Poziomy farb drogeryjnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-05, 08:32   #1
PrincePolo
Przyczajenie
 
Avatar PrincePolo
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16

Poziomy farb drogeryjnych


Hej,

Pomóżcie proszę, potrzebuję rady

Swoje włosy (bardzo ciemny blond) mam aktualnie zafarbowane przez fryzjera farbą z poziomu 6.8 - z nazwy "kasztanowy blond", ale efekt to jest bardzo jasny brązik z naprawdę lekkim poblaskiem rudości/czerwieni (ten kasztan).

Przed Świętami czeka mnie farbowanie, a że Święta (i brak kasy :P) to chciałabym sama.

Umiem się pofarbować, bo całe życie farbowałam się w domu, ale zawsze na ciemne kolory które oczywiście wychodziły, jakaś gorzka czekolada, palona kawa.

Teraz cieszę się takimi jasnymi/średnimi i chciałabym tego nie zepsuć, pozostać w poziomie 7-6.

Czy taki efekt osiągnę farbując Joanną mleczna czekolada 239 albo Joanna słodkie toffee 219? Albo może któraś z Was ma wypróbowaną farbę innej firmy która da taki efekt 7-6 fryzjerskiej, nie za ciemny nie za jasny

Podobają mi się takie włosy jak ma Allison Williams (w załączniku) przy czym chodzi mi o poziom, nie jestem zafiksowana na konkretnym odcieniu, ale generalnie właśnie podobają mi się kolory określane jako ciemne blondy, bardzo jasne brązy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Allison.jpg (194,1 KB, 8 załadowań)
__________________
Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa, i wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga była lewą, ale nigdy nie wiedział, jak zacząć.
PrincePolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-05 09:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.