/ nie wiem czemu jak preparat trzeba trzymac ok 25 min na glowce wiec czas potwierdza sie z jednym z porzpednich postow...no i oczywiscie pytala sie sie jakie mam wlosy ... wiec tutaj zdziwko wazny byl kolor :/ okazuje sie ze latwiej wyprotowac klaczki szatynce niz blondynce...nie wiedzac czemu ,no i of course trza miec zdrowe itd itp Wiec trzymajata palce...za ta laske zeby w srode mi je dobrze zrobila...bo drugi raz nie chce wyladowac w hurtowni fryzjerskiej tym razem po peruke Pozdro ALL
Malaja napisał(a):
> hej...otóż ja odpowiem chociaż to pytanie już padło w tym wątku wystarczy dobrze poczytać
> Trwała prostująca ma za zadanie wyprostować a nie wygładzić włosy...będą prostsze,ale raczej gładkie nie będą tymbardziej ze masz same w sobie je puszyste
> Pozrawiam
Anjaah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 08:34   #142
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

hehe 150 zł!To troszke Cie to wyniesie...nie wiem co ta fryzjerka bedzie robić przez 4 h hehe skoro rzeczywiście krem poiwien być trzymany na zdrowych włosach około 20 min ...moze bedzie smarować po 1 paśmie...czekać i sprawdzać czy jest proste?hehehe w każdym razie nic sie nie boj-napewno fryzjer sobie poradzi Powodzenia zycze
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 10:05   #143
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: Chemiczne prostowanie włosów

Podaję link do dyskusji na temat trwałego prostowania włosów. Odpowiedzi jest dość sporo, więc z pewnością coś wyczytacie
Pozdrowionka
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1103975305
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 17:56   #144
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

tak, wlasnie tak, krem naklada sie pasmo po pasmie, barzdo cienkimi warstwami, a oprocz tego ze naklada sie krem grzebieniem nalezy ze przeczesac , i potem wykonac wiele innych zabiegow, ktyore sa czescia zabiegu prostowania wlosow, do tego dochodzi jeszce plukanie mycie i wiele innych czynnosci, wiec to chyba tlumaczy dlaczego zabieg trwa...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 18:29   #145
Anjaah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
GG do Anjaah
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

prosze was powiedzcie mi jeszcze jedno, bo jestem w tej chwili zdezorientowana...powiedz iano mi w jednym z salonow fryzjerskich ze prostowanie wlosow trwala jest bardzo szkodliwe grozi to wypadanieciem wlosow razem z cebulkami.
Wiec wole miec juz falowane niz byc lysa...co robic?!
a propo moj preparat sklada sie z 3 czesci:
-smoothing cream
-cream uetralizer
-friut coctail
nazywa sie BioSilk curl eliminator. Moze go ktos uzywal? badz uzywa
Anjaah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 18:56   #146
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

gdyby tak bylo tyo nie zostalby produkt dopuszczony do pracy z ludzkimi wlosami!!! no nie wiem juz co powiedziec, bo to juz naprawde bezsensowna opinia fryzjera , ktory chyba pominal sie z powolaniem, tego co ci to powiedzial
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 19:06   #147
Anjaah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
GG do Anjaah
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

a czy zna pani ten produkt ? czy pracuje pani na nim? firma ..FAROUK SYSTEM USA. BIOSILK.....
Anjaah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 19:08   #148
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Hej, sorry ,ze tak dawno nie pisalam no ale to dlatego, ze jeszcze nie uzywalam tej trwalej firmy KADUs. Wszyscy sie boja podjac ryzyka. Sama musze przyznac ze wykonanie zabiegu nie jest latwe. A na dodatek duzo osob mnie straszy ze zniszcze wlosy. ALe jak to kazda trwala niszcze wlosy, ale nikt jeszcze od tego nie wylysial!! W kazdym razie pewnie udam sie do fryzjera tylko musze poszukac jakiegos taniego. Nie bede przeciez placic za zabieg 150 zl... Pozdrawiam
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 19:23   #149
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

tak wiem co to za firma Farouk, nawet ostatnio bylysmy zobaczyc pokaz , ale nie ukrywam nie wzbudzil on naszej ani moich kolezanek zachwytu, wlasnie pokazywali tez prostowanie, fakt wlosy nawet sie wyprostowaly ale nie byly mocno krecone, podkreslam tez ze wykonywal zabieg fryzjer, i robil to dokladnie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 20:03   #150
moniqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 29
GG do moniqsia
Re: TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Marynia19, mogłabyś podzielić się z nami informacją, jak używa się tego środka? Bo jestem ciekawa
Buziaki
moniqsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.