Free Samples cz. II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-19, 09:34   #2791
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

A u mnie dzisiaj od rana na @ 7 negatywów. Heh... Ciekawe czy listonosz mnie dziś odwiedzi.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 11:06   #2792
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

No, właśnie był listonosz. 4 paczuszki:

1.
- 4 długopisy,
- 5 ołówków ale tych rysikowych w różnych kolorach,
- 3 notesiki,
- 10 naklejek to wypisywania adresu,
- ulotka.

2.
- 4 próbki kremu,
- ulotki.

3.
- 3 świetne długopisy,
- 2 breloczki - otwieracze.

4.
- bardzo ładna smycz do kluczy,
- 3 długopisy,
- 2 takie coś małe niby maskotki do przyklejenia gdzieś,
- 4 chusteczki nawilżające do rąk,
- 2 gazetki.

Chyba o niczym nie zapomniałam. To moja największa zdobycz jak dotąd.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 11:11   #2793
Ulaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: teraz wawa ale sercem zawsze dęblin
Wiadomości: 515
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
No, właśnie był listonosz. 4 paczuszki:

1.
- 4 długopisy,
- 5 ołówków ale tych rysikowych w różnych kolorach,
- 3 notesiki,
- 10 naklejek to wypisywania adresu,
- ulotka.

2.
- 4 próbki kremu,
- ulotki.

3.
- 3 świetne długopisy,
- 2 breloczki - otwieracze.

4.
- bardzo ładna smycz do kluczy,
- 3 długopisy,
- 2 takie coś małe niby maskotki do przyklejenia gdzieś,
- 4 chusteczki nawilżające do rąk,
- 2 gazetki.

Chyba o niczym nie zapomniałam. To moja największa zdobycz jak dotąd.
a na jakie adresy pisałaś????
Ulaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 11:19   #2794
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez Ulaczek Pokaż wiadomość
a na jakie adresy pisałaś????
Sorki ale nie podaję adresów na forum żeby och nie spalić. Ciężko pracuję nad tym żeby coś dostać, jakieś 300 maili dziennie wysyłam to coś skapnie.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 12:52   #2795
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Dobra, biorę się za wysyłanie maili.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 13:12   #2796
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Free Samples cz. II

Już chyba z 2 miesiące czekam na przesyłkę z always ( bo zapisałam się do klubu i mieli próbki rozsyłać); i ten miniprodukt - krem przeciwzmarszczkowyco dużo Wizażanek brało udział w konkursie!

I co...Nic
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 13:30   #2797
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Już chyba z 2 miesiące czekam na przesyłkę z always ( bo zapisałam się do klubu i mieli próbki rozsyłać); i ten miniprodukt - krem przeciwzmarszczkowyco dużo Wizażanek brało udział w konkursie!

I co...Nic
Always to sobie w kulki leci. I o.b. też! Też czekam i nie mogę się doczekać.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 14:01   #2798
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Free Samples cz. II

pusto ..
tylko książka z wymianki
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 15:10   #2799
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
Sorki ale nie podaję adresów na forum żeby och nie spalić. Ciężko pracuję nad tym żeby coś dostać, jakieś 300 maili dziennie wysyłam to coś skapnie.

Hej. nie sadzisz ze to troche nieladnie z Twojej strony ? Zapewne sama nieraz skorzystalas z adresów które podały dziewczyny więc czemu sie im nie odwdzięczyć? Przeciez skoro juz dostałas gadzety od nich to przeciez ci ich nie odbiora.


I prosze nie obraź sie na mnie, ale takie jest moje zdanie. Bo gdyby kązda z Wizażantek miała takie podejscie do sprawy do ten watek mógłby nie istnieć bo nie byłoby wogóle adresów.

Oczywiście nie namawaim Cie , zebys dawała Wszystkie adresy które sama znalazłas. Bo rozumiem ze sie napracowałas.

PS. Moze zle zrozumiałam Twój zwrot "zeby ich nie spalic" więc jesli tak to przepraszam.Jesli nietrafnie zinterpretowałam twój post to prosze powiedz mi co miałas na mysli.

Pozdrawiam, Aneta
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 15:13   #2800
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Free Samples cz. II

Pani z Ziaji odpisała mi wczoraj ,że wyślą mi materiały informacyjne . Myśle ,że dołączą próbki.

A u mnie od daaaawna pustki.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 15:21   #2801
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez aneecia Pokaż wiadomość
Hej. nie sadzisz ze to troche nieladnie z Twojej strony ? Zapewne sama nieraz skorzystalas z adresów które podały dziewczyny więc czemu sie im nie odwdzięczyć? Przeciez skoro juz dostałas gadzety od nich to przeciez ci ich nie odbiora.


