prezenty dla najbliższych - poradźcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 15:34   #1
gryzli1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 8

Prezenty dla rodzinki


Witam Wszystkich!!! Bardzo proszę o podpowiedzi dotyczące prezentów Bożonarodzeniowych. Wiem, że jeszcze jest czas ale chciałabym coś zacząć robić. Chciałabym zrobić jakieś własnoręczne prezenty. Ale, żeby nie były to prezenty takie które mogą wykonać osoby które się tym długo zajmują.
Prezenty miały by być dla :
mamy - myślałam o jakimś bukieciku różyczek. Wiem, że nie czas teraz na wiosnę ale moja mama uwielbia takie pierdułki
taty - w ogóle brak pomysłu... Lubi zajmować się mechanikom To może coś wykombinujecie
brat - znów brak pomysłu. Ma 17 lat no i lubi zajmować się komputerami. Lubi też matematykę.
babcia - myślałam coś o jakieś książce (troszkę kaski mam), w tamtym roku kupiłam jej książkę o Janie Pawle II, była bardzo zadowolona
dziadek - skarpety ?? ale wymyślcie coś. błagam

Zapomniałam dodać, że zaczęła mnie interesować technika Iris Folding, więc może zrobię jakąś laurkę . Kiedyś też dorwałam się do origami, ale niestety mnie to nie zainteresowało.


Bardzo proszę o wymyślenie jakiś pomysłów . Jeśli macie jakieś pomysły to proszę też o zamieszczanie "krok po kroku".
gryzli1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:55   #2
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Prezenty dla rodzinki

Jak tata sie interesuje mechanika to moze kup mu zestaw takich malutkich srubokręcików jak nie ma ; P ostatnimi czasy coraz wiecej rzeczy jak z takimi malymi srubkami ; ) a jak tata/dziadek chodza w garniturach to moze jakis krawat? : )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 10:15   #3
gryzli1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 8
Dot.: Prezenty dla rodzinki

Dziadkowi właśnie tak myślałam nad krawatem. Jeszcze się muszę zastanowić. A tata nie lubi garnituru...
Dziękuję za odpowiedź.

A może ktoś ma pomysły na jakieś fajne prezenty własnoręczne?? Tylko takie w miarę proste do wykonania. Myślałam o tym dla mamy :
http://www.cafeart.pl/20060131164/mi...j_wikliny.html
Trochę bym się musiała napracować ale to nic. Ważne, żeby się podobało i było używane.

Bardzo proszę o jakieś inne podpowiedzi.
gryzli1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 13:36   #4
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Prezenty dla rodzinki

Jeśli masz chociaż trochę zręczne łapki to koszyk z wikliny jak najbardziej do zrobienia. Za 3 razem wychodzi już świetnie. Bardzo szybko się robi. Można komplet zrobić, np. 3 różnej wielkości.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 14:53   #5
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Prezenty dla rodzinki

Jest na naszym podforum wątek z prezentami dla każdego członka rodziny, różnego rodzaju krewnych i znajomych, zbiorczy nie jest potrzebny. Zamykam
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:27   #6
Adaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Prezenty dla najbliższych.

Jakie własnoręcznie robione prezenty?
Dla:
mamy, taty, babci, chrzestnej+jej męża, chrzestnego+jego żony, 3 kuzynów (15, 10 i 2 lata) oraz dla... 4 koleżanek?
Adaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:26   #7
1maG2
Raczkowanie
 
Avatar 1maG2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Prezenty dla najbliższych.

Możesz zrobić jakiś fajny album ze zdjęciami oraz zabawnymi komentarzami do tych właśnie zdjęć... Albo nagrać płytę z ulubionymi piosenkami danej osoby... Zrobić jakąś pomysłową prezentację... Jeśli masz zdolności plastyczne to dobrym pomysłem byłaby ręcznie wykonana biżuteria. Możesz nawet zrobić własne, pachnące, ozdobne mydło czy świeczkę
__________________
www .t a k e a g i f t. pl/polecam:65949
Odpowiadaj na pytania i wygrywaj!
Polecam


Ludzie są dziwni. Szczególnie ja.
1maG2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 18:43   #8
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezenty dla najbliższych.

