Jesien czy Zima - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-26, 19:23   #1
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka

Jesien czy Zima


Hej kochane, mam do was prosbe a szczegulnie do pani Samanty , nie moge okreslic swojego typu urody wacham sie miedzy jesienia a zima , w sumie mam jasna cere z problemami niestety , ciemne oczy i tu problem wszedzie wpisane sa jako piwne ale ja mam wrazenie ze to ciemny braz a nie piwny.
Wlosy naturalne mialam kruczo czarne, ale niestety po paru farbowaniach zrobily sie brazowe i zawsze lekko mi jasnieja od sloneczka, zalaczam zdjecie, przepraszam ze w makijazu takim ale niestety nie posiadam w tej chwili na komputerze innego zdjecia, jestem ciekawa czy pasowaly by do mnie pomadki koloru czekoladkowego brazu i bezu, bo w czerwieniach to mi fatalnie i najciemniejsza czerwien na moich ustach wyglada bardzo jasno i tak troche nie ladnie.Bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje, zawsze na was moglam liczyc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klone.JPG (59,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010195.JPG (56,9 KB, 18 załadowań)
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 19:47   #2
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Jesien czy Zima

Oo a ja nie wyobrazam siobie jakos Ciebie w kruczoczarnych wloskach. Moim zdaniem wygladasz bardzo ladnie w tym kolrku. Nie jestem pania Samanta ale wydaje mi sie ze jednak jestes zima. moze sie myle nie wiem jak tak to mzoe ktos mnie poprawi. Pozdrawiam
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 08:32   #3
carmilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7
GG do carmilla
Re: Jesien czy Zima

Nie jestem wizażystką, więc nie wiem czy Ci dobrze doradzę. Nie wiem jaki jest Twój naturalny kolor włosów,ale ten,jaki masz teraz wydaje mi sie ciepłym kolorem,a ładnie w nim wyglądasz, więc wnioskuję, że jestes jesienią,aczkolwiek mogę się mylić. Pozdrawiam
carmilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 10:50   #4
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: Jesien czy Zima

ych ja mam takie dylematy, bo w sumie tak jak mowie naturalne mam kruczo czarne w tych co mam teraz czuje sie jakos tak dziwnie a wszyscy mowia ze ten kolor mi pasuje jesien czy zima roznica miedzy jest napewno .
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 18:07   #5
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Jesien czy Zima

a mi się wydaje, że jesteś bliżej zimy niż jesieni

i wydaje mi się, że coś te włoski za ciepłe dla Ciebie

no i makijaż - masz chłodny - podejrzewam, że tak się często malujesz, prawda? (tzn kolory )
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 19:09   #6
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: Jesien czy Zima

oj malowac lubie sie i czesto majsterkuje , zazwyczaj jak juz gdzies wychodze to czarna kreseczka na dolnej powiece bezowy cien plus lososiowy , tusz i usta czasami odpadaja bo nakladam balsamik, a jak juz maluje to brazami, teraz poluje na fioletowe kolorki dla mnie, czy moglby mi pan troche doradzic jakie barwy by do mnie pasowaly, bo wloski jednak nie zostawie zamierzam lada dzien zmienic kolor na mocna czern.
pozdrawiam i dziekuje za pomoc
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 19:18   #7
maria_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 74
Re: Jesien czy Zima

sadze ze ladnie by ci bylo gdybys przydymila sobie oczy tak nie za duzo al na CZARNO ladnie ci w tym kolorku wlosow ale mysle ze jednak naturalne bylyby lepsze...ale to tylko moje zdanie
pozdrawiam
maria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-01, 06:08   #8
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Jesien czy Zima

neoiinka napisał(a):
> oj malowac lubie sie i czesto majsterkuje , zazwyczaj jak juz gdzies wychodze to czarna kreseczka na dolnej powiece bezowy cien plus lososiowy , tusz i usta czasami odpadaja bo nakladam balsamik, a jak juz maluje to brazami, teraz poluje na fioletowe kolorki dla mnie, czy moglby mi pan troche doradzic jakie barwy by do mnie pasowaly, bo wloski jednak nie zostawie zamierzam lada dzien zmienic kolor na mocna czern.
> pozdrawiam i dziekuje za pomoc

przede wszystkim nie pan jesteśmy tu per "ty" i tak niech zostanie

z tego co piszesz - to stosujesz jakieś pomieszane palety ciepłe z zimnymi być może pasują one do takiego koloru włosów - brąz z wyciepleniami, ale przy czarnym niekoniecznie...

polecam cienie w kolorach różu, czerwieni-bordo, niebieskiego, fioletu, zimne brązy, szarości, oraz wszelkie z połyskiem srebrnym
róż w kolorach różowych chyba, że masz naturalne rumieńce, wtedy może trochę delikatniej lub brązowym różem czy pudrem brązującym;
usta: myślę, że bez brązów, raczej różę, czerwienie i bordo - w zimnych tonacjach błyszczyki też raczej ze srebrnym połyskiem

aha, i Ciebie nie malowałbym czarnym cieniem - przynajmniej nie samym czarnym - wg mnie dymny, dymiony, przydymiony czy czarny makijaż pasuje świetnie blondynkom

pozdrawiam i nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć Twoje zdjęcie z naturalnymi włosami
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 08:58   #9
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: Jesien czy Zima

jesli Tomq (wrrr czuje sie dziwnie tak zwracajac do Pana) poczeka to podesle za niecale 2tygodnie, poniewaz umowilam sie do fryzjerki tak pare dni przed urodzinami, wiec poprosze chlopaka by zrobil mi zdjecia to podesle z czarnym kolorkiem.

pozdrawiam i bardzo dziekuje za opowiedz w sprawie mojej porsby
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-03, 09:45   #10
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Jesien czy Zima

hmm - wiesz co? cieżko ocenić typ kolorystyczny ze zdjęcia. należałoby to zrobic' osobiście; w świetle naturalny,m. Ten ciepły kolorek Twoich włosów może mylić. A czesto sie zdarza ze jesień mylona jest z zima chociaż należą do różnych palet kolorystycznych.
Ale cos mi nie gra w Twoim makijażu - nie pasuje on do koloru włosów.
mam propozycje:
zrób sobie ciepły makijaż z brązem, złotem, zielenią i pomarańczem
i zrób makijaż typowo chłodny w różach i czarnych włoskach

i podeślij nam oba zdjatka na forum

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-03, 11:04   #11
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: Jesien czy Zima

nie ma sprawy jak tylko bede juz po wizyce u fryzjera to porobie makijaze i podeslepuki co teraz szykuje sie na 18osiemnastki a w nast tyg na swoja , ale tak jak obiecalam porobie zdjecia jak tylko bede mogla.
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-03, 18:21   #12
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Jesien czy Zima

choć profesjonalną odpowiedz juz dostalas, swoje trzy grosze dodam

moim zdaniem jestes zima. tak pomyslalam gdy spojrzalam na zdjecia, a jak przeczytalam w opisie, ze naturalne wloski masz ciemniejsze, to sie jeszcze bardziej w tym utwierdzilam
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.