podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać.. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-17, 19:21   #91
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Z jednej strony jednego smsa mógłby napisać. Ale z drugiej, ciekawa jestem jakby autorka żyła w czasach, gdy ludzie nawet telefonu stacjonarnego nie mieli w domu? Myślę, że paradygmat "on musi się odzywać codziennie" bo inaczej "martwię się czy coś się nie stało" to gruba przesada. Mówimy o dorosłym mężczyźnie, a nie o sześciolatku po raz pierwszy na kolnii.
No ale nie żyje. Żyje w świecie, gdzie większość młodych ludzi ma przy sobie telefon od rana do nocy, a przynajmniej sprawdza go raz dziennie. Minimum. Czyli facet odczytał jej SMSy i prawdopodobnie przynajmniej trzy razy olał to, że ona się stresuje i martwi.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:27   #92
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No ale nie żyje. Żyje w świecie, gdzie większość młodych ludzi ma przy sobie telefon od rana do nocy, a przynajmniej sprawdza go raz dziennie. Minimum. Czyli facet odczytał jej SMSy i prawdopodobnie przynajmniej trzy razy olał to, że ona się stresuje i martwi.
Miałam tak z eksem zanim uznał, że wszelkie uczucia z niego nagle "wyparowały". W piątek było "kocham Cię", a w poniedziałek "mam kogoś innego".
Prawie pół roku zbierałam się w jeden kawałek; myślałam, że umrę. No ale... żyję i mam się całkiem nieźle
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:40   #93
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Osobnik sie odezwal, napisal ze mnie bardzo przeprasza ale jest nieprzytomnie zmeczony ostatnio..i przeprasza za to jak sie zachowuje
I czy mozemy porozmawiac jak wroce z delegacji z usmieszkiem na koniec.

Ja juz sama nie wiem dziewczyny, stresuje sie bardzo ta sytuacja...
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:45   #94
rosemary90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 128
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Osobnik sie odezwal, napisal ze mnie bardzo przeprasza ale jest nieprzytomnie zmeczony ostatnio..i przeprasza za to jak sie zachowuje
I czy mozemy porozmawiac jak wroce z delegacji z usmieszkiem na koniec.

Ja juz sama nie wiem dziewczyny, stresuje sie bardzo ta sytuacja...
zakladając jego najlepsze intencje nie sądzisz autorko że tak czy siak po prostu nie pasujecie do siebie stylem życia i potrzebami?
rosemary90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:47   #95
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Osobnik sie odezwal, napisal ze mnie bardzo przeprasza ale jest nieprzytomnie zmeczony ostatnio..i przeprasza za to jak sie zachowuje
I czy mozemy porozmawiac jak wroce z delegacji z usmieszkiem na koniec.

Ja juz sama nie wiem dziewczyny, stresuje sie bardzo ta sytuacja...
Ja wszystko rozumiem, bo sama przez kilka dni potrafię nie odbierać telefonu (brak czasu, zmęczenie, a jak mam czas, to jest późno), ale na smsa zawsze znajdę kilka sekund, by poinformować, że żyję i odezwę się w najbliższym czasie. Odesłałabym mu te klucze. Nawet, jeśli zgubił telefon, to prawie każdy ma fejsa, maila, cokolwiek (i komputer), by nawiązać kontakt. No i skoro on jest taki zalatany, że przez kilka dni nie może nawet słowa napisać, nie brałaś pod uwagę, ze na miejscu jest jakaś stała partnerka?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:55   #96
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja wszystko rozumiem, bo sama przez kilka dni potrafię nie odbierać telefonu (brak czasu, zmęczenie, a jak mam czas, to jest późno), ale na smsa zawsze znajdę kilka sekund, by poinformować, że żyję i odezwę się w najbliższym czasie. Odesłałabym mu te klucze. Nawet, jeśli zgubił telefon, to prawie każdy ma fejsa, maila, cokolwiek (i komputer), by nawiązać kontakt. No i skoro on jest taki zalatany, że przez kilka dni nie może nawet słowa napisać, nie brałaś pod uwagę, ze na miejscu jest jakaś stała partnerka?
Mysle ze stalej partnerki nie ma bo poznalam jego znajomych i jego rodzina wie ze istnieje bo nawet prezent z wakacji mi przywiezli i kiedys mnie pozdrawiali na glos jak u nich siedzial. Pomieszkujemy razem wiec jest troche moich rzeczy u niego w domu, wisza moje ciuchy, stoja moje kosmetyki i nie oszukujmy sie ze on ze sprzataniem nie jest jakos najlepszy wiec i moje wlosy gdzies tam sa ( a sa rude i dlugie), w jego domu nie bywa zadna inna koieta tego jestem pewna.

