Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-31, 11:41   #1741
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Ja akurat bólu się nie boję. Jestem świadoma, że nie będzie to przyjemne. A co Twoja koleżanka ma wytatuowane?



Masz rację To decyzja na całe życie, więc wymaga poważnego zastanowienia. Znalezienie profesjonalnego studia to już połowa sukcesu.

Wiem, że wciągają



Wspomniane tribale to porażka Samo miejsce jest mega istotne. Ja ze względu na pracę nigdy nie zrobię sobie tatuażu w widocznym miejscu typu ręka, szyja, łydki itp.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja juz kilka lat się do tatuażu przymierzam, ale to musi byc idealne i przemyślane dlatego tyle mi to zajmuje

Rękawy są cudowne, ale sama w życiu bym się nie zdecydowała na rękaw. Jako że nie chce nic widocznego to jedynym miejscem wchodzącym w rachubę są żebra. Te przechodzące z boku na biodra nie podobaja mi się, a najgorsze to są kokardki na udach

tatuaż znaczący ( ale nie imię ) to naprawdę świetna sprawa, ale wymaga przemyslenia, dłuższego niż miesiąc czasu.
Otóż to, to decyzja na całe zycie. Mam znajoma z dużą róża na zewnętrznej łydce i to wyglada okropnie w rajstopach i spódnicach/sukienkach. Pewnie co innego jakby prowadziła sportowy typ zycia i latała w szortach. Jej się niesamowicie podoba, to najważniejsze, ale na zdjęciach ze ślubu wyglada nieciekawie.

Dużo moich koleżanek chciało cos na nadgarstku, ale od razu musiałaby zmienić zawód. Chociaż widzę coraz wiekszą tolerancję, np. prawniczki z takimi tatuażami.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 11:46   #1742
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
A co Twoja koleżanka ma wytatuowane?
Na boku ma twarz kobiety, na udzie ma czaszkę z ćmą, na łydce ma kolejną twarz kobiety (ale wykonanie takie, że szczena opada!), i jeszcze ma na łydce na dole pierwsze imiona rodziców, ale taką czczionką i takie zawijasy że jak ktoś nie wie to ciężko bez dokładnego przyglądnięcia się zobaczyć. W każdym bądź razie jej tatuaże wykonane są tak piekne, że mnie - osobie która jest raczej przeciwniczką tatuaży - wprawiają w swojego rodzaju zachwyt

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Rękawy są cudowne, ale sama w życiu bym się nie zdecydowała na rękaw. Jako że nie chce nic widocznego to jedynym miejscem wchodzącym w rachubę są żebra. Te przechodzące z boku na biodra nie podobaja mi się, a najgorsze to są kokardki na udach
Ostatnio widziałam na FB, że jakaś znajoma znajomej wytatuwowała sobie coś ala podwiązki na udach Dramat po prostu
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga

Edytowane przez Ag4
Czas edycji: 2015-12-31 o 11:48
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 11:58   #1743
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana! A jak tam efekty z Chodakowską?

Dziękuję Kochana! Naprawdę niesamowicie jest mi miło!

Świetnie, że basen tak na Ciebie wpływa! Trzymam kciuki, żeby udało Ci się zrealizować to, co założyłaś i przede wszystkim za Twoje zdrowie!

Na pewno będziesz pięknie wyglądała

Więc powodzenia! A dietę masz rozpisaną?

Dziękuję Kochana! Bardzo mi miło!!

Jesteście przekochane!!!!!!! Tyle miłych słów!!!! Dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo!!!!!


Przyznam się, że chcę sobie zrobić tatuaż Na urodziny, które mam za niecały miesiąc. Na początku coś małego, a potem marzy mi się wytatuowanie boku wraz z plecami i biodrem. Swoją drogą- macie tatuaże? Podobają się Wam?
Efekty z chodakowską ok, ale ja mam tak, że nawet niewielka ilość sportu działa bardzo dobrze na moje ciało. Jak wyzdrowieję to wracam na aqua areobic i pomyślę jeszcze o tańcu, który zawsze bardzo lubiłam. Szkoda tylko że przenieśli z mojej okolicy jedną szkołę tańca z dobrą renomą, do której planowałam się zapisać.

