Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-02, 21:21   #2281
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Chciałam spróbować, na szczęście nie kupiłam tego dużo.

Tego szamponu aloesowego z Biedry?


Ja to sto lat za trendami włosowymi chyba jestem-wy tu rzucacie jakieś zaczarowane nazwy, a ja dopiero co zamawiam Sesę i hennę ELD
Myślałam jeszcze o mydełku Shikakai, ale odpuściłam sobie na razie-chyba trochę boję się tępego osadu po myciu.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 13:31   #2282
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja mam Merhair i oblepia wlosy.
Dlatego na razie się wstrzymuję z włosowymi zakupami i kombinuje z tym co mam ..,od tygodnia regularnie olejuje i wcieram, włosy rosna tylko nie mam pomysłu na jesienne fotki..poczekam az troche liście się zesłocą ..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 15:40   #2283
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Tego szamponu aloesowego z Biedry?


Ja to sto lat za trendami włosowymi chyba jestem-wy tu rzucacie jakieś zaczarowane nazwy, a ja dopiero co zamawiam Sesę i hennę ELD
Myślałam jeszcze o mydełku Shikakai, ale odpuściłam sobie na razie-chyba trochę boję się tępego osadu po myciu.
Nie, chodziło mi o szampony weganskie czy z naturalnych składników.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-08, 21:22   #2284
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Do wrześniowego Elle dodają szampon w kostce od Czterech Szpaków, ok 14zł całość.
Jestem po pierwszym teście szamponu w kostce i bsa emolientowego od Anwen i na razie jedtem bardzo na tak szampon ładnie się spienił, normalnie domył, bs wygładził włosy (wyglądały prawie jak po suszarce obrotowej), czego chcieć więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-09, 09:46   #2285
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Do wrześniowego Elle dodają szampon w kostce od Czterech Szpaków, ok 14zł całość.
Jestem po pierwszym teście szamponu w kostce i bsa emolientowego od Anwen i na razie jedtem bardzo na tak szampon ładnie się spienił, normalnie domył, bs wygładził włosy (wyglądały prawie jak po suszarce obrotowej), czego chcieć więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widze na insta, ze szaleja z tymi bsami Anwen. Rozumiem, ze masz morele? Nie obciaza Ci wlosow?

U mnie szampon w kostce od Anwen sie nie sprawdza. O ile skora glowy i naturalny odrost wydaje sie spoko, tak wlosy na dlugosci jednak zle znosza albo glinke albo cos innego, bo sa suche i matowe na drugi dzien.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-09, 18:57   #2286
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Skoro bs od anwen to taki sztos to może się skusze. W październiku planuje kolejne rozjaśnianie i podejrzewam że po tym zabiegu bez dobrego bs się nie obejdzie (będzie to moje 3-cie rozjaśnianie podczas schodzenia z bardzo ciemnego brązu które trwa od ok. półtora roku).

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 08:56   #2287
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Widze na insta, ze szaleja z tymi bsami Anwen. Rozumiem, ze masz morele? Nie obciaza Ci wlosow?

U mnie szampon w kostce od Anwen sie nie sprawdza. O ile skora glowy i naturalny odrost wydaje sie spoko, tak wlosy na dlugosci jednak zle znosza albo glinke albo cos innego, bo sa suche i matowe na drugi dzien.
Tak, mam emolientową morelę. Używam wg instrukcji, na ociekające włosy i dociąża, ale nie obciąża na razie.
Wogóle to mega poprawiła mi się kondycja włosów, bo zwykłe gumki mi się zsuwają z końcówki dobieranego tylko ta wierzchnia, reprezentacyjna warstwa jeszcze jakaś niehalo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 10:41   #2288
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Tak, mam emolientową morelę. Używam wg instrukcji, na ociekające włosy i dociąża, ale nie obciąża na razie.
Wogóle to mega poprawiła mi się kondycja włosów, bo zwykłe gumki mi się zsuwają z końcówki dobieranego tylko ta wierzchnia, reprezentacyjna warstwa jeszcze jakaś niehalo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normalnie myjesz, uzywasz odzywki/maski i ten bs? Czy juz bez odzywki i niczego lecisz?

