Lakiery hybrydowe - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 13:31   #4951
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hexy hehhe i tak oto w moim mieście znalazałam Mollony
wielkie dzięki za namiary mam nadzieję że też będą mieli tą promocję

Em_ka Ty też masz bliziutko heheh
muszę pooglądać co tam jeszcze ciekawego mają
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:42   #4952
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Hexy hehhe i tak oto w moim mieście znalazałam Mollony
wielkie dzięki za namiary mam nadzieję że też będą mieli tą promocję
To świetnie! Ty z Katowic czy z Bytomia? Ja w tej hurtowni w Katowicach kupowałam. Bardzo jest schowana, bo na podwórzu i na pietrze jakiejś kamienicy. Tak idąc sobie ulicą i nie mając adresu to w życiu bym tam nie trafiła.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 15:05   #4953
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Gelish ma fajną kolekcję Trends
Ten kolorowy kusi mnie najbardziej

RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 15:59   #4954
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny pochwalcie sie swoimi kolorami tifton! Chce sobie nowe kolory kupic a kolory ze zdjecia roznia sie od tego co w butelce.
pomocy
Macie juz te nowe kolory?
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 16:06   #4955
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Gelish ma fajną kolekcję Trends
Ten kolorowy kusi mnie najbardziej

Ale pięknota!
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 16:29   #4956
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość




Przy zamówieniach od 100 zł przesyłka 5 zł

Ja wiem ale w tym miesiącu juz robiłam u nich zamowienie na ponad 100 zł wiec w tym miesiącu wystarczy :p


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 17:49   #4957
ppapryczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery hybrydowe Cosmetic Zone

Witajcie dziewczyny!
Kupiłam lakiery Cosmetic Zone na próbę. Rzeczywiście fantastycznie się trzymają. Mi wytrzymały ponad tydzień, i mogłyby dłużej gdyby nie mokre środowisko pracy i nieużywanie rękawiczek. Zalecam również żeby płytka paznokcia była dobrze wypolerowana ze skórek (lakier na skórkach spowodował u mnie odwarstwienia).

Na stronie internetowej mają pomalowane niektóre wzorniki. Ja wybrałam nude- jest boski. Następne to 056 i 026. Lakiery są bardzo dobrej konsystencji, super się rozprowadzają, przypominają lakiery zwykłe - 1 warstwa jest nieco przeźroczysta, 2 warstwa wydobywa głębie koloru. Nie wysychają (chyba, że pod lampą) przez co nie trzeba się spieszyć z malowaniem). Bardzo lubię je do manicure ombre.

Polecam lakiery również dlatego, że bardzo dobrze usztywniły i utwardziły mi paznokcie! Nigdy jeszcze nie miałam tak długich pazurków (strasznie mi się łamały). Od czasu gdy zaczęłam malować hybrydą tylko rosną. A wszystko dzięki temu, że są na bazie żelu

Ps. Unikajcie jak ognia Neo Nail! Lakier 3 w 1 wytrzymał na moich paznokciach niecałą dobę. Jest fatalnej konsystencji, okropne smugi powstają przy rozprowadzaniu go. Lampę u nich kupiłam 36 W z czujnikiem i wiatraczkiem i przepłaciłam! - bo w Cosmetic zone jest o 50 zł tańsza i ma dodatki! W Sunny Nail też jest tańsza o 50 zł, ale bez dodatków. Tak więc zwróćcie na to uwagę.

Mam jeszcze zamiar wypróbować czy lakiery Cosmetic Zone nadają się do stempli Konad. Podzielę się wrażeniami. Pozdrawiam!
ppapryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 20:42   #4958
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
To świetnie! Ty z Katowic czy z Bytomia? Ja w tej hurtowni w Katowicach kupowałam. Bardzo jest schowana, bo na podwórzu i na pietrze jakiejś kamienicy. Tak idąc sobie ulicą i nie mając adresu to w życiu bym tam nie trafiła.
z Bytomia Fajne tam produkty mają w lipcu się wybiorę.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Gelish ma fajną kolekcję Trends
Ten kolorowy kusi mnie najbardziej