Co do tatuaży to fakt trzeba to przemyśleć - na wizażu widziałam już wątki typu "chcę sobie zrobić tatuaż doradźcie jakiś wzór". Gwarantuję, że to się znudzi takiej osobie bardzo szybko.
Co do wspomnianych kokardek na udach - koleżanka mojej siostry takie ma. Wygląda to strasznie...
Moja koleżanka też sobie ostatnio zrobiła tatuaż i na prawdę lepiej pochodzić i poszukać dobrego salonu/tatuażysty, bo jej niestety nie wygląda na starannie wykonany.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2015-12-31 o 13:42
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 13:01   #1744
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Red face Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Mnie się tatuaże nie podobają, nie ma nic piękniejszego niż "czysta", zadbana skóra. Jeszcze mogę zrozumieć imiona bliskich osób, ważne daty w dyskretnych miejscach, ale tribale czy inne wywijasy na łydkach to juz porażka
same here nie podobaja mi sie tez u innych i ciesze sie ze moj maz ma podobne podejscie juz pomijam to ze wiele osob sie nie zastanawia jak ten tatuaz bedzie wygladal za x lat
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 14:02   #1745
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja myślę już chyba ze 2 lata nad zrobieniem jedno konkretne słowo, po wewnętrznej stronie nadgarstka.

Tylko też myślę, jak to bedzie kiedyś wyglądało, co powiedzą rodzice, co w pracyitp

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Otóż to, to decyzja na całe zycie. Mam znajoma z dużą róża na zewnętrznej łydce i to wyglada okropnie w rajstopach i spódnicach/sukienkach. Pewnie co innego jakby prowadziła sportowy typ zycia i latała w szortach. Jej się niesamowicie podoba, to najważniejsze, ale na zdjęciach ze ślubu wyglada nieciekawie.

Dużo moich koleżanek chciało cos na nadgarstku, ale od razu musiałaby zmienić zawód. Chociaż widzę coraz wiekszą tolerancję, np. prawniczki z takimi tatuażami.
Mogę podpytać jaki to zawód? Prawniczki często widuję Zmienia się to powoli.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 14:33   #1746
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ja myślę już chyba ze 2 lata nad zrobieniem jedno konkretne słowo, po wewnętrznej stronie nadgarstka.

Tylko też myślę, jak to bedzie kiedyś wyglądało, co powiedzą rodzice, co w pracyitp

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------


Mogę podpytać jaki to zawód? Prawniczki często widuję Zmienia się to powoli.
Żadna tajemnica nauczycielki, przedszkolanki

Wiem, że w bankach też restrykcyjnie podchodzą do widocznych tatuaży.

Edytowane przez user_k
Czas edycji: 2015-12-31 o 14:34
user_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 16:42   #1747
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja tez sie zastanawialam nad tatuazem, ale z drugiej strony mysle sobie, ze skoro teraz sie potrafie bez niego obejsc, to w sumie obejde sie i przez nastepne lata mojego zycia. Nie jest to dla mnie jakas palaca sprawa. Czasem widuje dziwne wzory u ludzi. Nie to, ze sa super wymyslne, wymagaly kunsztu. Moja kolezanka z pracy ma na nadgarstku trojkat. Po prostu trojkat, bez zadnego wypelnienia, niczego. I co to niby ma oznaczac? Bo na pewno nie spelnia funkcji estetycznej.

Moja druga kolezanka z pracy ma kilka tatuazy. W tym jeden duzy na ramieniu, ktorego zrobienia zaluje. Jest to taka dziewczyna w spodnicy jak do jakiegos hiszpanskiego tanca i napis "living in material world". Rzeczywiscie niezbyt przemyslany. Nie lubi do go tego stopnia, ze szef zamowil dla niej uniform z dluzszym rekawem

Jednak zwrocilam i czapke i szalik. Bede szukac czegos innego.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-12-31 o 16:46
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 17:13   #1748
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

W życiu nie zrobię tatuażu-jestem dawcą, jestem w DKMS, oddaję krew -owszem mogałabym na trochę zrezygnować i liczyć, że mój bliźniak genetyczny nie będzie potrzebował w okresie gojenia, a co jeśli będzie potrzebował?zgodzilam się więc nie wyobrażam sobie wycofać się...
Moja kolezanka zrobiła konika polnego nad kostką u nogi. Po 2 latach poznala faceta, tatuaż mu się nie spodobal więc usunęla, zamiast 5 cm konika ma 10 cm bliznę...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:26   #1749
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Tatuaże domena klasy robotniczej w Anglii
Nie warto moim zdaniem nie podobają mi się też u innych. Jednak ja jestem staroświecka nie znam się na trendach
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:42   #1750
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny, wszystkiego wymarzonego w nadchodzącym 2016 roku- spełnienia marzeń, dobrych i mądrych ludzi koło Was, zdrowia jak najlepszego, miłości i uśmiechu każdego dnia, funduszy na zachcianki, podróże i na "zaś"
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 18:06   #1751
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Koniecznie!
Ja do pracy w spodniach chodzę max. 1 czasami 2 razy w tygodniu. Tak to ubieram się w spódnice i sukienki