Miałam kod rabatowy z pigmentu i kupilam te morele Obejrzalam tez ich fillmiki na insta. W ogole sporo cennych informacji podaja, nawet nie wiedzialam

Nigdy nie probowalam z bsami, a widzialam, ze ostatnio szal jest z tym, wiec moze dadza cos nowego wlosom. Chociaz moje wlosy jednak sa takie, ze im mniej tym lepiej , wiec jakos nie spodziewam sie sucksu na tym polu, ale moze sie zaskocze. W razie czego zawsze morele bede mogla normalnie zuzyc gdyby cos poszlo nie tak z tym bsem

W ogole sukces, bo kupilam juz drugie opakowanie wcierki Anwen Jak dla mnie to sztos do ktorego bede wracac o ile skora glowy mi pozwoli. I tez widze, ze przyrost jest

Natomiast Darling Klementine niestety kiepsko mi sie sprawdza. Odnosze wrazenie, ze przetluszcza mi wlosy i skora glowy jest jakas "nie taka. Za kazdym rzem jak jej uzyje to po dwoch dniach musze myc wlosy. Skora glowy swedzi i jakos nie czuje ukojenia.

Ja mam teraz akcje denkowania. Chcialabym zuzyc zalegajace produkty i juz skupic sie tylko na tych, ktore mi sie sprawdzaja. W zasadzie byloby to zaledwie kilka produktow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 15:19   #2289
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Nie, chodziło mi o szampony weganskie czy z naturalnych składników.

Ja ogólnie nie lubię ideologii wege. Mimo mojej wielkiej miłości do zwierząt nigdy nie byłam weganką i ogólnie nie kręcą mnie kosmetyki eko oraz wege. Mi nie służą Ogólnie cała ta otoczka eko life jest dla mnie nadmuchana, wystarczy włączyć myślenie i rozsądek, aby zrobić dobrze dla planety, żadna etykietka eko tego nie zrobi. Takie jest moje zdanie


Kiedyś miałam szampon aloesowy Equlibry i w ogóle się u mnie nie sprawdził, tym z Biedry miło się zaskoczyłam. Z chęcią kupię go ponownie co dla mnie jest ewenementem w kwestii szamponów z łagodnym składem, których moje włosy nie lubią


Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja mam teraz akcje denkowania. Chcialabym zuzyc zalegajace produkty i juz skupic sie tylko na tych, ktore mi sie sprawdzaja. W zasadzie byloby to zaledwie kilka produktow.

Przyłączam się do denkowania
Czeka mnie znowu przeprowadzka, tym razem już na pewniejsze, i teraz zużywam końcówki, ale jak tylko się zadomowię to czeka na mnie moje pudło olei indyjskich(jeszcze nie wiem po co kupiłam czysty nierafinowany kokos), wcierek i masek I jeszcze się zawzięłam, że będę płukanki z wrzosu i szałwii włosom robić
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 18:02   #2290
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja denkuję stare i chciałabym spróbować Anven ale jak człowiek sam wykańcza to idzie wszystko bardzo długo.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 18:10   #2291
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Normalnie myjesz, uzywasz odzywki/maski i ten bs? Czy juz bez odzywki i niczego lecisz?

Miałam kod rabatowy z pigmentu i kupilam te morele Obejrzalam tez ich fillmiki na insta. W ogole sporo cennych informacji podaja, nawet nie wiedzialam

Nigdy nie probowalam z bsami, a widzialam, ze ostatnio szal jest z tym, wiec moze dadza cos nowego wlosom. Chociaz moje wlosy jednak sa takie, ze im mniej tym lepiej , wiec jakos nie spodziewam sie sucksu na tym polu, ale moze sie zaskocze. W razie czego zawsze morele bede mogla normalnie zuzyc gdyby cos poszlo nie tak z tym bsem

W ogole sukces, bo kupilam juz drugie opakowanie wcierki Anwen Jak dla mnie to sztos do ktorego bede wracac o ile skora glowy mi pozwoli. I tez widze, ze przyrost jest

Natomiast Darling Klementine niestety kiepsko mi sie sprawdza. Odnosze wrazenie, ze przetluszcza mi wlosy i skora glowy jest jakas "nie taka. Za kazdym rzem jak jej uzyje to po dwoch dniach musze myc wlosy. Skora glowy swedzi i jakos nie czuje ukojenia.

