Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 12:48   #31
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej! Pisałam juz wczesniej że czekam na Vectusa w Dąbrowie Górniczej i się doczekałam Bylam na zabiegu w Vanilla Laser i polecam. Panie miłe i znają sie na tym co robią! Robiłam całe nogi. Zabieg poszedł szybciutko bo niestety LightSheerm wczesniej mialam robione bardzo długo. Już planuje kolejne zabiegi moze na inne czesci ciala Ból nie jest jakis duzy głowica bardzo dobrze chlodzi. Załapałam sie jeszcze na promocje 20% przy pierwszej wizycie dla każdej nowej osoby - chyba ta promocja jest do konca stycznia. Będe pisać jak postępy idą
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 20:44   #32
czarna_kaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witam, jestem tu nowa. Jestem po pierwszym zabiegu vectusem. Robilam cale nogi i bikini. niektore z was pisza, ze nie boli. Mnie tam bolalo. Mam grube czarne wlosy, uwarunkowania genetyczne Jestem ponad tydzien od depilacji, widze ze wloski odrastaja wolniej. Jak narazie nie widze, zeby wypadaly.. ale jekby nie wszedzie odrastaly. Na bikini widze to "namacalnie" bo idac na zabieg ogolilam wszystko, a usuwane byly tak, aby pozostal paseczek. No i widze roznice w odrastaniu wloskow. Bede pisala na biezaco.
czarna_kaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:24   #33
Neseseja
Przyczajenie
 
Avatar Neseseja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziewczyny napiszcie proszę jak rozkładają się za nogi, łydki, bikini?
Neseseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 12:45   #34
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Przymierzam się do depilacji łydek, myślałam o laserze Light Sheer a dziś odkryłam że istnieje laser Vectus Który z nich jest skuteczniejszy? Mam grube i ciemne włosy. Czy ktoś wykonywał zabiegi w Warszawie i może polecić konkretny salon?
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 16:57   #35
Mirra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Przymierzam się do depilacji łydek, myślałam o laserze Light Sheer a dziś odkryłam że istnieje laser Vectus Który z nich jest skuteczniejszy? Mam grube i ciemne włosy. Czy ktoś wykonywał zabiegi w Warszawie i może polecić konkretny salon?
Myślę, że oba są skuteczne (doświadczyłam obu laserów), ale Vectusem zdecydowanie mniej boli, więc polecę Vectus. Też mam ciemne włosy i grube w niektórych miejscach, ale wszystke ładnie wychodzą po 2 tygodniach od zabiegu.

Obecnie jestem po 1 zabiegu na bikini i łydki, z bikini wyszły mi niemal wszystkie włoski, a z łydek nieco gorzej z tym wypadaniem, ale wykupione mam pakiety, więc myślę, że sie pozbędę "draństwa"
Mirra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 09:34   #36
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Mirra82 Pokaż wiadomość
Myślę, że oba są skuteczne (doświadczyłam obu laserów), ale Vectusem zdecydowanie mniej boli, więc polecę Vectus. Też mam ciemne włosy i grube w niektórych miejscach, ale wszystke ładnie wychodzą po 2 tygodniach od zabiegu.

Obecnie jestem po 1 zabiegu na bikini i łydki, z bikini wyszły mi niemal wszystkie włoski, a z łydek nieco gorzej z tym wypadaniem, ale wykupione mam pakiety, więc myślę, że sie pozbędę "draństwa"

A gdzie robisz depilację? Ja jestem w połowie stycznia zapisana na łydki i uda Vectusem, mam nadzieję że skończy się koszmar wrastania włosów i ciągłych podrażnień po goleniu.

Po jakim czasie od zabiegu włosy wypadają? i jak to wygląda? wypadają z cebulkami czy jak?
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 10:08   #37
Mirra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
A gdzie robisz depilację? Ja jestem w połowie stycznia zapisana na łydki i uda Vectusem, mam nadzieję że skończy się koszmar wrastania włosów i ciągłych podrażnień po goleniu.

Po jakim czasie od zabiegu włosy wypadają? i jak to wygląda? wypadają z cebulkami czy jak?
Robię w Krakowie w <ciach> i chwalę sobie. Zaczęłam od łydek i bikni, ale widząc efekty chce zrobić sobie jeszcze uda.

Włoski wypadały mi po 2 tygodniach od zabiegu z cebulkami. Nie musiałam nic robić i skóra stawała sie automatycznie gładsza. Można było palcem chwycić włoska i wyciągnąć, choć Pani Magdalena nie zalecała wyciągania narzędziami, same wypadną.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:26
Mirra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 10:17   #38
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
A gdzie robisz depilację? Ja jestem w połowie stycznia zapisana na łydki i uda Vectusem, mam nadzieję że skończy się koszmar wrastania włosów i ciągłych podrażnień po goleniu.

