Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 15:53   #631
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wkurzyłam się ostatnio, bo robiłam koleżance paznokcie ( lakier CZ, baza i top Gelish) i mówi, że po kilku dniach miała odpryski.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:58   #632
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie przedłużania paznokci i hybryd. Kiedyś trochę próbowałam z żelami ale jakoś dostałam gotowy zestaw w prezencie a wiadomo jak to z takimi jest. Teraz co jakiś czas ktoś o to pyta, co prawda doświadczenie mam małe ale chciałabym się podszkolić w temacie. Oczywiście chciałabym malować hybrydą na przedłużonych, gdyż nie byłabym w stanie znów dokupować kolorowych żeli.
Przechodząc do sedna do osób które przedłużają przy okazji robienia hybryd, jakie produkty polecacie? Aby nie były zbyt drogie?
Ja robię hybrydę na żelu. Oczywiście żel na szablonie używam żeli takich:
Base gel clear HYDROVIT z MM jeżeli kładę na naturalnego paznokcia który nie miał wcześniej żelu na sobie

Builder gel clear ESPERTO z MM żel budujący

przemywam nadaję kształt zaczynam malować hybrydą obojętnie z jakiej firmy bez bazy lub lakiero żelem kolor kładę dwa lub trzy razy na to kładę top eco przemywam i gotowe
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:54   #633
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja robię hybrydę na żelu. Oczywiście żel na szablonie używam żeli takich:
Base gel clear HYDROVIT z MM jeżeli kładę na naturalnego paznokcia który nie miał wcześniej żelu na sobie

Builder gel clear ESPERTO z MM żel budujący

przemywam nadaję kształt zaczynam malować hybrydą obojętnie z jakiej firmy bez bazy lub lakiero żelem kolor kładę dwa lub trzy razy na to kładę top eco przemywam i gotowe
Aż sobie zapisałam Twój post Dziękuję za odpowiedź
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 20:34   #634
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Otóż to a wystarczy trochę zadbać o swoje i można mieć takie same

Dokładnie ja dzięki hybrydom pierwszy raz od dawna mam tak długie paznokcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 21:18   #635
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej. A co powiecie na temat bazy z Shellac?
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 21:32   #636
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Wasze opinie na temat lakierów art lak

Jakie macie zdanie na temat lakierów hybrydowych z art lak w połączeniu z dobrą bazą np Shellac??
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 22:45   #637
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja robię hybrydę na żelu. Oczywiście żel na szablonie używam żeli takich:
Base gel clear HYDROVIT z MM jeżeli kładę na naturalnego paznokcia który nie miał wcześniej żelu na sobie

Builder gel clear ESPERTO z MM żel budujący

przemywam nadaję kształt zaczynam malować hybrydą obojętnie z jakiej firmy bez bazy lub lakiero żelem kolor kładę dwa lub trzy razy na to kładę top eco przemywam i gotowe
zrobiłam tak samo, wczoraj robiłam,jutro zadzwonie do kumpeli czy pazury przetrwały wesele

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Dokładnie ja dzięki hybrydom pierwszy raz od dawna mam tak długie paznokcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mam tak samo
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 20:48   #638
Asiulkaaa86
Raczkowanie
 
Avatar Asiulkaaa86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Hej. A co powiecie na temat bazy z Shellac?
Ja mam bazę z Shellaca i jestem bardzo zadowolona. Wszystko trzyma się świetnie, a mam lakiery z tiftona, semilaca i beauty nail. Nie zamiennie jej na żadną inną. Do tego jest wydajna, mam buteleczkę 7,3 ml już od pół roku i zostala jeszcze połowa
Asiulkaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 22:58   #639
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

wklejam też fotkę lakieru 034 i 103
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7445.jpg (32,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7448.jpg (30,3 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2014-07-15 o 07:57
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 23:51   #640
kacha_a_a
Raczkowanie
 