Ja mam teraz akcje denkowania. Chcialabym zuzyc zalegajace produkty i juz skupic sie tylko na tych, ktore mi sie sprawdzaja. W zasadzie byloby to zaledwie kilka produktow.
Mam 2-miesięczne i 2-letnie dziecko i nie mam czasu na długie pielęgnacje, więc umycie włosów i bs to dla mnie idealna opcja w lepsze dni dodaję po myciu proteinowa odżywkę, albo przed myciem olejuję, ale teraz nieregularnie. W razie potrzeby zmodyfikuję plan
Ale niestety chyba zaczyna mnie dopadać pociążowe wypadanie włosów (chociaż może zwykłe?). Używam wcierki z nowej kosmetyki, mam nadzieję, że zminimalizuje problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-11, 10:25   #2292
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Ja ogólnie nie lubię ideologii wege. Mimo mojej wielkiej miłości do zwierząt nigdy nie byłam weganką i ogólnie nie kręcą mnie kosmetyki eko oraz wege. Mi nie służą Ogólnie cała ta otoczka eko life jest dla mnie nadmuchana, wystarczy włączyć myślenie i rozsądek, aby zrobić dobrze dla planety, żadna etykietka eko tego nie zrobi. Takie jest moje zdanie
Przecież eko i wege to tylko chwyt marketingowy. Nic to nie mówi o faktycznym działaniu.
Generalnie kosmetyk z wege albo wegańskim składem to nigdy nie był żaden ewenement.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 16:57   #2293
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

To prawda, to tylko chwyt marketingowy. Mnie za to cieszy, że co raz więcej firm jest potwierdzonych jako cruelty free i też staram się kupować produkty raczej takich marek. Przynajmniej mam mniej do zastanawiania się w kwestii wyboru nowej odżywki czy szamponu Czy są eko czy wege to już nieistotne, chociaż kosmetyków np. z keratyną też już raczej będę unikać. A to co jeszcze mam, to zużywam.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 12:58   #2294
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Ja ogólnie nie lubię ideologii wege. Mimo mojej wielkiej miłości do zwierząt nigdy nie byłam weganką i ogólnie nie kręcą mnie kosmetyki eko oraz wege. Mi nie służą Ogólnie cała ta otoczka eko life jest dla mnie nadmuchana, wystarczy włączyć myślenie i rozsądek, aby zrobić dobrze dla planety, żadna etykietka eko tego nie zrobi. Takie jest moje zdanie


Kiedyś miałam szampon aloesowy Equlibry i w ogóle się u mnie nie sprawdził, tym z Biedry miło się zaskoczyłam. Z chęcią kupię go ponownie co dla mnie jest ewenementem w kwestii szamponów z łagodnym składem, których moje włosy nie lubią





Przyłączam się do denkowania
Czeka mnie znowu przeprowadzka, tym razem już na pewniejsze, i teraz zużywam końcówki, ale jak tylko się zadomowię to czeka na mnie moje pudło olei indyjskich(jeszcze nie wiem po co kupiłam czysty nierafinowany kokos), wcierek i masek I jeszcze się zawzięłam, że będę płukanki z wrzosu i szałwii włosom robić
Ja rowniez uwazam, ze ta cala ideologia 'wege, vegan' itd. to chwyt marketingowy, chociaz niestety coraz wiecej osob uczepia sie tego i jak firma nie spelnia wymogow na tym tle, to klient nie chce tam kupowac, chociaz ja akurat nie akceptuje testowania na zwierzetach. Nawet to widac po firmach mineralnych - wiadomo od dawna, ze plastik nie jest dobry dla naszej planety, juz kiedy byly badania, ze plastik rozklada sie 500 lat i nikt nic sobie z tego nie robil, przez wiele lat firmy mineralne mialy plastikowe opakowania, ktore nie pochodzily z recyklingu, a odkad sa te rozne akcje z plastikiem to nagle firmy zaczely zmieniac opakowania na papierowe, bo klient zaczal tez tego wymagac. Nie byla to inicjatywa firmy ,tylko tego, ze rynek zaczal tego wymagac. Wiec ja to tam podchodze z dystansem do tcyh wszystkich ideoloogii, chociaz te z plastikiem czy z badaniami na zwierzetach uwazam akurat za zasadne. Ale tak jak napisalas - trzeba miec swoj rozum.

