Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-15, 12:32   #271
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Chyba jakaś koniunkcja planet ze słońcem jest, bo cholera co nie wejdę na wątek to się kłócą, czepiają i nikt odpuścić nie chce

Ag4 bratek też na cerę pijałaś?

Ja piłam czystka, wypiłam całą paczkę i... odpuściłam chwilowo. Muszę wrócić.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 12:54   #272
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nigdy nie bylam na pogrzebie, dlatego sie nad tym zastanawiam. Mnie bardzo zalezy na tym, zeby okazac szacunek zmarlej osobie, cala rodzina ma takie podejscie. To nie pokaz mody. Chodzilo mi tylko i wylacznie o kolor rajstop. Ty nie mialas problemu ze zrozumieniem tego, stad moj wniosek, ze jesli ktos tego nie rozumie, to jest jaki jest... wiec tekst moze i slaby, ale prawdziwy
Po pierwsze żałoba i ewentualne wytyczne do stroju dotyczą najbliższej rodziny i są zasady, które to regulują. Jeżeli jesteś w tym otoczeniu, to pierwszy lepszy podręcznik savoir-vivre'u rozwieje Twoje wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nie chce mi sie cytowac odpowiedzi, ktora dostalam, ale skoro wedlug Ciebie ona nie byla przejawem braku kultury, to o czym my w ogole dyskutujemy...
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Chętnie zmienię, w nosie mam taką klasę
Nie ma to jak nawrzucać komuś od głupich, a potem się obrazić I jeszcze życzyć sobie żeby nikt więcej na ten temat się nie odzywał

Wracam po wakacjach na mój wątek a tu przepychanki

Zmieniając temat było super, piękne miejsce i było mi smutno że musimy już wracać
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 12:57   #273
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

cześć Madzia fajnie, że wróciłaś cieszę się, że urlop udany, mam nadzieję że wypoczęłaś

może chciałabyś nas pokatować jakimiś zdjęciami?

jak sobie pomyślę, że rok temu, dwa i trzy o tej porze byliśmy na urlopie w ciepłych krajach to mam smuteczek ale spoko, cztery miesiące szybko miną
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 13:00   #274
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

No właśnie ładuję, ale mi wywala ciągle

Edytowane przez Madzia_M77
Czas edycji: 2015-06-15 o 13:04
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 13:02   #275
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Madzia,super ze urlop sie udal! Maly byl grzeczny jak aniolek ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 13:06   #276
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dzięki dziewczyny, mały super, lepiej zniósł podróż niż my Bałam się, bo ma dopiero 8 miesięcy, ale zaaklimatyzował się od razu. Cieszę się, bo podróż trwała ponad 12h, więc to znak że można go wlec ze sobą, nie przeszkadza mu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150603_205426.jpg (440,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150603_205802.jpg (102,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150603_210121.jpg (245,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150603_210346.jpg (211,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150606_125141.jpg (265,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150606_130333.jpg (302,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150608_204652.jpg (180,1 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Madzia_M77
Czas edycji: 2015-06-15 o 13:14
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 13:41   #277
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, mały super, lepiej zniósł podróż niż my Bałam się, bo ma dopiero 8 miesięcy, ale zaaklimatyzował się od razu. Cieszę się, bo podróż trwała ponad 12h, więc to znak że można go wlec ze sobą, nie przeszkadza mu
Jak widze takie zdjęcia, to mnie coś trafia- ja chce w ciepłe kraje Chociaż ostatnia sobota do chłodnych nie należała
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 14:28   #278
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
wiesz jeśli faktycznie chodziło tylko o to czy wypada iść w cielistych czy nie to wystarczyło zapytać najbliższych- Mamę, Babcię a nie pisać posta na forum jakby nie było "modowym" a nazywanie kogoś per "głupia" świadczy tylko o poziomie jaki sobą reprezentujesz

Nie chciałam się wtrącać, ale widzę, że wątek się ciągnie i ciągnie. O ile rozumiem, że napisanie komuś, że jest głupi jest nie na miejscu i nic tego nie usprawiedliwia to już nagonka o te rajstopy to przesada. Ja czuję się z Wami tak związana przez te - chyba już lata , że mam poczucie, że mogę zapytać Was dosłownie o wszystko. Począwszy od spraw modowych, kończywszy na prywatnych i osobistych. Trochę wsiadłyście na dziewczynę o te rajstopy jakby co na mniej zapytała czy może założyć mini. Ja nie widzę nic złego w tym pytaniu. Grzecznie zapytała co sądzimy, a posypały się gromy.


Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Po pierwsze żałoba i ewentualne wytyczne do stroju dotyczą najbliższej rodziny i są zasady, które to regulują. Jeżeli jesteś w tym otoczeniu, to pierwszy lepszy podręcznik savoir-vivre'u rozwieje Twoje wątpliwości.





Nie ma to jak nawrzucać komuś od głupich, a potem się obrazić I jeszcze życzyć sobie żeby nikt więcej na ten temat się nie odzywał

Wracam po wakacjach na mój wątek a tu przepychanki

Zmieniając temat było super, piękne miejsce i było mi smutno że musimy już wracać
Madzia, super, że wakacje udane i że mały dał radę przez tyle godzin drogi. Rozumiem, że w przyszłym roku też gdzieś śmigacie?
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:01   #279
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Nie chciałam się wtrącać, ale widzę, że wątek się ciągnie i ciągnie. O ile rozumiem, że napisanie komuś, że jest głupi jest nie na miejscu i nic tego nie usprawiedliwia to już nagonka o te rajstopy to przesada. Ja czuję się z Wami tak związana przez te - chyba już lata , że mam poczucie, że mogę zapytać Was dosłownie o wszystko. Począwszy od spraw modowych, kończywszy na prywatnych i osobistych. Trochę wsiadłyście na dziewczynę o te rajstopy jakby co na mniej zapytała czy może założyć mini. Ja nie widzę nic złego w tym pytaniu. Grzecznie zapytała co sądzimy, a posypały się gromy.
A ja nie widzę tu żadnych gromów. Posypały się dopiero po pięknym epitecie. Gdyby nie to ja nie odezwałabym się nawet słowem Glam mogła po prostu objaśnić sytuację, a nie wyzywać kogoś od głupich. Rozmowa mogła zupełnie inaczej wyglądać.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Patrząc na Twoje zdjęcia na insta to bym raczej obstawiała, że ważysz te 55, mniej więcej tyle co ja wydaje mi się, że wyglądasz szczuplej, a wzrost mamy podobny
no i przede wszystkim masz szczupłe łydki

To może zabieraj jakiś owoc, jabłko?
Tłumaczę sobie to tym, że albo dobrze się kryję, albo mam więcej mięśni A łydki to fakt. Względem ud i pupy niestety za szczupłe.

A owoce nie przechodzą. Trzeba na to poświęcić czas, to równie dobrze mogłabym wciągnąć sałatkę. Postaram się po prostu jakoś to ogarnąć Jedynym plusem (mizernym, ale jednak), że zmniejszył mi się żołądek i mniej jem.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-06-15 o 15:20
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:23   #280
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A ja nie widzę tu żadnych gromów. Posypały się dopiero po pięknym epitecie. Gdyby nie to ja nie odezwałabym się nawet słowem Glam mogła po prostu objaśnić sytuację, a nie wyzywać kogoś od głupich. Rozmowa mogła zupełnie inaczej wyglądać.


Tłumaczę sobie to tym, że albo dobrze się kryję, albo mam więcej mięśni A łydki to fakt. Względem ud i pupy niestety za szczupłe.

A owoce nie przechodzą. Trzeba na to poświęcić czas, to równie dobrze mogłabym wciągnąć sałatkę. Postaram się po prostu jakoś to ogarnąć
Nie mówię o "gromach" o nazwaniu kogoś głupim (tutaj jak już pisałam - zgadzam się w pełni, to nie jest na miejscu...), tylko o kilku komentarzach sugerujących, że dla glam głównym zmartwieniem w tym dniu jest strój albo że powinna zapytać mamę, bo to jest wątek modowy. Do tego się odnoszę. Nie wiem, ale ja nie widzę nic złego i niestosownego w pytaniu o strój (kolor rajstop) na pogrzeb. Jak dla mnie- pytanie jak każde inne, stąd nie rozumiem dlaczego dziewczyna nie mogła zapytać nas i czemu miałoby to być nie na miejscu. Inna sprawa, że glam nie jest bez winy, ale to już kwestia zupełnie inna niż rajstop. Dlatego z uwagami odnośnie nazywania kogoś głupim - zgadzam się i mam identyczne zdanie jak Wy, natomiast w kwestii zapytania o rajstopy - tutaj już nie do końca rozumiem poruszenie.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:49   #281
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

omg...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

[QUOTE=sskers;51754113]A ja nie widzę tu żadnych gromów. Posypały się dopiero po pięknym epitecie. Gdyby nie to ja nie odezwałabym się nawet słowem Glam mogła po prostu objaśnić sytuację, a nie wyzywać kogoś od głupich. Rozmowa mogła zupełnie inaczej wyglądać.


