Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 12:58   #601
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Niestety chyba będę musiała go zacząć używać bo lakiery z Estetiq robią już po tygodniu odpryski a bez sensu żeby klientki do mnie ciągle przychodziły na poprawki.... to ma się trzymać no



Ja mam taki zwykły z estetiq do cieni i nawet wychodzi, kwestia wprawy chyba bardziej
A jaka masz bazę? Na Gelishu powinna się trzymać każda kolorówka.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 13:01   #602
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
A jaka masz bazę? Na Gelishu powinna się trzymać każda kolorówka.
Bazę też mam z Estetiq. Kupiłam Primer w pisaku ale kwasowy więc nie wiem czy będzie ok...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 13:49   #603
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Bazę też mam z Estetiq. Kupiłam Primer w pisaku ale kwasowy więc nie wiem czy będzie ok...
...
generalnie będzie ok,tylko dawaj go malutko i z daleka od skórek... ale najefektywniej jednak było by kupić dobrą baze i top np.Gelish
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-07-10 o 14:07
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 14:00   #604
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Bazę też mam z Estetiq. Kupiłam Primer w pisaku ale kwasowy więc nie wiem czy będzie ok...
Na pewno przyczepność będzie lepsza, tylko dużo osób narzeka, że paznokcie są bardziej zniszczone.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 18:27   #605
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
generalnie będzie ok,tylko dawaj go malutko i z daleka od skórek... ale najefektywniej jednak było by kupić dobrą baze i top np.Gelish
Mam koleżankę która pracuje na Estetiq i u jej klientek jest wszystko ok więc no może po prostu trafiły mi się takie osoby dwie... Mama w pracy większą część czasu moczy ręce, w domu też coś myje itp a koleżanka może uszkodziła paznokcie w pracy bo nosi kartony... Ocenię jak to wygląda jak przyjdzie do mnie zrobić nowe hybrydy.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:57   #606
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Myślicie że to jakaś pułapka czy faktycznie aż taka promocja?:

http://olx.pl/oferta/lakiery-hybrydo...tml#87866fe58e

cena kusząca, tylko nie pisze nic o pojemności
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 22:08   #607
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny pomóżcie- te które przedłużają pazurki na formie i maluja hybrydą
właśnie zadzwoniła kumpela-obudziła sie ze w sb ma wesele i beeee pazury,mega krótkie,chce chociaż troche przedluzyc i hybryde,jeejuuu nie przedluzałam na formie x lat!
Formy mam, żel i primer pozyczam od sąsiadki i co dalej haha
Oj czuje ze posiedzi u mnie troche

Mam przedluzyc pazurka,zbudować go ładnie,nadać kształt ,przemyć cleanerem i kolor hybrydowy ?TOP i koniec ?

Pomóżcie plissss

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Myślicie że to jakaś pułapka czy faktycznie aż taka promocja?:

http://olx.pl/oferta/lakiery-hybrydo...tml#87866fe58e

cena kusząca, tylko nie pisze nic o pojemności
sama nie wiem co myslec,najlepiej skontaktować sie ze sprzedajaca,co to za pojemnosc i czemu tak tanio
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 23:06   #608
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=Enia_;47253113]Dziewczyny pomóżcie- te które przedłużają pazurki na formie i maluja hybrydą
właśnie zadzwoniła kumpela-obudziła sie ze w sb ma wesele i beeee pazury,mega krótkie,chce chociaż troche przedluzyc i hybryde,jeejuuu nie przedluzałam na formie x lat!
Formy mam, żel i primer pozyczam od sąsiadki i co dalej haha
Oj czuje ze posiedzi u mnie troche

Mam przedluzyc pazurka,zbudować go ładnie,nadać kształt ,przemyć cleanerem i kolor hybrydowy ?TOP i koniec ?

