Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-24, 11:37   #121
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 11:49   #122
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość

Dziękuję.
Też mnie ta radykalna opinia o związkach innych zniesmaczyła. Niech każdy żyje jak chce, naprawdę nie każdy marzy o tradycyjnym związku czy o monogamii. Po co te obelgi?
Ale jakie obelgi? Piszemy Ci jak jest, bo faktem jest to, że Pan jest w otwartym związku, ty jesteś jego kochanką i on może sypiać z kim chce bez Twojej błogosławieństwa. To nie jest obelga, tylko stwierdzenie faktu. Równocześnie mówisz, że niech każdy żyje jak chce, a zaraz później, że dla Ciebie gdyby sypiał z lokalnymi Paniami na tym wyjeździe to by się źle zachował. Niech każdy żyje jak chce, ale przejmujesz się jego dziewczyną. Zdecyduj się na coś.


Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość
Osoby żyjące w monogamii też "zbierają żniwa" (cokolwiek to znaczy), kiedy np. znoszą potulnie zdrady, bo przecież misio na pewno jednak kocha, albo są porzucane po X lat związku. No takie życie, każdy wybiera to, co mu się wydaje najlepsze.
No jak masz podejście, że albo jesteś w pseudo monogamicznym związku i znosisz zdrady misiaczka, albo jesteś w związku otwartym i misiek robi to samo tylko nie nazywa się to oficjalnie zdradą to już poniekąd rozumiem, dlaczego tak bardzo uczepiłaś się tego faceta. Nie, w normalnym monogamicznym związku nie ma miejsca na zdrady czy jakieś krzywdzące porzucenia.

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak, bo gdybym założyła wątek na forum, chciałabym usłyszeć prawdziwe opinie innych osób. Autorka wie o tym, że facet jest w otwartym związku, a skoro chce z nim jechać, to znaczy, że to akceptuje. Bycie w otwartym związku oznacza, że facet ma dziewczynę, którą kocha, a z innymi (których może być dowolna ilość) może spotykać się na seks. Z kim chce i kiedy chce, chyba że inaczej ustalił to ze swoją dziewczyną - to sprawa wyłącznie ich dwojga, a nie Autorki. Zakładanie, że jest się jedyną kochanką faceta, który mówi nam wprost, że jest w otwartym związku, i dodaje słowa o otwartym umyśle, jest naiwne.
W punkt.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, naiwniara to jest neutralne słowo. Ja też byłam w wielu swoich sytuacjach życiowych naiwna i jakoś mi to nie ujmuje.

Edit. Poza tym być może jak ktoś autorce powie w twarz, że jest naiwna (bo jest zakładając wyłączność od tego typu faceta) to może coś do niej dotrze. Zamiast ją też mamić. Może moje posty brzmią dosadnie, ale moją intencją nie jest wyżycie się na autorce, a raczej chęć uchronienia jej przed kijowym wyjazdem. Bo co z tego, że zwiedzi super miejsce skoro w jej wspomnieniach będzie ciągle ten szemrany typ i jeszcze wyjdzie z tego poraniona emocjonalnie. Nie zawsze klepanie po główce to dobre wyjście, żeby komuś pomóc.

Edytowane przez Miss_Suze
Czas edycji: 2023-06-24 o 11:55
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 12:04   #123
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 14:16
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 12:42   #124
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Ile Wy ogólnie macie lat? Bo czytając ten wątek mam wrażenie jakbym oglądała jakieś telenowele - rozstania i powroty, otwarte związki, trójkąty itp. Strasznie komplikujecie sobie emocjonalnie życie.
Kusi Cię ten wyjazd i czas spędzony z tym facetem, więc albo masz twardą d**ę, przyjmujesz na luźno że i tak nic wielkiego nie będzie z tej znajomości i chcesz po prostu miło spędzić czas, facet jest wolny i Ty też więc nie ma mowy o jakichś trójkątach.
Albo masz jakieś moralne wątpliwości, wolisz jasne sytuacje i nie dla Ciebie takie zagmatwane akcje, nie chcesz problemów więc odpuszczasz. Wyjazd, ale i znajomość z panem playboyem też warto darować sobie jeśli szukasz spokoju.
Dziewczyny wyżej słusznie zwracały uwagę na to, że w sumie krótko znasz faceta, więc dłuższy wyjazd z nim do obcego, egzotycznego kraju jest ryzykowny. Na takie wyprawy lepiej brać jakichś sprawdzonych kompanów, żeby w trudniejszej sytuacji nie zostać na lodzie. Albo lepiej wcześniej jechać razem gdzieś bliżej i poobserwować swoje zachowanie. Jak się pokłócicie, coś pójdzie nie tak na wyprawie albo któreś z was coś odwali, ciężko będzie zabrać się i wrócić nagle do Polski. A wspólne wyjazdy i przebywanie z kimś 24 h/dobę w różnych warunkach i okolicznościach potrafią nieźle zweryfikować każdą znajomość, wiem to z doświadczenia.

