Nie odpisywanie na smsy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-14, 10:14   #31
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Może masz rację. Tylko ja nie wiem, po co on też to chce ciągnąć. Przyjeżdża do mnie gdy ja się obrażam i postanawiam że więcej mu nie będę odpisywać. Ja się nie odzywam cały dzień i on od razu przyjeżdża sprawdzić co ze mną. To jest też jego pierwszy związek i może boi się jakoś to zakończyć.. Mówi że mnie kocha, ale go męczę. Nie wiem po co to mówienie kocham cię, i potrzeba kontaktu. Jakby mnie nie chciał to by definitywnie zakończył znajomość i przestał się odzywać raz na zawsze. Nie wiem, może on mnie bardzo kocha ale tego nie umie okazać? Swoją drogą ja nie jestem pewna czy go kocham. Druga sprawa, że ja mam dużo cech borderline, raz kocham, raz nie kocham zmieniam zdanie co 10 minut i to też jest wykanczajace ale nie chce też zwalac całej winy na siebie

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Wiem od wspólnej znajomej że on ma jakieś plany wobec mnie, mówił coś tam ze chce sobie ze mną przyszłość planować. Ze tęskni, kocha takie tam blabla. Nie wiem po co tak gadać z pupy takie głupoty
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:17   #32
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 570
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez PannaDziwanna Pokaż wiadomość
Może masz rację. Tylko ja nie wiem, po co on też to chce ciągnąć. Przyjeżdża do mnie gdy ja się obrażam i postanawiam że więcej mu nie będę odpisywać. Ja się nie odzywam cały dzień i on od razu przyjeżdża sprawdzić co ze mną. To jest też jego pierwszy związek i może boi się jakoś to zakończyć.. Mówi że mnie kocha, ale go męczę. Nie wiem po co to mówienie kocham cię, i potrzeba kontaktu. Jakby mnie nie chciał to by definitywnie zakończył znajomość i przestał się odzywać raz na zawsze. Nie wiem, może on mnie bardzo kocha ale tego nie umie okazać? Swoją drogą ja nie jestem pewna czy go kocham. Druga sprawa, że ja mam dużo cech borderline, raz kocham, raz nie kocham zmieniam zdanie co 10 minut i to też jest wykanczajace ale nie chce też zwalac całej winy na siebie
Może mu tak wygodnie bo mimo wszystko AŻ TAK upierdliwa nie jesteś, może myśli, że się do niego dostosujesz, a może lepszy rydz niż nic. A może sam nie wie czego chce. Ty też jak widać różnych rzeczy nie jesteś pewna, dlaczego on miałby być od ciebie w jakikolwiek sposób lepszy?
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:18   #33
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez PannaDziwanna Pokaż wiadomość
Może masz rację. Tylko ja nie wiem, po co on też to chce ciągnąć. Przyjeżdża do mnie gdy ja się obrażam i postanawiam że więcej mu nie będę odpisywać. Ja się nie odzywam cały dzień i on od razu przyjeżdża sprawdzić co ze mną. To jest też jego pierwszy związek i może boi się jakoś to zakończyć.. Mówi że mnie kocha, ale go męczę. Nie wiem po co to mówienie kocham cię, i potrzeba kontaktu. Jakby mnie nie chciał to by definitywnie zakończył znajomość i przestał się odzywać raz na zawsze. Nie wiem, może on mnie bardzo kocha ale tego nie umie okazać? Swoją drogą ja nie jestem pewna czy go kocham. Druga sprawa, że ja mam dużo cech borderline, raz kocham, raz nie kocham zmieniam zdanie co 10 minut i to też jest wykanczajace ale nie chce też zwalac całej winy na siebie

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Wiem od wspólnej znajomej że on ma jakieś plany wobec mnie, mówił coś tam ze chce sobie ze mną przyszłość planować. Ze tęskni, kocha takie tam blabla. Nie wiem po co tak gadać z pupy takie głupoty

Chłopak ma nadzieję, że jeszcze może coś się zmieni w Twoim zachowaniu, ale w końcu pęknie i nie wytrzyma.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:24   #34
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Chłopak ma nadzieję, że jeszcze może coś się zmieni w Twoim zachowaniu, ale w końcu pęknie i nie wytrzyma.
Albo sobie zdaje sprawę, że sam nie jest tak do końca w porządku i niekoniecznie by znalazł następną chętną na związek z nim




