Kolega się zawstydza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-11, 15:04   #1
cost87
Przyczajenie
 
Avatar cost87
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18

Kolega się zawstydza


Jakieś pół roku temu do mojej pracy dołączył pewien chłopak. Co prawda pracuje od niego trochę dłużej ale nie o to chodzi. Usłyszałam od kilku już osób, że wypytuje innych na mój temat np. Czy kogoś mam on podobno nie ma nikogo ja również. Gdy przychodzi do mnie aby coś załatwić to rozmawia głównie z moimi koleżankami z pokoju obok. Ze mną to gdy bierze dokumenty, które i tak wylatuja mu z rąk. Nieraz przyjdzie aby coś pożyczyć np. chusteczki i mówi, że odda. Kiedyś podwiozl mnie do domu nie mieszkamy w tym samym mieście ale gadaliśmy głównie o mojej poprzedniej pracy. Widzę, że na mnie zerka a ostatnio usłyszałam od innego kolegi, że on jest niedoświadczony a ja swoim zachowaniem go pesze. Nie wiem nie ubieram się jakoś wyzywajaco moje stanowisko wymaga raczej eleganckiego ubioru. W tym roku byliśmy na imprezie integracyjnej siedzieliśmy na przeciwko siebie to przez cały czas patrzył się na mnie. Modlilam sie tylko zeby po pijaku czego nie powiedział na moj temat.Moje koleżanki gdy przychodzi do nas to często mówią mu, że powinien mnie zaprosić na kawę on wtedy łapie buraka i wychodzi albo mówi, że nie lubi swatania. Lubi się w naszej obecności chwalić jak to go laski na imprezach podrywaja. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć czy na serio go oniesmielam?
cost87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 15:17   #2
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Kolega się zawstydza

Skoro lubi się chwalić jak go laski na imprezach podrywają, to chyba nie jest taki nieśmiały jak mogłoby się wydawać. :P
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 16:07   #3
cost87
Przyczajenie
 
Avatar cost87
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18
Dot.: Kolega się zawstydza

Podobno to taka zasłona dumna wszyscy twierdzą, że on się tylko przechwala.
cost87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:00   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kolega się zawstydza

Równie dobrze może być gejem. Albo być już w związku, o którym nikt nie wie. Tak, czy inaczej dajcie mu spokój, bo wyraźnie powiedział, że nie lubi swatania. Facet nie podejmuje żadnych kroków w Twoim kierunku, a patrzenie się to tylko patrzenie się. Znam wiele osób, które rozmawiając z kimś, skupiają na danej osobie dużo uwagi. A że pożycza chusteczki? A co? Ma zamknąć się na cały dzień pracy w składziku na szczotki i nie wchodzić z nikim w żadne interakcje?
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:26   #5
cost87
Przyczajenie
 
Avatar cost87
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18
Dot.: Kolega się zawstydza

Dobra dla mnie to też dziwna sytuacja tylko po co wypytuje i nie osoby o moje życie prywatne. Poza tym podobno ktoś mu powiedział, że mam dziecko co nie jest prawdą. Wszyscy niestety w pracy o tym gadają ale mniejsza z tym. Poza tym tak jak pisałam wcześniej on często w mojej obecności łapie buraka, różne rzeczy wylatuja mu z rąk. Inni koledzy też mi mówili, że go zawstydzam i to strasznie widać. Niestety nie wiem co źle robię bo staram się być miła dla wszystkich.
cost87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:59   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kolega się zawstydza

Cytat:
Napisane przez cost87 Pokaż wiadomość
Dobra dla mnie to też dziwna sytuacja tylko po co wypytuje i nie osoby o moje życie prywatne. Poza tym podobno ktoś mu powiedział, że mam dziecko co nie jest prawdą. Wszyscy niestety w pracy o tym gadają ale mniejsza z tym. Poza tym tak jak pisałam wcześniej on często w mojej obecności łapie buraka, różne rzeczy wylatuja mu z rąk. Inni koledzy też mi mówili, że go zawstydzam i to strasznie widać. Niestety nie wiem co źle robię bo staram się być miła dla wszystkich.
Wypytuje - a może po prostu rozmawia i czasami mu się włącza zwykła, ludzka ciekawość? Albo te osoby, które Ci o tym tak chętnie donoszą, same nakręcają rozmowę o Tobie, a potem jest "uuuu, X wypytywał". Radziłabym zacząć patrzeć na realne działania faceta (a tych nie ma), a nie plotki, pogłoski, "wydaje mi się" innych osób i normalne, codzienne gesty, których nie da się uniknąć pracując z kimś.

Łapie buraka, bo wie, że pół biura próbuje go z Tobą swatać. Zakłopotanie i zawstydzenie to nie musi być oznaka "love".
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:07   #7
cost87
Przyczajenie
 
Avatar cost87
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18
Dot.: Kolega się zawstydza

Przecież nie twierdzę, że jest we mnie zakochany po prostu wg mnie zachowuje się dziwnie. To widać i raczej tylko jeśli o mnie chodzi co do mojego życia prywatnego to mówili mi to jego koledzy z pokoju i moja koleżanka a ona nie kłamie. Szczęka mi opadła gdy potem kilka osób w pracy zastanawiało się czy to prawda a ja musiałam to prostować. Co niektórzy myśleli , że oddałam dziecko do adopcji. W mojej pracy nie ma dużo osób i naprawdę niby nikt się niczym nie interesuje ale potem przychodzą i mówią co i jak. Niby faceci nie plotkuja i nie zwracają na różne rzeczy uwagi jasne.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Wg mnie nawet gdy chłopak miał jakąś dziewczynę z mojej pracy na oku to nie poszedł by na to. W pracy i tak krążą różne opinie na jego temat. Wiem, że związki w pracy to nic dobrego.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Wypytuje ale dlaczego jeśli chodzi o mnie inne osoby? Boi się mnie rzeczywiście czy jak?Bo serio nie rozumiem? Przecież jego koledzy nie są bardzo zorientowani w moim życiu osobistym żeby udzielić mu informacji.
cost87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 10:33   #8
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Kolega się zawstydza