Edytowane przez Aelora
Czas edycji: 2023-06-24 o 12:43
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 12:47   #125
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 13:20   #126
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Autorko, ile masz za soba podrozy solo?
Sprawa jest prosta - gosciu wydaje sie srednio godny zaufania i w podbramkowej sytuacji nie dalabym sobie reki uciac, ze zachowa sie okej. Wlasciwie nie wazne na co dokladnie umawial sie ze swoja dziewczyna, w otwartych zwiazkach podstawa sa szczerosc i zaufanie, takze wobec osob spoza pary. Tu nawalil, facet nie gra nawet wg wlasnych zasad. W mojej opinii nie jest to material na partnera, przyjaciela itp.

Wyjazd na wakacje mialby sens, jakbys wiedziala, ze bez niego jestes w stanie tak sobie zorganizowac czas i aktywnosci, ze bedzie super. Bo jechac na drugi koniec swiata i pozniej bac sie o swoje bezpieczestwo, odmawiac sobie zajec, bo jestes solo kobieta tez srednia zabawa. I tu wraca kwestia tego na ile doswiadczona jestes w podrozowaniu, bo miejsce moze nawet byc obiektywnie bezpieczne, ale jesli bedziesz sie czula niepewnie to imo szkoda takich wspomnien.

Druga kwestia to finanse. Bylabys w stanie z dnia na dzien wskoczyc na samolot, jesli wakacje okazalyby sie katastrofa? Zawsze to komfort psychiczny jezeli wiesz, ze w kazdej chwili mozesz machnac reka i wrocic do domu.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 13:21   #127
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Autorko, wiesz jaki masz problem? Przeczytaj tytuł swojego wątku. Może i chcesz mieć otwarty umysł, czy jak to teraz nazywa się bzykanie bez ograniczeń ale ty zwyczajnie do trójkąta się nie nadajesz.
Za dużo w tym rozkmin, oczekiwań wobec faceta i tłumaczenia sobie samej, że jest spoko.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-24, 14:04   #128
bonnietyler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 54
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość

No moja kumpela tak sądziła, przecież przytoczyłam w poście jej historię. Zerwała z poprzednim długoletnim partnerem bo lukał na boki (na konkretniej zdradzie go nawet nie przyłapała) więc raczej napewno nie zgodziłaby się by facet sypiał z innymi będąc z nią. A czy Ty tak sądzisz to nie 9,odpowiedz sobie sama na to pytanie jakie miałaś wobec niego oczekiwania zanim się zszedł z dziewczyną i czemu Tobie teraz to przeszkadza w kontekście wyjazdu. Być może to będzie dla Ciebie odpowiedź czy jechać czy nie.
Rozumiem. Przeszkadza mi chyba dlatego, że po tym, jak mnie poinformował o tym zejściu się poczułam się jak ktoś trzeci i jakby niepożądany. Oczekiwania miałam jak pisałam - gorący wyjazd. Teraz dochodzi tak jakby czynnik stresujący, już nie będę się czuła tak na luzie, jakbym się czuła wcześniej.
Z nie-singlem nie umawialabym się na żadne wycieczki, on też na pewno by mnie nie zaprosił, gdyby nie to chwilowe zerwanie.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
A nie mozna po prostu zwrocic biletow?
Nie, trzeba je wykorzystać w ciągu roku, inaczej kasa przepada.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Ale jakie obelgi? Piszemy Ci jak jest, bo faktem jest to, że Pan jest w otwartym związku, ty jesteś jego kochanką i on może sypiać z kim chce bez Twojej błogosławieństwa. To nie jest obelga, tylko stwierdzenie faktu.
Przecież w ogóle nie o to mi chodziło w tamtym poście. Rzucasz się, że ludzie żyjący inaczej to klauny, czy co tam jeszcze padło, bo społeczeństwo coś tam. To nie są obelgi? Ja w każdym razie nie zamierzam więcej dyskutować na takim poziomie, tym bardziej, że znowu piszesz nie na temat i sobie przekręcasz to co napisałam.

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Ile Wy ogólnie macie lat?
Ja 28, on 34...

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Albo masz jakieś moralne wątpliwości, wolisz jasne sytuacje i nie dla Ciebie takie zagmatwane akcje, nie chcesz problemów więc odpuszczasz.
Owszem, wolę jasne sytuacje i to pierwszy raz, kiedy zdarzyło mi się w coś takiego wepchać.


Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Autorko, ile masz za soba podrozy solo?
Sprawa jest prosta - gosciu wydaje sie srednio godny zaufania i w podbramkowej sytuacji nie dalabym sobie reki uciac, ze zachowa sie okej. Wlasciwie nie wazne na co dokladnie umawial sie ze swoja dziewczyna, w otwartych zwiazkach podstawa sa szczerosc i zaufanie, takze wobec osob spoza pary. Tu nawalil, facet nie gra nawet wg wlasnych zasad. W mojej opinii nie jest to material na partnera, przyjaciela itp.