Autorko, te pierwsze związki często są ciężkie do zakończenia, ale jeśli nie jesteście szczęśliwi, to...przeczytaj jeszcze raz post velours.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:26   #35
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Albo sobie zdaje sprawę, że sam nie jest tak do końca w porządku i niekoniecznie by znalazł następną chętną na związek z nim




Autorko, te pierwsze związki często są ciężkie do zakończenia, ale jeśli nie jesteście szczęśliwi, to...przeczytaj jeszcze raz post velours.

Też możliwe Zamiast puści jedną gałązkę, to musi już trzymać drugą..
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:42   #36
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

On z nikim nie pisze... Wiem o tym na pewno. Miałam dostęp do jego fb przez długi czas (wiem, głupie) i z nikim nie pisał. Mówił ze miał ochotę napisać do jakichś dziewczyn z portalu randkowego jak ciągle mu wbijalam szpile (mówiłam że poznałam nowych facetów żeby mu na złość zrobić) ale on mówił że nie zrobił tego bo ciągle wiedział że ma mnie, że mnie kocha i nie potrzebuje pisać z innymi. No on typem podrywacza nie jest, ale kto tam wie co on robi za moimi plecami może i ja naiwna jestem, ale cały związek byłam bardzo podejrzliwa i może to też to zameczylo. Wmawialam mu miłość do byłej ale na Boga, ja wchodził tam praktycznie non stop to co miałam zrobić. On tłumaczył się tym że jest ciekawy czy jej były też się na niej poznał i czy ja kopnął w tylek (ona z nim zerwała bo jego zdaniem była materialistka i tamten miał więcej kasy haha, typowe wytłumaczenie zakompleksionych chłopakczkow jak ich laska kopnie w tylek)
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:50   #37
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez PannaDziwanna Pokaż wiadomość
On z nikim nie pisze... Wiem o tym na pewno. Miałam dostęp do jego fb przez długi czas (wiem, głupie) i z nikim nie pisał. Mówił ze miał ochotę napisać do jakichś dziewczyn z portalu randkowego jak ciągle mu wbijalam szpile (mówiłam że poznałam nowych facetów żeby mu na złość zrobić) ale on mówił że nie zrobił tego bo ciągle wiedział że ma mnie, że mnie kocha i nie potrzebuje pisać z innymi. No on typem podrywacza nie jest, ale kto tam wie co on robi za moimi plecami może i ja naiwna jestem, ale cały związek byłam bardzo podejrzliwa i może to też to zameczylo. Wmawialam mu miłość do byłej ale na Boga, ja wchodził tam praktycznie non stop to co miałam zrobić. On tłumaczył się tym że jest ciekawy czy jej były też się na niej poznał i czy ja kopnął w tylek (ona z nim zerwała bo jego zdaniem była materialistka i tamten miał więcej kasy haha, typowe wytłumaczenie zakompleksionych chłopakczkow jak ich laska kopnie w tylek)

On wiedział, że masz dostęp?
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 10:52   #38
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Wiedział. Sam mi dał hasło. To może kombinował jakoś inaczej, przez smsy albo inaczej.
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:54   #39
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez PannaDziwanna Pokaż wiadomość
Wiedział. Sam mi dał hasło. To może kombinował jakoś inaczej, przez smsy albo inaczej.

Mi kiedyś ktoś powiedział, że jak facet chce zdradzić to zdradzi, niewiadomo jakby się go trzymało na smyczy. Nawet w drodze po mleko może zdradzić.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:59   #40
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