Polecam zrobienie WYSZUKIWARKI.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 19:12   #9
kalina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Prezenty dla najbliższych.

moim zdaniem ciekawym pomysłem własnorecznie zrobionym byłoby wyszukanie ciekawych zdjeć, opisy do nich i włoszenie ich w antyramę. Dostałam taki prezent z muszę powiedziec,że bardziej mnie cieszył niz taki gotowy ze sklepu prezent.
kalina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:48   #10
coffee_
Przyczajenie
 
Avatar coffee_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
prezenty dla najbliższych - poradźcie :)

hej, piszę bo mam ogromny problem w tym roku z wymyśleniem prezentów na święta. Nie lubię kupować oklepanych prezentów, filmów, ciuchów, kosmetyków, co dopiero perfum
Z wielką chęcią zrobiłabym coś od siebie,ale wielkiego talentu to ja nie mam.

Mama - planowałam jej kupić kosmetyki, ale właśnie sobie je kupiła. Nie pracuje więc mozna by powiedzieć że ma mnóstwo zainteresowań i czasu, ale ona ma zawsze tak nie rozplanowany dzień, że czasu jej na wszystko brak. Zainteresowania? W tamtym roku dostała maszynę do szycia, i ani razu jej chyba nie użyła. Myślałam, żeby jej coś kupić związanego z tym, ale sama nie wiem, co to by mogło być?

Tata - największy problem, alkoholu i słodyczy kupować nie będę. Jest budowlańcem, ale chyba ma wszystkie potrzebne narzędzia. Co roku kupuje mu kosmetyki, więc w tym roku już nie chcę. Zegarki, portfele, wszystko to już było. Wiem, że chciałby srebrny naszyjnik, ale niestety pieniędzy na to to ja nie mam

siostra - kolejny problem. chciałam jej kupić paski wybielające, bo sama je ode mnie chciała, ale mama uważa, że to niezbyt dobry pomysł-"a co jezeli sie okaze, ze ma nadwralizwosc.../etc/" i sama nie wiem. Myślałam też o kuponie na masaż/do fryzjera, ale jakoś taki łysy ten prezent będzie

przyjaciółka 1 - nie lubi rozczesywać włosów, bo ma je bardzo długie i ją to denerwuje, dlatego planuję kupić dobrą szczotkę Olivii G. i jakis preparat do włosów, co myslicie?

przyjaciółka 2 i 3- no właśnie... one żadnych specjalnych zainteresowań nie mają, jedna z nich gra na pianinie. Książek nie czytają. Albumy z naszymi zdjęciami jedna z nich już dostała. I co tu takim kupić?

Proszę, pomóżcie
__________________
cześć, kocham cię
coffee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 05:12   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: prezenty dla najbliższych - poradźcie :)

Po cholerę mamie coś związanego z maszyną, skoro jej nie użyła?
Napisz jakie finanse.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 07:15   #12
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: prezenty dla najbliższych - poradźcie :)

szajabaja zgadzam się
MAMA: Jeżeli bardzo chcesz jej coś takiego kupić. To może jakaś książkę o jakiś cacuszkach z materiału. Albo wykup jej roczny zapas Burdy - takie czasopismo.
Moja mama ucieszyła by się z każdego rodzaju obrazu, czy jakiś świeczników. (Nie chodzi mi o takie zwykłe, tylko coś w tym stylu KLIK) Może jakieś ozdoby na stół. Każda mama lubi mieć ładnie koło siebie.

TATA: Spytaj się go jakie było jego pierwsze auto. Poszukaj go na necie i albo znajdź jego zdjęcie. Albo poszukaj jakiejś części z niego... Faceci mają sentyment do ich pierwszych aut.

