Nasz świat BDSM - cz. II - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 13:56   #4471
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amiszonowa Pokaż wiadomość
To ja się odezwę, chociaż na razie po prostu chciałam coś zauważyć.

Mój związek jest maksymalnie waniliowy, czuły, mega romantyczny, opiekuńczy, łagodny i takie sraty pierdaty. A w łóżku ogień chyba podnieca mnie to, że ten mój delikatny i dbający o mnie mężczyzna zamienia się w konkreynego Pana i Władcę który nigdy nie pyta "czy dobrze mnie uderzył" , chociaż z nikim się wcześniej tak nie bawił. Powiedział mi kiedyś, że jak mnie pierwszy raz zobaczył to wiedział jak będzie chociaż przyznam, że mnie nie kręci ból i jako takie poniżenie(wiec bicie po twarzy odpada), ale fakt, że On jest wtedy metaforycznie nade mną, a ja pod nim że jest taki majestatyczny i ma nade mną władzę, kontrolę. To jest bardzo podniecające

Swoją drogą nigdy nie miałam żadnych oporów przed seksem oralnym czy połykaniem. Nawet podczas pierwszego razu pamiętam. Dla mnie osobiście to głupie latać do ubikacji i pluć pod siebie, a to sekunda i juz nie ma
Witaj no i to rozumiem: w życiu czuły, w łóżku ostry
Z połykaniem to zalezy od faceta, czasem jest fajnie, ale smak nie do przeskoczenia ja pamiętam swój "pierwszy" raz: byłam zdziwiona, że nie umarłam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 13:59   #4472
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amiszonowa Pokaż wiadomość
To ja się odezwę, chociaż na razie po prostu chciałam coś zauważyć.

Mój związek jest maksymalnie waniliowy, czuły, mega romantyczny, opiekuńczy, łagodny i takie sraty pierdaty. A w łóżku ogień chyba podnieca mnie to, że ten mój delikatny i dbający o mnie mężczyzna zamienia się w konkreynego Pana i Władcę który nigdy nie pyta "czy dobrze mnie uderzył" , chociaż z nikim się wcześniej tak nie bawił. Powiedział mi kiedyś, że jak mnie pierwszy raz zobaczył to wiedział jak będzie chociaż przyznam, że mnie nie kręci ból i jako takie poniżenie(wiec bicie po twarzy odpada), ale fakt, że On jest wtedy metaforycznie nade mną, a ja pod nim że jest taki majestatyczny i ma nade mną władzę, kontrolę. To jest bardzo podniecające

Swoją drogą nigdy nie miałam żadnych oporów przed seksem oralnym czy połykaniem. Nawet podczas pierwszego razu pamiętam. Dla mnie osobiście to głupie latać do ubikacji i pluć pod siebie, a to sekunda i juz nie ma

Taaak mam tak samo
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 15:25   #4473
prudent
Raczkowanie
 
Avatar prudent
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
Taaak mam tak samo
Ja tez i uwielbiam jak mnie czule caluje a za sekunde szarpie za włosy i pcha mi swoj członek prosto do gardła <3
prudent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 16:29   #4474
nonporcelaindoll
Przyczajenie
 
Avatar nonporcelaindoll
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez prudent Pokaż wiadomość
Ja tez i uwielbiam jak mnie czule caluje a za sekunde szarpie za włosy i pcha mi swoj członek prosto do gardła <3
Ja też to uwielbiam!
nonporcelaindoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 16:41   #4475
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Ja najbardziej uwielbiam, jak rżnie mnie jak szmatę, trzymając za włosy i co jakiś czas wymierzając razy, a na koniec spuszcza się we mnie i drży w moich objęciach, tuląc się i mówiąc, że mnie kocha, zasypując moje piersi pocałunkami
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 17:11   #4476
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Ja najbardziej uwielbiam, jak rżnie mnie jak szmatę, trzymając za włosy i co jakiś czas wymierzając razy, a na koniec spuszcza się we mnie i drży w moich objęciach, tuląc się i mówiąc, że mnie kocha, zasypując moje piersi pocałunkami

taaak
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 17:31   #4477
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Ja najbardziej uwielbiam, jak rżnie mnie jak szmatę, trzymając za włosy i co jakiś czas wymierzając razy, a na koniec spuszcza się we mnie i drży w moich objęciach, tuląc się i mówiąc, że mnie kocha, zasypując moje piersi pocałunkami
O to to!

