Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-13, 19:17   #931
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Byłam dzisiaj u dystrybutora Indigo i pytałam o hybrydy mini - będą dopiero po 10 września
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 06:12   #932
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cosmetics Zone
Używałam pastelowego szarego i zółtego.
Zanim włożyłam do lampy skurczył się, porobimy się dziwne dołki i fale dunaju.
Te wszystkie PST są ciężkie do pracy czy trzeba dawać 3 bardzo cienkie warstwy.. z SPN nigdy nie miałam tego problemu więc
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 07:37   #933
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u dystrybutora Indigo i pytałam o hybrydy mini - będą dopiero po 10 września
No to teraz jestem zawiedziona kurczę tyle czekania na te mini.... pewnie zaraz jesienne kolory wprowadzą i znowu mini do nich dopiero w grudniu będą...
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:51   #934
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u dystrybutora Indigo i pytałam o hybrydy mini - będą dopiero po 10 września
Szkoda chciałam dokupić parę kolorów i się waham pomiędzy Indigo a Semilakiem
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 11:41   #935
polkolp_10
Raczkowanie
 
Avatar polkolp_10
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
No to teraz jestem zawiedziona kurczę tyle czekania na te mini.... pewnie zaraz jesienne kolory wprowadzą i znowu mini do nich dopiero w grudniu będą...
Też jestem zawiedziona ja byłam w stacjonarnym z 2tyg temu to mówili że pod koniec sierpnia nie ładnie
polkolp_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 13:50   #936
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez polkolp_10 Pokaż wiadomość
Też jestem zawiedziona ja byłam w stacjonarnym z 2tyg temu to mówili że pod koniec sierpnia nie ładnie
no mi wcześniej też tak mówili, ale jak wczoraj byłam to babeczka mówi "pod koniec sierpnia, na początku września", a facet, że ma najnowszą informację "po 10 września"

Też z jednej strony żałuję, bo się napaliłam na te hybrydy i w końcu chciałam je wypróbować, a z drugiej akurat mam wydatki wakacyjne i tak będzie lepiej dla portfela
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 14:02   #937
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja się nastawiałam na jakiś większy zakup Semilaców, ale ostatnio sporo osób na nie narzeka, więc chyba jednak poczekam na mini Indigo.
Co to Paint Gel Indigo to mam i mogę polecić, to biżu wcale nie tak trudno się robi
fail jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 17:42   #938
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja chce sobie kupić ten tester paint gel z Indigo zeby zobaczyć jak bedzie mi to wychodzić jak bedzie ok to potem kupie pełne opakowanie, ale chciałam razem z lakierami a tu wychodzi ze trzeba tyle na nie czekać...
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 19:36   #939
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: jak zacząć z hybrydą?

Jeżeli chcesz eksperymentować w przyszłosci z kolorami różnych firm (shellac ma trochę ograniczoną kolorówkę) to polecam gelish firmy harmony lub pernamente uv mistero milano. Shellac nie zawsze da się łączyć z produktami innych firm ze względu na jego skład, a gelish i mistero milano są najbardziej ,,uniwersalne".

Mistero milano polecam bo są tańsze od shellaca i gelish, a moim zdaniem nie odbiegają od nich jakościowo. Mają też bardzo fajny sklep internetowy, do zamówień dają 3ml próbkę lakieru hybrydowego i cukierki
(Nie polecam tylko bazy i topu w jednym)
Co do lampy to ja polecam ledową, jeśli uda Ci się znaleźć jakąś w rozsądnej cenie. Zdecydowanie ułatwia malowanie, zwłaszcza dla początkujących.

Przejrzyj wątek o lakierach hybrydowych. Wiele dziewczyn używa innych tańszych produktów i są zadowolone. Z resztą znajdziesz tam pełno rad dotyczących samego malowania i najczęstszych problemów.

martuska_wawa super wytłumaczone.