I prosze nie obraź sie na mnie, ale takie jest moje zdanie. Bo gdyby kązda z Wizażantek miała takie podejscie do sprawy do ten watek mógłby nie istnieć bo nie byłoby wogóle adresów.

Oczywiście nie namawaim Cie , zebys dawała Wszystkie adresy które sama znalazłas. Bo rozumiem ze sie napracowałas.

PS. Moze zle zrozumiałam Twój zwrot "zeby ich nie spalic" więc jesli tak to przepraszam.Jesli nietrafnie zinterpretowałam twój post to prosze powiedz mi co miałas na mysli.

Pozdrawiam, Aneta
Hmmm... A nie zauważyłaś może że adresy które są podawane na forum to adresy firm które często już na swojej stronie internetowej piszą: "w związku z bardzo dużą ilością próśb o gadżety reklamowe informujemy, że już nie wysyłamy" itd. itp. W związku z tym wolę się wymienić z dziewczynami adresami pewnymi, które na forum nie zostały umieszczone. Nieładnie to jest iść na łatwiznę. Nie sądzisz? Przecież normalne że jeśli jakaś firma wyśle gadżety i nagle zostanie zasypana 200 takimi prośbami w ciągu tygodnia to już raczej nie będzie chciała nic wysyłać. Inaczej z darmowymi próbkami gdzie wystarczy wypełnić tylko formularz żeby coś dostać. A myślę że jest większa frajda jeśli coś się wyszuka samemu i na to zapracuje.

Ja wychodze z takiego założenia i nie korzystam z gotowych linków bo to dla mnie mała frajda. Jeśli już to tylko wymianka tak jak napisałam wcześniej. A jak Ci nie odpowiada to trudno.

EDIT: Zresztą dużo osób wchodzi na forum bez rejestracji.

EDIT: Jeszcze jedno. Aneecia - nie zarzucaj mi że to nieładnie bo tak mniej więcej spojrzałam na Twoje posty w tym wątku i jakoś nie widzę żebyć jakieś linki i namiary podawała. Być może się mylę, jeśli tak to sorki.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 17:02   #2802
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
Hmmm... A nie zauważyłaś może że adresy które są podawane na forum to adresy firm które często już na swojej stronie internetowej piszą: "w związku z bardzo dużą ilością próśb o gadżety reklamowe informujemy, że już nie wysyłamy" itd. itp. W związku z tym wolę się wymienić z dziewczynami adresami pewnymi, które na forum nie zostały umieszczone. Nieładnie to jest iść na łatwiznę. Nie sądzisz? Przecież normalne że jeśli jakaś firma wyśle gadżety i nagle zostanie zasypana 200 takimi prośbami w ciągu tygodnia to już raczej nie będzie chciała nic wysyłać. Inaczej z darmowymi próbkami gdzie wystarczy wypełnić tylko formularz żeby coś dostać. A myślę że jest większa frajda jeśli coś się wyszuka samemu i na to zapracuje.

Ja wychodze z takiego założenia i nie korzystam z gotowych linków bo to dla mnie mała frajda. Jeśli już to tylko wymianka tak jak napisałam wcześniej. A jak Ci nie odpowiada to trudno.

EDIT: Zresztą dużo osób wchodzi na forum bez rejestracji.

EDIT: Jeszcze jedno. Aneecia - nie zarzucaj mi że to nieładnie bo tak mniej więcej spojrzałam na Twoje posty w tym wątku i jakoś nie widzę żebyć jakieś linki i namiary podawała. Być może się mylę, jeśli tak to sorki.

ja się z Aneecią zgodzę ...
bo po co sie chwalisz co dostalas? Ten wątek powstal z myslą by podawać linki i adresy. A skoro Ty wiesz,ze ich nie podasz to wygląda to na chwalenie się ile gadżetów otrzymałas....
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 17:19   #2803
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
ja się z Aneecią zgodzę ...
bo po co sie chwalisz co dostalas? Ten wątek powstal z myslą by podawać linki i adresy. A skoro Ty wiesz,ze ich nie podasz to wygląda to na chwalenie się ile gadżetów otrzymałas....
No dobrze, skoro macie takie nastawienie... To po co każdy pisze co dostał? A kto powiedział że ja się chwalę? Chyba wyolbrzymiasz. A co to znowu za nagonka? Bo nie chcę na forum podać adresów tylko chcę się wymienić na pw? Na łatwiznę każdy chce iść? Chyba nie na tym to polega. Nie problem zapytać: a gdzie pisałaś, daj adresy. Problem to trochę popracować i się postarać.

Zresztą chyba juz napisałam dlaczego nie chcę podać na forum linków i maili.

A jeśli ktoś wykaże trochę inwencji to sie odezwie na pw.

Bardzo łatwo kogoś oceniać: postępujesz nieładnie, chwalisz się. Hmmm... Ciekawe co jeszcze?