Wyjazd na wakacje mialby sens, jakbys wiedziala, ze bez niego jestes w stanie tak sobie zorganizowac czas i aktywnosci, ze bedzie super. Bo jechac na drugi koniec swiata i pozniej bac sie o swoje bezpieczestwo, odmawiac sobie zajec, bo jestes solo kobieta tez srednia zabawa. I tu wraca kwestia tego na ile doswiadczona jestes w podrozowaniu, bo miejsce moze nawet byc obiektywnie bezpieczne, ale jesli bedziesz sie czula niepewnie to imo szkoda takich wspomnien.

Druga kwestia to finanse. Bylabys w stanie z dnia na dzien wskoczyc na samolot, jesli wakacje okazalyby sie katastrofa? Zawsze to komfort psychiczny jezeli wiesz, ze w kazdej chwili mozesz machnac reka i wrocic do domu.
Zero podróży solo. Chyba, że takie pseudo-solo, że rzeczywiście rozdzielałam się w pewnym momencie ze znajomymi w ciągu dnia i każdy robił cos innego.
W sumie to byłabym w stanie skrócić ten pobyt, bilet powrotny mogłabym zmodyfikować. Pytanie tylko, czy byłyby jeszcze miejsca w samolocie o wcześniejszych datach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bonnietyler
Czas edycji: 2023-06-24 o 14:08
bonnietyler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 17:33   #129
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Dziewczyno, ty ewidentnie tego chłopa darzysz jakimś rodzajem uczucia. Jakby mi facet po seksie powiedział, że on to ma w sumie dziewczynę i żyje w otwartym związku to już by mnie na oczy nie zobaczył, nie mówiąc o tym, że w życiu bym z takim gościem nie pojechała na wakacje/nie planowała wakacji nawet po jego zerwaniu - nie ważne jaki ten seks nie byłby dobry. Skoro Ty ciągnęłaś tą znajomość to znaczy, że liczyłaś, że coś się z tego "urodzi". Tak, wiem wiem, mamy nowoczesne czasy, nikt się nie przywiązuje, a partnerów można zmieniać jak rękawiczki. Ja sama nie mam nic przeciwko osobom żyjących w otwartych związkach - niech każdy żyje jak chce i jak mu dobrze, ale do Ciebie nie dochodzi chyba nawet myśl, że jak Ty wejdziesz w jakiś związek z tym kolesiem to on dalej nie będzie monogamistą, a to ty będziesz musiała się dopasować do jego pragnień, a nie on do twoich. Zawsze się będziesz musiała z kimś dzielić. Co do wyjazdu - to zły pomysł, ale ja jestem zwyczajnie skąpa, więc pewnie i tak bym pojechała. Kiedy ten wyjazd jest? Może spróbuj namówić jeszcze kogoś, kto do was dołączy, a ty będziesz mieć neutralnego towarzysza wyprawy w razie czego?
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 21:54   #130
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość
Rozumiem. Przeszkadza mi chyba dlatego, że po tym, jak mnie poinformował o tym zejściu się poczułam się jak ktoś trzeci i jakby niepożądany. Oczekiwania miałam jak pisałam - gorący wyjazd. Teraz dochodzi tak jakby czynnik stresujący, już nie będę się czuła tak na luzie, jakbym się czuła wcześniej.

Owszem, wolę jasne sytuacje i to pierwszy raz, kiedy zdarzyło mi się w coś takiego wepchać.
Ale skoro Ci to przeszkadza, masz swoje zasady i czujesz się jak osoba niepożądana to możesz po prostu zrezygnować. Albo bierzesz to na klatę, że oni żyją sobie w otwartym związku i facet zabiera Cię na dłuższą wycieczkę.

Ogólnie nie rozumiem motywu, że jak kilka ostatnich dni będziecie podróżować sami i z "otwartym umysłem" to jego dziewczyna będzie mniej zazdrosna. Odpowiada Ci taki układ, że ktoś zostawia Cię samą w obcym, egzotycznym kraju i udaje że Cię nie zna, bo jakaś obca Ci dziewczyna z którą facet żyje w otwartym związku byłaby zła?

Skoro oni rozeszli się, w tym czasie facet zaproponował Ci wyjazd, a potem jednak zszedł się z partnerką i ona nie może jechać to po prostu zaoferował wyprawę bo miał już kupione bilety, zarezerwowane noclegi, zaplanowane atrakcje na 2 osoby i zwyczajnie szkoda było mu to odwoływać, nie jest tak prosto zmienić plany na daleki wyjazd szczególnie w sezonie. A w międzyczasie facet zszedł się z byłą, stąd jej motywy zazdrości że znalazł inną na wyjazd. Oby nie skończyło się tak, że jednak ona pojedzie.

Edytowane przez Aelora
Czas edycji: 2023-06-24 o 21:59
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 00:06   #131
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość
A możesz rozwinąć, czemu kiepski?