SIOSTRA: Może jakieś kolczyki, jakiś fajny zegarek typu oldschool. Narzędzia do scrapbookingu... nie wiem co lubi

PRZYJACIÓŁKA 1. - W sumie to mógłby być dobry prezent. Widziałam też jakieś szczotki co się ruszaja i wytwarzają jakieś iony czy coś w tym stylu. Możesz jej dokupić jakiś fajny dodatek do włosów typu kwiatki albo chustki ;]

PRZYJACIÓŁKI 2 i 3- w takim razie, moze jakiś portfel, bryloczek, pióro parker, notesiki, kasetke na biżuterie, torebke, bluzke, torbe na laptopa...
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:44   #13
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: prezenty dla najbliższych - poradźcie :)

Cześć,
mam nadzieję, że pomogę w doborze prezentów świątecznych. Wszystko zależy od tego jaką kwotę pieniędzy chcesz przeznaczyć na prezenty, wtedy będzie łatwiej dobrać coś odpowiedniego do ceny. Myślę, że fajnym prezentem byłoby coś wspólnego. Poniżej kilka propozycji:


Prezent dla rodziców:
1.Pościel z satyny bawełnianej: bardzo fajne pościele mają z andropolu, tyle, że na allegro jest dużo sprzedawców, którzy biorą z andropolu tkaniny i szyją własne pościele, na takich użytkowników trzeba uważać, ceny są niższe ale jakościowo gorsze, tzn. gorzej uszyte, sama na takich trafiłam, chciałam kupić taniej a do dnia dzisiejszego żałuję. Widać przeszycia, zamki beznadziejne. Polecam zakupić u tego użytkownika AZPBAndropol , co prawda ma dużo negatywów ale ja zawsze oceniam ich na plus i polecam i wiele razy robiłam tam zakupy i nigdy nie byłam zawiedziona a jakość jest doskonała. Warto zakupić tam pościele, ręczniki, szlafroki – wszystko mają świetnej jakości i na pewno obdarowani bardzo się ucieszą Polecam modele pościeli: king size hibiskus brąz, hibiskus zieleń, polecam także inne wzory: zielona z kołami kolorowymi, czarna z wzorami biało srebrnymi. Pościele nie obierają się, nie tracą kolorów po praniu, nic się z nimi nie dzieje, warto je kupić.
2.Alkohol: jeżeli Twoi rodzice gustują w likierach, to z pewnością zasmakuje im Carolans, bardzo dobry likier, cena różnie się kształtuje ok 60 zł zależy też jaka pojemność, dlatego też polecam
3.Może bilety na cały dzień do aquaparku tak aby rodzice przez cały dzień mogli pobyć ze sobą. Tak jak pisałaś mama ma brak czasu, tata zapewne również zapracowany jest całymi dniami – myślę, że z takiego prezentu na pewno się ucieszą, taki relaks tylko dla nich na cały dzień
4.Kosmetyki: dlaczego nie? Może jakieś kosmetyki SPA? Albo jakieś do kąpieli? Możesz kupić: kule do kąpieli, sole, świeczki na romantyczną kąpiel
5.Karta podarunkowa do restauracji: teraz dużo różnych ofert w różnych restauracjach. Możesz kupić kartę np. za 50 zł lub za 100 zł i to oni zadecydują kiedy wybiorą się razem wspólnie coś zjeść
6.Zakupy grupowe: dokładnie, teraz wszędzie mnóstwo ciekawych ofert np. na masaż relaksacyjny dla 2-ch osób, czasem można trafić naprawdę na świetną ofertę.