EDIT: Wcześniej pisałam że wymienię się na pw. Więc o co chodzi?
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 17:40   #2804
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Free Samples cz. II

chodzi o to ,ze nie kazdy ma linki na wymianę by do Ciebie pisac na priv.
Zwroc uwage na to,ze zazwyczaj gdy ktos pisze co dostal, pisze także skąd.
Ja juz sie przestaję bawic w free samples wiec nie zalezy mi na Twoich linkach, ale wydaje mi sie,ze troche nieladnie się zachowalas.
Ale wcale nie robimy na Ciebie nagonki,
nie chcialam na Ciebie naskoczyc
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 17:52   #2805
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
chodzi o to ,ze nie kazdy ma linki na wymianę by do Ciebie pisac na priv.
Zwroc uwage na to,ze zazwyczaj gdy ktos pisze co dostal, pisze także skąd.
Ja juz sie przestaję bawic w free samples wiec nie zalezy mi na Twoich linkach, ale wydaje mi sie,ze troche nieladnie się zachowalas.
Ale wcale nie robimy na Ciebie nagonki,
nie chcialam na Ciebie naskoczyc
Ale to nie znaczy że nie mam prawa wypowiadać się w tym wątku bo nie chce dać linków. Za dużo leniwych osób tu zagląda bez rejestracji. A może gdyby niektórzy byli milsi i mnie nei oceniali z góry to na priva bym przesłała linki bez żadnej wymianki. Ale nie, łatwiej od razu na kogoś naskoczyć.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:01   #2806
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Free Samples cz. II

dzis dlugopis, plakietka i kartka pocztowa z goldapi czy jakos tak
i probki kosmetykow ale nie pamietam firmy
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:49   #2807
Ulaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: teraz wawa ale sercem zawsze dęblin
Wiadomości: 515
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
Ale to nie znaczy że nie mam prawa wypowiadać się w tym wątku bo nie chce dać linków. Za dużo leniwych osób tu zagląda bez rejestracji. A może gdyby niektórzy byli milsi i mnie nei oceniali z góry to na priva bym przesłała linki bez żadnej wymianki. Ale nie, łatwiej od razu na kogoś naskoczyć.

a ja uważam że wcale nie dostajesz tych gadżetów, tylko lubisz się przechwalać, że masz więcej niz inne -jak już któraś z wizażanek tu pisała co ci za problem podać adresy przecież ty i tak już dostałaś i drugi raz zapewne nie będziesz pisać do nich - a skąd ja mogę wiedzieć czy jak ja ci dam jakiś adres na pw ty mi dasz pewny adres z którego dostane próbki, jak zauważyłaś każda z nas pisze adresy z których dostała prezenty i nie robi z tego tajemnicy. Jakies dziwne masz podejście - wiesz jak nie chcesz podawac adresów to nie pisz chociaż co dostałaś bo zasmiecasz tylko watek który słuzy do wymiany adresów a nie przechwalania się kto co dostał.i jeszcze to twoje - "nie chce spalić adresów" ????? - hmmm tego już nie rozumiem - co ty chcesz palić 0 chyba się ze wstydu jak podasz adres z którego nie przesyłają gadżetów - mnie nie zalezy żebys podawała, ale uważam ze jak korzystałaś z adresów podawanych przez innych to chyba grzeczność wymaga odżwięczenia się -
Ulaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:56   #2808
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez Ulaczek Pokaż wiadomość
a ja uważam że wcale nie dostajesz tych gadżetów, tylko lubisz się przechwalać, że masz więcej niz inne -jak już któraś z wizażanek tu pisała co ci za problem podać adresy przecież ty i tak już dostałaś i drugi raz zapewne nie będziesz pisać do nich - a skąd ja mogę wiedzieć czy jak ja ci dam jakiś adres na pw ty mi dasz pewny adres z którego dostane próbki, jak zauważyłaś każda z nas pisze adresy z których dostała prezenty i nie robi z tego tajemnicy. Jakies dziwne masz podejście - wiesz jak nie chcesz podawac adresów to nie pisz chociaż co dostałaś bo zasmiecasz tylko watek który słuzy do wymiany adresów a nie przechwalania się kto co dostał.i jeszcze to twoje - "nie chce spalić adresów" ????? - hmmm tego już nie rozumiem - co ty chcesz palić 0 chyba się ze wstydu jak podasz adres z którego nie przesyłają gadżetów - mnie nie zalezy żebys podawała, ale uważam ze jak korzystałaś z adresów podawanych przez innych to chyba grzeczność wymaga odżwięczenia się -
Tak tak, wyobraź sobie że nie mam co robić i wymyslam że dostałam gadżety. Nie korzystałam z adresów innych tylko wysyłam ok. 300 maili dziennie do różnych firm, więc nikomu nie muszę się odwdzięczać. Weź przestań. Ile Ty masz lat? A Ty wątku nie zaśmiecasz? Takie sprawy to się na privie załatwia. Co się porobiło na tym forum? Jaka zawiść czy coś? To już było naprawdę przegięcie. Każdy ma swoje zasady i za dużo kopniaków w życiu dostałam żeby wszystko innym na patelni podawać a dlaczego nie podaję linków na forum to już chyba wyjaśniłam. Nie oskarżaj mnie że jestem nieuczciwa bo nie masz żadnych podstaw. I kto tu mówi o grzeczności. Zaatakowałaś mnie jak dziecko w piaskownicy. Nie zamierzam kontynuować tego tematu bo widzę że tylko daj i daj a jak nie to spadaj.