Pomóżcie plissss[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

....
po zbudowaniu i opracowaniu paznokci wyrównaj dokładnie kostką ich powierzchnie i dalej są 2 szkoły...część dziewczyn daje na żel baze hybrydową,a druga część od razu daje kolor...zalezy jakie masz hybrydy...i na koniec top hybrydowy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 06:12   #609
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja ostatnio przedluzalam sobie na formie jednego pazura bo sie urwal nie powiem w jakim miejscu wiec kobitka zrobila mi tego pazura i nawet pociagnela na koniec topem nablyszczajacym do zelu. W domu zmatowilam go sobie bloczkiem, dalam baze, 2xkolor i top. Stwierdzam ze na zelu trzyma sie o nieeeeeeeebo lepiej niz na naturalku no ale to zadne odkrycie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 08:14   #610
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=dark01;47253739]
Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie- te które przedłużają pazurki na formie i maluja hybrydą
właśnie zadzwoniła kumpela-obudziła sie ze w sb ma wesele i beeee pazury,mega krótkie,chce chociaż troche przedluzyc i hybryde,jeejuuu nie przedluzałam na formie x lat!
Formy mam, żel i primer pozyczam od sąsiadki i co dalej haha
Oj czuje ze posiedzi u mnie troche

Mam przedluzyc pazurka,zbudować go ładnie,nadać kształt ,przemyć cleanerem i kolor hybrydowy ?TOP i koniec ?

Pomóżcie plissss[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

....
po zbudowaniu i opracowaniu paznokci wyrównaj dokładnie kostką ich powierzchnie i dalej są 2 szkoły...część dziewczyn daje na żel baze hybrydową,a druga część od razu daje kolor...zalezy jakie masz hybrydy...i na koniec top hybrydowy.
Hybrydy mam różne,od CZ ,estetiq,mollon,Indigo, Semilac
Nie wiem co sobie zażyczy kumpela
dla pewności dam baze,dziękuje

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja ostatnio przedluzalam sobie na formie jednego pazura bo sie urwal nie powiem w jakim miejscu wiec kobitka zrobila mi tego pazura i nawet pociagnela na koniec topem nablyszczajacym do zelu. W domu zmatowilam go sobie bloczkiem, dalam baze, 2xkolor i top. Stwierdzam ze na zelu trzyma sie o nieeeeeeeebo lepiej niz na naturalku no ale to zadne odkrycie
w jakim miejscu
ja nie przedłużałam już x czasu, musiałam sobie wczoraj filmikiem przypomnieć
może dam jakoś rade
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 08:17   #611
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

a jak to się mówi przy samej d...

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

forma jest fajna-sto razy lepsza od tipsiorów
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 08:45   #612
amarantowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

dzięki dziewczyny
amarantowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:30   #613
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej Dziewczyny!
Poratujcie początkującą dziewczyne która chce zacząć swoją przygode z paznokciami hybrydowymi.... Już 10 raz wracam od kosmetyczki i powiedziałam nie.... dosyć.... spróbuje sama... Znalazłam jakieś zestawy startowe na allegro, niby przykuły moją uwage ale nie do końca... Znalazłam zestaw startowy: http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Mani...a-UV-36W-K/315 z COSMETICS ZONE. Co o nim sądzicie? Będzie ok? Może polecacie inne firmy? Może tanie nie znaczy złe? Tutaj jest link do zestawów na allegro: http://allegro.pl/listing/listing.ph...&search_scope= może coś znacie i polecacie

I jeszcze to: http://allegro.pl/cc-zestaw-38-lampa...325909781.html

Nie znam się kompletnie co będzie ok....a napaliłam się jak szczerbaty na suchary....czekam na odpowiedź, zastanowie się i szybko zamawiam!!

P.S Jestem tu nowa, tzn obserwuje długo, ale pierwszy raz się udzielam, więc prosze o cierpliwość jeżeli coś źle napisałam...
To co wyprawiacie z pazurkami to jest po prostu bajka.... Zdolności macie super!

Pozdrawiam!!

Edytowane przez polkolp_10
Czas edycji: 2014-07-11 o 11:33
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 12:40   #614
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Poratujcie początkującą dziewczyne która chce zacząć swoją przygode z paznokciami hybrydowymi.... Już 10 raz wracam od kosmetyczki i powiedziałam nie.... dosyć.... spróbuje sama... Znalazłam jakieś zestawy startowe na allegro, niby przykuły moją uwage ale nie do końca... Znalazłam zestaw startowy: http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Mani...a-UV-36W-K/315 z COSMETICS ZONE. Co o nim sądzicie? Będzie ok? Może polecacie inne firmy? Może tanie nie znaczy złe? Tutaj jest link do zestawów na allegro: http://allegro.pl/listing/listing.ph...&search_scope= może coś znacie i polecacie

I jeszcze to: http://allegro.pl/cc-zestaw-38-lampa...325909781.html

Nie znam się kompletnie co będzie ok....a napaliłam się jak szczerbaty na suchary....czekam na odpowiedź, zastanowie się i szybko zamawiam!!

