Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-11, 17:37   #1
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112

Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?


Już jakiś czas temu miałem napisać wątek ale miałem niechęć jestem ciekaw waszej opini dotyczącej działania na zasadzie czy odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to zrobią, mam na myśli sms fb etc. Dla przykładu u mnie jest tak że jak ja nie odezwę się pierwszy do jakiejś laski ( tak nie mam kolegów poza jednym :p) to one same tego nie zrobią. Zakładam ten wątek ponieważ mnie to ciekawi a dodatkowo dlatego że mimo że udało się laske poznać to jakoś nie widać za badszo chęci z jej strony bo jak się przez tydzień nie odzywałem to ani razu ona nie napisała sama od siebie, ( twierdząc że brak czasu przez robotę). Inna po takim ' sprawdzeniu' się całkiem przestała odzywać więc odrazu był odstrzal ( gdzie niby była chętna poznać się itp). A jak to jesr u was? Według mnie jak komuś zależy na Poznaniu lepiej drugiej osoby albo ogólnym kontakcie to powinien być kontakt i ta chęć do kontaktu po równo a nie ze ja mam zawsze cały czas się starać o kontakt żeby się nie urwał ( niestety z braku znajomych staram się jak mogę by jak już jakąś się naiwnie nie skończyła kontaktu poprzez brak odzewu). Nie umiem inaczej tego opisać o co mi chodzi.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:14   #2
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Ja się odzywam często pierwsza. Mało kto pierwszy wychodzi z inicjatywą, więc nie ma co analizować na początku i można schować dumę do kieszeni i zapraszać. No chyba, ze ktoś odmawia...
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:21   #3
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;85978787]Już jakiś czas temu miałem napisać wątek ale miałem niechęć jestem ciekaw waszej opini dotyczącej działania na zasadzie czy odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to zrobią, mam na myśli sms fb etc. Dla przykładu u mnie jest tak że jak ja nie odezwę się pierwszy do jakiejś laski ( tak nie mam kolegów poza jednym :p) to one same tego nie zrobią. Zakładam ten wątek ponieważ mnie to ciekawi a dodatkowo dlatego że mimo że udało się laske poznać to jakoś nie widać za badszo chęci z jej strony bo jak się przez tydzień nie odzywałem to ani razu ona nie napisała sama od siebie, ( twierdząc że brak czasu przez robotę). Inna po takim ' sprawdzeniu' się całkiem przestała odzywać więc odrazu był odstrzal ( gdzie niby była chętna poznać się itp). A jak to jesr u was? Według mnie jak komuś zależy na Poznaniu lepiej drugiej osoby albo ogólnym kontakcie to powinien być kontakt i ta chęć do kontaktu po równo a nie ze ja mam zawsze cały czas się starać o kontakt żeby się nie urwał ( niestety z braku znajomych staram się jak mogę by jak już jakąś się naiwnie nie skończyła kontaktu poprzez brak odzewu). Nie umiem inaczej tego opisać o co mi chodzi.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Jak mnie facet nie interesuje, to tez czekam, aż sobie da siana i przestanie truć dupę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:41   #4
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jak mnie facet nie interesuje, to tez czekam, aż sobie da siana i przestanie truć dupę.
To nie lepiej po prostu powiedzieć że nie chcesz niż tak się bawić?

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 08:12   #5
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;85979767]To nie lepiej po prostu powiedzieć że nie chcesz niż tak się bawić?

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Może podchodzą do tego tak, że im specjalnie na kontakcie nie zależy, ale jak już się odezwiesz, to czemu nie, może się akurat nudzą i nic im nie szkodzi pogadać czy się spotkać.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 08:32   #6
natnati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Różnie ludzie podchodzą, znałam faceta, który czasu na spotkania nie miał tylko pisał, inny znowu nie pisał, bo nie lubił takiej formy kontaktu, ale się spotykał i 2 opcja lepsza, ja osobiście nie przepadam za rozwijaniem znajomości przez fb czy smsy. A Ty do tych dziewczyn pisałeś jak do koleżanek czy potencjalnych partnerek? Bo jeśli to zwykłe znajome, to może nie potrzebowały częstego kontaktu i popisanie raz na tydzień czy 2 zupełnie im wystarczyło, W temacie pytasz o znajomych, a z treści postu wynika coś innego
natnati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 09:27   #7
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Odzywam się do ludzi sama z siebie. Ale jeżeli nie widzę wzajemności i podobnej inicjatywy z drugiej strony, męczy mnie to i daję sobie spokój.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 09:57   #8
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Cytat:
Napisane przez natnati Pokaż wiadomość
Różnie ludzie podchodzą, znałam faceta, który czasu na spotkania nie miał tylko pisał, inny znowu nie pisał, bo nie lubił takiej formy kontaktu, ale się spotykał i 2 opcja lepsza, ja osobiście nie przepadam za rozwijaniem znajomości przez fb czy smsy. A Ty do tych dziewczyn pisałeś jak do koleżanek czy potencjalnych partnerek? Bo jeśli to zwykłe znajome, to może nie potrzebowały częstego kontaktu i popisanie raz na tydzień czy 2 zupełnie im wystarczyło, W temacie pytasz o znajomych, a z treści postu wynika coś innego
Mam tak i tak będąc samemu masę lat raczej jako na coś więcej bym patrzył

