Jak wyglada prawdziwa milosc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-15, 15:21   #1
darka5000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1

Jak wyglada prawdziwa milosc?


Hej Wiem,ze sporo bylo postow tego typu, ale zastanawia mnie to. Jestem z moim tz od 8 miesiecy i nigdy wczesniej nie bylam w powaznym zwiazku, moje wszystkie wczesniejsze oparte byly na bardzo silnym zauroczeniu i emocjach. Teraz jest spokojnie, stabilnie, moge zaufac mojemu tz. Niektorzy mowia, ze ja powinnam to czuc sama. Zaczelam troche analizowac swoje emocje, jest miedzy nami zarowno przyjazn i chemia, lubimy spedzac czas ze soba, wybrazam sobie z nim przyszlosc.
Chcialabym zaczekac, zobaczyc jak potoczy sie to dalej. Ale czy warto, jesli nie jestem pewna tego czy to ta "slynna milosc"? Nie chce ranic swojego tz w jakikolwiek sposob..
Chcialabym to wiedziec, potrafie miec skrajne emocje- albo jestem super szczesliwa, bo czuje, ze to wlasnie "to", albo jestem zalamana. Czy to normalne?
Dodam jeszcze, ze martwi mnie fakt, ze podobaja mi sie inni mezczyzni. To co mi sie nie podoba w moim tz przenosze na innych mezczyzn i mam wrazenie, ze moze z ktoryms z nich zbudowalabym cos, dzieki czemu czulabym stuprocentowa pewnosc, ze to jest wlasnie ktos dla mnie. Zastanawia mnie to, dlaczego tak jest i bardzo chcialabym nie miec takich mysli, mecza mnie i sa natarczywe. Z drugiej jednak strony jestem pelna sprzecznosci - nie szukam okazji do poznania sie z kimkolwiek, trzymam sie twardo mojego tz, a na mysl ze mialby sie zmienic zaczynam sie bac, bo chyba wlasnie w takim nim sie zakochalam. Pozdrawiam i licze na pomoc
darka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 17:43   #2
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

To nie jest prawdziwa milosc
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 18:12   #3
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_88 Pokaż wiadomość
To nie jest prawdziwa milosc
Masz problem z określeniem siebie samej, swoich emocji i potrzeb. Skup się najpierw na sobie. Potem dopiero analizuj to, co was łączy. Nie ma jednej definicji miłości chyba. Każdy potrzebuje czegoś innego. Oczywiście, podstawy są te same. Ale nie samą miłością człowiek żyje W życiu codziennym ważne są też przyziemne sprawy.
Zawsze znajdzie się ktoś lepszy w jakiejś sferze od kogoś innego. Jeśli tak bardzo analizujesz relację z chłopakiem, to, jaki on jest i porównujesz go do innych, to chyba jednak nie jest to ten jedyny... .
Wydaje mi się, że jak się kogoś kocha, to widzi się, że inny facet jest wyższy, bardziej wysportowany, lepiej zbudowany itp., ale to bez znaczenia, bo partner, jest najlepszy na świecie, bo to właśnie on, a nikt inny.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 08:22   #4
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Dokladnie. Elsene idealnie to napisala
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:58   #5
KrolowaDancingu
Nówka
 