A i jeszcze następny kosmos - rok temu (gdy tak mu baardzo zależało) a mi wtedy mało zależało bo to były początki znajomości i ja wyjechałam zagranicę na miesiąc to on przesuwal na prawo i lewo łaski na tinderze. Nie pisał w ogóle z nimi. Tłumaczył się tym że chciał się dowartosciowac tym( wiedział że ja mam duże powodzenie, często faceci pisali do niego a gdy on próbował we mnie wzbudzić zazdrość to ja go wysmiewalam, może czuł się gorszy i niedowartosciowany). Niby w mojej obecności też lajkowal dziewczyny, dla '' zabawy'' ale nie zwracałam na to uwagi. A potem taki kwiatek wyszedł, ale wybaczylam mu bo ja też zagranicą święta nie byłam, bo oglądałam się za facetami. Wiem, nasz związek to dno.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Miało być - często faceci pisali do MNIE, mój błąd a nie umiem edytować na telefonie
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 11:04   #41
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez PannaDziwanna Pokaż wiadomość
A i jeszcze następny kosmos - rok temu (gdy tak mu baardzo zależało) a mi wtedy mało zależało bo to były początki znajomości i ja wyjechałam zagranicę na miesiąc to on przesuwal na prawo i lewo łaski na tinderze. Nie pisał w ogóle z nimi. Tłumaczył się tym że chciał się dowartosciowac tym( wiedział że ja mam duże powodzenie, często faceci pisali do niego a gdy on próbował we mnie wzbudzić zazdrość to ja go wysmiewalam, może czuł się gorszy i niedowartosciowany). Niby w mojej obecności też lajkowal dziewczyny, dla '' zabawy'' ale nie zwracałam na to uwagi. A potem taki kwiatek wyszedł, ale wybaczylam mu bo ja też zagranicą święta nie byłam, bo oglądałam się za facetami. Wiem, nasz związek to dno.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Miało być - często faceci pisali do MNIE, mój błąd a nie umiem edytować na telefonie

Właśnie przeglądałam dział "Seks" i znalazłam Twój inny wątek. Wiele rzeczy w tym związku się nie układa i nie możecie się dogadać. Radzę zakończyć tą relację. Po co się męczyć?
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 11:06   #42
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Czasem myślę że go kocham, czasem mam go dość. Nie wiem wiesz, ja ogólnie mam problemy ze sobą i z chwiejnoscia nastroju i prędzej to powinnam iść na terapię a z facetami dać sobie spokój. Ale nie powiem że było mi z nim aż tak tragicznie, tęsknię za nim często i jakoś dopiero po roku związku zaczęło mi się wydawać że go kocham.
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 11:21   #43
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Ciągniecie ten związek na siłę. I trochę tutaj ludzi wprowadzasz w błąd pisząc tak, jakby smsy i kontakt były jedynymi problemami w tym związku. A nie są. Facet ma Cię dosyć, Ty masz dosyć jego zachowania. Bez sensu tracicie czas.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 17:37   #44
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Założyłam już temat o moim psujacym się pierwszym związku. Jestem z facetem 1,5 roku. Była zerwała z nim jakieś 7 miesięcy przed rozpoczęciem naszego związku. On od początku naszej relacji do teraz potrafił wchodzić na jej profil nawet co dwa dni. Regularnie. Ja rozumiem raz w miesiącu, ale tak często? On uzasadnia to tym, że jest ciekawy czy jej obecny facet się na niej poznał i czy ja kopnął w tylek. Jest ciekawy co tam u niej, ale nie kontaktuje się z nią (wie że ona go nie chce), nie pisze, nie dzwoni. Zablokował ja na swoim koncie żebym ja się nie denerwowala ale wchodził z jakiegoś fejkowego konta na jej profil... Gadałam z nim o tym i on mówi że mnie kocha i że wymyślam głupoty.. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale normalne to to nie jest. Może to zwykła ciekawość?
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 19:51   #45
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Skąd wiesz o tym, że wchodzi z fejkowego konta?
Nikt, kto zapomniał o byłym nie interesuje się tak jego życiem.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 20:07   #46
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Rozumiem zaglądanie z ciekawości, ale żeby robić takie akrobacje, wylogowywany się z prawdziwego konta, zalogowywac na fejkowe, wchodzić na profil eks i tak w kółko... Też bym miała wątpliwości, bo mi by się tak nie chciało ze zwykłej ciekawości.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 20:55   #47
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Jakoś przypadkiem weszłam na jego komputer i jego młodszy brat się nie wylogowal. On się zarzeka, że o niej zapomniał i to mnie kocha. Mówi że ja sobie wymyślam i mam obsesję na jej punkcie. Z nią w związku był jakieś 9 miesięcy ale to była chyba jego pierwsza dziewczyna zatem i pierwsza miłość. Ze mną jest 1,5 roku a i tak wlazi na jej profil... Dodam że oni zerwał w 2016 roku teraz mamy 2018 i ciągle by myślał o dziewczynie z którą był tak krótko? Nie wiem sama
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 21:10   #48
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Cokolwiek to znaczy, czy chcesz być w związku z kimś, kto codziennie myśli o byłej?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 21:26   #49
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Strasznie dużo trudu sobie zadaje, żeby sprawdzać non stop co u niej. Tak się nie postępuje w przypadku kogoś, kto jest nam obojętny.
Ciekawość to jest na pewno, ale raczej niezdrowa.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 21:30   #50
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Nie wiem, on ogólnie jest specyficzny. Wiem, że wchodzi też nawet na profil dziewczyn z którymi spotkał się tylko raz albo 2 razy. Po zerwaniu że mną pewnie by non stop wchodził na mój profil.. to było w 2016 roku, oni byli krótko że sobą, mi mówi że o niej zapomniał całkowicie i robi to z czystej ciekawości. Sama nie wiem, cały nasz związek mam do niego o to pretensje i właściwie o to tylko się z nim kloce. Ja też wchodzę na jej profil non stop i ciągle mu to wyrzucam.. To chore i niszczy nasz zwiazek