Mnie teraz naszło na jakaś ładną bransoletkę, najlepiej jakieś kulki bo boję się, że cieńką złotą szybko porwę :/ Polecicie jakieś w rozsądnych cenach?
Muszę się poprawić i to zmienić

Jeśli chodzi o bransoletkę, to nie pomogę, bo noszę zazwyczaj zegarki

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana! A jak tam efekty z Chodakowską?



Dziękuję Kochana! Naprawdę niesamowicie jest mi miło!

Świetnie, że basen tak na Ciebie wpływa! Trzymam kciuki, żeby udało Ci się zrealizować to, co założyłaś i przede wszystkim za Twoje zdrowie!



Na pewno będziesz pięknie wyglądała



Więc powodzenia! A dietę masz rozpisaną?



Dziękuję Kochana! Bardzo mi miło!!



Jesteście przekochane!!!!!!! Tyle miłych słów!!!! Dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo!!!!!


Przyznam się, że chcę sobie zrobić tatuaż Na urodziny, które mam za niecały miesiąc. Na początku coś małego, a potem marzy mi się wytatuowanie boku wraz z plecami i biodrem. Swoją drogą- macie tatuaże? Podobają się Wam?
Kochana, nie mam rozpisanej diety - tzn. nie przez trenera, bo sama sobie z tym radzę i układam pod siebie

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
W życiu nie zrobię tatuażu-jestem dawcą, jestem w DKMS, oddaję krew -owszem mogałabym na trochę zrezygnować i liczyć, że mój bliźniak genetyczny nie będzie potrzebował w okresie gojenia, a co jeśli będzie potrzebował?zgodzilam się więc nie wyobrażam sobie wycofać się...
Moja kolezanka zrobiła konika polnego nad kostką u nogi. Po 2 latach poznala faceta, tatuaż mu się nie spodobal więc usunęla, zamiast 5 cm konika ma 10 cm bliznę...
Podziwiam Szacunek

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Dziewczyny Kochane, w nadchodzącym 2016 roku życzę Wam przede wszystkim spokoju, zdrowia i samych wspaniałych chwili I żeby wszystkie postanowienia udało Wam się zrealizować
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 19:07   #1752
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczynki w 2016 roku życzę Wam zdrowia, miłości, szczęścia oraz spełnienia marzeń!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 00:50   #1753
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Hoł, hoł, hoł.
Witam w Nowym Roku, szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń!!!



Ja nie mam generalnie nic przeciwko tatuażom, jedne są cudne, a inne porażkowe. Sama na pewno nie zrobiłabym dużego czy widocznego i ze względu na pracę, i niestety tendencję do znaczących wahań wagi. Małego w niewidocznym miejscu nie wykluczam w przyszłości.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2016-01-01 o 00:54
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 11:34   #1754
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII



Ilenka..efekty genialne Wysmukliłaś ciało, brzuszka prawie już nie masz, pupa Ci się podniosła. Jestem pod wrażeniem jak zmieniłaś się przez te 1,5 miesiąca.

Co do tatuaży. Sama chcę zrobić. Jeden na żebrach pod piersią, drugi w okolicy biodra. Czyli niewidoczne, przeznaczone tylko dla mnie i tż. Będzie to napis (lub symbol), związany z ważnymi wydarzeniami w moim życiu. Nie podobają mi się natomiast ogromne obrazki w widocznych miejscach
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 11:44   #1755
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny,wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku
Co do tatuazy,ja z pewnoscia nigdy zadnego nie zrobie, bo to do mnie nie pasuje.