Avatar KrolowaDancingu
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Molo morze plaża
Wiadomości: 86
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Dla mnie prawdziwa miłość nigdy nie kojarzyła mi się z jakimś stanem ogłupienia i ciągłym napaleniem na siebie (przepraszam, dla mnie). To raczej stan, który buduje się latami, przyjaźń w związku wsparcie, szczerość itd... że nie trzeba niczego udawać przed 2 osobą. Taki właśnie jest związek moich rodziców i dla mnie to wzór. Tle lat, a nigdy nie było tzw. zmęczenia materiału.
To co jest na początku to zakochanie, zauroczenie, czy fascynacja erotyczna i to jest też fajne, ale niestety mija.
Natomiast autorko po przeczytaniu Twojego postu, nie jestem przekonana, czy ty naprawdę coś tam więcej czujesz do swojego chłopaka. I chyba jeszcze nie wiesz czego chcesz. Nic złego, ludzie trochę błądzą w życiu, bo każdy jest inny. Definicja miłości też może być różna. Pisałam z mojej perspektywy.
KrolowaDancingu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 14:23   #6
d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 70
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Ja jak byłem z moją kobietą 7 lat w związku. To nie zastanawiałem się nad innymi. Kochałem ją całym sercem i nawet mi się inne kobiety nie podobały.
d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:04   #7
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

[1=d2dd207f275c1b39657c36f 1bca46920be2025b2;8587111 0]Ja jak byłem z moją kobietą 7 lat w związku. To nie zastanawiałem się nad innymi. Kochałem ją całym sercem i nawet mi się inne kobiety nie podobały. [/QUOTE]

To normalnie ideał
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-16, 18:31   #8
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Ja niby widzę innych facetów ale nie interesuje mnie co sądzą o mnie, czy się im podobam. Jak widzę przystojnego w autobusie to i tak zaraz o nim zapomnę albo pomyśle " mój tz jest fajniejszy" Autorko sądzę że o prawdziwej miłości można coś tam myśleć po 2-3 latach kiedy motylki zdechną, fascynacja się zmniejszy. Wcześniej to hormonalny chaj.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 20:44   #9
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Nie ma żadnego idealnego przepisu na związek. Każdy związek jest inny, każdemu co innego odpowiada. Dla jednej kobiety będzie ważne coś innego, a dla innej jeszcze coś innego. Jeśli natomiast chodzi Ci o taką prawdziwą miłość, która na pewno nigdy się nie skończy - nie wierzę w istnienie czegoś takiego. Jestem zdania, że nigdy nie możemy być niczego w życiu pewnym, bo życie potrafi platać figle. Po 40 latach nawet możesz się rozejść, niestety. Powinnaś skupić się na tym co jest teraz. Jest dobrze? To nie szukaj problemu. To, że podobają Ci się inni jest normalne. Można nawet się zauroczyć w kimś innym będąc w związku (nie mamy wpływu na chemię w mózgu), ale to co ty zrobisz z tym zauroczeniem to już Twój wybór. Po czasie, kiedy w związku już te skrajne emocje opadną, miłość staje się wyborem, świadomym wyborem.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 09:05   #10
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Jak wyżej, nie ma jednej definicji miłości i związku.
W relację z moim partnerem weszłam spokojnie. Nie było motylków i omamienia. Po prostu był miły, dobrze nam się rozmawiało, więc dałam szansę. Miłość przyszła z czasem.
Tak samo nie wierzę w 100 % dopasowanie. Nie istnieją ludzie idealni.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 09:15   #11
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Jak masz takie rozkminy to to raczej nie jest to. Mysle, ze jak sie kogos kocha prawdziwie to sie nie zastanawia nad takimi rzeczami i nawet takie mysli nie przychodza do glowy ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Jak wyżej, nie ma jednej definicji miłości i związku.
W relację z moim partnerem weszłam spokojnie. Nie było motylków i omamienia. Po prostu był miły, dobrze nam się rozmawiało, więc dałam szansę. Miłość przyszła z czasem.
Tak samo nie wierzę w 100 % dopasowanie. Nie istnieją ludzie idealni.
Tez nie wierze w dopasowanie 100% zawsze cos w kims nam bedzie nie pasowac/przeszkadzac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 18:33   #12
kotyksiazki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 402
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Nie ma recepty na miłość. Każdy ją definiuje inaczej, ma inne potrzeby
kotyksiazki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:12   #13
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jak wyglada prawdziwa milosc?

Chyba ci czegoś brakuje, ale sama nie wiesz czego.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 20:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.