Prezent dla przyjaciółek:
1.Pierwsza:
jeżeli ma problem z rozczesywaniem włosów to możesz zafundować jej kosmetyki do włosów takie, po których nie będzie miała z tym problemów, i tutaj znowu zależy od tego ile chcesz wydać, przyjmijmy, że ok 50 zł
Ja miałam ten sam problem kupiłam olejek do włosów kerastase oleo relax, po którym moje włosy nie tylko łatwo się rozczesują ale także nabrały blasku i nie są takie suche. Jednak ten olejek kosztuje 79 zł chyba że są mniejsze pojemności. Polecam także olejek do włosów z jedwabiem Loreal professionel liss ultime (olejek wygładzający, cena max 30 zł) oczywiście nie u fryzjera, tylko na allegro, jak chcesz mogę polecić 2-ch użytkowników, najlepiej kupić w sprawdzonym sklepie. Do tego możesz dołożyć tą szczotkę o której wspominałaś
2.Pozostałe przyjaciółki:
jeśli nie mają zainteresowań, to możesz kupić im:
-kosmetyki – ich nigdy nie za wiele np. jakiś fajny zestaw, możesz też kupić im zestaw w Yves Rocher, teraz weszły świąteczne, najlepiej kup przez internet yves-rocher.com.pl – do każdego zamówienia dostaniesz zawsze prezent
-perfumy, np. z avonu tyle że zakupione przez allegro, jest dużo taniej lub polecam sklep paatal.pl – tam mają oryginalne perfumy po dużo niższych cenach niż w sklepie, były tam takie fajne palety cieni 77 cieni za 30 zł, jakość b.dobra
-biżuteria: moim zdaniem najlepsza jest w orsay lub glitter
-breloczek do kluczy np. taki do którego może wgrać rózne zdjęcia albo piosenki – znajdziesz na allegro

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Zapomniałam o siostrze


Paski wybielające na święta? Nie wiem czy to dobry pomysł? Jeśli bardzo chce, to możesz jej kupić.


Moje propozycje prezentowe dla siostry:
-Kapcie lub śmieszne skarpetki, polecam sklep: ☠☠☠☠☠☠☠☠ – bardzo fajne kapcie i skarpetki mają, zamawiałam
-Piżama: polecam użytkownika PrimoLocoo – zamawiałam 2 razy i jestem zadowolona, szwagierce na mikołaja kupiłam piżamę za 35 zł, jakość bardzo dobra, piżamki są polskie a nie „chińska tandeta”
-Portfel, etui na klucze: polecam sklep superportfel.pl
-Kosmetyki: czemu nie, też mogą być
-Bielizna: np. triumph, polecam użytkownika salon bielizny – mają fajne rzeczy i ceny dosyć konkurencyjne, biustonosze czy majtki możesz naprawdę tanio kupić
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 15:10   #14
martalewka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: prezenty dla najbliższych - poradźcie :)

Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Ja dla swojej przyjaciółki na prezent na gwizdkę zamówiłam artykul o niej w gazetomania.pl. Będzie miała śmieszną niespodziankę

Edytowane przez martalewka
Czas edycji: 2011-11-23 o 15:11
martalewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 16:12   #15
cocobee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 195
Dot.: prezenty dla najbliższych - poradźcie :)

bony upominkowe mimo, że może wyglądają mało wyszukanie są dobre. często brakuje nam grosza na jakąś przyjemność i wtedy mając taki świstek nie ma problemu z podjęciem decyzji. polecam jakieś spa lub kosmetyczkę.
cocobee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:36   #16
_ wiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
GG do _ wiki
Prezenty dla rodziców

