pedzle Sephory niebawem nowa seria - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 21:42   #31
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Dziewczyny ja wiem tylko tyle ze nie trzeba miec zadnego konta walutowego aby przelac pieniazki zagranice!Wystarczy zwykle konto przelew dokonuje sie w zlotych (przeliczajac pieniążki według kursu waluty czyli ok 4zl) i osoba z zagranicy otrzymuje w swojej walucie czyli Euro!!!
Ale jesli juz bardzo chcemy przelac w euro to np mbank oferuje przelew zarówno w zlotych jak i w obcej walucie w tym wypadku w euro!!
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 06:49   #32
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wiem tylko tyle ze nie trzeba miec zadnego konta walutowego aby przelac pieniazki zagranice!Wystarczy zwykle konto przelew dokonuje sie w zlotych (przeliczajac pieniążki według kursu waluty czyli ok 4zl) i osoba z zagranicy otrzymuje w swojej walucie czyli Euro!!!
Ale jesli juz bardzo chcemy przelac w euro to np mbank oferuje przelew zarówno w zlotych jak i w obcej walucie w tym wypadku w euro!!

Mówisz o przelewie Western Union ?, bo jeśli tak to ja z takim przelewm mam bardzo złe doświadczenia i już nigdy tym sposobem nie przeleję pieniędzy. Płacąc w złotówkach, żeby bank przeliczył na Euro chyba nie za bardzo się opłaca. Najlepiej samemu kupić EURO w kantorze, bo są lepsze ceny niż w banku i zrobić przelew.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 07:17   #33
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Hmmm to kto by zrobił ten przelew...Ja za bardzo doświadczona nie jestem i zaraz coś pomieszam
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 07:50   #34
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

czesc
wiec sprawdzilam ze paczka do 1 kg to 15 € to dziwne bo dawniej bylo troszke taniej ale to bylo 2 lata temu. potem do dwoch kilo raptem 1.50 roznicy.

http://www.coliposte.net/gp/docs/doc...letsfrance.pdf

inaczej to ja sie boje wysylac ta jest polecony priorytet, kiedys wyslalam normalna przesylke i zginela wie juz tak nie wysylam.
bede zamawiala dzisiaj wieczorem na razie mam tylko zamowienie marioli 13 i ewelinki ale jezeli nikt sie dzisiaj nie zdcyduje jeszcze to zamowie marioli tylko i poczekam az sie uzbiera na drugie zamowienie.
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 08:33   #35
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Question Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Dziewczyny bo ja się gubię- możecie mi pomóc podliczyć ile by kosztowały te pędzle:
nr 2- do modelowania
nr 6- do korektora
nr 11- aplikator stożkowy
nr 18- do załamania powieki
nr 19- pędzelek do cieniowania
...
Pomóżcie
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 08:45   #36
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

nr 2- do modelowania 7.5€ ( pinceau relief)
nr 6- do korektora 4 € (anticernes)
nr 11- aplikator stożkowy 2.50 (applicateur mousse)
nr 18- do załamania powieki 5 € (creux paupiere)
nr 19- pędzelek do cieniowania 5 € (smockyeyes)

Razem 24 euro


nr 1 - pedzel do pudru 7.50
nr 2 - pedzel do modelowania 7.50
nr 3 - pedzel do brazera 7.50
nr 4 - pedzel do rozu okragly 6
nr 5 - pedzel do podkladu 5
nr 6 - pedzelek do korektora (w rzeczywistosci wlosie pomaranczowe jak w tym do podkladu) 4
nr 7 - pedzelek do cieni maly 4
nr 8 - pedzelek do cieni sredni 4
nr 9 - pedzelek do cieni duzy 4
nr 10 - aplikator 2.50
nr 11 - aplikator stozkowy 2.50
nr 12 - pedzelek do kresek 4
nr 13 - pedzelek do brwi 4
nr 14 - grzebyk ze szczoteczka 2.50
nr 15 - wysuwany pedzelek do ust 4
nr 16 - pedzel do pudru XL 12.50
nr 17 - pedzel do rozu sciety 7.50
nr 18 - pedzelek do zalamania powieki 5
nr 19 - pedzelek do cieniowania 5
nr 20 - pedzelek do cieni 4
nr 21 - pedzelek do ust 4