Dziękuję.
Też mnie ta radykalna opinia o związkach innych zniesmaczyła. Niech każdy żyje jak chce, naprawdę nie każdy marzy o tradycyjnym związku czy o monogamii. Po co te obelgi? Jakoś nie zauważyłam, żeby tacy ludzie chodzili za osobami w związkach tradycyjnych i wyzywali ich od zacofanych. Dziwi mnie, że życie innych, dorosłych i świadomych ludzi może w kimś wzbudzać takie emocje. Osoby żyjące w monogamii też "zbierają żniwa" (cokolwiek to znaczy), kiedy np. znoszą potulnie zdrady, bo przecież misio na pewno jednak kocha, albo są porzucane po X lat związku. No takie życie, każdy wybiera to, co mu się wydaje najlepsze.



Ok, skoro kolejna osoba zwróciła uwagę na ten zwrot i tak samo go zintepretowała, to po prostu go zapytam, o co dokładnie chodziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Zaprosił w znaczeniu, żebym do niego dołączyła - kupiła bilet na ten sam samolot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rozwijając - mam bardzo dużo interakcji zawodowych z ludźmi (mężczyznami) krajów azjatyckich. To jest totalnie inna kultura, podejście do kobiet, i dla mnie osobiście taka podróż byłaby niebezpieczna - szczególnie że osobiście zostałam naćpana podróżując z koleżanką w dużo mniej egzotycznym kraju - nie chcę rozwijać tego tematu ale naprawdę mało brakowało żeby skończyło się to bardzo źle. O ile to nie Bali, albo inne typowo turystyczne miejsce, to ustalilabym z tym gościem że trzymacie się razem, dla Twojego własnego bezpieczeństwa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-25, 05:43   #132
bonnietyler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 54
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

[1=c6b6756720a205d307becdd e1d052a7f45362f96_64ed273 165c68;89612959] ale do Ciebie nie dochodzi chyba nawet myśl, że jak Ty wejdziesz w jakiś związek z tym kolesiem to on dalej nie będzie monogamistą, a to ty będziesz musiała się dopasować do jego pragnień, a nie on do twoich. Zawsze się będziesz musiała z kimś dzielić. [/QUOTE]

Ale jaki związek No co ty nie powiesz, że on nie będzie monogamistą. Znam jego poglądy na temat związków. Nie jestem z tych, które myślą, że uda im się zmienić misiaczka. Wiem, że jesteśmy niekompatybilni związkowo.
[1=c6b6756720a205d307becdd e1d052a7f45362f96_64ed273 165c68;89612959]
Co do wyjazdu - to zły pomysł, ale ja jestem zwyczajnie skąpa, więc pewnie i tak bym pojechała. Kiedy ten wyjazd jest? Może spróbuj namówić jeszcze kogoś, kto do was dołączy, a ty będziesz mieć neutralnego towarzysza wyprawy w razie czego?[/QUOTE]

No ja też jestem skąpa.
Nie mam nikogo, kto mógłby dołączyć. Raczej nikt nie rzuci wszystkiego i nie weźmie nagle urlopu za mniej niż 3 tygodnie. Nawet pytałam paru znajomych, czy nie polecieliby ewentualnie ze mną, no ale nie.

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Ale skoro Ci to przeszkadza, masz swoje zasady i czujesz się jak osoba niepożądana to możesz po prostu zrezygnować. Albo bierzesz to na klatę, że oni żyją sobie w otwartym związku i facet zabiera Cię na dłuższą wycieczkę.

Ogólnie nie rozumiem motywu, że jak kilka ostatnich dni będziecie podróżować sami i z "otwartym umysłem" to jego dziewczyna będzie mniej zazdrosna. Odpowiada Ci taki układ, że ktoś zostawia Cię samą w obcym, egzotycznym kraju i udaje że Cię nie zna, bo jakaś obca Ci dziewczyna z którą facet żyje w otwartym związku byłaby zła?
On to zaproponował raczej dlatego, bo się wkurzyłam i napisałam, że nie jestem jego kochanką (tylko fwb) i słabo widzę taką wycieczkę, jeśli znowu jest z dziewczyną. Miałam mętlik i powiedziałam, że w sumie to może być ok opcja. Jednak no rzeczywiście jakoś super to nie jest, że on nagle zmienia ustalenia. To nie moja wina ani problem, że znowu pojawiła się jego laska. Faktycznie nie fair.