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 10:21   #9
natnati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;85981472]Mam tak i tak będąc samemu masę lat raczej jako na coś więcej bym patrzył

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

One nie były zainteresowane niczym więcej, wyczuły, że Ty tak i nie chciały robić Tobie nadziei, i cała tajemnica. Skoro ktoś nie pisze, nie chce się spotykać lub spotyka z nudów, to jak można myśleć, że zainteresowany
natnati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 10:40   #10
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Potrafię sama się odezwać, ale też oczekuję, że ta druga strona też da coś od siebie i da mi znak, że ona sama chce utrzymywać ze mną znajomość. W Twoim przypadku one raczej odpisują z grzeczności, ale nie są zainteresowane. Same by też coś inicjowały.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 15:21   #11
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie, to nigdy nie miałam potrzeby odzywania się do chłopaka, którym nie byłam zainteresowana. Jeśli byłam zainteresowana, to nie dawałam o sobie zapomnieć.


Do znajomych odzywam się, gdy mam sprawę, bo rozmów o dupie Maryni nie trawię.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-13, 01:06   #12
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;85978787] Dla przykładu u mnie jest tak że jak ja nie odezwę się pierwszy do jakiejś laski ( tak nie mam kolegów poza jednym :p) to one same tego nie zrobią.

(...)
bo jak się przez tydzień nie odzywałem to ani razu ona nie napisała sama od siebie, ( twierdząc że brak czasu przez robotę). Inna po takim ' sprawdzeniu' się całkiem przestała odzywać[/QUOTE]

Żadna z w/w pań nie była Tobą zainteresowana, nie byłeś dla ich interesującym facetem, wybierałeś księżniczki lub pseudo modelki/gwiazdy insta. Zainteresowane dziewczyny odzywają się same, ja zresztą innych relacji nie uznaję, jak na 2gi/3ci raz się sama nie odezwie to szkoda czasu na taką osobę. Dzięki temu zostają fajne dziewczyny, które same też wkładają coś od siebie do relacji, dzięki czemu staje się ona o wiele przyjemniejsza.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 05:33   #13
natnati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Dlaczego od razu księżniczki czy insta gwiazdy? Nie były autorem zainteresowane, to po co miały tracić czas na spotkania czy pisanie

---------- Dopisano o 05:33 ---------- Poprzedni post napisano o 05:29 ----------

Poza tym ludzie są różni nie wszyscy lubią rozwijać znajomość przez smsy. Ja autorowi jesli nastepnym razem spotka dziewczyna, ktora sie mu podoba niech proponuje spotkania. Bo on z tym swoim pisaniem to też się wiele nie wysila. Może być tak, że ktoś po prostu nie lubi takiej formy poznawania się. Na wizażu masa wątków, że facet pisze, ale spotkania nie proponuje
natnati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:12   #14
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Cytat:
Napisane przez natnati Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu księżniczki czy insta gwiazdy? Nie były autorem zainteresowane, to po co miały tracić czas na spotkania czy pisanie[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 05:33 ---------- Poprzedni post napisano o 05:29 ----------
Ale jak sobie pięknie wytłumaczył - fajne, to te, co są nim zainteresowane
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 09:57   #15
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Cytat:
Napisane przez natnati Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu księżniczki czy insta gwiazdy? Nie były autorem zainteresowane, to po co miały tracić czas na spotkania czy pisanie
Źle zrozumiałaś Wymieniałem po przecinku, chodziło mi o to, że jest jedna z opcji, a nie że tak definitywnie było Czyli to mogła być normalna dziewczyna, ale po prostu niezainteresowana i tyle, zdarza się. Może to autor jest nieciekawy i nie umie poprowadzić rozmowy (obstawiam b. duże prawdopodobieństwo). A reszta przypadków to właśnie księżniczki i gwiazdy, które od samego początku są zainteresowane tylko atencją.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ale jak sobie pięknie wytłumaczył - fajne, to te, co są nim zainteresowane
Iiii jest kolejne przyczepienie się do mnie o byle co! Zbierz jeszcze 9 przyczepień i będziesz mogła sobie wymienić to na zabieg upiększający
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 10:03   #16
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Odzywacie się do znajomych pierwsze / pierwsi czy czekajcie aż oni to Zrobią ?

Cytat:
Napisane przez natnati Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu księżniczki czy insta gwiazdy? Nie były autorem zainteresowane, to po co miały tracić czas na spotkania czy pisanie

---------- Dopisano o 05:33 ---------- Poprzedni post napisano o 05:29 ----------

Poza tym ludzie są różni nie wszyscy lubią rozwijać znajomość przez smsy. Ja autorowi jesli nastepnym razem spotka dziewczyna, ktora sie mu podoba niech proponuje spotkania. Bo on z tym swoim pisaniem to też się wiele nie wysila. Może być tak, że ktoś po prostu nie lubi takiej formy poznawania się. Na wizażu masa wątków, że facet pisze, ale spotkania nie proponuje
proponuje sspotkania ale sa odzewy ze ' nie bo nie znam cie ' to jak maja poznac lepiej jak unikaja. jak je obcy na ulicy poznac proboje to sa sklone dac namiary na siebie a takiemu z neta juz nie bo nie znam cie gdzie tego z ulicy tez nie znaja XD
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-13 11:03:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.