Ja właśnie jadę na weekend do domu (wolne piątki!) więc dzisiaj chyba będzie się działo

Mnie jego finisze tak podniecają, że potrafię momentalnie dojść
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 17:55   #4478
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Ja najbardziej uwielbiam, jak rżnie mnie jak szmatę, trzymając za włosy i co jakiś czas wymierzając razy, a na koniec spuszcza się we mnie i drży w moich objęciach, tuląc się i mówiąc, że mnie kocha, zasypując moje piersi pocałunkami
Dokładnie
Choroba, nie dość, że widzę się z Właścicielem dopiero w sobotę, to jeszcze się rozchorował, a mnie zaczyna coś nosić...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 19:37   #4479
prudent
Raczkowanie
 
Avatar prudent
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Ja najbardziej uwielbiam, jak rżnie mnie jak szmatę, trzymając za włosy i co jakiś czas wymierzając razy, a na koniec spuszcza się we mnie i drży w moich objęciach, tuląc się i mówiąc, że mnie kocha, zasypując moje piersi pocałunkami
O tak ^^ a myślałam, ze tylko mój Tż ma takie rozdwojenia osobowości :p
prudent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 22:40   #4480
Elena1603
Raczkowanie
 
Avatar Elena1603
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 154
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

A ja się widzę z moja Panią jutro i będzie się działo.... Nanana
Elena1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 22:44   #4481
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

A ja z moim Tż/Panem i też mam nadzieje bedzie sie działooo...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 11:28   #4482
azbra
Raczkowanie
 
Avatar azbra
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 466
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Margot ooo o fobi / strachu przed motylami tez sie nie spotkalam ... wspolczuje ...

ad robactwa to moze to nie moja wielka fobia ... ale sie brzydze ...
i jestem z siebie dumna bo nauczylam dziecie braku zachamowan ... i jak inne uciekaja to ta bierze do reki i glaszcze :P
azbra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 16:45   #4483
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez azbra Pokaż wiadomość
Margot ooo o fobi / strachu przed motylami tez sie nie spotkalam ... wspolczuje ...

ad robactwa to moze to nie moja wielka fobia ... ale sie brzydze ...
i jestem z siebie dumna bo nauczylam dziecie braku zachamowan ... i jak inne uciekaja to ta bierze do reki i glaszcze :P
Ja tak mam z gadami, część ludzi się brzydzi a ja się zachwycam i najchętniej bym przytulała
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 17:50   #4484
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Ja podziwiam pająki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:23   #4485
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Margot, co tam nóżki. Widziałaś ich 'ryjki'? Napawają mnie przerażeniem.. a biedronki? Są jednym słowem straszne...
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:34   #4486
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Biedronki to tylko śmierdzą,trwale i paskudnie a motylowi w ryjek nigdy nie zaglądałam i oszczędzę sobie tego widoku

Co do gadów natomiast, nie mam nic przeciwko. Węża pogłaszczę z przyjemnością,może sobie po mnie nawet pełzać - dotykałam tylko raz i b.miło wspominam. Zastanawiam się tylko,czy jaszczurki mają łapki suche,czy lepkie? Bo jeśli lepkie,to jakoś jednak nieco się wzdragam przed bliższym kontaktem...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 00:19   #4487
nevme
Przyczajenie
 
Avatar nevme
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Dobra, wiem, że mnie pewnie tutaj ktoś zaraz zjedzie ale mam pytanko. Wiem z grubsza co to jest BDSM, ale mogłybyście dla mnie zgłębić tę wiedzę? Tzn co dokładnie robicie. Wiem, że krępowanie, wiązanie, podduszanie, bicie, gryzienie, drapanie ale co jeszcze?
nevme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 07:51   #4488
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez nevme Pokaż wiadomość
Dobra, wiem, że mnie pewnie tutaj ktoś zaraz zjedzie ale mam pytanko. Wiem z grubsza co to jest BDSM, ale mogłybyście dla mnie zgłębić tę wiedzę? Tzn co dokładnie robicie. Wiem, że krępowanie, wiązanie, podduszanie, bicie, gryzienie, drapanie ale co jeszcze?
BDSM - bondage - discipline/domination - submission/sadism - masochism

Pozwolę sobie polecić bloga znajomego http://poradnik-bdsm.blogspot.com/

To co wymieniłaś, to są same praktyki, klimat siedzi głównie w głowie. Wewnętrzna potrzeba uległości/dominacji albo satysfakcja z zadawania/odczuwania bólu.