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Skoro oni rozeszli się, w tym czasie facet zaproponował Ci wyjazd, a potem jednak zszedł się z partnerką i ona nie może jechać to po prostu zaoferował wyprawę bo miał już kupione bilety, zarezerwowane noclegi, zaplanowane atrakcje na 2 osoby i zwyczajnie szkoda było mu to odwoływać, nie jest tak prosto zmienić plany na daleki wyjazd szczególnie w sezonie. A w międzyczasie facet zszedł się z byłą, stąd jej motywy zazdrości że znalazł inną na wyjazd. Oby nie skończyło się tak, że jednak ona pojedzie.
Nie rezerwował wcześniej niczego oprócz samolotu, dopiero parę dni temu zaczął bookować noclegi itp. Powiedziałam mu, żeby brał wszystko z możliwością anulowania.
Zaplanowane atrakcje owszem, miał dla dwóch osób i nawet jeśli nie z dziewczyną, to na pewno wygodniej mu by było jechać z kimś.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Rozwijając - mam bardzo dużo interakcji zawodowych z ludźmi (mężczyznami) krajów azjatyckich. To jest totalnie inna kultura, podejście do kobiet, i dla mnie osobiście taka podróż byłaby niebezpieczna - szczególnie że osobiście zostałam naćpana podróżując z koleżanką w dużo mniej egzotycznym kraju - nie chcę rozwijać tego tematu ale naprawdę mało brakowało żeby skończyło się to bardzo źle. O ile to nie Bali, albo inne typowo turystyczne miejsce, to ustalilabym z tym gościem że trzymacie się razem, dla Twojego własnego bezpieczeństwa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ok, dziękuję i przepraszam za przywołanie złych wspomnień.
Tak, to miejsce gdzie byłabym sama jest bardzo turystyczne, znajoma jego matki co roku tam lata sama.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bonnietyler
Czas edycji: 2023-06-25 o 05:45
bonnietyler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 08:35   #133
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

No to jedź, ale się nie przywiązuj ;-) chociaż naszymi miłościami i przyjaciółmi zostają po prostu osoby z którymi spędzamy największą ilość czasu często. Taki "bonding" wpływa na psychę, czy ktoś świadomie tego chce czy nie. Dodatkowo ludzie często mylą emocje wywołane sytuacją xyz (silna emocjonalna reakcja na bodziec, np. wypadek) z zakochaniem - dlatego dobrze na pierwszej randce zrobić coś szalonego, większe prawdopodobieństwo, że druga strona się zakocha - podsumowując, wylądujecie w sytuacji gdzie bardzo łatwo zacząć darzyć kogoś głębokimi uczuciami. Miej to z tyłu głowy i udanego wyjazdu - nikt Ci na forum tu chyba nic więcej nie poradzi. Strata takiej kasy to nie jest strata 50 zł i rozumiem wybór. Nie ma co rozkminiać za bardzo. Niektóre doświadczenia trzeba po prostu czasem przeżyć, dla siebie, żeby dojrzeć, zrozumieć lepiej siebie i świat. Wyciągnij lekcje na przyszłość i idź dalej. Powodzonka, napisz po wyjeździe czy się udał!
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 09:41   #134
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość
Ale jaki związek No co ty nie powiesz, że on nie będzie monogamistą. Znam jego poglądy na temat związków. Nie jestem z tych, które myślą, że uda im się zmienić misiaczka. Wiem, że jesteśmy niekompatybilni związkowo.


No ja też jestem skąpa.
Nie mam nikogo, kto mógłby dołączyć. Raczej nikt nie rzuci wszystkiego i nie weźmie nagle urlopu za mniej niż 3 tygodnie. Nawet pytałam paru znajomych, czy nie polecieliby ewentualnie ze mną, no ale nie.


On to zaproponował raczej dlatego, bo się wkurzyłam i napisałam, że nie jestem jego kochanką (tylko fwb) i słabo widzę taką wycieczkę, jeśli znowu jest z dziewczyną. Miałam mętlik i powiedziałam, że w sumie to może być ok opcja. Jednak no rzeczywiście jakoś super to nie jest, że on nagle zmienia ustalenia. To nie moja wina ani problem, że znowu pojawiła się jego laska. Faktycznie nie fair.



Nie rezerwował wcześniej niczego oprócz samolotu, dopiero parę dni temu zaczął bookować noclegi itp. Powiedziałam mu, żeby brał wszystko z możliwością anulowania.
Zaplanowane atrakcje owszem, miał dla dwóch osób i nawet jeśli nie z dziewczyną, to na pewno wygodniej mu by było jechać z kimś.



Ok, dziękuję i przepraszam za przywołanie złych wspomnień.
Tak, to miejsce gdzie byłabym sama jest bardzo turystyczne, znajoma jego matki co roku tam lata sama.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A No to to tym bardziej bym jechała na luzie na Twoim miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 10:03   #135
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Ja się odniosę do kwestii podróży. Jak rozumiem, to nie ma być leżenie na plaży w prywatnym kurorcie, tylko objazdówka z plecakiem po prowincji? Jeśli tak, to masz jak w banku, że pojawią się jakieś napięcia i konflikty, bo po prostu taki typ podróżowania jest mocno stresogenny. Ja jeżdżę od lat ze znajomymi i ciągle się zdarza, że komuś puszczą nerwy w jakimś trudniejszym momencie, a co dopiero jak wy się nie znacie i nigdy się w takiej sytuacji nie sprawdziliście. A jeśli ty nie podróżowałaś nigdy sama i generalnie jesteś dość niepewna w tym temacie (a tak brzmisz), to jest ryzyko, że jak wyjdą jakieś krzywe akcje, będziesz siedziała cicho i zrobisz to co facet ci powie, bo będziesz od niego zależna logistycznie.