/QUOTE]

zgadzam się
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 15:54   #282
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

[QUOTE=monimyszek;51754629]omg...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A ja nie widzę tu żadnych gromów. Posypały się dopiero po pięknym epitecie. Gdyby nie to ja nie odezwałabym się nawet słowem Glam mogła po prostu objaśnić sytuację, a nie wyzywać kogoś od głupich. Rozmowa mogła zupełnie inaczej wyglądać.


/QUOTE]

zgadzam się
Ja, jak pisałam, tutaj również w pełni się zgadzam Tego typu epitety są nie na miejscu i nie można tego ignorować
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:57   #283
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Nie mówię o "gromach" o nazwaniu kogoś głupim (tutaj jak już pisałam - zgadzam się w pełni, to nie jest na miejscu...), tylko o kilku komentarzach sugerujących, że dla glam głównym zmartwieniem w tym dniu jest strój albo że powinna zapytać mamę, bo to jest wątek modowy. Do tego się odnoszę. Nie wiem, ale ja nie widzę nic złego i niestosownego w pytaniu o strój (kolor rajstop) na pogrzeb. Jak dla mnie- pytanie jak każde inne, stąd nie rozumiem dlaczego dziewczyna nie mogła zapytać nas i czemu miałoby to być nie na miejscu. Inna sprawa, że glam nie jest bez winy, ale to już kwestia zupełnie inna niż rajstop. Dlatego z uwagami odnośnie nazywania kogoś głupim - zgadzam się i mam identyczne zdanie jak Wy, natomiast w kwestii zapytania o rajstopy - tutaj już nie do końca rozumiem poruszenie.
Ja powiedzmy że pytania nie rozumiem, ale nie muszę rozumieć. Ktoś potrzebuję się doradzić nawet w takiej kwestii, ok. Ale uważam i tutaj zdania nie zmienię, że gdyby Glam napisała że uraziła ją ta wypowiedź, że to nie jest tak - a tak, zamiast używania epitetów, tej dyskusji by nie było. I na tym zakończmy te rozważania Każdy odbiera pewne rzeczy na swój sposób.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Z przyjemniejszych tematów - udało mi się capnąć pościel którą chciałam w lidlu
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:59   #284
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Madziu cieszę się, że wróciłaś? Wypoczęta? Ja lecę do Rzymu w sobotę (udało mi się kliknąć taniego Ryanaira) Boję się bo nie wiem jak dostać się z lotniska do Hotelu Muszę jeszcze obadać mapę i jakoś w internecie poszukać jakie połączenie najlepsze byłoby
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:02   #285
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, mały super, lepiej zniósł podróż niż my Bałam się, bo ma dopiero 8 miesięcy, ale zaaklimatyzował się od razu. Cieszę się, bo podróż trwała ponad 12h, więc to znak że można go wlec ze sobą, nie przeszkadza mu


My z tż doszliśmy do wniosku, że za rok rozdzielamy urlop na dwa i lecimy na pierwszy w maju, a na drugi standardowo wrzesień-październik. Zobaczymy czy uda się to zmienić na czyny. Ale już nie mogę doczekać się
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:06   #286
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja staram się pić 2 razy dziennie (w pracy), ale czasami zamiast drugoego kubka czystka zaparzam sobie roiboosa

Piłam kiedyś bratka, chyba wrócę do tego



Uzywałam różnych kwasów i ostawienie nawilżaczy u mnie nie wchodziło w grę. Po prostu skóra się łuszczy i bardzo brzydko wyglądają takie suche skórki :/

Pomału mi się cera uspokaja po odstawieniu tabletek anty. Mam nadzieję, że to nie jest chwilowa poprawa. No, ale jestem przed miesiączką więc pewnie lada dzień mnie wysypie teraz z tego powodu. Ahh życie
Ja własnie raz dziennie, bo normalnie dużo tego pije... zielona hernbata, pokrzywa, skrzyp, czystek,...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:06   #287
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Nam wczoraj cos do glowy strzelilo z TZ i zmienilismy w ostatniej chwili plany. Zamiast do Wiednia jedziemy w tym samym terminie do Budapesztu, co cieszy mnie o wiele bardziej, bo niedawno byli moi rodzice i ogladajac zdjecia strasznie im zazdroscilam! To nic, ze sesja mi sie dopiero zaczela ..
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:07   #288
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja powiedzmy że pytania nie rozumiem, ale nie muszę rozumieć. Ktoś potrzebuję się doradzić nawet w takiej kwestii, ok. Ale uważam i tutaj zdania nie zmienię, że gdyby Glam napisała że uraziła ją ta wypowiedź, że to nie jest tak - a tak, zamiast używania epitetów, tej dyskusji by nie było. I na tym zakończmy te rozważania Każdy odbiera pewne rzeczy na swój sposób.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Z przyjemniejszych tematów - udało mi się capnąć pościel którą chciałam w lidlu






Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


My z tż doszliśmy do wniosku, że za rok rozdzielamy urlop na dwa i lecimy na pierwszy w maju, a na drugi standardowo wrzesień-październik. Zobaczymy czy uda się to zmienić na czyny. Ale już nie mogę doczekać się
Pewnie, że tak Ja akurat jestem z osób niekonfliktowych. Uważam, że można pogadać, mieć odmienne zdania - ludzka rzecz, jeśli to jest okraszone kulturalną rozmową
A na jak długo planujecie jechać w maju i we wrześniu? Mnie bardzo marzy się wyjazd, ale w tym roku chyba pierwszy raz nie uda mi się nigdzie pojechać Za to w przyszłym też planuję sobie odbić. Jeszcze nie wiem gdzie pojadę, bo jest tyle kierunków, które chciałabym zobaczyć.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer

Edytowane przez naciulatko
Czas edycji: 2015-06-15 o 16:08
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:07   #289
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, mały super, lepiej zniósł podróż niż my Bałam się, bo ma dopiero 8 miesięcy, ale zaaklimatyzował się od razu. Cieszę się, bo podróż trwała ponad 12h, więc to znak że można go wlec ze sobą, nie przeszkadza mu
cudownie
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 16:15   #290
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak Ja akurat jestem z osób niekonfliktowych. Uważam, że można pogadać, mieć odmienne zdania - ludzka rzecz, jeśli to jest okraszone kulturalną rozmową
A na jak długo planujecie jechać w maju i we wrześniu? Mnie bardzo marzy się wyjazd, ale w tym roku chyba pierwszy raz nie uda mi się nigdzie pojechać Za to w przyszłym też planuję sobie odbić. Jeszcze nie wiem gdzie pojadę, bo jest tyle kierunków, które chciałabym zobaczyć.
8-10 dni. W tym roku mieliśmy lecieć na te 7-8 dni na jedną z greckich wysp ale spoglądam ukradkiem na te 14-dniowe Tż mnie zabije ubije, no ale trudno. Czego nie robi się dla wakacji.

Ogólnie najbliższe lata będziemy celować w tańsze kierunki, jak już wybudujemy się to będziemy szaleć. Moja lista z roku na rok nieustannie powiększa się. A największym marzeniem jest Kuba Ostatnio jedna z wizażanek była i jak wrzucała na insta zdjęcia i filmiki to miałam ochotę popłakać się z zazdrości
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 16:21   #291
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja tak mialam jak jedna z moich ulubionych vlogerek polskich thecostachic (teraz idziela sie w sumie glownie na insta) wrzucala zdjecia z wyprawy po Grecji. Taka objazdowka po Grecji to moje marzenie
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:16   #292
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
8-10 dni. W tym roku mieliśmy lecieć na te 7-8 dni na jedną z greckich wysp ale spoglądam ukradkiem na te 14-dniowe Tż mnie zabije ubije, no ale trudno. Czego nie robi się dla wakacji.

Ogólnie najbliższe lata będziemy celować w tańsze kierunki, jak już wybudujemy się to będziemy szaleć. Moja lista z roku na rok nieustannie powiększa się. A największym marzeniem jest Kuba Ostatnio jedna z wizażanek była i jak wrzucała na insta zdjęcia i filmiki to miałam ochotę popłakać się z zazdrości
Ja od zawsze jeździłam na dwa tygodnie, a zdarzyło się, że znajomi pojechali z nami, ale tylko na tydzień i tak im to zleciało... Ledwo zdążyli się zaaklimatyzować, rozeznać co i jak, a już był czas wyjazdu. Wiadomo, dwa tygodnie też zlecą, ale człowiek ma zdecydowanie więcej czasu, żeby nacieszyć się wakacjami Tym bardziej, że różnica w cenie wcale nie jest taka duża. Także ja i teraz chciałabym na dwa tygodnie albo chociaż 10 dni
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:28   #293
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja często robię ziemniaczaną:
-ziemniaki (wykładam dół blachy)
-1kg mielonego
-cebula
-pieczarki
-pomidory w puszcze 2x
-brokuły
-ser żółty