Kabuki 5

Edytowane przez lulucelo
Czas edycji: 2007-09-17 o 08:51 Powód: dopisalam wszystkie ceny
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 08:56   #37
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

O bardzo dziękuję Byłabym chętna na pędzelki nr 2, 6, 18, 19. To razem wychodzi 21,5€.
ile wyniósł by mnie koszt wysyłki??
Pozdrawiam, Ania
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 08:58   #38
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

n wlasnie z tym kosztem wysylki jest tak ze on jestbardzo drogi wynosi 15 euro ale jezeli sie zlozycie z kilkoma dziewczynami to ten koszt by sie rozlozyl miedzy wami, tylko ze namiejscu w polsce jedna by musiala rozeslac. Co do zaplaty znow przelew to jest 3 euro podobno od was jak byscie sie umowily po pare osob to by wyszlo taniej.
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:05   #39
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mówisz o przelewie Western Union ?, bo jeśli tak to ja z takim przelewm mam bardzo złe doświadczenia i już nigdy tym sposobem nie przeleję pieniędzy. Płacąc w złotówkach, żeby bank przeliczył na Euro chyba nie za bardzo się opłaca. Najlepiej samemu kupić EURO w kantorze, bo są lepsze ceny niż w banku i zrobić przelew.

Nie,ja mowie o zwyklym koncie bankowym np mbanku.To prawda bank przelicza według wlasnego kursu ,ale kwota ta nie rozni sie jakos ogromnie od kursow w kantorze (zaledwie kilka groszy). Mysle ze przelewem bankowym jest wiele wygodniej ,pieniazki dotra wiele szybciej niz np na poczcie.Tylko nie wiem ile przelew zagraniczny kosztuje ,ale mysle ze na tyle osob wyszłyby to groszowe sprawy

PS Dziewczyny mi bardzo ardzo zalezy na pedzlu
nr 16 - pedzel do pudru XL 12.50
Takze jak bedziecie juz sie skladaly to wezcie mnie pod uwage plisss
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:26   #40
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

a ty masz konto w m banku? i kto podjolby sie zebrania pieniazkow i rozeslania paczek? bo ja jak mowie wysle jednej wszystko , moge juz ewentualnie popakowac odddzielnie zeby nie bylo problemu ale wysylanie odemnie kilku paczek po 15 euro to sie mija z celem chyba zeby mariola chciala taka za 15 euro sama, bo ona ma zamowienie na 60 euro i jej sie spieszy wiec moge jej wyslac jak najszybciej nie czekajac na reszte ; tylko ja mysle sobie ze naprawde nie warto placic samemu 15 euro za przesylke plus za przelew bo w sumie tepedzle nie wyjda tak fajne cenowo.
Ja nie mam w Polsce nikogo kto by mogl sie zajac wiec musialaby sie o to postarak ktoras z was
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:28   #41
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

OK, jeli do kosztów przesyłki podłączą sie jeszcze min 2 osoby to ja chciałabym zamówić te pędzle o których pisałam wcześniej.
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 09:58   #42
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
a ty masz konto w m banku? i kto podjolby sie zebrania pieniazkow i rozeslania paczek? bo ja jak mowie wysle jednej wszystko , moge juz ewentualnie popakowac odddzielnie zeby nie bylo problemu ale wysylanie odemnie kilku paczek po 15 euro to sie mija z celem chyba zeby mariola chciala taka za 15 euro sama, bo ona ma zamowienie na 60 euro i jej sie spieszy wiec moge jej wyslac jak najszybciej nie czekajac na reszte ; tylko ja mysle sobie ze naprawde nie warto placic samemu 15 euro za przesylke plus za przelew bo w sumie tepedzle nie wyjda tak fajne cenowo.
Ja nie mam w Polsce nikogo kto by mogl sie zajac wiec musialaby sie o to postarak ktoras z was