Hej! ;-)
Jak co roku mam problem z kupnem prezentu, ale ten rok jest najbardziej tragiczny.... Zawsze przynajmniej myslałam wczesniej co kupie i nie zostawiałam tego na ostatnią chwile,ale teraz nie miałam niestety czasu na myślenie nad tym.
Jutro jadę do większego miasta (z rodzicami wiec możliwości ograniczone) i zamierzam sprawidz im jakiś upominek. Niestety mam małe środki (120zł)...
Nie chce kupować żadnych zestawów kosmetyków... bo to jest już przereklamowane...
Może to być wspólny prezent. Nawet zastanawiam sie czy to nie byłoby lepsze? Ale co ?!
Proszę o szybka pomoc, ponieważ jak mówiłam jutro już jadę na świąteczne zakupy.
PS Jeśli znacie jakies linki do forum z fajnymi pomysłami to proszę umieszczać.... ponieważ jak ja szukałam to zauważyłam tylko albo tanie i np. kosmetyki lub juz naprawde prezenty o gigantycznych cenach.
HELP ! Z góry dzięki ; )
_ wiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 13:33   #17
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Prezenty dla rodziców

Mój tata kolekcjonuje zapalniczki, więc z każdej kolejnej się cieszy. Koszty już takich fajniejszych zaczynają się od 30 zł. No ale wiadomo, jeżeli tata nie pali, to będzie ciężko. Może jakaś koszula? Obecnie jest pełno promocji w sklepach.
Dla mamy...hm, są teraz naprawdę prześliczne zestawy filiżanek lub kubków (2 szt. lub 1) Np. w kwiaty, pozłacane i są pakowane w piękne pudełka. Koszt również od 30/60 zł. Ja mam osobiście fioła na punkcie takich rzeczy, a w sklepach teraz jest naprawdę wybór ogromny.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 17:24   #18
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Prezenty dla rodziców

piżama, kapcie, pościel, koc/narzuta, szalik, rękawiczki,
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 01:38   #19
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Prezenty dla rodziców

Ja chcę kupić przyprawy, najlepiej najróżniejsze, tylko mam problem- nie znam się na przyprawach. Możecie polecić gdzie je kupić? Nie dam przypraw z "kamisa" coś bardziej nadającego się na prezent

takie przyprawy sprzedawane na jarmarkach świątecznych są coś warte?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 21:15   #20
Cukierus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 120
prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

Hej Dziewczyny, może Wy coś wymyślicie. W tym roku z moim TŻ będziemy mieli dwie Wigilie; u niego i u mnie. Niestety, oboje nie pracujemy, bo się uczymy, w jego rodzinie jest dużo osób, a i w mojej także... Na wigilie nie wypada przyjść z pustymi rękoma i tu tkwi problem, że nie mamy pojęcia co wymyślić... Myślałam, żeby rodzicom/teściom jakiś drobiazg... ale jak rodzicom/teściom to z kolei dzieciom, których jest też dużo... jak dzieciom to głupio by było pominąć rodzeństwo i takie to zamknięte koło. Wszyscy wiedzą, że nie pracujemy, że nie mamy zbytnio pieniędzy, ale mimo wszystko głupio tak z pustymi rękoma zawitać. Słodycze.. też zbytnio dziwnie, bo wiadomo, że na święta tych słodyczy i tak dużo jest. Macie jakieś pomysły?
Cukierus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:41   #21
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

a ile jesteście w stanie przeznaczyć na prezenty? kupujecie je wspólnie dla Twoich Rodziców i dla Jego , czy osobno?

myślę że kupić prezenty powinnaś tylko Rodzicom i ewentualnie rodzeństwu- Twojemu i jemu, idziesz na wigilię do Jego Rodziców, a nie do Cioć czy kuzynostwa. (wnioskuję że są to duże, rodzinne wigilie?)
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:59   #22
Cukierus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 120
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

nie duże rodzinne, tam będzie jego rodzeństwo, no i rodzice tak samo i u mnie . ale wiadomo, mamy dorosłe rodzeństwo, które mają rodziny; mężów, dzieci, stąd tyle osób. Wpadłam na pomysł.. żeby zrobić świąteczne babeczki.... dla mojej rodziny i dla jego... jakieś wesołe... z reniferkiem czy imionami? po jednej dla każdego członka symbolicznie, ładnie zapakowane w ozdobnym pudełku. co myślisz? znasz jakiś prosty przepis?
Cukierus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 22:37   #23
zla_zakonnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