I tylko cebulę smażę na oleju, reszta bez tłuszczu. Układam w kolejności w jakiej wymieniłam i Kilka razy robiłam z piersią kurczaka, ale ten wariant bardziej mi odpowiada. Poza tym zmieniam "warzywo". Daję zamiast brokuł szpinak. Ogólnie nie robię absolutnie żadnych sosów na śmietankach ect. U mnie sos to np. doprawione pomidory

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

W weekend chcę zrobić zapiekankę szpinakową z serem feta. Chciałam zrobić w zeszły weekend ale obawiam się, że tż nie przeżyłby takich rarytasów Poza tym sama nie wiem czy mi zasmakuje. Znalazłam przepis gdzie obejdę się bez ulepszaczy smaku.
Chyba spróbuję, choć nigdy nie słyszałam o łączeniu brokułów i pieczarek

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja jak nie mam czasu na jedzenie..to nie jem. Wczoraj zjadłam śniadanie o 13, gdzie dzień wcześniej jadłam o 18. Wiem że to bardzo niezdrowe ale jak nie mam czasu to nie mam czasu ani myśleć o jedzeniu, ani odczuwać głodu, więc tym bardziej nie mam czasu na czynność samą w sobie

A po tym jak byłam grubaskiem wystarczy +1-2kg i zaczynam pilnować się. Odkąd schudłam nie pozwalam sobie na przytycie i chociażbym nie wiem co chudnę Ale do wymarzonej wagi nie potrafię dojść
Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz szpinak, to mogę podrzucić przepis na cannelloni ze szpinakiem - dla mnie bomba
Poproszę! Mogę jeszcze polecić jajecznicę ze szpinakiem- na maśle podsmażyć liście, wbić jajka i gotowe Śmieszne połączenie, coś nowego

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile razy dziennie pijecie czystek?
Polecacie jeszcze jakies ziółka na oczyszczanie skóry? ( oprócz bratka)
Powiem Wam, ze swietnie sie u mnie sprawdził...

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------



Dokładnie jak chce niech zarabia, jeśli ktoś kupuje te rzeczy to czemu nie...
Słyszałam dużo dobrego o bratku, myślę czy by nie spróbować picia
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:41   #294
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Madzia pięknie!

Dziewczyny jezdzace za granice z biurami podrozy- polecam wyszukiwarke najlepszych ofert z wszystkich biur: wakacyjnipiraci.pl to jakie okazje tam sie pojawiaja przechodzi ludzkie pojecie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:44   #295
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


My z tż doszliśmy do wniosku, że za rok rozdzielamy urlop na dwa i lecimy na pierwszy w maju, a na drugi standardowo wrzesień-październik. Zobaczymy czy uda się to zmienić na czyny. Ale już nie mogę doczekać się
my tak właśnie postanowiliśmy i już psują nam się plany
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:44   #296
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Madzia_M77 - Witaj Kochana! Bardzo się cieszę, że urlop Wam się udał Śliczne zdjęcia!

Kociaak - Przepis wrzucę wieczorkiem a szpinakową jajecznicę na pewno wypróbuję
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:46   #297
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Madzia pięknie!

Dziewczyny jezdzace za granice z biurami podrozy- polecam wyszukiwarke najlepszych ofert z wszystkich biur: wakacyjnipiraci.pl to jakie okazje tam sie pojawiaja przechodzi ludzkie pojecie
Super, że o tym piszesz. Chętnie zajrzę.
Ja ze swojej strony odradzam Alfa Star. Osobiście z nimi jeździłam, wspominam pozytywnie, ale mam znajomą, która posiada biuro podróży i opowiadała wiele historii o nich... między innymi, że oferują nowy hotel, w fajnej cenie, a potem, kiedy ludzie wykupią wycieczkę to tuż przed (albo i na miejscu) okazuje się, że w tym hotelu nie ma miejsca, a turyści są transportowani do innego - w o wiele gorszym standardzie - hotelu. Zresztą dużo historii o nich opowiadała. Generalnie na duży minus.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:46   #298
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nam wczoraj cos do glowy strzelilo z TZ i zmienilismy w ostatniej chwili plany. Zamiast do Wiednia jedziemy w tym samym terminie do Budapesztu, co cieszy mnie o wiele bardziej, bo niedawno byli moi rodzice i ogladajac zdjecia strasznie im zazdroscilam! To nic, ze sesja mi sie dopiero zaczela ..
Super! Budapeszt jest bardzo ładny, chociaż Wiedeń też niczego sobie
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:48   #299
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
my tak właśnie postanowiliśmy i już psują nam się plany
Dlaczego?
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 18:01   #300
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Super! Budapeszt jest bardzo ładny, chociaż Wiedeń też niczego sobie
obia miasta
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.