też je dziś podziwiałam na fb

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ppapryczkaa Pokaż wiadomość
Mam jeszcze zamiar wypróbować czy lakiery Cosmetic Zone nadają się do stempli Konad. Podzielę się wrażeniami. Pozdrawiam!
nie musisz próbować - nie nadają się
lakiery konad albo inne do zdobienia lub stempli jak najbardziej się sprawdzą
Ja czekam na takie po 2,50 , sama jestem ciekawa efektów.
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 06:32   #4959
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Roses- dla mnie to zwykły przezroczysty lakier plus wsypane ozdoby do buteleczki Mam takich mnóstwo
I nie używany top z CZ , spróbuje wykombinować jakieś połączenie i dam znać co wyszło
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:33   #4960
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Roses- dla mnie to zwykły przezroczysty lakier plus wsypane ozdoby do buteleczki Mam takich mnóstwo
I nie używany top z CZ , spróbuje wykombinować jakieś połączenie i dam znać co wyszło
Zdolniacha
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 06:55   #4961
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

te lakiery gelisha to nie taka nowośc- ja już je czaiłam grubo ponad 8-9 miesięcy temu na necie. Ale tak jak Enia uważam że takie cuda lepiej zrobić samemu na bazie ozdób.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 13:59   #4962
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Gdyby nie zaporowe ceny Gelisha, już dawno miałabym ich kilka w kolekcji. 77zł za buteleczkę to jednak kosmos. W mollonie za 150 mam 4 kolory
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 07:03   #4963
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny jak wam sie sciagaja Semilac?
Ja wczoraj trzymałam 20 m inut przeszło i hybryda zmiękła ale nie odchodziło ładnie płatem od pazurka tylko wszystko musiałam patyczkiem zeskrobać

wczoraj przyszedł wzornik wachlarz,dziś nakarmiłam dziecko o 6 i malowałam wstawie później jak po podpisuje bo nie mogłam mazaka znaleźć
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 08:43   #4964
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wam sie sciagaja Semilac?
Ja wczoraj trzymałam 20 m inut przeszło i hybryda zmiękła ale nie odchodziło ładnie płatem od pazurka tylko wszystko musiałam patyczkiem zeskrobać
Miałam tak samo ale obstawiam, że tak mocno trzyma się na gelishu. Szukałam informacji w sieci i np osoby które mają zestawy semilac z bazą i topem nie mają żadnych problemów ze ściąganiem
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:58   #4965
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, jak odbijacie folię na hybrydzie? Da radę na warstwę dyspersyjną czy trzeba kupować klej?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:03   #4966
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

wrzuć w wyszukiwarke- m.in. e-Urszula pod koniec lutego szeroko o tym pisała.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:35   #4967
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak odbijacie folię na hybrydzie? Da radę na warstwę dyspersyjną czy trzeba kupować klej?
Jasne że da rade Tylko lepką warstwę przecieram wacikiem bezpyłowym i wtedy się pięknie odbija


Zrobiłam sobie wczoraj nowy mani z Summer Joy-Indigo, nie kurczył się wcale Kolor jest boski!!!! potrzebował 3 warstw ale co tam, nie wstawie fotki bo ani aparatem ani tel nie mogę uchwycić pięknego neonowego koloru
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:37   #4968
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

to zależy od folii-nie każda się odbije. Dlatego proponuję poczytać bo Urszula pisała o licznych aspektach które ciężko streścić w jednym zdaniu.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:41   #4969
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zamówiłam sobie trzy kolory z CZ, czekam na paczkę, zrobię zdjęcia
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 11:48   #4970
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
to zależy od folii-nie każda się odbije. Dlatego proponuję poczytać bo Urszula pisała o licznych aspektach które ciężko streścić w jednym zdaniu.
Ja mam zwykłą z allegro i nie mam z nią żadnych problemów
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 14:22   #4971
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny pomocy!!!
macie juz nowe kolory tifton??albo nr 18?bo chce sobie zamowic ale na tym ich wzorniku nie mozna polegac
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 14:32   #4972
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie trzy kolory z CZ, czekam na paczkę, zrobię zdjęcia
Jakie kolorki zamówiłaś ? - też się przymierzam do kilku nowych i zastanawiam się jakie wybrać
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 17:25   #4973
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Jakie kolorki zamówiłaś ? - też się przymierzam do kilku nowych i zastanawiam się jakie wybrać
Typowo letnie biały, PST15 i PST7 o ile dobrze pamiętam Nie mogę się ich doczekać
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 17:57   #4974
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
to zależy od folii-nie każda się odbije. Dlatego proponuję poczytać bo Urszula pisała o licznych aspektach które ciężko streścić w jednym zdaniu.
Dzięki, tak zrobię
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 01:15   #4975
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: Lakiery hybrydowe