Bardzo fajny pomysł z tymi babeczkami ja osobiście polecam te

http://mojewypieki.blox.pl/2011/12/B...e-Rudolfy.html
zla_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 22:41   #24
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

Cytat:
Napisane przez Cukierus Pokaż wiadomość
nie duże rodzinne, tam będzie jego rodzeństwo, no i rodzice tak samo i u mnie . ale wiadomo, mamy dorosłe rodzeństwo, które mają rodziny; mężów, dzieci, stąd tyle osób. Wpadłam na pomysł.. żeby zrobić świąteczne babeczki.... dla mojej rodziny i dla jego... jakieś wesołe... z reniferkiem czy imionami? po jednej dla każdego członka symbolicznie, ładnie zapakowane w ozdobnym pudełku. co myślisz? znasz jakiś prosty przepis?
w tym wypadku myślę że powinniście kupić po drobiazgu dla rodziców, a resztą się tak bardzo nie przejmować, w końcu nie jesteście jeszcze po ślubie więc nie jesteście też rodziną a do tego dla nich też po babeczce w ładnym opakowaniu, a dla rodzeństwa i dzieci tylko babeczka jak umiesz robić takie rzeczy to będzie to bardzo dobrym prezentem albo dla każdego babeczka o innym wzorze
ja niestety w ciastach, ciasteczkach i babeczkach dobra nie jestem, wolę gotować obiady
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:43   #25
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

Ja również bym coś upiekła, dla każdego po jednej. Rodzice będą miło ucieszeni, a dzieci kochają słodycze, więc też się ucieszą. Babeczki, laski świąteczne, albo jakieś warkocze? Dla rodziców możesz upiec ciasto, a jak macie więcej kasy to jakaś wizażanka na innym wątku poleciła wino z dwoma kieliszkami w koszu, ładnie zapakowane

Jeśli chodzi o słodycze dla dzieci, to u mojej bratowej na święta wszyscy stwierdzili, ze skoro duzo słodyczy jest w domu, to bez sensu pakować dzieciom w paczki, no i jak dzieciaki pootwierały prezenty i zobaczyły, ze nie ma tam słodkości to tak płakały, bo przecież te słodycze z paczki są tylko dla nich, a te w domu dla wszystkich
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 15:51   #26
inglot140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

Ja na Waszym miejscu upikłabym świateczne pierniczki (choinki, reniferki itp.) fajnie je przyozdobiła lukrem i porobiła małe paczuszki.
Zapakujcie po 5-8 pierniczków w celofan. Połóżcie na srodku pierniczki, wińcie do góry i zwiążcie rafia lub wstażką i przyozdóbcie ususzonym plastrem pomarańczy lub małą choinkową gałązką.
Taki prezent na pewno nie bedzie Was kosztował fortuny, a każdemu bedzie miło.
Pozdrowionka !
inglot140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 16:10   #27
Lev
Raczkowanie
 
Avatar Lev
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

Ja bym zrobiła po paczce świątecznej na każdą rodzinę (osobną dla każdej pary z dziećmi) i ewentualnie jakąś bardziej 'wypasioną' dla gospodarzy. A w każdej paczce domowej roboty słodycze, ciastka, jak masz to może po słoiczku konfitury domowej roboty albo jakiegoś innego ciekawego przetworu (dynia w occie, grzybki, etc.). Jak ci starczy to po butelce wina (polecam mołdawskie, są dużo tańsze od francuskich a często nie ustępują jakością).
Lev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 18:59   #28
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

babeczki to dobry pomysł
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:27   #29
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: prezenty dla naszej rodziny, a małe fundusze

ja tez poszlabym do tesciow i do swoich rodzicow z blacha ciasta lub babeczkami ladnie zapakowanymi lasuchy
ladnie wyglada, pysznie smakuje i jest jakis to tam podarunek!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.