Avatar kacha_a_a
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, a ile zajmuje Wam robienie mani i pedi hybrysowego?
kacha_a_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 05:19   #641
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kacha_a_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile zajmuje Wam robienie mani i pedi hybrysowego?
Z lampą uv mani do 1 godziny pedi do pół godziny
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 07:07   #642
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Myślicie że to jakaś pułapka czy faktycznie aż taka promocja?:

http://olx.pl/oferta/lakiery-hybrydo...tml#87866fe58e

cena kusząca, tylko nie pisze nic o pojemności

eM_Ka - ja do tego sprzedawcy juz pisalam ale zero odzewu wiec mysle ze to jakis przekręt,bo normalnie sprzedawca jak mu zależy to oodpisuje (pisalam do niego chyba z 2tyg temu jak szukalam nowych lakierów )
no i jeszcze gdyby faktycznie sie odezwal-pamietaj zeby poprosic o wystawienie przedmiotu na allegro- przez nie nabierasz wiecej praw konsumenta niz przez sama tablice bo to nie portal do sprzedazy a do ogloszen

przy okazjio jak juz sie odezwalam- dziewczyny bo szukalam szukalam i nie znalazlam- zamowilam do swojego kompletu puder akrylowy zeby paznokcie z hybryda byky twardsze i wytrzymalsze- ale jak ja wlasciwie mam tego uzyc >???: confused::confu sed:
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 07:08   #643
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Komuś około 1,5 h
Sobie nawet 3 ale jeśli robię jeden kolor, bez wzorków to 2h.
Pedi około połowy tego czasu.
Ale to z usunięciem starej hybrydy, ogarnięciem skórek i kształtu paznokci.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 07:13   #644
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja robię hybrydę na żelu. Oczywiście żel na szablonie używam żeli takich:
Base gel clear HYDROVIT z MM jeżeli kładę na naturalnego paznokcia który nie miał wcześniej żelu na sobie

Builder gel clear ESPERTO z MM żel budujący

przemywam nadaję kształt zaczynam malować hybrydą obojętnie z jakiej firmy bez bazy lub lakiero żelem kolor kładę dwa lub trzy razy na to kładę top eco przemywam i gotowe
alttari - a znasz moze jakas strone przez ktora moge sie nauczyc nakladac zele na paznokcie? bo ostatnio juz nad tym myslalam zeby zamowic-bo moje paznokcie sa potwornie "płaskie" chcialabym zeby mialy nieco inny kształt-a super ze moglabym uzyc tez kolorów ktore mam juz w domu nie kupujac kolorowych żeli i czy polecilabys cos poza mister milano ? tak w granicach 30zl ?
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 07:52   #645
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
eM_Ka - ja do tego sprzedawcy juz pisalam ale zero odzewu wiec mysle ze to jakis przekręt,bo normalnie sprzedawca jak mu zależy to oodpisuje (pisalam do niego chyba z 2tyg temu jak szukalam nowych lakierów )
no i jeszcze gdyby faktycznie sie odezwal-pamietaj zeby poprosic o wystawienie przedmiotu na allegro- przez nie nabierasz wiecej praw konsumenta niz przez sama tablice bo to nie portal do sprzedazy a do ogloszen

przy okazjio jak juz sie odezwalam- dziewczyny bo szukalam szukalam i nie znalazlam- zamowilam do swojego kompletu puder akrylowy zeby paznokcie z hybryda byky twardsze i wytrzymalsze- ale jak ja wlasciwie mam tego uzyc >???: confused::confu sed:
co do Allegro to guzik prawda- ja (i okolo 50 innych osob) zostalam kiedys oszukana na allegro (zaplacilam i nie dostalam przedmiotu) i sprzedawca smial sie nam w twarz. Jak mu napisalam maila zeby oddawal pieniadze bo jest oszust to mi odpisal zebym wazyla slowa bo mnie moze pozwac cywilnie!!! bezczelny typ. Nic mu nie zrobia. Musialabys isc na policje, zebrac cala dokumentacje itd itp. Allegro nic Ci nie pomoze a policja sie sprawa nie zajmie ze wzgledu na niska szkodliwosc czynu (chyba ze kupujesz za duze pieniadze).
Co do nakladania pudru- na pierwszej stronie tego watku masz linka wiec zapraszam do przeszukania i lektury
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:09   #646
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
co do Allegro to guzik prawda- ja (i okolo 50 innych osob) zostalam kiedys oszukana na allegro (zaplacilam i nie dostalam przedmiotu) i sprzedawca smial sie nam w twarz. Jak mu napisalam maila zeby oddawal pieniadze bo jest oszust to mi odpisal zebym wazyla slowa bo mnie moze pozwac cywilnie!!! bezczelny typ. Nic mu nie zrobia. Musialabys isc na policje, zebrac cala dokumentacje itd itp. Allegro nic Ci nie pomoze a policja sie sprawa nie zajmie ze wzgledu na niska szkodliwosc czynu (chyba ze kupujesz za duze pieniadze).
Co do nakladania pudru- na pierwszej stronie tego watku masz linka wiec zapraszam do przeszukania i lektury
Ja miałam raz tego typu sytuację, fakt sprawę trzeba zgłosić na policję, a ona nic nie zrobi ze względu na niską szkodliwość, ale wydaje zaświadczenie, przez co allegro zwróciło mi pieniążki
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:24   #647
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