P.S Jestem tu nowa, tzn obserwuje długo, ale pierwszy raz się udzielam, więc prosze o cierpliwość jeżeli coś źle napisałam...
To co wyprawiacie z pazurkami to jest po prostu bajka.... Zdolności macie super!

Pozdrawiam!!
Jeżeli już to ja zainwestowałabym w ten zestaw z Cosmetics Zone, też go na początek Sobie zamówiłam. Tyle, że bardzo szybko przeszłam na bazę z Gelisha, bo ta z Cz jest średnia... no, ale na początek może Ci wystarczyć. Chyba, że możesz więcej kasy zainwestować to proponuję wtedy samje swój zestaw stworzyć.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 12:53   #615
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dokładnie tak, lakiery z CZ są okej na początek i do nauki, ale bazę i top zamówiłabym z innej firmy. Najlepiej polecaną bazę Gelish, a top Eco. Bazę możesz kupić na allegro od użytkownika leobert, top na http://starnail.pl/view/productdetai...category_id/48
I podpowiem Ci, napisz do firmy CZ zapytanie o ten zestaw, oni mają super kontakt z klientem. Zapytaj czy jak kupisz zestaw, to zamiast bazy i topu mogłabyś wybrać 2 kolorki. Mi tak się zgodzili
Mam troszkę kolorków z CZ, więc jak nie będziesz wiedziała na co się zdecydować to pisz, coś spróbuję doradzić
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 13:29   #616
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

@fail
@kama2410
Dzięki dziewczyny za odzew, wróce z pracy to zajmę się przeglądaniem stron, tak zrobie napisze z prośbą czy moge wybrać kolorki... Myśle że na pewno postawie na jakąś czerwień na początek, może jakiś amarant...sama nie wiem musze jeszcze przejrzeć Z kasą średnio bo ostatnio coś za dużo w siebie zainwestowałam.... (kobiety...) i jeszce niedługo urlop...ale na początku tygodnia zamówie sobie jak zmieszcze się w 250 to jeszcze coś w lodówce zostanie oprócz lakierów :p ... jak mówicie o tej bazie i top coat, to moze na początek zmienie jedno. zmienić baze czy top coat? Znacie tą lampe z CZ? Mam nadzieje że nie będzie to żadna filozofia i da rade z pazurkami
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 13:38   #617
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zamień bazę, będzie duża różnica pomiędzy tą z CZ a Gelishem. Top z CZ nie jest idealny, ale spokojnie daje radę, szczególnie na początek.
Lampa jest okej
Dasz radę spokojnie, bo kilku razach dojdziesz do wprawy i będziesz mieć pazurki jak z salonu
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 14:05   #618
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

http://allegro.pl/harmony-gelish-bas...392026970.html czy to jest ta baza? u uzytkownika leobert nie ma niestety. Cena mnie troche powala no ale cóż :P nadługo starcza taka baza? Jak przetrzymujecie lakiery, normalnie w szafce? o rety.... pójde z torbami :P
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 14:32   #619
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Coś droga, czy leobert nie miał z 20 zł taniej? Starcza na bardzo długo, około 70 manicure, nawet więcej
Napisz do leoberta z zapytaniem czy nie będzie miał tej bazy, może skończyła się aukcja i jeszcze nie wystawił ponownie? On ma oryginalna na pewno, tego sklepu nie znam
Swoją drogą ja bym brała i tak, nawet jakbym miała przez cały miesiąc jeść chleb z masłem ;p Jak już się wciągniesz w hybrydy, to ciągle będzie coś co koniecznie musisz mieć :P