Chlopak ma w mbanku takze mysle ze jesli byscie chcialy moglabym zrobic przelew a pozniej porozsylac do wszystkich osobTylko 15 Euro za przesylke to troszke duzo dlatego najlepiej gdyby tak jak mowisz bylo kilka osob bo oprocz wysylki trzeba doliczyc rowniez koszta przelewu co prawda na kilka osob tak jak mowilam wyjdzie bardzo niewiele i koszt wysylki w polsce (gdybym miala to rozeslac )ale to mysle ok 6 zl(4,80 polecony prio+ok 2 zl koperta) Takze jesli chcecie ja moge z mabanku wyslac pieniazki (tylko dowiem sie dokladnie ile kosztuje przelew )

Takze jesli sie zgadzacie prosze pisac kto jest chetny

PS sprawdzalam kurs Euro w banku(sprzedaz) 3,8671 czyli razy tyle trzeba sobie liczyc
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:05   #43
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Ewelinkka skąd jesteś? Ja sie chetnie dołacze do twojego zamowienia, moje wynosi ok 21,5euro
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:06   #44
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

ok to w takim razie mam na razie

1 zamowienie Mariola (jezeli bedzie chciala oddzielnie placic koszty wysylki i przelewu)
2 zamowienie :

ANKAWawa na laczna sume 21.50 euro
Ewelinkka20 12.50

Moge zatem dopisac dodatkowe osoby, tylo dziewczyny w drugim zamowieniu zorganizujcie sie jakos, ktora zbiera ktora robi przelew , ktora rozsyla.

wczoraj byly jeszcze ewentualnie dwie chetne osoby moze by do nich napisac priva? dla mnie nie ma sprawy poczekam az wystarczajaco sie osob uzbiera tylko prosze o pewniaki bo juz jak zamowie to bedzie zamowione
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:07   #45
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez AnkaWawa Pokaż wiadomość
Ewelinkka skąd jesteś? Ja sie chetnie dołacze do twojego zamowienia, moje wynosi ok 21,5euro

Ja jestem z Gdanska Ja chce tylko 1 pezdzel Aniu ja mysle ze przydalyby sie jeszcze chociaz z 2 ,3 osoby aby wyszlo to oplacalnie ?
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:14   #46
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

masz rację, zdecyduje sie na zamowienie jesli jeszcze ze dwie, trzy osoby zloza je z nami. wstrzymajmy sie wiec moze do jutra, moze ktos sie zglosi. a ja dzis skocze do sephory i popatrze na te pedzle
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:28   #47
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
ok to w takim razie mam na razie

1 zamowienie Mariola (jezeli bedzie chciala oddzielnie placic koszty wysylki i przelewu)
2 zamowienie :

ANKAWawa na laczna sume 21.50 euro
Ewelinkka20 12.50

Moge zatem dopisac dodatkowe osoby, tylo dziewczyny w drugim zamowieniu zorganizujcie sie jakos, ktora zbiera ktora robi przelew , ktora rozsyla.

wczoraj byly jeszcze ewentualnie dwie chetne osoby moze by do nich napisac priva? dla mnie nie ma sprawy poczekam az wystarczajaco sie osob uzbiera tylko prosze o pewniaki bo juz jak zamowie to bedzie zamowione
Pójdę zaraz do banku i zapytam się ile kosztuje przelew, bo rzeczywiście koszt wsyyłki jest duży na 1 osobę i nie wiem czy warto zamawiać.NA RAZIE SIĘ WSTRZYMAJ Z ZAMÓWIENIEM DLA MNIE.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:35   #48
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

nie ma problemu jak cos to czekam dziewczyny tez chca zamawiac wiec moglabym wam to wyslac w jednej paczce, jesli chcesz. Nic na sile. W zwiazku z tym ze ja na tym nnie mam zadnej korzysci nic sie nie stanie jesli z tego nic nie wyjdzie
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:36   #49
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
Dobrze jak chcesz ale z drugiej strony chodzi o ta przesylke odemnie do was, ja nie bede wam wyslala kilku przesylek bo to by bylo bez sensu placic za kazda 10 € ( czy ile to tam jest ) dlatego lepiej bedzie jak wam wysle wszystkie naraz, jednej osoby a ta osoba rozesle. Dlatego nie wiem dokladnie jak to zorganizowac.