A tymczasem pozdrawiam Was z pelnego pociagu z Wroclawia do Zielonej Gory, 3,5h, jupiii
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 13:28   #1756
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja juz kilka lat się do tatuażu przymierzam, ale to musi byc idealne i przemyślane dlatego tyle mi to zajmuje

Rękawy są cudowne, ale sama w życiu bym się nie zdecydowała na rękaw. Jako że nie chce nic widocznego to jedynym miejscem wchodzącym w rachubę są żebra. Te przechodzące z boku na biodra nie podobaja mi się, a najgorsze to są kokardki na udach

tatuaż znaczący ( ale nie imię ) to naprawdę świetna sprawa, ale wymaga przemyslenia, dłuższego niż miesiąc czasu.
Ja rozumiem wytatuowanie sobie imion dzieci, rodziców czy ważnych, bliskich osób, ale imię chłopaka, który za jakiś czas może nie być już ze mną to dla mnie totalny bezsens Mam na myśli u innych, bo sama nie myślałam nigdy o takim tatuażu. Jeśli- to tylko coś dla mnie znaczącego, jak sama piszesz Ja już myślę dłuuuugo, na pewno dłużej niż miesiąc. I pewnie to jeszcze potrwa.

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Otóż to, to decyzja na całe zycie. Mam znajoma z dużą róża na zewnętrznej łydce i to wyglada okropnie w rajstopach i spódnicach/sukienkach. Pewnie co innego jakby prowadziła sportowy typ zycia i latała w szortach. Jej się niesamowicie podoba, to najważniejsze, ale na zdjęciach ze ślubu wyglada nieciekawie.

Dużo moich koleżanek chciało cos na nadgarstku, ale od razu musiałaby zmienić zawód. Chociaż widzę coraz wiekszą tolerancję, np. prawniczki z takimi tatuażami.
Wykonywany zawód ma ogromne znaczenie. Ja o tym myślę przede wszystkim.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Na boku ma twarz kobiety, na udzie ma czaszkę z ćmą, na łydce ma kolejną twarz kobiety (ale wykonanie takie, że szczena opada!), i jeszcze ma na łydce na dole pierwsze imiona rodziców, ale taką czczionką i takie zawijasy że jak ktoś nie wie to ciężko bez dokładnego przyglądnięcia się zobaczyć. W każdym bądź razie jej tatuaże wykonane są tak piekne, że mnie - osobie która jest raczej przeciwniczką tatuaży - wprawiają w swojego rodzaju zachwyt
Często widzę tatuaże z czaszkami... Ja na pewno czaszki nie planuję sobie wytatuować. Ale jeśli piszesz, że wykonanie bajka to musi pięknie wyglądać

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Efekty z chodakowską ok, ale ja mam tak, że nawet niewielka ilość sportu działa bardzo dobrze na moje ciało. Jak wyzdrowieję to wracam na aqua areobic i pomyślę jeszcze o tańcu, który zawsze bardzo lubiłam. Szkoda tylko że przenieśli z mojej okolicy jedną szkołę tańca z dobrą renomą, do której planowałam się zapisać.

Co do tatuaży to fakt trzeba to przemyśleć - na wizażu widziałam już wątki typu "chcę sobie zrobić tatuaż doradźcie jakiś wzór". Gwarantuję, że to się znudzi takiej osobie bardzo szybko.
Co do wspomnianych kokardek na udach - koleżanka mojej siostry takie ma. Wygląda to strasznie...
Moja koleżanka też sobie ostatnio zrobiła tatuaż i na prawdę lepiej pochodzić i poszukać dobrego salonu/tatuażysty, bo jej niestety nie wygląda na starannie wykonany.
Więc tylko pozazdrościć tak szybkich efektów u Ciebie! Wracaj szybko do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Kochana, nie mam rozpisanej diety - tzn. nie przez trenera, bo sama sobie z tym radzę i układam pod siebie


Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Ilenka..efekty genialne Wysmukliłaś ciało, brzuszka prawie już nie masz, pupa Ci się podniosła. Jestem pod wrażeniem jak zmieniłaś się przez te 1,5 miesiąca.

Co do tatuaży. Sama chcę zrobić. Jeden na żebrach pod piersią, drugi w okolicy biodra. Czyli niewidoczne, przeznaczone tylko dla mnie i tż. Będzie to napis (lub symbol), związany z ważnymi wydarzeniami w moim życiu. Nie podobają mi się natomiast ogromne obrazki w widocznych miejscach
Dziękuję Kochana! Bardzo mi miło!
Brzuszek jeszcze został Moja znienawidzona cześć ciała Jak się go pozbędę w całości to chyba się upiję ze szczęścia

Kochana Ty lepiej pisz, jak urlop się udał?