Kazdy weekend spedzal ze mna, bral wolne jesli mogl i wymyslal niespodzianki, sam chcial zebym z nim pomieszkiwala i kupil mi np kosmetyki zebym miala u niego zebym nie musiala przywozic i pizame.

Edytowane przez Fatina
Czas edycji: 2018-09-17 o 19:58
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 20:10   #97
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Fatina, ja mimo wszystko podejrzewam, że jest ktoś inny.

Też miałam rzeczy u byłego, kiedy zgadałam się z "tylko koleżanką z pracy" okazało się, że to on jeździł do niej do mieszkania, a do siebie jej nie zaprosił.

Tak naprawdę nie wiesz co ten facet robi, bo żyjecie na odległość, a nikt z dnia na dzień nie przestaje się odzywać bez powodu. Uwierz, przerabiałam to.
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 20:26   #98
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Mysle ze stalej partnerki nie ma bo poznalam jego znajomych i jego rodzina wie ze istnieje bo nawet prezent z wakacji mi przywiezli i kiedys mnie pozdrawiali na glos jak u nich siedzial. Pomieszkujemy razem wiec jest troche moich rzeczy u niego w domu, wisza moje ciuchy, stoja moje kosmetyki i nie oszukujmy sie ze on ze sprzataniem nie jest jakos najlepszy wiec i moje wlosy gdzies tam sa ( a sa rude i dlugie), w jego domu nie bywa zadna inna koieta tego jestem pewna.

Kazdy weekend spedzal ze mna, bral wolne jesli mogl i wymyslal niespodzianki, sam chcial zebym z nim pomieszkiwala i kupil mi np kosmetyki zebym miala u niego zebym nie musiala przywozic i pizame.
Znamy, znamy. To naprawdę nie będzie pierwszy facet, u którego będzie spała kolejna dziewczyna pomimo tego, że poprzednia też miała włosy i że kupił jej nawet szczoteczkę do zębów. I wcale nie musi jej gościć u siebie. Żaden wyczyn. Ale wiesz swoje.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 20:30   #99
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Fatina, ja mimo wszystko podejrzewam, że jest ktoś inny.

Też miałam rzeczy u byłego, kiedy zgadałam się z "tylko koleżanką z pracy" okazało się, że to on jeździł do niej do mieszkania, a do siebie jej nie zaprosił.

Tak naprawdę nie wiesz co ten facet robi, bo żyjecie na odległość, a nikt z dnia na dzień nie przestaje się odzywać bez powodu. Uwierz, przerabiałam to.
Na studiach miałam kolegę, u którego pomieszkiwały 2 laski na zmianę. 1 studiowała dzienne, 2 zaocznie. I każdej tłumaczył, że ta 2, to współlokatorka. Sprawa się rypła po blisko 2 latach, gdy ta zaoczna przyjechała w piątek, a ta dzienna jeszcze nie wyjechała. Do dziś pamiętam, że któraś z nich miała na imię Tosia Poza tym ktoś, z kim ma się romans, wcale nie musi też być wolny i nie musi zależeć mu na wyłączności. Może mieć świadomość, że gdzieś tam istnieje jakaś Fatina, ale wpada sobie tylko na seks, więc nie przeszkadza jej to. Już kiedyś pisałam, że nie wierzę w związki na odległość, bo każdy tak na serio żyje osobno, a świadomość tego co robi, zależy tylko od tego, co przekaże. Kilkanaście lat temu byłam w takim związku. Studiowałam dziennie, ale zajęcia miałam poniedziałek - środa, więc w piątek jechałam do eksa. On na co dzień miał inną laskę, która uczyła się weekendowo. Do tego był alkoholikiem. Wszystkiego dowiedziałam się przypadkiem "od ludzi". A też znałam rodziców... Matka pytała o ślub