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Widzę, że przez Związek mu zależało, był u mnie w domu codziennie praktycznie, jeździł 200 km co tydzień żeby się tylko że mną zobaczyć, przed pracą, po pracy, bardzo częsty kontakt.. Widać że mu zależy, zależało.. I przez ten cały czas by o byłej myślał..
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 21:33   #51
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Cytat:
Napisane przez PannaDziwanna Pokaż wiadomość
Założyłam już temat o moim psujacym się pierwszym związku. Jestem z facetem 1,5 roku. Była zerwała z nim jakieś 7 miesięcy przed rozpoczęciem naszego związku. On od początku naszej relacji do teraz potrafił wchodzić na jej profil nawet co dwa dni. Regularnie. Ja rozumiem raz w miesiącu, ale tak często? On uzasadnia to tym, że jest ciekawy czy jej obecny facet się na niej poznał i czy ja kopnął w tylek. Jest ciekawy co tam u niej, ale nie kontaktuje się z nią (wie że ona go nie chce), nie pisze, nie dzwoni. Zablokował ja na swoim koncie żebym ja się nie denerwowala ale wchodził z jakiegoś fejkowego konta na jej profil... Gadałam z nim o tym i on mówi że mnie kocha i że wymyślam głupoty.. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale normalne to to nie jest. Może to zwykła ciekawość?
Myśli o niej, dużo lub/i często. Nieważne, że w negatywnym (rzekomo) kontekście. Ważne, że są w tym zwarte silne emocje. A znasz zapewne powiedzenie, że od nienawiści do miłości dzieli nas często tylko krok. Obojętność jest bezpieczna. Tu jej nie ma.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 22:35   #52
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

To Twój kolejny wątek na temat tego Pana. Założyłaś o nim 3 wątki w ciągu dwóch dni. Widzisz, że nie ma tutaj już czego do ratowania, ale ty nie potrafisz sobie tego związku odpuścić, a cierpisz i to mocno.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 22:59   #53
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Myślę, że on raczej nic do niej nie czuje, to mi bardziej wygląda jak sprawdzanie czy aby za dobrze jej się nie powodzi bez niego - żeby się lepiej poczuć, że mu tak dobrze idzie a ona nadal bez faceta czy coś, chce podbudować swoją samoocenę I skoro robi to często to nie wygląda to zbyt zdrowo...
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 06:10   #54
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Bardzo częste wchodzenie na profil ex

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
To Twój kolejny wątek na temat tego Pana. Założyłaś o nim 3 wątki w ciągu dwóch dni. Widzisz, że nie ma tutaj już czego do ratowania, ale ty nie potrafisz sobie tego związku odpuścić, a cierpisz i to mocno.
A rzeczywiście...