Edytowane przez fail
Czas edycji: 2014-07-11 o 14:36
fail jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 14:34   #620
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Tak, ta baza to jest... jej używasz bardzo mało, więc uwierz że starczy na bardzo długoooo... ja trzymam w plastikowym pudełku i w ciemnej szafce. Ważne, żebyś nie trzymała ich w nasłonecznionym miejscu.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:32   #621
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

http://allegro.pl/cc-lampa-uv-36w-3-...329184307.html to jest chyba ta sama lampa co w tym zestawie CZ?
Nie wiem czy sobie czasem sama skomponuje zestaw.... Jakich lakierów używacie? cleaner, aceton? Domyślam się że marudze, ale będe wam na prawde wdzięczna... to chyba są moje ostatnie pytania... i już tylko po waszych odpowiedziach się zastanowie i zamówie po week.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

a te lakiery? http://allegro.pl/ibd-lakier-hybrydo...409534962.html

ta lampa co wysłałam nada się? Tak jak mówiłyście skomponuje sobie sama zestaw.... tylko na prawde prosze o rade co do lakierów... Baze już mam a teraz lakiery i tak są "drogie" więc jeżeli będzie droższy o 10zł a lepszy to wole zapłacić więcej.... może te CZ są spoko to zobaczymy jaka różnica cenowa wyjdzie i czy zgodzą się na 2 lakiery to może i wezme z CZ... Także czekam na odpowiedź, pozdrawiam
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:23   #622
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

lampa jest okej, tak naprawdę najważniejsze żeby to była 36W
Z IBD mam tylko jeden - Fireworks, i to jest cudowna mgiełka, ale nie wiem jak kolory się sprawują. Raczej polecana firma
Cleaner i aceton bez różnicy jakiej firmy.
Obejrzyj jeszcze Semilac, mniejsze pojemności (5ml za 21 zł na allegro), ale fajne hybrydy
Z IBD, Semilac i CZ, CZ brałabym najmniej chętnie.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:41   #623
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jak już jesteśmy w temacie przedłużania paznokci i hybryd. Kiedyś trochę próbowałam z żelami ale jakoś dostałam gotowy zestaw w prezencie a wiadomo jak to z takimi jest. Teraz co jakiś czas ktoś o to pyta, co prawda doświadczenie mam małe ale chciałabym się podszkolić w temacie. Oczywiście chciałabym malować hybrydą na przedłużonych, gdyż nie byłabym w stanie znów dokupować kolorowych żeli.
Przechodząc do sedna do osób które przedłużają przy okazji robienia hybryd, jakie produkty polecacie? Aby nie były zbyt drogie?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 19:34   #624
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ostatnio znalazłam malutkie nieprzepuszczające światła pojemniczki i zaczęłam mieszać własne kolorki.
Póki co mam 4 i już masę pomysłów na następne, bo to świetne rozwiązanie na nowy kolorek hybrydy w małej pojemności. Zdjęcia niestety mocno przekłamują kolory, jutro zrobię w dziennym świetle
Neonowa limonka, cukierkowy róż, wrzos i szaro-fioletowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0492.jpg (53,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0504.jpg (73,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0505.jpg (69,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0512.jpg (43,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0513..jpg (37,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0514.jpg (48,0 KB, 11 załadowań)
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 20:14   #625
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazłam malutkie nieprzepuszczające światła pojemniczki i zaczęłam mieszać własne kolorki.
Póki co mam 4 i już masę pomysłów na następne, bo to świetne rozwiązanie na nowy kolorek hybrydy w małej pojemności. Zdjęcia niestety mocno przekłamują kolory, jutro zrobię w dziennym świetle
Neonowa limonka, cukierkowy róż, wrzos i szaro-fioletowy.
limonka jest super

muszę się rozejrzeć za takimi pojemniczkami
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 20:27   #626
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

oj tak limonka strasznie mi się podoba!
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 21:09   #627
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Poratujcie początkującą dziewczyne która chce zacząć swoją przygode z paznokciami hybrydowymi.... Już 10 raz wracam od kosmetyczki i powiedziałam nie.... dosyć.... spróbuje sama... Znalazłam jakieś zestawy startowe na allegro, niby przykuły moją uwage ale nie do końca... Znalazłam zestaw startowy: http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Mani...a-UV-36W-K/315 z COSMETICS ZONE. Co o nim sądzicie? Będzie ok? Może polecacie inne firmy? Może tanie nie znaczy złe? Tutaj jest link do zestawów na allegro: http://allegro.pl/listing/listing.ph...&search_scope= może coś znacie i polecacie

I jeszcze to: http://allegro.pl/cc-zestaw-38-lampa...325909781.html

Nie znam się kompletnie co będzie ok....a napaliłam się jak szczerbaty na suchary....czekam na odpowiedź, zastanowie się i szybko zamawiam!!