Po jakim czasie od zabiegu włosy wypadają? i jak to wygląda? wypadają z cebulkami czy jak?
Mnie zaczęły wypadać po około 2 tygodniach tak jakby same się wycierają od ubrania, wycierania ręcznikiem-nie trzeba nic z nimi kombinować i ich wyjmować. Mnie np. po zabiegu wypadła większość wlosow i przez chwilke z nimi miałam spokój do momentu aż znowu zaczęly wyrastać te których się nie udało usunać podczas zabiegu ale wtedy już byl czas na kolejny zabieg W gabinecie , w którym wykonuję teraz zabiegi Pani powiedziała że można też robić sobie peeling po ok 3 tygodniach no i najważniejsze nawilżać skóre !!
__________________


Edytowane przez Katka_krk
Czas edycji: 2014-01-05 o 16:26
Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 08:39   #39
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witam, czy są tu dziewczyny, które wykonywały depilację we Wrocławiu? Widzę, że zabiegi robią w Derma Plus, ale chciałabym uzyskać opinie zanim się zdecyduję.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:01   #40
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

A powiedzcie mi jeszcze, czy bardzo podrażniona jest skóra po zabiegu? czy to piecze? swędzi? Jest czerwone?
W poniedziałek idę na zabieg (łydki+uda) i jakoś się boję,że coś pójdzie nie tak, że mnie poparzą
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:55   #41
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja tak samo wybieram się na zabieg vectusem. Rok temu byłam na light sheer i zostałam poparzona.. Bardzo się teraz tego boje. Czy były jakiekolwiek przypadki poparzeń tym laserem i czy jest to wgl możliwe? I tak samo proszę opinie o Derma Puls we Wrocławiu To chyba jedyny gabinet w tym mieście mający ten laser?

Edytowane przez Honcia1995
Czas edycji: 2014-01-07 o 19:57
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 07:53   #42
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Z tego co wiem to jedyny, ale też słyszałam o nim sporo dobrych opini. Ja idę na pierwszą wizytę w następnym tygodniu.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:04   #43
Subiektywnie na Fali
Przyczajenie
 
Avatar Subiektywnie na Fali
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

u mnie super efekty, ale nie ma co się oszukiwać - bolesność jest dosyć duża... jednak dla efektów i późniejszej wygody warto
jeszcze tylko 1-2 zab. i pachy mam z głowy...
Subiektywnie na Fali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 15:02   #44
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Subiektywnie na Fali Pokaż wiadomość
u mnie super efekty, ale nie ma co się oszukiwać - bolesność jest dosyć duża... jednak dla efektów i późniejszej wygody warto
jeszcze tylko 1-2 zab. i pachy mam z głowy...
Czego się nie robi dla dobrego samopoczucia
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:20   #45
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Kurczę dziewczyny, to w końcu boli czy nie boli? Bo nie wiem czy brać tabletkę przeciwbólową przed zabiegiem
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:21   #46
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Sprawa indywidualna. Ale lepiej nie bierz bo leki przeciwbólowe są też światłouczulające! Ja brałam Ibuprom raz bo mnie głowa bolała i niestety zabiegu nie miałam bo ibuprofen jest fotouczulający! Panie w gabinecie, w którym robie zabiegi zabroniły mi brać przed zabiegiem jakichkolwiek leków p/bólowych i p/zapalnych. Dowiedz się dokładniej w swoim gabinecie bo wiem że różnie gabinety podchodzą do tego.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:11   #47
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja myślałam o dwóch tabletkach apap... ale nie chcę, żeby mi później jakieś plamy wyszły. A nie wiecie, czy leki hormonalne sa przeciwskazaniem? Właśnie zaczęłam brać femoston mite i nie wiem czy będę mogła kontynuowac depilację. A kuracja szykuje mi sie na min. 6 kolejnych miesięcy

Mobilnie
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 08:34   #48
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Byłam to nie boli, takie leciutkie pstryknięcia, w miejscach gdzie są ciemniejsze i grubsze włosy czuć trochę bardziej, także bólu się nie obawiajcie.
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:42   #49
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

distriction a jak wygląda skóra po zabiegu?
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 10:53   #50
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja miałam zaczerwienione mieszki włosowe, takie kropki jakby, ale po 2 dniach już wygląda praktycznie jak przed zabiegiem.
distriction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:29   #51
red_barracuda
Przyczajenie
 
Avatar red_barracuda
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: center
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

zaraz po zabiegu sa lekko czerwone kropki i skora jest bardziej wrazliwa (np. na obcieranie spodniami itp), ale na drugi dzien u mnie nie ma sladu. aktualnie depiluje cale nogi + bikini brazyliskie, a raczej KONCZE depilowac )) jupi! i dzisiaj po raz kolejny zdalam sobie sprawe jak cudowne jest uczucie dotykania skory, ktora jest bardzo gladka i nie wymaga golenia przez wiele dni. mysle, ze zostal mi ostatni zabieg, by sie kompletnie wszystkich pozbyc, zastanawiam sie tylko, czy teraz jak wloskow zostalo doslownie kilka to robi sie caly obszar, czy sie dziala miejscowo... ktoras z Was juz jest kompletnie po??
__________________
'journey, not a destination'

Edytowane przez red_barracuda
Czas edycji: 2014-01-16 o 21:30
red_barracuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 11:26   #52
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Mnie bolalo, dlatego rozwazam apap... po zabiegu skórę mialam mocno zaczwrwieniona, jak po depilatorze lub wosku, ale szybko wrocila do normy.