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2018-09-17 o 20:37
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 20:57   #100
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Na studiach miałam kolegę, u którego pomieszkiwały 2 laski na zmianę. 1 studiowała dzienne, 2 zaocznie. I każdej tłumaczył, że ta 2, to współlokatorka. Sprawa się rypła po blisko 2 latach, gdy ta zaoczna przyjechała w piątek, a ta dzienna jeszcze nie wyjechała. Do dziś pamiętam, że któraś z nich miała na imię Tosia Poza tym ktoś, z kim ma się romans, wcale nie musi też być wolny i nie musi zależeć mu na wyłączności. Może mieć świadomość, że gdzieś tam istnieje jakaś Fatina, ale wpada sobie tylko na seks, więc nie przeszkadza jej to. Już kiedyś pisałam, że nie wierzę w związki na odległość, bo każdy tak na serio żyje osobno, a świadomość tego co robi, zależy tylko od tego, co przekaże. Kilkanaście lat temu byłam w takim związku. Studiowałam dziennie, ale zajęcia miałam poniedziałek - środa, więc w piątek jechałam do eksa. On na co dzień miał inną laskę, która uczyła się weekendowo. Do tego był alkoholikiem. Wszystkiego dowiedziałam się przypadkiem "od ludzi". A też znałam rodziców... Matka pytała o ślub

Współczuję Ale też nie można tępić. Nie każdy facet będzie grał na dwie fronty. Ty grałaś? Nie, a byłaś w związku na odległość. Ja sama bym nie chciała takiego związku, bo dla mnie to przeszkoda nie do przeskoczenia.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 21:16   #101
rosemary90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 128
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

autorko przejrzałam Twoje poprzednie wątki


nie pierwszy raz przyjmuje uleglą postawę i boisz się jasno precyzować swoje potrzeby, działac stanowczo. przemyśl to...
rosemary90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 21:44   #102
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Fatina, ja mimo wszystko podejrzewam, że jest ktoś inny.

Też miałam rzeczy u byłego, kiedy zgadałam się z "tylko koleżanką z pracy" okazało się, że to on jeździł do niej do mieszkania, a do siebie jej nie zaprosił.

Tak naprawdę nie wiesz co ten facet robi, bo żyjecie na odległość, a nikt z dnia na dzień nie przestaje się odzywać bez powodu. Uwierz, przerabiałam to.
Ja również. Kochanka nie musi się przecież równać spędzaniu razem dużo czasu. Niektórym wystarczy szybki numerek w przelocie.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 22:38   #103
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Dziewczyny szczerze powiem ze jestem bardzo zmeczona ostatnimi dniami, bardzo duzo mnie to kosztowalo energii.

Sama od jakiegos czasu mowilam mu zeby zwolnil i odpoczal i zamiast kolejnego wyjazdu powinien sie po prostu wyspac bo widac bylo jak opada z sil, jak coraz trudniej mu rano wstac i sie spoznia, zasypia w ciagu doslownie kilku sekund, pije kolejna kawe zapijajac red bullem. Jak jego ambicja do niszczy a on ucieka od problemu i go totalnie bagatelizuje

Czy ma kogos czy nie to juz niewazne, ja nie sadzilam ze ten czlowiek jest zdolny zeby tak mnie potraktowac wiedzac, ze bede sie martwic. Wiedzac ze stres powoduje moje bardzo zle samopoczucie. Twierdzac ze to co go we mnie urzeklo to wrazliwosc i cieplo. Zawiodl i to na calej linii..a to boli
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 23:09   #104
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Dziewczyny szczerze powiem ze jestem bardzo zmeczona ostatnimi dniami, bardzo duzo mnie to kosztowalo energii.

Sama od jakiegos czasu mowilam mu zeby zwolnil i odpoczal i zamiast kolejnego wyjazdu powinien sie po prostu wyspac bo widac bylo jak opada z sil, jak coraz trudniej mu rano wstac i sie spoznia, zasypia w ciagu doslownie kilku sekund, pije kolejna kawe zapijajac red bullem. Jak jego ambicja do niszczy a on ucieka od problemu i go totalnie bagatelizuje