Ewelinka : nawet jesli chcesz tylko jeden pedzel to nie ma sprawy tylko trzeba sie zastanowic jak to zorganizowac

Tak tak najlepiej gdybys wszytko wyslala do 1 osoby i ta osoba by rozeslala.Z mbanku prowizja wynosi
0,25% kwoty przelewu min 20 zł, max 200 zł
A nie masz moze konta np w paypalu?wtedy przelew jest bezplatny!!
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 10:41   #50
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
nie ma problemu jak cos to czekam dziewczyny tez chca zamawiac wiec moglabym wam to wyslac w jednej paczce, jesli chcesz. Nic na sile. W zwiazku z tym ze ja na tym nnie mam zadnej korzysci nic sie nie stanie jesli z tego nic nie wyjdzie

Nic się nie stanie, ale głwę Ci zawracamy
Zadzwoniłam do swojego banku Pekao S.A. i jest tak. Jak nie mam konta walutowego to dokonuję przelewu w złotówkach, a bank przelicza wg swojego kursu (dzisiaj 3,84zł) na Eur.
Od przelewu pobiera prowizję zależną od wysokości przelewu. Od mojej kwoty czyli 61 EUR byłoby to 10 zł prowizji + NIEWIADOMA KWOTA prowizji Banku we Francji do którego trafią pieniądze, która będzie wiadoma po pewnym czasie od dokonania przelwu. Czyli po kilku dniach bank francuski przesyła do mojego banku ile jeszcze mam jemu prowizji zapłacić tak więc suma sumarum ja raczej rezygnuję.

LULUCEO dzięki wielkie za chęć pomocy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:42   #51
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

mam konto w paypalu ale nie wiem w ogole jak to dziala mam w ebayu francuskim ale nie mam pojecia jak to dziala musialybyscie mi to wytulmaczyc bo to jest w suie konto mojego meza ale on tez zalozyl zeby zamowic raz cos na eba, nie wie chyba jak to dziala

czytam jak to dziala i w sumie to jest mozliwosc z tymze jak bym ponosila jakies dodatkowe koszty 1 euro zeby z paypala na moje konto przelac plus 0.25 € sama nie wiem za co plus 3 % prowizji bop to bedzie dwuwalutowe
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 11:11   #52
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
mam konto w paypalu ale nie wiem w ogole jak to dziala mam w ebayu francuskim ale nie mam pojecia jak to dziala musialybyscie mi to wytulmaczyc bo to jest w suie konto mojego meza ale on tez zalozyl zeby zamowic raz cos na eba, nie wie chyba jak to dziala

czytam jak to dziala i w sumie to jest mozliwosc z tymze jak bym ponosila jakies dodatkowe koszty 1 euro zeby z paypala na moje konto przelac plus 0.25 € sama nie wiem za co plus 3 % prowizji bop to bedzie dwuwalutowe

Wiesz co ja tak sobie mysle ze to jest za bardzo skomplikowane Poczytam dzis na ten temat ,szkoda ze nie ma żadnej osoby ktora juz kiedys przelewala do Francji ,mysle ze musialabys sie dowiedzic ile twoj bank bierze prowizji za przelew z polski!!
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:48   #53
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Lulucelo jednak nie bede Ci robić kłopotu z tymi pędzlami bo dzwoniłam do Sephory w Warszawie i podliczyłam że za te pędzle które chce w sklepie zapłace 120zł to niewiele wiecej niż we Francji a jeszcze by dochodziły koszty wysyłki Także dzięki za chęci i pozdrawiam
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:53   #54
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Najgorsze jest to, że Sephora sama komplikuje wszystko. Niby duża firma, ma sklep internetowy, więc powinna być możliwość zakupu przez internet dla każdego Przecież chyba głowna siedziba we Francji wie, że np. jej oddział w Polsce jeszcze kuleje, to zamiast ułatwiać i wyrabiać sobie markę, że szanują klienta to pokazują, że nie zależy im. achowują się jak zwykły market. A może i są zwykłym marketem ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 14:29   #55
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