Na twoim miejscu przemyślałabym to w tę stronę - a jeśli jesteś zdecydowana jechać, to przygotowałabym się maksymalnie do samodzielności w tym temacie. Rozważ sobie różne sytuacje, które mogą się pojawić i co konkretnie wtedy w nich zrobisz. I mówię o takich codziennych drobiazgach. Na przykład umówiliście się, że wieczorem idziecie do centrum miasta na kolację, ale on mówi, że jest mega zmęczony po całym dniu chodzenia i idzie spać. Idziesz jeść sama, czy siedzisz głodna, bo boisz się sama wyjść po ciemku? Albo ty bardzo chcesz zobaczyć rezerwat małp, a on woli iść do muzeum. Ogarniasz sobie sama wycieczkę, czy idziesz tam gdzie on i nudzisz się dwie godziny?

Rozumiem, że dla ciebie to miał być przede wszystkim romantyczny wypad i ważniejsze było to, że będziecie razem, niż to co będziecie robić. Ale skoro sama czujesz, że w temacie romantyczności może być słabo, to chyba dobrze, żeby chociaż turystycznie ta wyprawa byłą udana.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 15:00   #136
3la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 160
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Nikt z twoich znajomych nie chce jechać, ale może ktoś z jego znajomych chciałby pojechać z nim i mogłabyś swoje miejsce odstąpić temu komuś? On popytał swoich znajomych? Może niech poszuka.
3la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 03:03   #137
bonnietyler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 54
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Jestem na wyjeździe i jest naprawdę fajnie, nie żałuję. Nie ma między nami spin, przynajmniej na razie. Mieliśmy potencjalnie stresujące i generujące konflikty sytuacje, jak to, że nie mogliśmy się znaleźć z kierowcą taksówki, albo jak mój towarzysz kierował, a ja robiłam za nawigację i kilka razy się pomyliłam czy za późno coś powiedziałam - jednak widzę, że mamy podobne charaktery, czyli spokój, no stress i jesteśmy cierpliwi, więc totalnie nie puszczały nikomu nerwy ani nikt nie tracił spokoju
Też oboje jesteśmy dość elastyczni, czyli jak komuś nie chce się robić jakiegos mniej ważnego punktu planu albo ma inny pomysł, to druga strona nie ma z tym problemu zazwyczaj.
Seks nam się zdarza (chyba że akurat śpimy w hostelach z innymi ludźmi w pokoju) ale poza tym jest kumpelsko między nami. On nie podrywa żadnych innych dziewczyn (szok )

A dziewczyna tuż przed wyjazdem zaczęła się robić zazdrosna (mimo że wcześniej niby była z tym wszystkim ok...) i w drugi dzień wyjazdu pisała o zerwaniu przez komunikator. Okazało się, że ogólnie były różne kwiatki w tym związku i raczej zdrowa relacja to nie była - już wcześniej to podejrzewałam i coś słyszałam, ale teraz znając więcej szczegółów jest to tym bardziej jasne. Także mój towarzysz podróży był przez jeden dzień trochę przybity, ale teraz jest znowu ok. No ale to nie moja sprawa

Tak więc na razie jestem zadowolona, zobaczyłam już super miejsca.

Cytat:
Napisane przez 3la Pokaż wiadomość
Nikt z twoich znajomych nie chce jechać, ale może ktoś z jego znajomych chciałby pojechać z nim i mogłabyś swoje miejsce odstąpić temu komuś? On popytał swoich znajomych? Może niech poszuka.
Gdyby wystarczyło zmienić pasażera na bilecie do samolotu, to by to było proste, ale nie można było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bonnietyler
Czas edycji: 2023-07-10 o 03:09
bonnietyler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 14:33   #138
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Czyli wilk syty i owca cała. Jeżeli Ci to pasuje still niejasna sytuacja to oksi.
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 20:57   #139
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość
A dziewczyna tuż przed wyjazdem zaczęła się robić zazdrosna (mimo że wcześniej niby była z tym wszystkim ok...) i w drugi dzień wyjazdu pisała o zerwaniu przez komunikator.
Czyli zapewne jest to 'związek otwarty' tylko w jedną stronę Robisz jak uważasz za słuszne, ale ja osobiście bym źle się czuła w takiej sytuacji, bo miałabym wrażenie, że jestem kochanką, dzięki której facet krzywdzi swoją dziewczynę.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-11, 03:29   #140
bonnietyler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 54
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez SanaPL Pokaż wiadomość
Czyli wilk syty i owca cała. Jeżeli Ci to pasuje still niejasna sytuacja to oksi.
Dlatego niejasna? Między nami jest jasna, a jego związek to jego broszka.
Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Czyli zapewne jest to 'związek otwarty' tylko w jedną stronę Robisz jak uważasz za słuszne, ale ja osobiście bym źle się czuła w takiej sytuacji, bo miałabym wrażenie, że jestem kochanką, dzięki której facet krzywdzi swoją dziewczynę.
Nie sądzę, żeby był. Ona też miała ponoć jakiegoś innego partnera seksualnego w ostatnim okresie. Poza tym facet gadał przy mnie ze swoją mamą i mówił jej o tej chęci zerwania tej dziewczyny i o tym, jak ona ciągle zmienia zdanie i jest nieprzewidywalna i ogólnie to samo, co mówił mnie.

