Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 05:25   #1261
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
U mnie też większość osób sortuje. Ale spółdzielnia tego nie czuje. Papieru jest mało bo wybierają kartony do skupu, ale plastiku jest 2 razy więcej niż kubeł który mamy. Ale to nie dociera że wolimy sortować i chcemy drugi kubeł na plastik.

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Piszę oczywiście nie o sobie, ale o całych 2 blokach tu nawet starsi ludzie, podobno niereformowalni sortują śmieci.
Bo to taki problem postawić ten kubeł.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 10:02   #1262
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość


Szukałam ale nie łumiem Tym bardziej, że one wszystkie tak samo wyglądają, te wodzianki, te te... z meczu Polski itd.
Ale ciekawa jestem skąd biorą takie... ciekawe wnętrza http://youtu.be/XbRCWS3VumM
Mój chłop mówi, że z wiejskich dyskotek.

Mnie zastanawia ile płacą za występ w czymś takim, bo raczej nie fortunę. Chyba, że to o sławę chodzi

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ja też. Bo już z mamą ustaliłyśmy że atrakcją główną będą tańczące obrazy z wejherowa
Nie ogarniam.
W ogóle nie ogarniam tej całej miłości niektórych do obrazów, posążków (nie wspomnę o pomniku papieża stojącym przed kościołem, zanim nawet jeszcze JPII został świętym)
Albo jak ludzie modlą się do świętych i to nie o wstawiennictwo, tylko od tak.

Jeszcze mi się przypomniał pewniem filmik (jak znajdę wkleję) Idzie procesja i mija chłopców grających w piłkę nożną, w tytule było coś o ataku pogan na procesję
Bo lepiej iść na procesję na pokaz niż sobie pograć w piłkę i nie być obłudnym
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 10:23   #1263
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Nie ogarniam.
W ogóle nie ogarniam tej całej miłości niektórych do obrazów, posążków (nie wspomnę o pomniku papieża stojącym przed kościołem, zanim nawet jeszcze JPII został świętym)
Ja tez nie. Zreszta w Starym Tekstamencie jest cos na temat podobizn swietych - czczenie ich jest zabronione.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 10:28   #1264
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Kobietasukcesu, znam to procesja bozego ciala na Ursynowie z 2013 roku. Poganstwo w Polsce ma sie dobrze
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:19   #1265
CATUS
Rozeznanie
 
Avatar CATUS
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 639
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Bo to taki problem postawić ten kubeł.
Chyba jednak problem. Szlag mnie trafia, bo mam w domu trzy wory posortowanych śmieci i nie mam gdzie ich wyrzucić. Bo kontenerki stoją, ale już wczoraj rano się z nich wysypywało i pod śmietnikiem się wala pełno śmieci. Posortowanych, żeby zabawniej było.

A i jeszcze - u nas do pojemnika na tworzywa sztuczne mamy wrzucać wszystkie folie, metal, kapsle, opakowania po mleku czy sokach no i wszelakie plastiki. I tego mam w sumie najwięcej, worek (własny, bo żadnych nam nie dali). Ale jak ja mam to wywalić, jak pojemnik na to mamy z czasów gdzie ludzie w zasadzie tylko butelki pet tam wrzucali. I do tego on jest przystosowany, bo jest z jakby prętów, u góry ma taki mały otwór średnicy ciut większej niż butelka 2 litrowa. To ja mam teraz z tego wora wszystko pojedyńczo tam wrzucać?

Szlag mnie trafia.

W Białymstoku ludzie na forach piszczą, że pod urząd miasta będą śmieci wozić. Niektórzy podobno już tak robią

I pojawiają się też wzmianki, że szczury koło śmietników już nawet za dnia biegają. Blech.
CATUS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:34   #1266
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

A co maja szczury do segregacji? Chyba, ze chodzi o to, ze smieci leza juz za dlugo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:35   #1267
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

A mi się toczy piana z ust, jak słyszę że te sławetne panie domu nigdy nie mają na nic czasu.. nie mają czasu by pobawić się z dziećmi, pomóc w lekcjach, przypilnować, porozmawiać. Nie pójdą do pracy, bo nie. Dom sie wali, nie ma pieniędzy na nic, z państwa trzeba ciągnąć co się da i na śmietniskach szukać. Byleby ogród rozkwitał na wiosnę i każdy odcinek ulubionego serialu był obejrzany.