Edytowane przez Selvan
Czas edycji: 2014-08-14 o 19:38
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 09:16   #940
jadziaw
Przyczajenie
 
Avatar jadziaw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Cosmetics Zone
Używałam pastelowego szarego i zółtego.
Zanim włożyłam do lampy skurczył się, porobimy się dziwne dołki i fale dunaju.
Te wszystkie PST są ciężkie do pracy czy trzeba dawać 3 bardzo cienkie warstwy.. z SPN nigdy nie miałam tego problemu więc
miałam to samo, niestety taki urok pasteli z CZ, należy dawać bardzo cienkie warstwy zazwyczaj 3
jadziaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 09:34   #941
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Tobie zadnej 😆
Polecam natomiast lekture watku. Najlepiej od poczatku.

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u dystrybutora Indigo i pytałam o hybrydy mini - będą dopiero po 10 września
szkoda ze nie po 10listopada


Ja czaje się na CZ-ostatnio malowałam czerwienią i przypomniałam sobie ze one tez były super dla mniezero odprysków i rewelacyjnie schodziły

poczukam jakis jesiennych kolorków
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 10:58   #942
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja w przyszlym miesiacu zamowie kolejne 11 kolorow z CZ

Piszę z S4.. Sorry za literówki
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 13:20   #943
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Chciałam pochwalić się wam, że od kiedy używam lampy ledowej (36W) zamiast uv to moje problemy z rozlewającym się topem i kurczącymi się podczas polimeryzacji lakierami (gelishem) zniknęły.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:04   #944
19milka93
Raczkowanie
 
Avatar 19milka93
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 50
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny potrzebuję dobrze kryjącej w miarę taniej hybrydy koloru czarnego, białego i jakiś naturalny kolor do frencha, polecacie jakieś?
19milka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:38   #945
BettyNails
Raczkowanie
 
Avatar BettyNails
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 46
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Gdzie najtaniej kupie baze i top SHELLAC? Allegro? Jakies sklepy internetowe? Polećcie kogos
BettyNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 12:10   #946
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

CZ
robilam na krotkich paznokciach babci. odprysl na 2 palcach. jakies pomysly dlaczego? na moich trzyma sie bez problemu

Piszę z S4.. Sorry za literówki
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 14:03   #947
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Polecicie jakąś bazę i top które dobrze utwardzają paznokieć?

Używam tych z semilac ale przy nakładaniu: baza, kolor, kolor, top moje paznokcie są nadal miękkie, musiałabym chyba ze 3 razy topem pokryć aby były twarde
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 07:14   #948
iskierka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 37
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Polecicie jakąś bazę i top które dobrze utwardzają paznokieć?

Używam tych z semilac ale przy nakładaniu: baza, kolor, kolor, top moje paznokcie są nadal miękkie, musiałabym chyba ze 3 razy topem pokryć aby były twarde
miałam ostatnio robione paznokcie na bazie gelish i kolor z mistero milano były tak twarde, że miałam wrażenie, że to tips
iskierka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 10:36   #949
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny mam na zbyciu nową bazę Semilac 6ml. Nowa nieotwierana, ostatnio wygrałam zestaw startowy, a ich bazę już posiadam i używam (mam 10ml) zatem prędko jej nie zużyję, a szkoda mi żeby druga stała i się marnowała
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 13:26   #950
malisz_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
hybryda- potrzebuję Waszej pomocy

Hej.