Chciałabym prosić Was o pomoc. Planuję zakupić jakiś zestaw do manicuru hybrydowego. Mam jeszcze lampę z czasów prób z żelami, ale za dużo z tym roboty i zrezygnowałam z tej praktyki. W każdym bądź razie nienawidzę malować paznokci, ponieważ nie znoszę tego jak lakier schnie, a i nie trzyma mi się lakier dłużej niż dwa dni. Jakby tego było mało nigdy nie mogę osiągnąć efektu takiego zabójczego połysku, zawsze gdzieś się dotknę, coś się odciśnie i są takie zmatowione te pazurki. Dlatego zainteresowałam się tymi laierami hybrydowymi. Wiem, że polecanie Cosmetic Zone, ale na bazie Gelish. Nie ukrywam, że koszt 80 zł za samą bazę to dla mnie za dużo na początek i wolałabym zmieścić się w tych 80 zł już z kolorkiem i jakimś topem, bo nie wiem czy nie pójdzie to w odstawkę tak jak żele. Chciałabym zatem, żebyście poradziły mi cz warto w ogóle zaczynać z hybrydą za taką cenę startu i czy przy zakupie wszystkiego Cosmetic Zone te lakiery będą się trzymać. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie opinie, bo marzą mi się piękne, błyszczące pazurki, które będą się trzymały ponad tydzien ;-)
__________________

MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 06:28   #4976
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

widzisz, żeby się właśnie trzymało to trzeba zainwestować w dobre (czyli drogie) produkty. Niektórym Dziewczynom trzyma się dobrze na bazie CZ, Estetiq itd. Innym (np. mnie) na gorszej bazie się nie trzyma (odpryskuje po 2-3 dniach) a na gelishu trzyma się do oporu. Może być tak że kupisz tańsze produkty i będzie trzymało się super, a może być tak że się nie będzie trzymało a co za tym idzie wyrzucisz pieniądze w błoto, zniechęcisz się i rzucisz w odstawkę. Ja proponuję bazę gelish, top eco lub gelish i kolorówkę jak popadnie byle była odmaczalna. Uważam z doświadczenia że lepiej uzbierać i kupić coś lepszego niż wywalić pieniądze. Możesz jednak zaryzykować i spróbować- może akurat Tobie będzie trzymało się super. Trzeba wypróbować na sobie niestety to każdemu sprawdza się co innego.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 09:04   #4977
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość
Chciałabym prosić Was o pomoc. Planuję zakupić jakiś zestaw do manicuru hybrydowego. Mam jeszcze lampę z czasów prób z żelami, ale za dużo z tym roboty i zrezygnowałam z tej praktyki. W każdym bądź razie nienawidzę malować paznokci, ponieważ nie znoszę tego jak lakier schnie, a i nie trzyma mi się lakier dłużej niż dwa dni. Jakby tego było mało nigdy nie mogę osiągnąć efektu takiego zabójczego połysku, zawsze gdzieś się dotknę, coś się odciśnie i są takie zmatowione te pazurki. Dlatego zainteresowałam się tymi laierami hybrydowymi. Wiem, że polecanie Cosmetic Zone, ale na bazie Gelish. Nie ukrywam, że koszt 80 zł za samą bazę to dla mnie za dużo na początek i wolałabym zmieścić się w tych 80 zł już z kolorkiem i jakimś topem, bo nie wiem czy nie pójdzie to w odstawkę tak jak żele. Chciałabym zatem, żebyście poradziły mi cz warto w ogóle zaczynać z hybrydą za taką cenę startu i czy przy zakupie wszystkiego Cosmetic Zone te lakiery będą się trzymać. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie opinie, bo marzą mi się piękne, błyszczące pazurki, które będą się trzymały ponad tydzien ;-)

To trochę zależy od płytki paznokcia i oczywiście poprawnego wykonania, na moich paznokciach CZ sprawdza się bez zarzutu, jeśli masz stosunkowo dobrą płytkę paznokcia warto spróbować .

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Typowo letnie biały, PST15 i PST7 o ile dobrze pamiętam Nie mogę się ich doczekać

pst15 i pst 7 już mam ( jak dla mnie pst 15 ładniejszy ) białego jeszcze nie kupiłam, ale się przymierzam - napisz czy dobrze kryje
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 09:12   #4978
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
To trochę zależy od płytki paznokcia i oczywiście poprawnego wykonania, na moich paznokciach CZ sprawdza się bez zarzutu, jeśli masz stosunkowo dobrą płytkę paznokcia warto spróbować .