Czy ma kogos czy nie to juz niewazne, ja nie sadzilam ze ten czlowiek jest zdolny zeby tak mnie potraktowac wiedzac, ze bede sie martwic. Wiedzac ze stres powoduje moje bardzo zle samopoczucie. Twierdzac ze to co go we mnie urzeklo to wrazliwosc i cieplo. Zawiodl i to na calej linii..a to boli
A ja to jakoś tam rozumiem, bo też trochę żyję w podobnym trybie i mam zbliżone strategie radzenia sobie ze stresem: unikanie. Albo inny sposób starych perfekcjonistów: musisz coś zrobić najlepiej, a nie na pół gwizdka, więc przesuwasz to w czasie a potem robi się chryja i dochodzisz do wniosku, że lepiej byłoby zrobić to byle jak, ale od razu. A wtedy jest już za późno. Może on na jakiejś takiej zasadzie? Dwa nieodebrane połączenia od Ciebie i wie, że tam gdzieś czai się już foch, więc myśli: odpiszę po pracy, przyłożę się, pokażę, że mi zależy, ale finalnie nie ma na to czasu, więc przekłada to na "jutro". Potem SMS już nie wystarczy i trzeba by było zadzwonić, ale godzina nie ta, więc może kolejne "jutro" ... itd.

Moim zdaniem z tymi poradami, żeby zwolnił i przejmowaniem się za bardzo mu matkujesz. Chłop jest dorosły, taką karierę wybrał, taki prowadzi tryb życia, a Ty możesz mu oczywiście doradzić np. żeby wcześniej się kładł, czy, nie wiem, uprawiał sport, ale musi to być od razu "ojojane". Generalnie z takim typem powinnaś chcieć go brać jaki jest albo wcale.

A wracając do niedzwonienia i SMSów: IMHO jeśli wymusisz na nim "mocne postanowienie poprawy" to sytuacja znów się powtórzy, choćby obiecał najszczerzej, że teraz będzie pisał, dawał znać itd.
Moim zdaniem jedyne rozwiązanie jest tutaj takie, że Ty przestajesz sobie wkręcać "ojoj, on nie odpisuje, znaczy, że już mnie nie chce" i przestajesz szukać u niego SMSowych potwierdzeń tego, że mu zależy (bo przecież to o to też chodzi), kiedy jest zajęty. Przyjmij, że mu zależy i nie każ mu się meldować. Kontaktujcie się osobiście albo dzwońcie do siebie w potrzebnych/pilnych sprawach albo żeby coś ważnego ustalić i tyle.
Taka moja rada
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 23:24   #105
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
A ja to jakoś tam rozumiem, bo też trochę żyję w podobnym trybie i mam zbliżone strategie radzenia sobie ze stresem: unikanie. Albo inny sposób starych perfekcjonistów: musisz coś zrobić najlepiej, a nie na pół gwizdka, więc przesuwasz to w czasie a potem robi się chryja i dochodzisz do wniosku, że lepiej byłoby zrobić to byle jak, ale od razu. A wtedy jest już za późno. Może on na jakiejś takiej zasadzie? Dwa nieodebrane połączenia od Ciebie i wie, że tam gdzieś czai się już foch, więc myśli: odpiszę po pracy, przyłożę się, pokażę, że mi zależy, ale finalnie nie ma na to czasu, więc przekłada to na "jutro". Potem SMS już nie wystarczy i trzeba by było zadzwonić, ale godzina nie ta, więc może kolejne "jutro" ... itd.

Ja się generalnie zgadzam, że wiele ludzi tak ma, sama do nich należę. Ale. Osobiście nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego wobec absolutnie najbliższej osoby. Znajomi ze studiów? Pewnie. Dawno niewidziana koleżanka? Wiadomo, zawsze brak czasu a jak już pisać to wypadałoby z propozycją kawy czy spotkania, a tu masa rzeczy na głowie i się tak przeciąga. Natomiast do partnera? No nie umiałabym tak. A już zwłaszcza nie w czasach gdy wiele telefonów ma funkcję napisania np. smsa z wyprzedzeniem i ustawienia że ma być wysłany o określonej godzinie. Wychodzę z założenia że dla ludzi którym na sobie zależy potrzeba kontaktu jest czymś normalnym. Nawet ten jeden sms raz na dzień jeśli jest się mega zabieganym. Zwłaszcza że my nie mówimy o małżeństwie z 15letnim stażem tylko o kilkumiesięcznym związku kiedy zwykle ludzie się sobą nacieszyć nie mogą i wszystko jest nowe.


I tak, uważam że jak najbardziej Autorka ma prawo sugerować jednak wzięcie na wstrzymanie facetowi skoro odbija się to na jego stanie fizycznym/psychicznym. Oraz na stanie tego związku.