oooooooo no prosze dobrze wiedziec. Meczaca jest ta cala procedura?czy skladasz tylko odpowiednie papiery na policji i dostajesz od nich pozniej to zaswiadczenie?sa jakies przesluchania itd?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:34   #648
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
alttari - a znasz moze jakas strone przez ktora moge sie nauczyc nakladac zele na paznokcie? bo ostatnio juz nad tym myslalam zeby zamowic-bo moje paznokcie sa potwornie "płaskie" chcialabym zeby mialy nieco inny kształt-a super ze moglabym uzyc tez kolorów ktore mam juz w domu nie kupujac kolorowych żeli i czy polecilabys cos poza mister milano ? tak w granicach 30zl ?
Dla mnie dobre są jeszcze żele z sun flower na ich stronie można zamówić. POszukaj na youtoobie tam jest sporo filmików co i jak się nakłada. Samemu sobie bez doświadczenia jest bardzo ciężko nałożyć dobrze żel a szczególnie na prawą rękę. Ja sama tej sztuki dopiero się uczę. Piłowanie lewą ręką też jest trudniejsze bo nie mam już tej precyzji. Pozdrawiam życzę powodzenia. Kup z sun flowera żel jedno fazowy np taki
http://sunflower.com.pl/ZEL-UV/JEDNO...dnofazowy.html
i na nim ćwicz.
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14

Edytowane przez alttari
Czas edycji: 2014-07-15 o 08:37
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:35   #649
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
oooooooo no prosze dobrze wiedziec. Meczaca jest ta cala procedura?czy skladasz tylko odpowiednie papiery na policji i dostajesz od nich pozniej to zaswiadczenie?sa jakies przesluchania itd?
Musisz opisać co zamawiałaś, ja przyniosłam wydruk z allegro zamówienia i wszystkie maile, które pisałam do sprzedającego. Potem dostajesz pocztą tylko takie zawiadomienie z nr sprawy i to musisz przekazać allegro.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 08:42   #650
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
alttari - a znasz moze jakas strone przez ktora moge sie nauczyc nakladac zele na paznokcie? bo ostatnio juz nad tym myslalam zeby zamowic-bo moje paznokcie sa potwornie "płaskie" chcialabym zeby mialy nieco inny kształt-a super ze moglabym uzyc tez kolorów ktore mam juz w domu nie kupujac kolorowych żeli i czy polecilabys cos poza mister milano ? tak w granicach 30zl ?
Ja czytałam na forum gdzie wypowiadają się stylistki, że żele z Silcare są podobno całkiem dobre i mają bardzo atrakcyjną cenę. Można je kupić u nich w sklepie internetowym (http://nails.silcare.com/), ale mają też swoje konto na allegro (http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=4041603), gdzie jest jeszcze taniej, bo wyprzedają żele w "starych" opakowaniach (przed zmianą).
Sama będę je zamawiać, ale najpierw mam inne wydatki i żele czekają na napływ gotówki (ach ta obrona, wakacje, urodziny chrześniaka, nowa lampa itp. )
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:51   #651
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
alttari - a znasz moze jakas strone przez ktora moge sie nauczyc nakladac zele na paznokcie? bo ostatnio juz nad tym myslalam zeby zamowic-bo moje paznokcie sa potwornie "płaskie" chcialabym zeby mialy nieco inny kształt-a super ze moglabym uzyc tez kolorów ktore mam juz w domu nie kupujac kolorowych żeli i czy polecilabys cos poza mister milano ? tak w granicach 30zl ?
...
ale wiesz co...ogólnie trudno jest robić żel z poprawną jego budową bez przygotowania a jeszcze trudniej na sobie samym,zwłaszcza jak paznokcie są płaskie i wymagają zbudowania...nie wiem czy Ci się opłaca taka zabawa kasa+prawdopodobnie nieco zniszczone paznokcie...inne żele są do żelowania naturalnej płytki,a inne do jej przedłużania i budowy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 09:09   #652
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