I tylko narzekania, dlaczego te dzieci takie złe. Że lenie, nieposłuszne, że same problemy.

Tych dzieci mi szkoda, co w dziurawych butach chodzą. Gdyby tylko mamusi się chciało

__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 11:37   #1268
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

O jakie panie domu chodzi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:43   #1269
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

I mówię o konkretnych przypadkach, gdzie bieda przez dziurkę od klucza zagląda. Nie o rodzinie w której żywiciel jest w stanie zaspokoić chociaż podstawowe potrzeby rodziny.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

No bo błagam, jeżeli ktoś ma możliwości żeby pracować, a woli leżeć i pachnieć i narzekać że w domu bida, dodatkowo wszystkie problemy dziecka zwala na samo dziecko(bo to ono jest leniwe, nie uczy się), jak tu myśleć w inny sposób?
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:45   #1270
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Weszłam na wyższy level, boże jestem taka mądrzejsza :3
Kolejne będzie ślub, dziecko :3 a potem kolejne dzieci.

Taaa ale nawet jakbym próbowała wejść na podkategorię panien młodych to... to nie umiem
I suwaczka brak

Będziesz teraz mogła mówić 'Ty masz tylko chłopaka, a ja narzeczonego'
Tylko nie mów, że ślub za więcej niż rok, bo Cię zjedzą.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:47   #1271
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Ostatnio poznałam dziewczynę, która nie pracuje, ma dwójkę dzieci i robi kolejne studia na jakiejś prywatnej szkole tylko po to, żeby mieć rentę po rodzicach - ze wszystkich rent, dopłat itp. ma 2,5 tys. zł... A zaraz jej się to skończy, bo będzie mieć 26 lat i płacz, że nie ma kasy i nie ma pracy... Skręca mnie, jak pomyślę, że ludzie za nic dostają taką kasę...
__________________

Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 11:51   #1272
CATUS
Rozeznanie
 
Avatar CATUS
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 639
Dot.: Odp: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
A co maja szczury do segregacji? Chyba, ze chodzi o to, ze smieci leza juz za dlugo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie o to chodzi. W dodatku część kontenerów jest odkrytych, bez klap. Burdel się zrobił i dezorganizacja.
CATUS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:05   #1273
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez Euphoriaa Pokaż wiadomość
A mi się toczy piana z ust, jak słyszę że te sławetne panie domu nigdy nie mają na nic czasu.. nie mają czasu by pobawić się z dziećmi, pomóc w lekcjach, przypilnować, porozmawiać. Nie pójdą do pracy, bo nie. Dom sie wali, nie ma pieniędzy na nic, z państwa trzeba ciągnąć co się da i na śmietniskach szukać. Byleby ogród rozkwitał na wiosnę i każdy odcinek ulubionego serialu był obejrzany.

I tylko narzekania, dlaczego te dzieci takie złe. Że lenie, nieposłuszne, że same problemy.

Tych dzieci mi szkoda, co w dziurawych butach chodzą. Gdyby tylko mamusi się chciało

Cytat:
Napisane przez Euphoriaa Pokaż wiadomość
I mówię o konkretnych przypadkach, gdzie bieda przez dziurkę od klucza zagląda. Nie o rodzinie w której żywiciel jest w stanie zaspokoić chociaż podstawowe potrzeby rodziny.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

No bo błagam, jeżeli ktoś ma możliwości żeby pracować, a woli leżeć i pachnieć i narzekać że w domu bida, dodatkowo wszystkie problemy dziecka zwala na samo dziecko(bo to ono jest leniwe, nie uczy się), jak tu myśleć w inny sposób?
Szczerze mówiąc- cięzko zrozumieć o czym ty piszesz
O kimś komu się nie chce, jest niewydolny wychowawczo i obwinia o to włąse dziecko ?