Najłatwiej wiedzę zdobyć w praktyce

Czemu pytasz?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Co do gadów natomiast, nie mam nic przeciwko. Węża pogłaszczę z przyjemnością,może sobie po mnie nawet pełzać - dotykałam tylko raz i b.miło wspominam. Zastanawiam się tylko,czy jaszczurki mają łapki suche,czy lepkie? Bo jeśli lepkie,to jakoś jednak nieco się wzdragam przed bliższym kontaktem...
To zależy od gatunku, jaszczurki które łażą po ścianach (jak gekony) mają coś na łapkach i są trochę lepkie, ale takie naziemne albo kameleony są suche I słodkie Marzy mi się agama brodata, ale Właściciel mówi, że jaszczurki są zbyt wymagające w hodowli...
__________________
Kotoperz

Edytowane przez BiteAddict
Czas edycji: 2015-03-01 o 07:54
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 09:04   #4489
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja podziwiam pająki


Nawet jak będzie taki malutki i tak uciekam z płaczem, wrzaskiem i histerią. I nie tylko w domu tak reaguję Również wszystkie stonogowate tak na mnie tak działają. Chyba to przez to nóżki
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 11:09   #4490
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez nevme Pokaż wiadomość
Dobra, wiem, że mnie pewnie tutaj ktoś zaraz zjedzie ale mam pytanko. Wiem z grubsza co to jest BDSM, ale mogłybyście dla mnie zgłębić tę wiedzę? Tzn co dokładnie robicie. Wiem, że krępowanie, wiązanie, podduszanie, bicie, gryzienie, drapanie ale co jeszcze?
Wiedzę zgłębisz, jak przeczytasz ten wątek od pierwszej części
A robimy na co my/Panowie mamy/mają ochotę i co przyjdzie do głowy

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość



To zależy od gatunku, jaszczurki które łażą po ścianach (jak gekony) mają coś na łapkach i są trochę lepkie, ale takie naziemne albo kameleony są suche I słodkie Marzy mi się agama brodata, ale Właściciel mówi, że jaszczurki są zbyt wymagające w hodowli...
a mi to się marzy taki kameleon te ich oczy są obłędne
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 17:52   #4491
Envidiaa
Raczkowanie
 
Avatar Envidiaa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 90
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

A u nas dzisiaj spanking kompletnie nie wyszedł, Tż mnie tym zaskoczył, ja się słabo czułam fizycznie, do tego niedogadanie i klops, na szczęście po kilkusekundowej złości porozmawialiśmy spokojnie i jest w porządku.

Ja miałam okazje potrzymać kameleona i on łapki miał suche, zresztą nawet całkiem śmieszne zwierzątko, takie chropowate.
Envidiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 17:54   #4492
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Mam po weekendzie tak pogryzioną szyję, że w sumie żadne pająki ani inne robactwo mi niestraszne... mój tż to najgorszy drapieżnik w okolicy
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:13   #4493
nevme
Przyczajenie
 
Avatar nevme
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość

Czemu pytasz?
Czemu pytam? Współżycie zaczęłam pół roku temu, podniecało mnie to wszystko ale niedawno zauważyłam, że to co najbardziej mnie kręci to właśnie ostry seks, gdy czuje się dla Niego jak zabawka, jak jego własność, gdy może ze mną zrobić wszystko to czego sobie zapragnie. Strasznie mnie podnieca jak mi rozkazuje, wyzywa, gryzie, drapie, ciągnie za włosy (), trzyma ręce do góry i karci jak zrobię coś na co mi nie pozwolił Trochę mi to pasuje do BDSM więc zaczęłam się zastanawiać nad tym, dlatego spytałam
nevme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:18   #4494
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
To zależy od gatunku, jaszczurki które łażą po ścianach (jak gekony) mają coś na łapkach i są trochę lepkie, ale takie naziemne albo kameleony są suche I słodkie Marzy mi się agama brodata, ale Właściciel mówi, że jaszczurki są zbyt wymagające w hodowli...
Obejrzałam zdjęcia agamy - fajna, taki mały smok

W poprzedniej pracy koleżanka miała legwanka.....