Autorko, na Twoim miejscu gdy dojdzie do rozmowy bym bardzo stanowczo zaznaczyła, że takie zachowanie jest dla Ciebie nieakceptowane. Kosztuje Cię to nerwy, w głowie najgorsze scenariusze, a moim zdaniem taki brak kontaktu przez cztery (4!!!) dni nie jest czymś normalnym, zwłaszcza jeśli normalnie raczej mieliście codziennie jakiś rodzaj kontaktu.

Edytowane przez lina_09
Czas edycji: 2018-09-17 o 23:26
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 07:57   #106
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Zabiłabym go chyba na Twoim miejscu autorko a już na pewno nie chciałbym być z takim kimś.Juz bez przesady ,wysłać smsa to można nawet siedząc na przysłowiowej toalecie
A tak btw nie chciałbym być leczona przez lekarza który tyle pracuje .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 09:09   #107
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Jezu, laski, to jest lekarz. Zasuwa jak z motorkiem, dyżury, upierdliwi ludzie, niedosypianie, dyżury pod telefonem, do tego gigantyczna odpowiedzialność. I możecie sobie porównywać, że też macie prace na zmiany, ale pewnie mało która decyduje o zdrowiu i życiu innego człowieka Mam lekarza w najbliższej rodzinie, wiem, jak to wygląda. A do tego intensywny związek. Serio, organizm ma swoje limity.

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Mysle ze stalej partnerki nie ma bo poznalam jego znajomych i jego rodzina wie ze istnieje bo nawet prezent z wakacji mi przywiezli i kiedys mnie pozdrawiali na glos jak u nich siedzial. Pomieszkujemy razem wiec jest troche moich rzeczy u niego w domu, wisza moje ciuchy, stoja moje kosmetyki i nie oszukujmy sie ze on ze sprzataniem nie jest jakos najlepszy wiec i moje wlosy gdzies tam sa ( a sa rude i dlugie), w jego domu nie bywa zadna inna koieta tego jestem pewna.

Kazdy weekend spedzal ze mna, bral wolne jesli mogl i wymyslal niespodzianki, sam chcial zebym z nim pomieszkiwala i kupil mi np kosmetyki zebym miala u niego zebym nie musiala przywozic i pizame.
Jak chłop nie miał siły odpisać na sms, to nie wymagałabym od niego bycia perfekcyjnym panem domu.
Z mojej perspektywy to wygląda tak:
czy ma kochankę? - nie;
czy przestało mu zależeć? - nie;
czy takie sytuacje będą się powtarzać? - TAK

Musisz sobie, autorko, zrobić rachunek sumienia, czy chcesz być z kimś, kogo praca będzie przynajmniej tak samo ważna jak związek z tobą.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 09:21   #108
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

On jest lekarzem z powołania i związek z nim to jak związek z żołnierzem zawodowym lub sportowcem. Praca dla niego zawsze będzie na pierwszym miejscu i albo Autorka się do tego dostosuje, albo poszuka faceta, który poświęca drugiej połówce więcej uwagi.

Nie sądzę, że ma kochankę.
On ma taki tryb życia i bycia i Autorka o tym wiedziała, zanim zaczęli się spotykać. Widziały oczy, co brały. Autorko, Ty jego nie zmienisz, a te sytuacje będą się powtarzać. Wykończysz się. Mam w rodzinie lekarzy i to są kopie Twojego Tż. Oni ożenili się z... lekarkami i teraz wesoło sobie harują
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:04   #109
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
On jest lekarzem z powołania i związek z nim to jak związek z żołnierzem zawodowym lub sportowcem. Praca dla niego zawsze będzie na pierwszym miejscu i albo Autorka się do tego dostosuje, albo poszuka faceta, który poświęca drugiej połówce więcej uwagi.
Otóż to.
Doprawdy nie wiem, jak większość piszących tutaj wyobraża sobie pracę w służbie zdrowia - tam się można zajechać. Po 36h na nogach myśli się tylko o spaniu, sorry. Przestańcie wciskać chłopu fruźki do łóżka, bo nawet jakby były, to nie miałby siły ruszyć palcem, a co dopiero czym innym.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-18, 10:18   #110
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
On jest lekarzem z powołania i związek z nim to jak związek z żołnierzem zawodowym lub sportowcem. Praca dla niego zawsze będzie na pierwszym miejscu i albo Autorka się do tego dostosuje, albo poszuka faceta, który poświęca drugiej połówce więcej uwagi.

