podłady abrdziej kryjące i DERMACOL - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-20, 07:24   #1
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332

podłady abrdziej kryjące i DERMACOL


Hej!

Mam do was pytanko. Ostatnio walczę z przebarwieniami - stosuję Glyco-A , ale wiadomo, że na efekty trzeba poczekać więcej niż 2 tygodnie .
Ale przejdę do sedna sprawy: kończy mi się podkład i chciałąbym coś kryjącego - Lumene (Double Stay czy Stay Matte - nie pamiętam) albo Maybelline Wonder Finish. Co waszym zdaniem jest lepsze? Czy mają jasne kolorki?
I jeżeli już jesteśmy przy tych podkładach, to czy któraś z was pod nie stosowałą Dermacol?
Wogóle jak Dermacol jest widoczny pod mniej kryjącymi podkładami?
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 16:33   #2
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Re: podłady abrdziej kryjące i DERMACOL

up !
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 17:57   #3
alek99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11
Re: podłady abrdziej kryjące i DERMACOL

wlasnie dzis kupilam sobie dermacol ...i testuje go, na pierwszy rzut oka jets ok, jest bardzo kryjący ( nawet cienie pod oczami)
jeżeli uzywacie go napiszcie prosze czy ma jakies skutki uboczne... wypryski itp...
rajzerek napisał(a):
> Hej!
>
> Mam do was pytanko. Ostatnio walczę z przebarwieniami - stosuję Glyco-A , ale wiadomo, że na efekty trzeba poczekać więcej niż 2 tygodnie .
> Ale przejdę do sedna sprawy: kończy mi się podkład i chciałąbym coś kryjącego - Lumene (Double Stay czy Stay Matte - nie pamiętam) albo Maybelline Wonder Finish. Co waszym zdaniem jest lepsze? Czy mają jasne kolorki?
> I jeżeli już jesteśmy przy tych podkładach, to czy któraś z was pod nie stosowałą Dermacol?
> Wogóle jak Dermacol jest widoczny pod mniej kryjącymi podkładami?
alek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 07:11   #4
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Re: podłady abrdziej kryjące i DERMACOL

ja tez już kupiłam, ale nie jestem do końca zadowolona. myślałam, że moja buzia będzie JEDNOLITA a tu ....
dalej widać nie które zaczerwienienia, może to wina kremu z wysokim faktorem (60), ale bez niego nie mogę...
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 07:29   #5
alek99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11
Re: podłady abrdziej kryjące i DERMACOL

u mnie kryje idealnie ( naczynka na policzkach) tylko zastanawiam sie czy skora pod nim oddycha i czy nie bedzie powodowal jakichs problemów
alek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 08:18   #6
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: podłady bardziej kryjące i DERMACOL

Witam!
Dermacol (217) mam już od 2-tygodni. Jestem średnio zadowolona. Kolor ten jest dla mnie za jasny, ggdybym upaćkała nim całą buzię, wyglądałabym w nim jak porcelanowa lalka, myślę, że ciemniejszy odcień byłby dla mnie za ciemny. Po prostu przy tak kryjącym podkładzie jak ten (dziewczyny dokładnie opisały jego konsystencje) cięzko jest dobrać odcień, bo podkład nie stapia się ze skórą.
Co do tego oddychania skóry, to raz pacnęłam go na całe czoło i doszłam do wniosku, że chyba jednak skóra pod nim oddycha. Przynajmniej nie zauważyłam wysypu wyprysków, który zawsze mi się w takich sytuacjach pojawia. Ale uważam, że trzeba go traktować jako korektor, w tej roli sprawdza się bardzo dobrze.
Do rajzerka: słuchaj, używałam Wonder Finish i uważam, że jest to bardzo dobry podkład, dermacolu jeszcze pod niego nie używałam, ale wypróbuę dzisiaj i Ci powiem. Teraz używam "Manhattan soft&light" jest superleciutki, ale źle stapia się z dermacolem i w ogóle z korektorami.
Heh, no dużo słów, mało treści.
pozdrawiam
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 14:50   #7
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: podłady abrdziej kryjące i DERMACOL

Hej!! No to teraz postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania trochę dokładniej

rajzerek napisał(a):
>Lumene (Double Stay czy Stay Matte - nie pamiętam)

Sprawdziłam i są 3 rodzaje matujących z Lumene
1. Double Stay Make-up:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5555
2. Matt Touch: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6746
3. Velvet Matt: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1803

Ja używałam Double Stay, ale nie przypadł mi do gustu, według mnie na lato trochę za ciężki, co do stapialności z Dermacolem nie próbowałam z nim, ale jak obiecałam testowałam go z Wonder Finish i wynik był pozytywny Fluid ten najlepiej wypadł z tych, które mam (matt Oriflame, S&L Manhattan). Wonder Finish w ogóle się nie odóżniał od Dermacolu, a nawet go fajnie rozprowadził, ukrywając dokładnie to, co chciałam.
Aha no i wiem, że z Lumene mają od bardzo jasnych odcieni po najciemniejsze, a z Wonder Finish mały wybór, tylko 4 kolorki.

Trzymaj się
pozdrawiam eleonorcia
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-02, 14:23   #8
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: podłady abrdziej kryjące i DERMACOL

Ciekawe, mocno kryjące podkłady można znaleźć w aptekach. Coś lżejszego - Unifiance z La Roche Posay, nie daje 100% krycia, ale ładnie można niektóre rzeczy zamalować. Stosuje się go i punktowo jako korektor, i jako podkład na całą twarz. Są wersje matowe i rozświetlające.
Coś mocniejszego - Coverderm. Nie miałam Dermacolu, ale chyba to podobna kategoria (nakładanie nie jest najłatwiejsze). Gęsta, kremowa pasta do aplikacji przez wklepanie i utrwalenia pudrem sypkim (zalecane przez producenta, ja rzadko to robię). Również do stosowania jako podkład i korektor. Kryje nieziemsko, przetrwa wszystko i wystarcza na 9 miesięcy codziennej aplikacji. Kolorów jest z 8, nie tylko jasne i ciemne, ale pośrednie odcienie też.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.