Mnie tej dziewczyny nie szkoda. Nie będę tu pisać całej historii, ale z opisu to typ osoby, która uważa, że świat kręci się wokół niej. Naciskała, żeby w ostatniej chwili facet odwołał ze mną ten wyjazd i zostawił mnie na lodzie, on się oczywiście nie zgodził. Trzeba było nie zrywać, to by facet nie zaprosił innej Do tego ma pewne problemy emocjonalne (właśnie ta niestabilność oraz agresja), a pcha się w związki zamiast skupić się na terapii. Większość znajomych tego faceta jej nie lubi i nie popierają tego związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bonnietyler
Czas edycji: 2023-07-11 o 03:32
bonnietyler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 05:01   #141
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

O łał, czyli ten facet jest jeszcze gorszy, niż opisywałas na początku.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 09:01   #142
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość
Dlatego niejasna? Między nami jest jasna, a jego związek to jego broszka. Nie sądzę, żeby był. Ona też miała ponoć jakiegoś innego partnera seksualnego w ostatnim okresie. Poza tym facet gadał przy mnie ze swoją mamą i mówił jej o tej chęci zerwania tej dziewczyny i o tym, jak ona ciągle zmienia zdanie i jest nieprzewidywalna i ogólnie to samo, co mówił mnie.

Mnie tej dziewczyny nie szkoda. Nie będę tu pisać całej historii, ale z opisu to typ osoby, która uważa, że świat kręci się wokół niej. Naciskała, żeby w ostatniej chwili facet odwołał ze mną ten wyjazd i zostawił mnie na lodzie, on się oczywiście nie zgodził. Trzeba było nie zrywać, to by facet nie zaprosił innej Do tego ma pewne problemy emocjonalne (właśnie ta niestabilność oraz agresja), a pcha się w związki zamiast skupić się na terapii. Większość znajomych tego faceta jej nie lubi i nie popierają tego związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to jest po prostu zalosne.
Zalosny jest ten typ ktory rozpowiada o rzekomych problemach swojej dziewczyny do nowej d.

Zalosna jestes ty bo powtarzasz najbardziej glodne kawalki jakie typowy zdradzacz serwuje nowej dupie: a bo ona jest szalona, nikt jej nie lubi, musi chodzic na terapie itd. Biedny misiaczek tyle z nia wycierpial, ona jest taka fatalna pewnie tylko tobie moze sie zwierzyc.\

Na poczatku myslalam autorko ze jestes ogarnieta, madra, ze masz watpliwosci ale teraz to tak pojechalas po bandzie ze nie wiem co jeszcze napisac. Jestescie siebie warci.

PS a to ze przed zerwaniem miala innego partnera seksualnego to nie znaczy ze po zejsciu maja taki sam uklad. Zaloze sie ze dziewczyna bardzo cierpi ale przeciez ciebie to g.o obchodzi.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 09:25   #143
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

przecież autorka nic nie jest tej dziewczynie winna, jedyne co to mnie by w ogóle te historie o jej problemach i zachowaniach nie obchodziły, po co o tym rozmawiać.

skupić się na sobie, a nie dywagować z chłopakiem nad jego związkiem. albo mają przelotną przygodę i się fajnie bawią, albo są przyjaciółmi i ona go wysłuchuje/doradza w jego problemach związkowych.
jedno i drugie razem tworzy jakiś dziwny niezdrowy układ.
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 10:06   #144
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość
Dlatego niejasna? Między nami jest jasna, a jego związek to jego broszka. Nie sądzę, żeby był. Ona też miała ponoć jakiegoś innego partnera seksualnego w ostatnim okresie. Poza tym facet gadał przy mnie ze swoją mamą i mówił jej o tej chęci zerwania tej dziewczyny i o tym, jak ona ciągle zmienia zdanie i jest nieprzewidywalna i ogólnie to samo, co mówił mnie.