Nie sądzę, że ma kochankę.
On ma taki tryb życia i bycia i Autorka o tym wiedziała, zanim zaczęli się spotykać. Widziały oczy, co brały. Autorko, Ty jego nie zmienisz, a te sytuacje będą się powtarzać. Wykończysz się. Mam w rodzinie lekarzy i to są kopie Twojego Tż. Oni ożenili się z... lekarkami i teraz wesoło sobie harują
Dlatego lekarze to chyba najczestsza frupa zawodowa wżeniająca się w siebie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:42   #111
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Dlatego lekarze to chyba najczestsza frupa zawodowa wżeniająca się w siebie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to 100%. Lekarz-lekarka. Pracują od świtu do nocy (w szpitalu + prywatny gabinet - świątek/piątek i niedziela) i co chwila jakieś szkolenia. Dzieci przebywają więcej z dziadkami i dwiema opiekunkami niż z nimi, ale im to odpowiada (tzn. rodzicom). Ba! Żona jednego z wujków nadal pracowała w zagrożonej ciąży. Zamiast leżeć i nic nie robić, przyjmowała pacjentów. Także Autorko, nie po drodze Ci z tym mężczyzną. On się nie zmieni. On może chodzić ze zmęczenia i na rzęsach, ale jeśli kocha to co robi, to prędzej zrezygnuje z Ciebie, albo zmieni się tylko na moment, bo dla takich jak on wykonywanie zawodu jest niezbędne do życia jak powietrze.

Dziewczyny, czasem Wam się dziwię, że wchodzicie z pełną świadomością swoich potrzeb w związki, które w żaden sposób ich nie spełnią.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:49   #112
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
Otóż to.
Doprawdy nie wiem, jak większość piszących tutaj wyobraża sobie pracę w służbie zdrowia - tam się można zajechać. Po 36h na nogach myśli się tylko o spaniu, sorry. Przestańcie wciskać chłopu fruźki do łóżka, bo nawet jakby były, to nie miałby siły ruszyć palcem, a co dopiero czym innym.
Z tego by wynikało, że lekarze nigdy nie mają czasu wolnego i żyją w celibacie, a już na pewno żaden nigdy nie miał kochanki. No nie.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:57   #113
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Z tego by wynikało, że lekarze nigdy nie mają czasu wolnego i żyją w celibacie, a już na pewno żaden nigdy nie miał kochanki. No nie.
Ci z mojej rodziny mają czas wolny - nie popadajmy w skrajności - ot, na obiad A że mają dzieci - to celibat też odpada.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 11:03   #114
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
A tak btw nie chciałbym być leczona przez lekarza który tyle pracuje
Może i nie chcesz, ale za bardzo nie masz wyboru, żyjemy w kraju, gdzie służba zdrowia, tfu, ochrona zdrowia tak się mówi prawidłowo jest w głębokiej zapaści, a ilością lekarzy przypadającą na 1000 mieszkańców jesteśmy na ostatnim miejscu w Europie. Wielu lekarzy nie pracuje tak bo chce, tylko dlatego bo musi, z powodu aż tak dużych braków kadrowych. Dlatego tez podczas ostatnich strajków, wielu młodych lekarzy wypowiedziało klauzule op -aut, by nie pracować ponad siły.
Ale fakt, jak ktoś chce mieć kobietę (lub faceta) na boku, to żadna sytuacja rodzinna, zawodowa temu nie przeszkodzi.

Edytowane przez RenWier
Czas edycji: 2018-09-18 o 11:07
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 11:04   #115
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Z tego by wynikało, że lekarze nigdy nie mają czasu wolnego i żyją w celibacie, a już na pewno żaden nigdy nie miał kochanki. No nie.
mają i czas wolny, i partnerki, żony, kochanki, ale nie wiem, czytałaś, co pisała autorka o ich związku? każdy weekend z nią, jeździł po nią 100km, dał klucze do domu, a raz zdarzyło się, że musiał być bardzo dużo czasu w szpitalu (pewnie normalna praca wg grafika + zastępstwo + dyżur). Mniemam, że nie ma co demonizować.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 11:10   #116
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
mają i czas wolny, i partnerki, żony, kochanki, ale nie wiem, czytałaś, co pisała autorka o ich związku? każdy weekend z nią, jeździł po nią 100km, dał klucze do domu, a raz zdarzyło się, że musiał być bardzo dużo czasu w szpitalu (pewnie normalna praca wg grafika + zastępstwo + dyżur). Mniemam, że nie ma co demonizować.
Na moje oko on stara się jak może. Trochę jak żołnierz zawodowy, choć z takim to Autorka by osiwiała z nerwów.