Na wstępie chcę znaczyć iż jestem zielona w tych sprawach.
Chciałabym zakupić zestaw do robienia hybryd. Czytałam mnóstwo opinii na temat lakierów w owych zestawach i tak na prawdę to nie wiem jaki wybrać.

dziewczyny czy macie jakieś sprawdzone , niedrogie?

malisz_nails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 13:29   #951
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: hybryda- potrzebuję Waszej pomocy

wszystko już na tym forum zostało opisane, nie ma sensu powielać wątków. Wystarczy poczytać
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 13:46   #952
malisz_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: hybryda- potrzebuję Waszej pomocy

jednakże proszę o pomoc, postów jest bardzo dużo i mam duże zamieszanie w głowie
malisz_nails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 13:49   #953
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: hybryda- potrzebuję Waszej pomocy

kazdy poleci Ci co innego bo kazdemu pasuje co innego dlatego jak poczytasz to wyciagniesz wnioski sama.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:03   #954
malisz_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: hybryda- potrzebuję Waszej pomocy

a czy któraś z Was używała lakiery simply nails?
malisz_nails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:44   #955
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: hybryda- potrzebuję Waszej pomocy

ja używam Estetiq, Semilac i NeoNail. Te trzy firmy moge polecić. W hybrydach wszystko zależy od bazy. Jak masz kiepską baze to nawet dobre lakiery nie będą trzymać. Jak masz dobrą baze to praktycznie wszystko trzyma
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 16:19   #956
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cześć Dziewczyny!
Już od 3 dni może czytam Wasze przydatne rady, bo również chce zacząć przygodę z hybrydami. Oglądałam też Wasze prace na wątku pokazowym i aż wierzyć się ie chce, że coś tak wspaniałego można zrobić z paznokciami. Tak jak mówiłam, również chcę spróbować, zdecydowanie będę robiła paznokcie tylko dla siebie, ale jeśli będzie mi wychodziło, to może z czasem gdy nabiorę doświadczenia dojdzie siostra, rodzina, czy bliskie koleżanki.
Najważniejsze pytanie mam odnośnie lampy, jaką wybrać?
1. http://allegro.pl/mm-lampa-uv-36w-ti...466791711.html najzwyklejsza, najtańsza, z wyglądu też na taką wygląda, czy ona w ogóle wytrzyma jakiś czas, nie rozsypie się za pół roku, czy lepiej dołożyć do czegoś lepszego?

2. http://allegro.pl/mm-lampa-uv-4-zaro...493957238.html podobna tylko dodatkowo z suszarką, czy ona do czegoś się przydaje, czy to zbędny dodatek?

3. http://allegro.pl/mm-lampa-uv-lcd-4-...508344324.html z ekranem lcd i też z suszarką, na aukcji nie jest napisane, czy ona się wysuwa? czy wystarczą do niej zwykłe żarówki, które można kupić na allegro, tak ja do tej pierwszej? i zasadnicze pytanie, napisane jest, że ma czujnik ruchu, czyli wkładamy dłoń i wtedy się włącza, obawiam się czy to długo podziała, w sensie co zrobić jak ten czujnik się zepsuje? czy można manualnie włączyć lampę, czy wtedy tez już jest do niczego? z tych trzech przedstawionych to po prostu wygląda nie tak bazarkowo i tanio, ale martwie się właśnie tym czujnikiem

4. http://allegro.pl/mm-profesjonalna-l...492898642.html no i ostatnia, najdroższa, połączenie dwóch rodzajów lamp uv i led, ale zastanawia mnie to, że moc uv to tylko 18 W, a powinno być chyba 36W? No i niby można włączyć dwa rodzaje jednocześnie, ale czy to w ogóle jest przydatne?

Bardzo proszę o pomoc, tak jak mówiłam, lampa będzie głównie służyła tylko dla mnie, ale chciałabym żeby mi posłużyła na dłużej i wolę coś dołożyć niż potem kupować drugą.