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------




pst15 i pst 7 już mam ( jak dla mnie pst 15 ładniejszy ) białego jeszcze nie kupiłam, ale się przymierzam - napisz czy dobrze kryje
Ja chcialam bardziej błękitny, ale też podoba mi się pst 15 taki na lato Biały powinien super wyglądać przy opalonej skórze, pójdzie na pierwszy ogień do testowania

Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2014-05-27 o 09:23
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 09:26   #4979
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
widzisz, żeby się właśnie trzymało to trzeba zainwestować w dobre (czyli drogie) produkty. Niektórym Dziewczynom trzyma się dobrze na bazie CZ, Estetiq itd. Innym (np. mnie) na gorszej bazie się nie trzyma (odpryskuje po 2-3 dniach) a na gelishu trzyma się do oporu. Może być tak że kupisz tańsze produkty i będzie trzymało się super, a może być tak że się nie będzie trzymało a co za tym idzie wyrzucisz pieniądze w błoto, zniechęcisz się i rzucisz w odstawkę. Ja proponuję bazę gelish, top eco lub gelish i kolorówkę jak popadnie byle była odmaczalna. Uważam z doświadczenia że lepiej uzbierać i kupić coś lepszego niż wywalić pieniądze. Możesz jednak zaryzykować i spróbować- może akurat Tobie będzie trzymało się super. Trzeba wypróbować na sobie niestety to każdemu sprawdza się co innego.
A na ile Wam starcza ta baza i top z gelisha. Widziałam, że z Gelisha baza kosztuje na allegro 87zł, do tego top za ok 60zł, nie ukrywam, że to jednak trochę duży wydatek dla mnie. Czytałam gdzieś jeszcze, że na bazie z gelisha ciężko się to ściąga i trzeba spiłowywać resztę, czy to prawda, czy schodzi acetonem?

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
To trochę zależy od płytki paznokcia i oczywiście poprawnego wykonania, na moich paznokciach CZ sprawdza się bez zarzutu, jeśli masz stosunkowo dobrą płytkę paznokcia warto spróbować
No właśnie moja płytka paznokcia jest dość zniszczona i bardzo miękka, dlatego też miewałam problem z żelami bo zwyczajnie odchodziły mi od płytki. Żel był sztywny, a paznokieć bardzo wiotki. Chciałabym żeby trzymało mi się to dość długo, ale żeby nie było aż takiego problemu ze ściągnięciem. Z lakierami mam problem, ponieważ bardzo szybko mi się ścierają-często myję ręce i naczynia. Zależy mi żeby manicure był trwały i wytrzymały, pięknie się błyszczał no i kosztował możliwie jak najmniej ;-) Wiem, że za dobre produkty trzeba trochę zapłacić, ale nie chciałabym też przepłacać, dlatego radzę się doświadczonych koleżanek w tej kwestii i proszę o doradztwo ;-)
__________________

MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 09:44   #4980
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość
A na ile Wam starcza ta baza i top z gelisha. Widziałam, że z Gelisha baza kosztuje na allegro 87zł, do tego top za ok 60zł, nie ukrywam, że to jednak trochę duży wydatek dla mnie. Czytałam gdzieś jeszcze, że na bazie z gelisha ciężko się to ściąga i trzeba spiłowywać resztę, czy to prawda, czy schodzi acetonem?

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



No właśnie moja płytka paznokcia jest dość zniszczona i bardzo miękka, dlatego też miewałam problem z żelami bo zwyczajnie odchodziły mi od płytki. Żel był sztywny, a paznokieć bardzo wiotki. Chciałabym żeby trzymało mi się to dość długo, ale żeby nie było aż takiego problemu ze ściągnięciem. Z lakierami mam problem, ponieważ bardzo szybko mi się ścierają-często myję ręce i naczynia. Zależy mi żeby manicure był trwały i wytrzymały, pięknie się błyszczał no i kosztował możliwie jak najmniej ;-) Wiem, że za dobre produkty trzeba trochę zapłacić, ale nie chciałabym też przepłacać, dlatego radzę się doświadczonych koleżanek w tej kwestii i proszę o doradztwo ;-)

Spróbuj z hybrydami Mollona. Na costanza.pl sa promocję i na poczatek możesz kupić np zestaw za 140 zł - baza, top i dwa kolory. Potem kolorki możesz dokupić z promocji 150 zł (3 kolory + 1 gratis). Lakier wychodzi po 37,50, a jakoś jest naprawdę dobra i profesjonalna firma.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.