Też dołączam do noworocznych życzeń
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 13:33   #1757
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny wszystkiego najlepszego w nowym roku. Bardzo ciekawy wąteczek, jeśli pozwolicie czasami będę do Was zaglądała.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 15:25   #1758
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Witam sie w Nowym Roku i życzę Wam wszystkiego najcudowniejszego Dziewczyny

lleenka gratuluje samozaparcia i pieknych efektow, motywujesz przy okazji wszystkim szukajacym tej motywacji polecam konto na instagramie z metamorfozami przed/po nazywa sie igtransformationpage, niesamowite przemiany

Ag4 mam nadzieje, ze buty beda wygodne bo wygoda przede wszystkim wrzucam Ci przy okazji zdjecie moich ślubniaczków i sukienki, która byla bardzo prosta ale czulam sie w niej idealnie

Oraz chcialam sie pochwalic jeszcze moim wyprzedazowym lupem- szary welniany plaszcz z new looka, 70% welny w skladzie za 165zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A&M_008.jpg (130,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A&M_016.jpg (66,1 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1451661197131.jpg (45,5 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2016-01-01 o 15:26
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 19:35   #1759
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Witam sie w Nowym Roku i życzę Wam wszystkiego najcudowniejszego Dziewczyny

lleenka gratuluje samozaparcia i pieknych efektow, motywujesz przy okazji wszystkim szukajacym tej motywacji polecam konto na instagramie z metamorfozami przed/po nazywa sie igtransformationpage, niesamowite przemiany

Ag4 mam nadzieje, ze buty beda wygodne bo wygoda przede wszystkim wrzucam Ci przy okazji zdjecie moich ślubniaczków i sukienki, która byla bardzo prosta ale czulam sie w niej idealnie

Oraz chcialam sie pochwalic jeszcze moim wyprzedazowym lupem- szary welniany plaszcz z new looka, 70% welny w skladzie za 165zl
Prześliczna sukienka Bardzo podobają mi się takie proste, skromne i delikatne

Gratuluję wyprzedażowego łupu! Świetny płaszczyk w super cenie
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 19:36   #1760
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
W życiu nie zrobię tatuażu-jestem dawcą, jestem w DKMS, oddaję krew -owszem mogałabym na trochę zrezygnować i liczyć, że mój bliźniak genetyczny nie będzie potrzebował w okresie gojenia, a co jeśli będzie potrzebował?zgodzilam się więc nie wyobrażam sobie wycofać się...
Moja kolezanka zrobiła konika polnego nad kostką u nogi. Po 2 latach poznala faceta, tatuaż mu się nie spodobal więc usunęla, zamiast 5 cm konika ma 10 cm bliznę...
Też mam koleżankę, która usunęła tatuaż bo jej facetowi się nie podobał.
Ból nie od opisania.Ale on jej tak wyprał mózg, że wszystko robiła pod niego, co on uważał za słuszne.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.

Edytowane przez monicar
Czas edycji: 2016-01-01 o 20:45
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 20:19   #1761
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Otóż to, to decyzja na całe zycie. Mam znajoma z dużą róża na zewnętrznej łydce i to wyglada okropnie w rajstopach i spódnicach/sukienkach. Pewnie co innego jakby prowadziła sportowy typ zycia i latała w szortach. Jej się niesamowicie podoba, to najważniejsze, ale na zdjęciach ze ślubu wyglada nieciekawie.

Dużo moich koleżanek chciało cos na nadgarstku, ale od razu musiałaby zmienić zawód. Chociaż widzę coraz wiekszą tolerancję, np. prawniczki z takimi tatuażami.
Ja mam tatuaż na nargarstku, a pracuję w zawodzie, gdzie raczej tego typu rzeczy powinny być średnio respektowane

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Żadna tajemnica nauczycielki, przedszkolanki

Wiem, że w bankach też restrykcyjnie podchodzą do widocznych tatuaży.
Ja pracowałam w szkole, a jak pisałam mam tatuaż na nadgarstku Kiedyś było tak jak piszesz, ale teraz inaczej patrzy się na tatuaże.
Ba, kiedyś jeden uczeń powiedział mi, że mam fajny tatuaż
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 23:10   #1762
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Ilenka..efekty genialne Wysmukliłaś ciało, brzuszka prawie już nie masz, pupa Ci się podniosła. Jestem pod wrażeniem jak zmieniłaś się przez te 1,5 miesiąca.