Facet jest z Tobą z braku laku, na siłę. Zrozum to wreszcie. Założenie kolejnego wątku nie zmieni faktów.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-09-15 o 06:18
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 06:19   #55
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Autorko,
czy zamierzasz o każdym problemie dotyczacym Twojego związku zakladać osobny wątek?
Połączyłam oba, gdyż dotyczą tej samej osoby i tego samego związku, więc jak coś Ci się jeszcze ewentualnie przypomni to pisz tutaj.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 12:51   #56
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Autorko,
czy zamierzasz o każdym problemie dotyczacym Twojego związku zakladać osobny wątek?
Połączyłam oba, gdyż dotyczą tej samej osoby i tego samego związku, więc jak coś Ci się jeszcze ewentualnie przypomni to pisz tutaj.

Sądzę, że autorka przyszła tutaj się pożalić i poszukać od nas wsparcia, ale żadnych działań nie podejmie.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 13:08   #57
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Podjęłam działanie i zerwałam ta relacje. On się zarzeka, mówi że to tylko moja chora wyobraźnia że kocha była, że wchodził na jej profil bo była Pierwsza kobieta z którą miał tak zwana '' chemie'' ale to ze mną był dłużej i mnie bardziej pokochał. Nie chciało mi się już tego słuchać, dla mnie wlazenie co 2 dni na profil byłej jest chore. On mieszka blisko i boję się że będzie chciał do mnie przyjechać, błagać moja mamę, mnie, ale ja mam serdecznie tego dosc

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Wiem że z twojej perspektywy wydaje się to proste, ale pomysł ze jest to mój pierwszy poważny związek, coś do niego poczułam, może niekoniecznie miłość. Chłopak przyjeżdżał do mnie codziennie, zawozil do lekarza, na zakupy, szukał wcześniej że mną kontaktu, odwozil na lotnisko, wspierał bo śmierci bliskiej osoby i o co go nie poprosiłam on to spełniał. Gdyby olewal mnie kompletnie, tak że widywalibysmy się raz na 2 tygodnie i on nie szukałby kontaktu wtedy byłoby mi łatwiej zrozumieć że ma mnie w dupie. Właściwie naszym największym problemem to była jego ex i wlazenie na jej profil non stop i od miesiąca to odpisywanie na smsy.

Ale koniec, podjęłam decyzję i się jej trzymam ale zrozumcie też mnie.
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 13:09   #58
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

Cytat:
Napisane przez PannaDziwanna Pokaż wiadomość
Podjęłam działanie i zerwałam ta relacje. On się zarzeka, mówi że to tylko moja chora wyobraźnia że kocha była, że wchodził na jej profil bo była Pierwsza kobieta z którą miał tak zwana '' chemie'' ale to ze mną był dłużej i mnie bardziej pokochał. Nie chciało mi się już tego słuchać, dla mnie wlazenie co 2 dni na profil byłej jest chore. On mieszka blisko i boję się że będzie chciał do mnie przyjechać, błagać moja mamę, mnie, ale ja mam serdecznie tego dosc

To bardzo dobrze Tylko teraz się pilnuj, żebyś mu nie uległa pod wpływem czułych słówek i obietnic z du... (coś o tym wiem niestety). Jak będzie Cię nachodził, to powiedz, że albo wychodzi albo zadzwonisz po policję.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 13:15   #59
PannaDziwanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Nie odpisywanie na smsy

No dobra ale próbuję zrozumieć jak jemu się chciało tak jeździć do mnie dzień w dzień, zawozic mnie 200km i przyjeżdżać co tydzień do innego miasta? Na każdy mój foch reagował od razu, przyjeżdżał od razu i zalagadzal sytuację (było ich wiele) Bardzo mu zależało na dobrych relacjach z moją mamą, bratem, jeszcze 2 tygodnie temu gadał znajomym o oświadczynach, mi mówił o wspólnych planach itp. Ale przez całe 1,5 roku wlazil na profil byłej z którą był 9 miesięcy i to 2 lata temu.. To się kupy nie trzyma. Po co, na co?

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Jeszcze wczoraj jak mu powiedziałam o tym wchodzeniu to zaczął się śmiać i mówi że jak w końcu zrozumie że on jej nie kocha to ja mam się odezwać do niego. A ja powiedziałam że nigdy się nie odezwę. I milczę.
PannaDziwanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 14:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.