Mobilnie
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:17   #53
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Mnie bolalo, dlatego rozwazam apap... po zabiegu skórę mialam mocno zaczwrwieniona, jak po depilatorze lub wosku, ale szybko wrocila do normy.

Mobilnie
Ja odczuwalam ale nie bylo to jakies bardzo nieprzyjemne. Pani kosmetolog dość mocno przyciskała głowice do skóry więc czułam to chłodzenie.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 22:09   #54
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Ja odczuwalam ale nie bylo to jakies bardzo nieprzyjemne. Pani kosmetolog dość mocno przyciskała głowice do skóry więc czułam to chłodzenie.
A jaką moc miałaś? Nie znam się na tym, ale u mnie ostatnio było 12... Nawet nie wiem jaką moc ma Vectus. I jak wygląda to chłodzenie? Tam gdzie chodzę panie miały taka rurę dodatkową do chłodzenia (wygląda jak wąska rura od odkurzacza i ponoć jest z poprzedniego lasera ) w każdym razie z tej rury leciało mega zimne powietrze, więc to chłodzenie z głowicy nie było dla mnie odczuwalne, bo niejako pobiło je chłodzenie z tej rury. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam ;-)

Mobilnie
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 09:52   #55
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
A jaką moc miałaś? Nie znam się na tym, ale u mnie ostatnio było 12... Nawet nie wiem jaką moc ma Vectus. I jak wygląda to chłodzenie? Tam gdzie chodzę panie miały taka rurę dodatkową do chłodzenia (wygląda jak wąska rura od odkurzacza i ponoć jest z poprzedniego lasera ) w każdym razie z tej rury leciało mega zimne powietrze, więc to chłodzenie z głowicy nie było dla mnie odczuwalne, bo niejako pobiło je chłodzenie z tej rury. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam ;-)

Mobilnie
Chyba wiem o co chodzi z tą rurą ja miałam zabieg na mocy 14J. Po zabiegu lekkie zaczerwienienie i delikatny obrzęk ale ładnie wszystko zeszło po około godzinie
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 17:58   #56
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Lightbulb Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

mnie vectusie bolał mniej niż depilatorze i zauważyłam że w miejscach gdzie jest więcej tkanki tłuszczowej bolało mniej. robię całe nogi i bikini jestem po 2 zabiegach po pierwszych z 30 % mi nie odrosło włosów - co fajne nie wrastają. Po 1 zabiegu to było "smieszne" doświadczenie - mijał tydzień, drugi, a one rosły i już się załamałam - tyle kasy w bloto a tu nagle same zacżeły wypadac, a resztę wyjęłam palcami - doslowńie po pilingu w wannie. Mam bardzo wrażliwą skorę, po zabiegu jest bardzo lekko tylko podrazniona ważne, by osoba robiąca zabieg zrobila go dokładńie!!! same zobaczycie jak zaczną wloski wypadać czy jakieś miejsce nie zostalo ominięte.
ja czekam na efekty 2 serii i zbiera fundusze, bo zabiegi sa drogie bardzo ale chyba (tfu tfu) warto ...
jak macie jakies pytania jak potrafię odpowiem
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 14:00   #57
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja mam pytanie; czy jest sens rozpoczynać pod koniec lutego/ początek marca? Skoro zabiegów ma być min 4 to do czasu wakacji wykonam 2, potem opalanie, długa przerwa.. Czy lepiej poczekać do jesieni?
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:35   #58
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

najlepiej zadzwon do gabinetu i porozmawiaj niestety u mnie terminy takze sie wydłużyły bo byłam chora i przyjmowałam lek fotouczulający - takze nigdy nie wiesz jak się to wszystko ułoży
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 07:45   #59
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Honcia1995 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie; czy jest sens rozpoczynać pod koniec lutego/ początek marca? Skoro zabiegów ma być min 4 to do czasu wakacji wykonam 2, potem opalanie, długa przerwa.. Czy lepiej poczekać do jesieni?
Pierwszą depilację robiłam w czerwcu a drugą w październiku i myślę, że w moim przypadku taka przerwa nie miała wpływu na rezultat.

Mobilnie
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 15:25   #60
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

a czy w lublinie polecacie jakis salon z vectusem? jeszcze wczoraj bylam zdecydowana na light sheera ale chyba vectus wypada lepiej...
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 19:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.