Cytat:
Napisane przez nevme Pokaż wiadomość
Czemu pytam? Współżycie zaczęłam pół roku temu, podniecało mnie to wszystko ale niedawno zauważyłam, że to co najbardziej mnie kręci to właśnie ostry seks, gdy czuje się dla Niego jak zabawka, jak jego własność, gdy może ze mną zrobić wszystko to czego sobie zapragnie. Strasznie mnie podnieca jak mi rozkazuje, wyzywa, gryzie, drapie, ciągnie za włosy (), trzyma ręce do góry i karci jak zrobię coś na co mi nie pozwolił Trochę mi to pasuje do BDSM więc zaczęłam się zastanawiać nad tym, dlatego spytałam
No, mnie też pasuje, zwłaszcza wytłuszczone

Polecam poczytać obie części wątku, powinnaś znaleźć sporo inspiracji.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:31   #4495
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez nevme Pokaż wiadomość
Czemu pytam? Współżycie zaczęłam pół roku temu, podniecało mnie to wszystko ale niedawno zauważyłam, że to co najbardziej mnie kręci to właśnie ostry seks, gdy czuje się dla Niego jak zabawka, jak jego własność, gdy może ze mną zrobić wszystko to czego sobie zapragnie. Strasznie mnie podnieca jak mi rozkazuje, wyzywa, gryzie, drapie, ciągnie za włosy (), trzyma ręce do góry i karci jak zrobię coś na co mi nie pozwolił Trochę mi to pasuje do BDSM więc zaczęłam się zastanawiać nad tym, dlatego spytałam
Wszystko pasuje
Po prostu początkowo zabrzmiałaś jak ktoś kto zbiera materiały do jakiegoś artykułu czy coś, wybacz
I witaj

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Obejrzałam zdjęcia agamy - fajna, taki mały smok

W poprzedniej pracy koleżanka miała legwanka.....
Legwany I potem z takim wyrośniętym na smyczy na spacer po mieście
Agamy są słodkie, poza tym akurat ten gatunek podobno się stosunkowo łatwo oswaja Robiłabym mu cylinderki, skrzydełka i inne gadżety i potem wisiała nad nim z aparatem
Muszę pogadać z Właścicielem, planujemy 2 koty, ale może znajdzie się miejsce i na jaszczurkę...
http://i.imgur.com/TgdKw.jpg
https://img1.etsystatic.com/042/0/91...86435_romr.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-sWkbPD94Qp...ee_smaller.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...0025a5c46e.jpg
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:34   #4496
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:04   #4497
netisia
Przyczajenie
 
Avatar netisia
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Dziewczyny, powiedzmy sobie szczerze... chyba każda z nas lubi być czasami "zeszmacona" w łóżku
ja uwielbiam ostrzejsze zabawy z moim TŻ, szarpanie za włosów, klapsy w tyłek. Ostatnio nawet zakupiliśmy pejczyk!
A na co dzień i tak jest czuły i kochany...

no właśnie, apropo pejczyk... może coś jeszcze polecacie? jaieś obowiązkowe gadżety dla was?
netisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:18   #4498
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez netisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzmy sobie szczerze... chyba każda z nas lubi być czasami "zeszmacona" w łóżku
ja uwielbiam ostrzejsze zabawy z moim TŻ, szarpanie za włosów, klapsy w tyłek. Ostatnio nawet zakupiliśmy pejczyk!
A na co dzień i tak jest czuły i kochany...

no właśnie, apropo pejczyk... może coś jeszcze polecacie? jaieś obowiązkowe gadżety dla was?
W tym wątku na pewno Ale tak ogólnie, to obawiam się, że nie każda

Nie bardzo wiem co masz na myśli mówiąc 'pejczyk'. Nie ma czegoś takiego jak obowiązkowe gadżety, każdemu pasuje co innego

Osobiście kocham i uwielbiam ciężkie zamszowe floggery I pas. I palcat (ale taki ze sklepu jeździeckiego, a nie z sex shopu...)
I knebel (ale tylko kulkowy, mam za małe rozwarcie szczęki na o-ringa, czego bardzo żałuję...) i klamerki.
I sznurki...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 12:10   #4499
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

a jakie polecacie klamerki na sutki żeby były delikatne? kreca mnie takie klamerki ale niestety mam mega wrażliwe sutki a akurat ból sam w sobie mnie nie kreci :/ myslicie ze sa jakieś klamerki dobre dla mnie czy musze odpuścić temat ?
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 12:11   #4500
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nasz świat BDSM - cz. II

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
a jakie polecacie klamerki na sutki żeby były delikatne? kreca mnie takie klamerki ale niestety mam mega wrażliwe sutki a akurat ból sam w sobie mnie nie kreci :/ myslicie ze sa jakieś klamerki dobre dla mnie czy musze odpuścić temat ?
Ja odpuściłam, bo mam mega wrażliwe sutki, a bólu nie lubię.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 22:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.