Mnie tej dziewczyny nie szkoda. Nie będę tu pisać całej historii, ale z opisu to typ osoby, która uważa, że świat kręci się wokół niej. Naciskała, żeby w ostatniej chwili facet odwołał ze mną ten wyjazd i zostawił mnie na lodzie, on się oczywiście nie zgodził. Trzeba było nie zrywać, to by facet nie zaprosił innej Do tego ma pewne problemy emocjonalne (właśnie ta niestabilność oraz agresja), a pcha się w związki zamiast skupić się na terapii. Większość znajomych tego faceta jej nie lubi i nie popierają tego związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź, litości... Nie wiem kto jest gorszy - ty, czy ten Twój lovelas.

Jesteś niezłą naiwniarą, bo łykasz typowe teksty zdradzających misiaczków: ta moja to jest taka zła, seksu nie ma, jest chora psychicznie, to i sramto.

Jakoś jednak z nią jest i nawet do niej wrócił, ale on taki biedny i poszkodowany nie może się od niej uwolnić.

Już pomijam to, że to bardzo dobrze świadczy o tym Twoim kochanku, że zdradza jakiejś obcej typiarze problemy jego dziewczyny, czyli dla Ciebie obcej osoby, która jej nawet nie zna i na każdym kroku obrabia jej tyłek.

Jesteście siebie warci, trafił swój na swego jak to mówią.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 10:30   #145
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Na miejscu Autorki serio przestałabym tak między wierszami "zacieszać", że facet ma problemy z dziewczyną i że chyba się rozstali, bo to może być złudne i krótkotrwałe. Niby ją to nie interesuje, nie dotyczy, a cały długi post o tym wysmażony. Dlatego to ma dla mnie mega trollowy vibe.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 10:48   #146
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Jak wyżej, fajnie że dogadujecie się na wyjeździe i ogólnie jest bezpiecznie, ale facet urabia Cię aż miło. Dziewczyna taka zła i niestabilna, ale zeszli się, a biedny miś wypłakuje się w rękaw jakie ma z nią ciężkie życie. Do tego ich otwarty związek wydaje się mocno podejrzany albo oboje są kosmicznie niedojrzali brnąc w takie układy i jednocześnie nie umiejąc się komunikować ani kontrolować swoich emocji. Jeśli laska faktycznie ma takie problemy z agresją, to też uważaj żebyś nie miała z nią później jakichś problemów.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 11:32   #147
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Śmiechłam, że koleś zwierza się matce z problemów z przeleciółką.
Taka zła i nie dobra, wariatka jakaś. Bzykam inną w Azji, mamo. Tak, zabezpieczam się, pogoda dopisuje, coś ci kupić z wyjazdu?



Ale do rzeczy, koleś złamanego grosza nie wart. Typowe zachowanie lovelasa, co pójdzie wszędzie, gdzie nadarzy się okazja, A ty autorko z jakiegoś nieznanego powodu masz z tego radochę i uważasz, że ciebie nie spotka podobna historia, tylko to inna będzie słuchać o twojej niedoszłej terapii i zaburzeniach. Nic, tylko się cieszyć.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 11:55   #148
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Cytat:
Napisane przez bonnietyler Pokaż wiadomość
Dlatego niejasna? Między nami jest jasna, a jego związek to jego broszka.
To dlaczego o tym dyskutujecie?
Niby to jego sprawa, niby to Cię nie obchodzi, a widać, że temat jest poruszany ze szczegółami.
Do tego on też się pięknie zachowuje - już o wszystkim wiesz, już ona jest ta zła i problematyczna.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 12:07   #149
kokolins
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 172
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Kurcze, ja jestem bardzo naiwna, ale narracja autorki nawet mnie przerasta...


Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
kokolins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 12:38   #150
bonnietyler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 54
Dot.: Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Trójkąt

Jedna osoba napisała, że ta dziewczyna jest taka biedna i przyczyniam się do jej krzywdy, więc wytłumaczyłam, dlaczego moim zdaniem wcale nie jest taka biedniusia - stąd te analizy. I tak, ta laska ma zdiagnozowane przez psychiatrę pewne zaburzenie, ale już nie chciałam tego wcześniej pisać.
I kto pisał, że ona z kimś spala przed zerwaniem? Nie, ponoć całkiem niedawno się z kimś przespała.

Zgadzam się z wami, że to nie jest w najlepszym tonie, że on mi opowiada o ich związku, ale cóż. Moim zdaniem nie kłamie, bo niby po co. Mówi, ze normalnie by o tym gadał z przyjaciółmi, ale teraz jest ze mną. I to wcale nie jest tak, że on ja przedstawia jak jakaś wariatkę - nie, właśnie mowi, ze bardzo mu na niej zależy, mają ze sobą dużo wspólnego, że jest dobrą osobą, ale jednocześnie opisuje mi pewne jej zachowania i podaje fakty, a ja wyciągam wnioski. No ale to tyle, myślę ze można skończyć ten temat. Jeśli mimo tych problemów dalej chce z nią być, to oczywiście jego sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bonnietyler
Czas edycji: 2023-07-11 o 12:43
bonnietyler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-15 17:30:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.