Cytat:
Napisane przez Sevestra Pokaż wiadomość
Ostatnio poznałam dziewczynę, która nie pracuje, ma dwójkę dzieci i robi kolejne studia na jakiejś prywatnej szkole tylko po to, żeby mieć rentę po rodzicach - ze wszystkich rent, dopłat itp. ma 2,5 tys. zł... A zaraz jej się to skończy, bo będzie mieć 26 lat i płacz, że nie ma kasy i nie ma pracy... Skręca mnie, jak pomyślę, że ludzie za nic dostają taką kasę...
I?
Co w związku z tym?
Korzysta z tego co jej przysługuje- zgodnie z prawem. Moze trochę nierozsadnie, ze nie przygotowała się na zmianę sytuacji.
I nie, nie dostaje za nic pieniędzy. Dostaje je zgodnie z prawem, w związku z tym, ze kontunuje nauę i jest sierotą.
Zazdrościsz sytuacji zyciowej?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:07   #1274
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
I nie, nie dostaje za nic pieniędzy. Dostaje je zgodnie z prawem, w związku z tym, ze kontunuje nauę i jest sierotą.
Zazdrościsz sytuacji zyciowej?
Umarłam
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:17   #1275
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

Nie ogarniam.
W ogóle nie ogarniam tej całej miłości niektórych do obrazów, posążków (nie wspomnę o pomniku papieża stojącym przed kościołem, zanim nawet jeszcze JPII został świętym)
Albo jak ludzie modlą się do świętych i to nie o wstawiennictwo, tylko od tak.
Boazeria+paproć+zdjęcie JPII= esencja uduchowienia w PL

To wszystko wynika z bezmyślnego klepania formułek, słuchania kazań bez cienia refleksji i "tak trzeba bo co ludzie powiedzą".

Najgorsze jest to, że moja ulica jest często uwzględniana w procesjach. Najpierw cały poranek obserwuję wstawianie w okna świętych obrazków wspomnianego wyżej JPII oraz kawałków paproci następnie przez pół godziny pod moimi oknami wlecze się procesja. Dostaję szału od zawodzących rzewnych pieśni po pięciu minutach. Gdy orszak przejdzie, oczom moim ukazuje się SYF. Paprotki walają się po ulicach, obrazki się odklejają i smętnie wiszą, na ulicy walają się śmieci... Uczestnicy nie palą się do sprzątania, idą dalej ku świętości.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
I suwaczka brak

Będziesz teraz mogła mówić 'Ty masz tylko chłopaka, a ja narzeczonego'
Tylko nie mów, że ślub za więcej niż rok, bo Cię zjedzą.
Nie narzeczonego, tylko NARZYCZONEGO!

A tak w ogóle, Drabineczka, dołączam się do gratulacji

Edytowane przez Cherry Blossom Girl
Czas edycji: 2013-07-03 o 12:25
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:27   #1276
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc- cięzko zrozumieć o czym ty piszesz
O kimś komu się nie chce, jest niewydolny wychowawczo i obwinia o to włąse dziecko ?
Przepraszam, może rzeczywiście niezbyt składnie. Dla mnie to jest wrażliwy temat, znam kilka takich przypadków. Rodziny w których się nie przelewa, matki wolą malować paznokcie zamiast pomyśleć o lepszym życiu swoich dzieci. Dodatkowo te dzieci nie mają żadnego wzorca, i te jedynki w szkole to wyłącznie ich wina, nie rodzicieli

Pisze o kimś komu się nie chce, jest wydolny wychowawczo ale mu się nie chce, nie obwinia o to swoich dzieci, ale uważa, że robi wszystko by właściwie wychować swoje potomstwo. A wcale tak nie jest

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Zazdrościsz sytuacji zyciowej?
Chyba nie da się zazdrościć życiowego kalectwa.
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:28   #1277
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
S
I?
Co w związku z tym?
Korzysta z tego co jej przysługuje- zgodnie z prawem. Moze trochę nierozsadnie, ze nie przygotowała się na zmianę sytuacji.
I nie, nie dostaje za nic pieniędzy. Dostaje je zgodnie z prawem, w związku z tym, ze kontunuje nauę i jest sierotą.
Zazdrościsz sytuacji zyciowej?
Ty tak na serio
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:39   #1278
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ty tak na serio
Ze co serio ?
Dla mnie bulwers, bo ktoś korzysta z praw, które ktoś tam ustalił - (w sytuacji, gdy dana osoba nie dopuszcza sie oszustwa) jest dziwny.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Euphoriaa Pokaż wiadomość
Przepraszam, może rzeczywiście niezbyt składnie. Dla mnie to jest wrażliwy temat, znam kilka takich przypadków. Rodziny w których się nie przelewa, matki wolą malować paznokcie zamiast pomyśleć o lepszym życiu swoich dzieci. Dodatkowo te dzieci nie mają żadnego wzorca, i te jedynki w szkole to wyłącznie ich wina, nie rodzicieli