kama dzieki (chociaz mam nadzieje ze mi sie ta porada juz nie przyda)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:57   #653
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mam niemały problem i potrzebuję Waszej rady właśnie robię sobie mani, patrzę a jedna żarówka mi się przepaliła :/ a mam dzisiaj umówione jedne mani i w tym tyg jeszcze jedno prawdopodobnie...co mam zrobić w tej sytuacji ? potrzymać dłużej w lampie ? czy to i tak nic nie da ? czy wystarczą te 2 min ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:45   #654
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Mam niemały problem i potrzebuję Waszej rady właśnie robię sobie mani, patrzę a jedna żarówka mi się przepaliła :/ a mam dzisiaj umówione jedne mani i w tym tyg jeszcze jedno prawdopodobnie...co mam zrobić w tej sytuacji ? potrzymać dłużej w lampie ? czy to i tak nic nie da ? czy wystarczą te 2 min ?
...
może być problem z dotwardzeniem nawet jak dużo dłużej potrzymasz i to w różnych pozycjach rękę w lampie...najlepiej wymienic żarówki<i to cztery na raz zazwyczaj się wymienia>miałam taką niemiłą sytuacje 2 razy ...bardzo frustrujące.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:48   #655
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
może być problem z dotwardzeniem nawet jak dużo dłużej potrzymasz i to w różnych pozycjach rękę w lampie...najlepiej wymienic żarówki<i to cztery na raz zazwyczaj się wymienia>miałam taką niemiłą sytuacje 2 razy ...bardzo frustrujące.
i to akurat dzisiaj przychodzi do mnie dzisiaj pierwszy raz znajoma znajomej i tu taki klops no nic spróbuję utawardzić podwójnie ( 4 min) i miejmy nadzieję, ze to wystarczy ... jak na razie u mnie to się sprawuje..ale nie wiem ile będzie się trzymać później :/
A co do żarówek, to nie wiem czy będe wymieniac czy nie leppiej od rau kupić coś lepszego :/ ( tą lampę mam od marca a tu już taki problem ... ) a jak już kupować to ledową pewnie :P
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2014-07-15 o 11:50
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:52   #656
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

teraz wyszla nowa ledówka ktora utwardza w 5sek, kupilabym ja sobie ale robie tylko sobie wiec mi sie nie oplaca a kosztuje 700zl
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:55   #657
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
teraz wyszla nowa ledówka ktora utwardza w 5sek, kupilabym ja sobie ale robie tylko sobie wiec mi sie nie oplaca a kosztuje 700zl
To trochę dużo :P ja robię z reguły sobie, mam jedną koleżankę, która chyba staje się moją stałą klientką ;P no i własnie ona mnie poleciła swojej znajomej, dzisiaj ma przyjść a teraz nie wiem co z tego będzie :/ ...
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:07   #658
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

kizdaM - a gdzie kupowałaś lampę?
Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań i mam mętlik w głowie gdzie zamawiać. Z jednej strony fajna by była ledówka, ale chciałam spróbować z żelami, więc bezpieczniejsza będzie zwykła uv....
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:12   #659
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

albo żele utwardzalne w led ledówka to straszna oszczednosc czasu, ja juz nie wyobrazam sobie trzymac po 2min kazda warstwe, ba nawet mysle o skroceniu 30sek do 5 sek :P
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:14   #660
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej dziewczyny,
Czy o takie farbki akrylowe chodzi?
http://allegro.pl/mdk-farbki-akrylow...335743873.html

Jakich pędzelków używacie? Polecacie coś? i czy po namalowaniu wzoru taką farbką utwardzacie normalnie w lampie a na koniec top?
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.