Kolejny wątek, w którym nie wiadomo gdzie leży problem.
Nie jest nachalny, nie odrzuca zalotów, więc o co chodzi?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 10:43   #9
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Kolega się zawstydza

Ale czego ty konkretnie chcesz?
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 10:51   #10
natnati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Kolega się zawstydza

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Kolejny wątek, w którym nie wiadomo gdzie leży problem.
Nie jest nachalny, nie odrzuca zalotów, więc o co chodzi?
Pewnie w tym, że ona pewnie by chciała, żeby on był zainteresowany, a nie wie czy tak jest. Cieżko uwierzyć, że dorosły facet nie zaproponowałby spotkania czy nie zagadywał, gdyby był zainteresowany
natnati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 11:03   #11
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Kolega się zawstydza

Cytat:
Napisane przez natnati Pokaż wiadomość
Pewnie w tym, że ona pewnie by chciała, żeby on był zainteresowany, a nie wie czy tak jest. Cieżko uwierzyć, że dorosły facet nie zaproponowałby spotkania czy nie zagadywał, gdyby był zainteresowany
No to mamy powtórkę z rozrywki Kiedyś były akcje w autobusie teraz w pracy. Ile lat można zakładać wątki o tym, że jakiś koleś się patrzy??
To jakaś obsesja widzieć w każdym facecie adoratora.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 11:41   #12
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Kolega się zawstydza

Też nie wiem po co ten cały wątek. Tuż to dzisiaj pisałam, że ludzie sami sobie tworzą problemy w innym a tu kolejny. Masakra. Połowa wątków do odsiania naprawdę.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-10-12 o 11:43
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 11:42   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kolega się zawstydza

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
No to mamy powtórkę z rozrywki Kiedyś były akcje w autobusie teraz w pracy. Ile lat można zakładać wątki o tym, że jakiś koleś się patrzy??
To jakaś obsesja widzieć w każdym facecie adoratora.

Heh, dokładnie, "to już było" ogólnie (a ostatnio na tym forum co 5 minut dosłownie). Mam również wrażenie, że to "już było" w wydaniu tej konkretnej osoby, tylko nick zmieniony.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-10-12 o 11:43
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:31   #14
natnati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Kolega się zawstydza

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;85981955]Też nie wiem po co ten cały wątek. Tuż to dzisiaj pisałam, że ludzie sami sobie tworzą problemy w innym a tu kolejny. Masakra. Połowa wątków do odsiania naprawdę.[/QUOTE]

Pracują razem, więc często się widują, jeśli autorka jest zainteresowana, to niech zacznie z facetem rozmawiać, gdy bliżej poznają umówią i zobaczy co będzie. Gość może być zwyczajnie speszony tymi tekstami, że jest autorką zainteresowany i dlatego tak się zachowuje
natnati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 15:16   #15
cost87
Przyczajenie
 
Avatar cost87
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18
Dot.: Kolega się zawstydza

Nie wiem o co wam chodzi po prostu w pracy ludzie zaczynają pytać innych osób na temat mojego życia prywatnego. I to nie na zasadzie takiej grzeczności tylko mają w tym inny cel. Dzisiaj to już inny kolega mnie rozwalił powiedział, że z mojej pracy inny chłopak go zapytał czy można mnie uwieść? I kto tu jest nienormalny? Ciągle słyszę coś na mój temat tylko problem polega na tym, że nikt mi tego w oczy nie powie aż tak się mnie boją?
cost87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 15:19   #16
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Kolega się zawstydza

Cytat:
Napisane przez natnati Pokaż wiadomość
Pracują razem, więc często się widują, jeśli autorka jest zainteresowana, to niech zacznie z facetem rozmawiać, gdy bliżej poznają umówią i zobaczy co będzie. Gość może być zwyczajnie speszony tymi tekstami, że jest autorką zainteresowany i dlatego tak się zachowuje
Jesli gosc jest speszony to niech autorka zagada i tyle ale czy naprawde trzeba rozdrabniac g na atomy ze jak spojrzal w lewo to mnie podrywa a jak w prawo to nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 17:03   #17
natnati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Kolega się zawstydza

To najdziwniejszy wątek jaki tu ostatnio widziałam. Nie wiem Autorko o co Tobie chodzi? Chcesz sie bliżej poznać z tym chłopakiem? Ludzie czasami gadają rozne rzeczy, aktualnie mam w pracy same kobiety, ale wczesniej, gdy towarzystwo było mieszane, to pojawialy się takie zarty o swataniu czy cos w stylu, odbierz te teksty jako zarty. Sądzisz, że wszyscy faceci w pracy na Ciebie lecą?
natnati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 09:46   #18
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Kolega się zawstydza

Jesteś tak onieśmielająca ze aż facetowi rzeczy z rak lecą.

Za tydzień możesz spodziewać się pierścionka. Bądź czujna.
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-13 10:46:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.