Pisze o kimś komu się nie chce, jest wydolny wychowawczo ale mu się nie chce, nie obwinia o to swoich dzieci, ale uważa, że robi wszystko by właściwie wychować swoje potomstwo. A wcale tak nie jest

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------


Chyba nie da się zazdrościć życiowego kalectwa.
Takie podejście do życia mnie drażni, ale niestety dziwi coraz mniej.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:50   #1279
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Ze co serio ?
Dla mnie bulwers, bo ktoś korzysta z praw, które ktoś tam ustalił - (w sytuacji, gdy dana osoba nie dopuszcza sie oszustwa) jest dziwny.
ale zarzucanie (No dobra, sugerowanie tego) dziewczynie, że zazdrości sytuacji jest śmieszne i na poziomie gimbazy, moim zdaniem.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 12:57   #1280
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ale zarzucanie (No dobra, sugerowanie tego) dziewczynie, że zazdrości sytuacji jest śmieszne i na poziomie gimbazy, moim zdaniem.
Ja jej nie zarzucam, tylko zwyczajnie pytam bo nie rozumiem skąd ten bulwers.
Inna sprawa, ze wielokrotnie w podobnych sytuacjach od dorosłych ludzi usłyszałam: bo on ma, a ja nie; on moze, a ja nie.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:57   #1281
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41565309]Bo to takie piękne, uroczyste przeżycie i zgodne z naturą i wzruszające a wy tego nie zrozumiecie dopóki same nie będziecie rodzić, o.
Mnie nie tyle co dziwi co zaczynają irytować takie demoty
http://demotywatory.pl/4157464/Dlaczego-To-ja-sie-pytam
Jestem dziewicą/prawiczkiem, odróżniam się od reszty moich rówieśników, jestem specjalna/y, nie maluję się/nie noszę rurek, czemu nikt mnie nie chcę Zawsze mam w takich momentach ochotę napisać "Bo jesteś jęczydupą"19-letnia dziewica, wow ale jesteś wyjątkowa, masz medal z buraka. Jesteś facetem i nie nosisz rurek, gratuluję, tak jak większość chłopaków których znam ale ty jesteś specjalny.[/QUOTE]

Dokładnie
I rzeczywiście lans być dziewicą, bo nie było propozycji zmiany tego stanu, wooooow
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:12   #1282
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Ogarnijcie - babcia poszła dzisiaj do szpitala na wycinanie jakiś tam brodawek czy innych pieprzyków - nic groźnego, po prostu jej to przeszkadzało. I poszła o godzinie 9 do tego szpitala. Ja wychodzę dzisiaj o 11 na dwór z psem i do sklepu, chcę umyć zęby a tu zonk, nie ma mojej szczoteczki. No nie wiem, szukam, szukam, dzwonię do babci, czy nie widziała mojej szczoteczki ( a mam taką specjalną z rowkiem do aparatów, a ona do mnie, że ona ją sobie wzięła, bo jej jest stara i zużyta, a moja ładnie wyglądała.
Babcia myje zęby raz w tygodniu, bo ma śtucznom szczenke xd (wiem, to obrzydliwe, mówiłam jej)

No i musiałam lecieć po nową szczoteczkę, a specjalną sobie zamówię -.-
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:14   #1283
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ogarnijcie - babcia poszła dzisiaj do szpitala na wycinanie jakiś tam brodawek czy innych pieprzyków - nic groźnego, po prostu jej to przeszkadzało. I poszła o godzinie 9 do tego szpitala. Ja wychodzę dzisiaj o 11 na dwór z psem i do sklepu, chcę umyć zęby a tu zonk, nie ma mojej szczoteczki. No nie wiem, szukam, szukam, dzwonię do babci, czy nie widziała mojej szczoteczki ( a mam taką specjalną z rowkiem do aparatów, a ona do mnie, że ona ją sobie wzięła, bo jej jest stara i zużyta, a moja ładnie wyglądała.
Babcia myje zęby raz w tygodniu, bo ma śtucznom szczenke xd (wiem, to obrzydliwe, mówiłam jej)