Olej kokosowy wcale nie jest taki zly, gdy sie go umiejetnie uzywa ;d) Ja mam wysokopory i uzyty raz na jakis czas dodaje moim wlosom jeszcze wiekszej gestosci, miesistosci i gladkosci. Niskoporowaty odrost wygladza i dodaje blasku, wiec na pewno Ci sie nie zmarnuje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 17:07   #2295
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Mam 2-miesięczne i 2-letnie dziecko i nie mam czasu na długie pielęgnacje, więc umycie włosów i bs to dla mnie idealna opcja w lepsze dni dodaję po myciu proteinowa odżywkę, albo przed myciem olejuję, ale teraz nieregularnie. W razie potrzeby zmodyfikuję plan
Ale niestety chyba zaczyna mnie dopadać pociążowe wypadanie włosów (chociaż może zwykłe?). Używam wcierki z nowej kosmetyki, mam nadzieję, że zminimalizuje problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nowa kosmetyka - napisz jakie efekty bo mam ale jeszcze nie zaczęłam używać.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 17:12   #2296
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Nowa kosmetyka - napisz jakie efekty bo mam ale jeszcze nie zaczęłam używać.
Chodzi o wcierkę "więcej włosów mniej problemów"? U mnie był po niej wysyp baby hair ale na wypadanie nie pomogła.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 20:30   #2297
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Nowa kosmetyka - napisz jakie efekty bo mam ale jeszcze nie zaczęłam używać.
U mnie ciężko ocenić efekty, bo niewiadomo co jest zasługą wcierki, a co pociążową burzą hormonów. Ale napewno mniej mi włosy wypadają niż po poprzedniej ciąży (garściami leciały, teraz na razie to takie normalne wypadanie), mam trochę baby hairów. No i pięknie pachnie miętą ta wcierka. Niestety krótko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 09:29   #2298
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Mam 2-miesięczne i 2-letnie dziecko i nie mam czasu na długie pielęgnacje, więc umycie włosów i bs to dla mnie idealna opcja w lepsze dni dodaję po myciu proteinowa odżywkę, albo przed myciem olejuję, ale teraz nieregularnie. W razie potrzeby zmodyfikuję plan
Ale niestety chyba zaczyna mnie dopadać pociążowe wypadanie włosów (chociaż może zwykłe?). Używam wcierki z nowej kosmetyki, mam nadzieję, że zminimalizuje problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem. No ja musze poczytac wiecej o tych bsach, bo moje wlosy lubia sie obciazac, wiec nie chce przekombinowac

A moze wypadanie ma zwiazek z nadchodzaca jesienia? Przyznam, ze odkad uzywam wcierki Anwen i sie tak nie denerwuje to wlosy praktycznie w ogole mi nie wypadaja. Wiadomo wypadaja, ale w takich normalnych ilosciach, wiec moze warto ja rozwazyc? Poza tym widze, ze wlosy abrdzo sie zagescily i mam mnostwo baby hairow ;D
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-15, 18:24   #2299
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Chodzi o wcierkę "więcej włosów mniej problemów"? U mnie był po niej wysyp baby hair ale na wypadanie nie pomogła.
Tak, oto mi chodziło.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-16, 08:54   #2300
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny , jestem po pierwszym uzyciu bsa morelowego od Anwen i jestem zachwycona. Coprawda na pierwszy rzut wzielam troche zbyt duzo kosmetyku i wlosy sa troche jakby oblepione , ale nastepnym razem wezme mniej i mysle, ze bedzie super.

W kazdym razie bardzo polecam. Wlosy sa miesiste, wygladzone, dociazone, ale nie przeciazone. do tego koncowki wygladaja milion razy lepiej. Mysle tez, ze ten bs fajnie sie sprawdzi do zabezpieczania wlosow, gdy uzyjemy nawilzajacej odzywki. Bede kombinowac
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 15:29   #2301
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny , jestem po pierwszym uzyciu bsa morelowego od Anwen i jestem zachwycona. Coprawda na pierwszy rzut wzielam troche zbyt duzo kosmetyku i wlosy sa troche jakby oblepione , ale nastepnym razem wezme mniej i mysle, ze bedzie super.