P.S Jestem tu nowa, tzn obserwuje długo, ale pierwszy raz się udzielam, więc prosze o cierpliwość jeżeli coś źle napisałam...
To co wyprawiacie z pazurkami to jest po prostu bajka.... Zdolności macie super!

Pozdrawiam!!
Polecam SEMILAC !
zamawiałam sąsiadce baze i top,dzis widziałam tygodniowe pazurki!rewelacja! pięknie błyszczą i nic nie odpryskuje a cena 21 zł na allegro ,superowa!
Sama mam Gelish i Eco -top ale semilac będzie następny jesli kiedykolwiek gelish sie skonczy

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazłam malutkie nieprzepuszczające światła pojemniczki i zaczęłam mieszać własne kolorki.
Póki co mam 4 i już masę pomysłów na następne, bo to świetne rozwiązanie na nowy kolorek hybrydy w małej pojemności. Zdjęcia niestety mocno przekłamują kolory, jutro zrobię w dziennym świetle
Neonowa limonka, cukierkowy róż, wrzos i szaro-fioletowy.
super pomysł

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie przedłużania paznokci i hybryd. Kiedyś trochę próbowałam z żelami ale jakoś dostałam gotowy zestaw w prezencie a wiadomo jak to z takimi jest. Teraz co jakiś czas ktoś o to pyta, co prawda doświadczenie mam małe ale chciałabym się podszkolić w temacie. Oczywiście chciałabym malować hybrydą na przedłużonych, gdyż nie byłabym w stanie znów dokupować kolorowych żeli.
Przechodząc do sedna do osób które przedłużają przy okazji robienia hybryd, jakie produkty polecacie? Aby nie były zbyt drogie?
ja dziś przedłużałam,pozyczonym zelem budującym,jeju ile sie namachałam pilnikiem,dawno tego nie robiłam ! zel był ok,nie spływał poziomował sie,ale kciuk odpadł przy mocnym pilowaniu musialam powtarzac jeszcze te formy stare jakies czy co,odklejały się wrrrrrr ,oby te pazury tylko przetrwaly jutrzejsze wesele kumpeli stanowczo wole ładne pazurki tylko malowac bez przedluzania
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 08:33   #628
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Polecam SEMILAC !
zamawiałam sąsiadce baze i top,dzis widziałam tygodniowe pazurki!rewelacja! pięknie błyszczą i nic nie odpryskuje a cena 21 zł na allegro ,superowa!
Sama mam Gelish i Eco -top ale semilac będzie następny jesli kiedykolwiek gelish sie skonczy

ja dziś przedłużałam,pozyczonym zelem budującym,jeju ile sie namachałam pilnikiem,dawno tego nie robiłam ! zel był ok,nie spływał poziomował sie,ale kciuk odpadł przy mocnym pilowaniu musialam powtarzac jeszcze te formy stare jakies czy co,odklejały się wrrrrrr ,oby te pazury tylko przetrwaly jutrzejsze wesele kumpeli stanowczo wole ładne pazurki tylko malowac bez przedluzania
Mam baze Semilac i też jestem zadowolona topu nie mam czytałam że czasem pazurki bledną przez brak blokera uv, może kiedyś to zmienią

Też jestem za naturalnymi, bo można wyhodować piękne pazurki ale niestety sporo kobiet nadal tego nie rozumie ładne od razu z tipsem im się kojarzy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 12:04   #629
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Też jestem za naturalnymi, bo można wyhodować piękne pazurki ale niestety sporo kobiet nadal tego nie rozumie ładne od razu z tipsem im się kojarzy
Mam identycznie Ile razy jak mam długie własne paznokcie z hybrydą to dziewczyny myślą, że to tipsy... I teksty w stylu "Nie złamią Ci się takie cienkie tipsy?" "Masz źle zbudowaną krzywą C w tych tipsach"
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 12:08   #630
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Mam identycznie Ile razy jak mam długie własne paznokcie z hybrydą to dziewczyny myślą, że to tipsy... I teksty w stylu "Nie złamią Ci się takie cienkie tipsy?" "Masz źle zbudowaną krzywą C w tych tipsach"
Otóż to a wystarczy trochę zadbać o swoje i można mieć takie same
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.