No i musiałam lecieć po nową szczoteczkę, a specjalną sobie zamówię -.-
no co ładna była
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:22   #1284
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Dokładnie
I rzeczywiście lans być dziewicą, bo nie było propozycji zmiany tego stanu, wooooow
tak, właśnie. nie wiem, co jest takiego "niezwykłego" w byciu dziewicą, w niemalowaniu się, w nienoszeniu rurek, niefarbowaniu włosów, i w tej całej naturalności. Ja zapuszczam naturalne włosy okej - bo mi się nie chce ich już farbować - bo mi się nie chce. Malować się nie maluję (prawie) - bo mi się nie chce. Nie oglądam Dragon Balla (czy jak się to pisze), nie lubię piłki nożnej, a i tak myślę, że jestem wartościowa. Że skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:23   #1285
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ogarnijcie - babcia poszła dzisiaj do szpitala na wycinanie jakiś tam brodawek czy innych pieprzyków - nic groźnego, po prostu jej to przeszkadzało. I poszła o godzinie 9 do tego szpitala. Ja wychodzę dzisiaj o 11 na dwór z psem i do sklepu, chcę umyć zęby a tu zonk, nie ma mojej szczoteczki. No nie wiem, szukam, szukam, dzwonię do babci, czy nie widziała mojej szczoteczki ( a mam taką specjalną z rowkiem do aparatów, a ona do mnie, że ona ją sobie wzięła, bo jej jest stara i zużyta, a moja ładnie wyglądała.
Babcia myje zęby raz w tygodniu, bo ma śtucznom szczenke xd (wiem, to obrzydliwe, mówiłam jej)

No i musiałam lecieć po nową szczoteczkę, a specjalną sobie zamówię -.-
Rozumiem, że nie ma szans na wytłumaczenie babci, że postąpiła źle i ma więcej tak nie robić? O odkupieniu przez nią szczoteczki też nie ma co marzyć?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:30   #1286
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ogarnijcie - babcia poszła dzisiaj do szpitala na wycinanie jakiś tam brodawek czy innych pieprzyków - nic groźnego, po prostu jej to przeszkadzało. I poszła o godzinie 9 do tego szpitala. Ja wychodzę dzisiaj o 11 na dwór z psem i do sklepu, chcę umyć zęby a tu zonk, nie ma mojej szczoteczki. No nie wiem, szukam, szukam, dzwonię do babci, czy nie widziała mojej szczoteczki ( a mam taką specjalną z rowkiem do aparatów, a ona do mnie, że ona ją sobie wzięła, bo jej jest stara i zużyta, a moja ładnie wyglądała.
Babcia myje zęby raz w tygodniu, bo ma śtucznom szczenke xd (wiem, to obrzydliwe, mówiłam jej)

No i musiałam lecieć po nową szczoteczkę, a specjalną sobie zamówię -.-
no co by pielęgniarki powiedziały jakby zobaczyły taką brzydką szczoteczkę?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:31   #1287
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Rozumiem, że nie ma szans na wytłumaczenie babci, że postąpiła źle i ma więcej tak nie robić? O odkupieniu przez nią szczoteczki też nie ma co marzyć?
Dla niej szczoteczka to szczoteczka i nie ma różnicy, czy jest specjalnie do aparatu, czy z supermarketu za 2 zł Po prostu ją wzięła, bo ładnie "nowo" wyglądała i już.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:34   #1288
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dla niej szczoteczka to szczoteczka i nie ma różnicy, czy jest specjalnie do aparatu, czy z supermarketu za 2 zł Po prostu ją wzięła, bo ładnie "nowo" wyglądała i już.
To może jej po prostu wytłumacz jaka jest różnica? Do tego powiedz, że Twoja szczoteczka, to TWOJA szczoteczka i ma Ci jej nie zabierać?
Czy babcia z tych, do których nie docierają tłumaczenia?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:39   #1289
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Tinkerbell, może nie musisz kupować specjalnej. Może babcia Ci odda, jak wróci ze szpitala?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:41   #1290
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Tinkerbell, może nie musisz kupować specjalnej. Może babcia Ci odda, jak wróci ze szpitala?
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.