W kazdym razie bardzo polecam. Wlosy sa miesiste, wygladzone, dociazone, ale nie przeciazone. do tego koncowki wygladaja milion razy lepiej. Mysle tez, ze ten bs fajnie sie sprawdzi do zabezpieczania wlosow, gdy uzyjemy nawilzajacej odzywki. Bede kombinowac
To super Anwen rządzi.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-18, 08:41   #2302
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Olej kokosowy wcale nie jest taki zly, gdy sie go umiejetnie uzywa ;d) Ja mam wysokopory i uzyty raz na jakis czas dodaje moim wlosom jeszcze wiekszej gestosci, miesistosci i gladkosci. Niskoporowaty odrost wygladza i dodaje blasku, wiec na pewno Ci sie nie zmarnuje

Ja z kokosem mam relację Love & Hate
(mam niskopory)


Na wyjeździe skusiłam się na Anwen-odżywkę Emolientowa Akacja (zapach ) i dwie saszetki maseczki Kokos&Glinka.



Do tego w planach na resztę urlopu zużycie ,,henny" Elda w odcieniu brąz. Zdaję sobie sprawę, że to nie jest czysta henna, ale i tak myślę, że będę z niej zadowolona. A później już koniec kombinowania z kolorem i hodowla nowych baby hair
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 10:11   #2303
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hej

Nie odzywam się bo raz, że mam zapiernicz w robocie a dwa.. U mnie włosowo nic się nie dzieje.. A przynajmniej nic pozytywnego Dalej wypadają podczas gdy na urlopie to było tak sporadyczne, że myślałam że ten problem już za mną ale widzę też dużo baby hair więc może wypada faktycznie to co musi tak jak powiedziała moja fryzjerka

Zakupów włosowych nie czynię, twardo denkuję to co mam
Kupiłam też farbę ale czekam z farbowaniem do czwartku bo wtedy mam względny luz
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 13:53   #2304
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja byłam u dermatologa z wiązku z tym moim nadmiernym wypadaniem włosów, przepisał mi tabletki i wcierkę.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 14:38   #2305
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Ja byłam u dermatologa z wiązku z tym moim nadmiernym wypadaniem włosów, przepisał mi tabletki i wcierkę.
Możesz podzielić się informacją jakie tabletki i wcierkę przepisał?
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 10:16   #2306
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
To super Anwen rządzi.
Oj zdecydowanie

Dobiegam do konca z wcierka Anwen Grow me Tender. Efekt? Ukojony skalp, wlosow wypada mi zdecydowanie mniej, zageszczenie, mnostwo baby hair, przyrost wlosow.

Wczoraj uzylam emolientowej moreli w nmiejszej ilosci - pompka zdecydowanie wystarczy. Efekt? Wlosy gladkie, miesiste, dociazone, sypkie, niesamowicie blyszczace czyli takie jak lubie. Na zwenatrz gdy jest wilgoc wlosy sa w nienaruszonym stanie i praktycznie sie nie pusza. Ja jestem mega zadowolona, szczegolnie, ze moje wlosy maja tendencje do obciazania, a tutaj nic
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 13:54   #2307
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Ja denkuję stare i chciałabym spróbować Anven ale jak człowiek sam wykańcza to idzie wszystko bardzo długo.
ja tez denkuje i konca nie widac, jeden plus oszczędzę,buylam w czw u fryzjera poszlo ciut ponad 5cm ale i tak nie zaluje bo włosy lepiej się zachowują ,a w kitku nie wyglądają jak zdechły wiewiór

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2021-09-20 o 13:56
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 17:19   #2308
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Magne b6 forte - 60 kapsułek
Kerabione - do włosów i paznokci- 60 kapsułek
Laticort 0,1 - płyn na skórę, nakładać najpierw na wacik a potem tym wacikiem na skórę.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 18:48   #2309
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Wczoraj użyłam maski Kokos i Glinka Anwen. Zdecydowanie nie mój typ-włosy jakieś takie nieswoje, bez życia.

Lepiej mi się sprawdziła wersja winogronowa


Ja przy obecnej długości, czyli za brodę(do tej pory jestem mega zadowolona z decyzji o tak sporym cięciu), skupiam się na pielęgnacji skalpu. Dzisiaj Cerkogel na skórę i olej kokosowy na długości.

Szczerze to nie oczekuję cudów po tym pierwszym, ale ciekawość kazała mi go sprawdzić
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 18:14   #2310
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Czy któraś z Was próbowała nowości od Eveline? Chodzi mi o tą serie łudząco podobna do onlybio

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.