Liczę na Waszą pomoc i w miarę szybką odpowiedź, bo od kilku dni tak się już nakręciłam i chciałabym szybko już coś zamówić. Jeśli chodzi o lakiery to kupie coś tańszego i lepszego, bo kiedyś koleżanka robiła mi manicure na lepszej bazie i topie, a lakiery były po 5 zł, manicure nie musi trzymać mi się 3 tygodni, wystarczy nawet 1,5 tyg, bo w tym wszystkim świetne jest to, że paznokcie się pięknie błyszczą i nic nie odpryskuje, tylko z uwagi na odrost lub chęć zmiany koloru robi się zmianę

Pozdrawiam Was serdecznie

Edytowane przez syylwuska
Czas edycji: 2014-08-18 o 16:20 Powód: dodane dwa razy
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 16:23   #957
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

moim zdaniem ta pierwsza najtańsza w zupełności by wystarczyła. Sama miałam podobną ale wkurzał mnie długi czas utwardzania (2 min), poza tym wszystko było ok (nie licząc konieczności wymiany świetlówek). Suszarka przy hybrydach jest zbędna. Generalnie jeśli masz ochote kupić porządną lampe to inwestowałabym w ledową. Sama wymieniłam swoją uv na led i nie wyobrażam sobie teraz wrócić do uv
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:06   #958
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
moim zdaniem ta pierwsza najtańsza w zupełności by wystarczyła. Sama miałam podobną ale wkurzał mnie długi czas utwardzania (2 min), poza tym wszystko było ok (nie licząc konieczności wymiany świetlówek). Suszarka przy hybrydach jest zbędna. Generalnie jeśli masz ochote kupić porządną lampe to inwestowałabym w ledową. Sama wymieniłam swoją uv na led i nie wyobrażam sobie teraz wrócić do uv
Dziękuję za odpowiedź. A mogłabyś podesłać linka, jaką teraz masz? Szczerze mówiąc to waham się między pierwszą a tą trzecia, głównie chodzi o wygląd, bo ta pierwsza jest chyba mocno "bazarkowa" właśnie , ale z kolei w tej trzeciej obawiam się tego czujnika ruchu, jak pisałam wcześniej :
" 3. http://allegro.pl/mm-lampa-uv-lcd-4-...508344324.html z ekranem lcd i też z suszarką, na aukcji nie jest napisane, czy ona się wysuwa? czy wystarczą do niej zwykłe żarówki, które można kupić na allegro, tak ja do tej pierwszej? i zasadnicze pytanie, napisane jest, że ma czujnik ruchu, czyli wkładamy dłoń i wtedy się włącza, obawiam się czy to długo podziała, w sensie co zrobić jak ten czujnik się zepsuje? czy można manualnie włączyć lampę, czy wtedy tez już jest do niczego? z tych trzech przedstawionych to po prostu wygląda nie tak bazarkowo i tanio, ale martwie się właśnie tym czujnikiem"
Czy ktoś ma taką jak w tym 3 punkcie? Co sie dzieje jak czujnik się zepsuje? czy jest możliwość manualnego włączenia lampy? i czy ta podstawka się wysuwa?

I jeszcze jedno pytanie, gdzie kupujecie żarówki do lampek? z allegro?
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:32   #959
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam taką http://www.neonail.pl/katalog/188-ur...zowa-20-w.html

odnośnie Twoich pytań dotyczących czujnika nie pomoge bo sama mam ten problem. Zgubiłam gdzieś paragon i w razie awarii lampa nie podlega gwarancji. Nie sprawdzałam czy można ją włączać manualnie, bo póki co czujnik ruchu działa bez zarzutu i powiem szczerze że boje sie co będzie gdy działać przestanie. Do mojej uv żarówki kupowałam w sklepie, w którym kupiłam tunelówke. Wszystko miałam stacjonarnie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 17:44   #960
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: hybryda- potrzebuję Waszej pomocy

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja używam Estetiq, Semilac i NeoNail. Te trzy firmy moge polecić. W hybrydach wszystko zależy od bazy. Jak masz kiepską baze to nawet dobre lakiery nie będą trzymać. Jak masz dobrą baze to praktycznie wszystko trzyma
em_ka wszystko napisała sama przekonałam się o tym na własnej skórze dopowiem tylko, że zamist bazy shellaca kup gelisha, shellac nie trzyma dobrze tanich hybryd
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.