ok nie ma problemu zreszta zalozylam ten watek wlasciwie po to zeby wam zwrocic uwage ze kolekcja sie zmieni i ze trzeba poczekac na jakies znizki, po prostu przyuwazyc jakas promocje, albo pytac sie regularnie o nowe pedzle bo wtedy bedzie wiadomo ze nowe sa drozsze, wiec najwyzej kupic jeszcze po starej cenie. same widzicie ze wysylanie demnie to rzecz skomplikowana bardzo i niekonieczne sie oplaca.

co do sephory, jedna drugiej niejest rowna to jest na zasadzie sieci sklepow ale one tez moga sie roznic ( na przyklad pewnymi roznicami w wyborze perfum), do tego dochodza jednakze wytyczne z gory i sadze ze ewentualna znizkowa kampania tych pedzli jest ustalona w kazdym kraju osobno. sama nie wiem co wam poradzic, czy kupowac juz teraz bo nastepne beda drozsze , czy wstrzymac sie moze beda jednak znizki.

ja soje pedzle kupilam juz wszystkie i wam tez tego zycze
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 17:31   #56
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Dziewczyny swietny pomysl, czy ja tez jeszcze moglabym sie zalapac? Bylabym zainteresowana kilkoma sztukami, ale jeszcze nie zdazylam przejrzec, ktore sa przecenione. Do kiedy ostatecznie zbieracie zamowienia?
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:47   #57
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

bylam w wczoraj w Sephorze w Gdańsku w CityForum Pani sprzedawczyni (pierwsza tak miła w tej sieci jaka spotkalam) i powiedziala, ze beda nowe pedzelki prawdopodobnie w styczniu i wtedy tez bedzie wyprzedaz
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 22:02   #58
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

No to chyba nie ma co sie spieszyc z tym zamowieniem. Z drugiej strony troche ciekawa jestem tych pedzli z krotsza raczka, zwlaszcza do makijazu oka - jestem krotkowzroczna (--> czyt. nie widze wlasnej reki z odleglosci metra ) i takie krotsze raczki bylyby mi moze na reke w wykonaniu bardziej precyzyjnego makijazu.
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 08:08   #59
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

ja w sumie widzialam te nowe pedzle bou nas juz sa i nic nadzwyczajnego ta raczka jest raptem centymetr krotsza moze dwa, jedyna rzecz ktora bardzo sie zmienia to jednak jest cena bo jakosc ta sama. nie wiem czy jest sens czekac na nowe pedzle, raczej sadze ze jest sens czekac na wyprzedaz.
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 09:44   #60
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
bylam w wczoraj w Sephorze w Gdańsku w CityForum Pani sprzedawczyni (pierwsza tak miła w tej sieci jaka spotkalam) i powiedziala, ze beda nowe pedzelki prawdopodobnie w styczniu i wtedy tez bedzie wyprzedaz

Ooooo jak cenna informacja Chociaż jedna kobieta w Sephorze coś wiedziała Ja dzwoniłam do kilku w Warszawie i nic nie wiedziały....., a może to polityka nic nie mówić, żeby jednak sprzedaż tych szłą po starej cenie, a nie żeby ludziska się przyczaiły na obniżkę

Nie pozostaje nic innego jak zbierać kasiorka na pędzelki i pilnować Sephorę.

Dziewczyny stwórzmy komitet pomocy społęcznej i obiecajmy sobie, że jak tylko któraś będzie miała jakieś info o konkretym terminie wyprzedaży lub już trafi na wyprzedaż, że zaraz wrzuci to info dla reszty w tym wątku.

Ja tak sobie myślę, że ta wyprzedaż może być np. na święta Bożego Narodzenia, żeby zwabić więcej klientów przed świętami.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.