Co do tatuaży. Sama chcę zrobić. Jeden na żebrach pod piersią, drugi w okolicy biodra. Czyli niewidoczne, przeznaczone tylko dla mnie i tż. Będzie to napis (lub symbol), związany z ważnymi wydarzeniami w moim życiu. Nie podobają mi się natomiast ogromne obrazki w widocznych miejscach
Jak tam po urlopie? Wypoczęłaś? Jak było?

Mam podobne zdanie co do tatuaży Podobają mi się delikatne i takie, których nie widać Kiedyś myślałam o zrobieniu czegoś małego i niewidocznego, np. na pośladku lub w okolicy bioder, ale przeszło mi i na tą chwilę nie planuję

Duże tatuaże w ogóle mi się nie podobają Mogę je ostatecznie zaakceptować u mężczyzn, jeśli wzór wygląda ok, natomiast u kobiet kompletnie mi się nie widzą Uważam, że nie pasują, nie wyglądają ładnie, nie przekonują mnie po prostu
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 08:16   #1763
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

ja pracuje w sluzbie zdrowia i mam tatuaz kolorowy na ramieniu od strony wewnetrznej, nikt go nie widzi, no chyba ze akurat przebieram sie do zabiegu, ale zadna osoba jeszcze nie powiedziala mi ze nie wypada.
Bardzo go lubie i niedlugo robie drugi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 11:55   #1764
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku dziewczyny
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Witam sie w Nowym Roku i życzę Wam wszystkiego najcudowniejszego Dziewczyny

lleenka gratuluje samozaparcia i pieknych efektow, motywujesz przy okazji wszystkim szukajacym tej motywacji polecam konto na instagramie z metamorfozami przed/po nazywa sie igtransformationpage, niesamowite przemiany

Ag4 mam nadzieje, ze buty beda wygodne bo wygoda przede wszystkim wrzucam Ci przy okazji zdjecie moich ślubniaczków i sukienki, która byla bardzo prosta ale czulam sie w niej idealnie

Oraz chcialam sie pochwalic jeszcze moim wyprzedazowym lupem- szary welniany plaszcz z new looka, 70% welny w skladzie za 165zl
Kaszmirko miałyśmy prawie identyczne suknie moja miała tylko trochę swarowskiego na gorze buty miałam z paseczków z zabudowana pieta ale z perspektywy czasu kupiłabym pełne, na początku były wygodne a pózniej stopa mi zjeżdżała

Bardzo ładny plaszcz
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 13:46   #1765
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Agnessa dziękuję

Madzia my to w ogóle jesteśmy soulmates

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2016-01-02 o 17:30
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 13:53   #1766
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

http://www.liviaclue.pl/produkt-do-k...i-Klaudia.html

Myślicie, że ta spódnica nadaje się na zimę do np. wysokich botków? Czy raczej nie?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 15:50   #1767
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
http://www.liviaclue.pl/produkt-do-k...i-Klaudia.html

Myślicie, że ta spódnica nadaje się na zimę do np. wysokich botków? Czy raczej nie?


Ja bym nosiła, bardzo ładna spódnica


Ja sobie kupiłam przedwczoraj czerwono-różowy kardigan w Orsayu, myślę nad turkusowym jeszcze

Zaraz jadę do galerii bałtyckiej (bandyckiej ), może jakieś dżinsy w mango upoluję
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 15:54   #1768
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

No to szerokiej drogi i oby ci sie udalo znalezc miejsce na parkingu bo ja dzis zwatpilam jak zobaczylam korki przy wjezdzie na slimaka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 15:59   #1769
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
No to szerokiej drogi i oby ci sie udalo znalezc miejsce na parkingu bo ja dzis zwatpilam jak zobaczylam korki przy wjezdzie na slimaka

Aż taka masakra? Jak to jest, że jak raz na dłuższy czas dojrzeję do zakupów, to musi do nich dojrzeć również pół województwa...


carpaibex- masz coś już z tego sklepu? Zainteresowało mnie kilka sukienek, bardzo ładne wzory, kolory i do tego są polskie
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 17:43   #1770
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Aż taka masakra? Jak to jest, że jak raz na dłuższy czas dojrzeję do zakupów, to musi do nich dojrzeć również pół województwa...


carpaibex- masz coś już z tego sklepu? Zainteresowało mnie kilka sukienek, bardzo ładne wzory, kolory i do tego są polskie


Ja póki co kupiłam kilka rzeczy online i staram się omijać wszelkie centra handlowe, bo to, co się tam dzieje, to istna masakra
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.