Trochę podziwiam, trochę się dziwię i trochę współczuję takim kobietom. To skazanie się na życie życiem męża i akceptacja bycia "tą drugą".

Autorko, Ty nie wytrwasz na dłuższą metę w tym układzie.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 11:10   #117
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

To jest dorosły facet, jakoś dotąd żył, nie mieszkasz z nim a bywasz u niego, więc nie przesadzaj z tym że się zamartwiałaś.
Ja bym z nim pogadała. Jeśli facet jest taki na intensie to zastanów się czy to ci pasuje, czy nie, bo obiektywnie jak człowiek nie ma czasu/siły/chęci nawet zdawkowo dać znać smsem choć raz na dzien czy 2 dni że istnieje to nie wiadomo ; ) po mu w ogóle jakiś ''związek''.
Gorsza sprawa że on może być taki na maksa zalatany i jeśli jest uczciwy i w porządku to fajnie, ale równie dobrze może mieć kogoś jeszcze innego w jakiejś mniej lub bardziej zadziwiającej konfiguracji i nie żyjąc z nim jesteś zdana jedynie na zapewnienia i deklaracje. Jeśli ktoś chce oszukiwać znajdzie sposób.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-09-18 o 11:11
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 11:24   #118
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Moim zdaniem z tego nic nie bedzie
Napisanie smsa trwa 30s
Gosciu cie olewa ,nie zalezy mu na tobie ale nie przeszkadzasz mu na tyle zeby cie odprawic na zawsze .prawdopodobnie czeka az sama go porzucisz wtedy nie będzie musiał się tłumaczyć i wymyślać wymowek
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 11:26   #119
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;85879186]Moim zdaniem z tego nic nie bedzie
Napisanie smsa trwa 30s
Gosciu cie olewa ,nie zalezy mu na tobie ale nie przeszkadzasz mu na tyle zeby cie odprawic na zawsze .prawdopodobnie czeka az sama go porzucisz wtedy nie będzie musiał się tłumaczyć i wymyślać wymowek[/QUOTE]

Ale to po co ta akcja z kluczami? I z późniejszymi wiadomościami do Autorki? Jakby chciał ją odprawić, to w ogóle by nie napisał, albo napisałby kilka oschłych słów.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 11:30   #120
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
U mnie to 100%. Lekarz-lekarka. Pracują od świtu do nocy (w szpitalu + prywatny gabinet - świątek/piątek i niedziela) i co chwila jakieś szkolenia. Dzieci przebywają więcej z dziadkami i dwiema opiekunkami niż z nimi, ale im to odpowiada (tzn. rodzicom). Ba! Żona jednego z wujków nadal pracowała w zagrożonej ciąży. Zamiast leżeć i nic nie robić, przyjmowała pacjentów. Także Autorko, nie po drodze Ci z tym mężczyzną. On się nie zmieni. On może chodzić ze zmęczenia i na rzęsach, ale jeśli kocha to co robi, to prędzej zrezygnuje z Ciebie, albo zmieni się tylko na moment, bo dla takich jak on wykonywanie zawodu jest niezbędne do życia jak powietrze.

Dziewczyny, czasem Wam się dziwię, że wchodzicie z pełną świadomością swoich potrzeb w związki, które w żaden sposób ich nie spełnią.
Ah, brzmi znajomo.

Moja mama dosłownie pracowała dopóki nie zaczęła rodzić na własnym oddziale.

L4 też zawsze - A po co, w szpitalu są leki.

I tak się kręci.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Jak tylko mogła chodzić po porodzie, zostawiła tatę, nauczyła to jak się mniej więcej obchodzić z dzieckiem i do pracy.

Ale! To ważne. Zawsze, ale to zawsze jest dla mnie w kontakcie. Jeżeli coś poważnego się dzieje, to odpisuje/oddawania jak tylko może.

Więc to nie jest takie niewykonalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-11 08:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.