EDIT: Jak ktoś chce to mogę zrobić zdjęcie żeby udowodnić że jednak dostałam.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:03   #2809
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Free Samples cz. II

U mnie dalej nic ;( Ani jednego gadżecika ,chyba dwa tygodnie temau nawet wiecej niz dwa tyg. powysyłalam ze 100meili i nic ;/

@AneciaG -= co ci się stanie ,jeśli dasz te adresy na forum ? Prezcież i tak pewnie na innych forach też ktoś już dawno podał i tak juz miliony osoób korzystaja z tych linków
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 13:17   #2810
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
U mnie dalej nic ;( Ani jednego gadżecika ,chyba dwa tygodnie temau nawet wiecej niz dwa tyg. powysyłalam ze 100meili i nic ;/

@AneciaG -= co ci się stanie ,jeśli dasz te adresy na forum ? Prezcież i tak pewnie na innych forach też ktoś już dawno podał i tak juz miliony osoób korzystaja z tych linków
Chodzi o to że tych adresów nie ma na żadnym innym forum tylko sama je wygrzebałam i musiałam się trochę pomęczyć bo wysyłam 300 maili dziennie. A widzę że tutaj tylko każdy się czepiać potrafi. Nie spodziewałam sie na tym forum tak niemiłego zachowania. A firmy których namiary są podane i korzystaja z tego miliony osób to już raczej nic nie chcę wysyłać. Chciałam się wymieniać na pw żeby stado sępów które tu zagląda i nie jest zarejestrowane nie miało wszystkiego na patelni. Czy to źle???????
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:29   #2811
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Tego chyba jeszcze nie było:
http://www.bigcomfycouch.us/clowndergarten/join.cfm

Jakieś naklejki chyba.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:31   #2812
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Free Samples cz. II

AneciaG, jeśli Ty już pisałaś do firmy X, to nawet jeśli podasz adres i przez napływ próśb firma przestanie wysyłać próbki, to przecież Ty i tak te próbki już dostałaś, więc dla Ciebie chyba nie ma większego znaczenia, czy firma będzie innym dziewczynom próbki wysyłać, czy nie. Chyba, że chcesz dalej pisać do tych samych firm z prośbą o próbki, żeby nie kupować kosmetyków, ale mieć je za darmo. A w takim razie działając tak Ty również przyczyniasz się do tego, że kiedyś dana firma przestanie wysyłać próbki i sama "spalisz" adres.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:39   #2813
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Free Samples cz. II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
AneciaG, jeśli Ty już pisałaś do firmy X, to nawet jeśli podasz adres i przez napływ próśb firma przestanie wysyłać próbki, to przecież Ty i tak te próbki już dostałaś, więc dla Ciebie chyba nie ma większego znaczenia, czy firma będzie innym dziewczynom próbki wysyłać, czy nie. Chyba, że chcesz dalej pisać do tych samych firm z prośbą o próbki, żeby nie kupować kosmetyków, ale mieć je za darmo. A w takim razie działając tak Ty również przyczyniasz się do tego, że kiedyś dana firma przestanie wysyłać próbki i sama "spalisz" adres.
Czy Wy naprawdę nie macie innych zajęć? Może zamiast tylko się czepiać i iść na łatwiznę to zamiast narzekać to byście trochę maili powysyłały do różnych firm w różnych branżach. Przyczepiłyście się do tego "spalania" jak rzep do psiego ogona. Zresztą próbki kremów to mam tylko od Ziołoleku, Mincer i Yves Rocher. Nie wiem kto mi jeszcze przyśle ale próbkami sie nie interesuję bo można w aptece dostać. Więc chodzi o wysyłanie gadżetów reklamowych a nie tak jak napisałaś próbek. Bo np. kasyno nie prześle mi żetonów a elektrownia prądu.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:42   #2814
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Free Samples cz. II

dzisiaj koszulka Olimpus, wygrana w jakimś konkursie fotograficznym
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 17:23   #2815
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: Free Samples cz. II

u mnie nic

kilka darmowych katalogów ( jesli sie powtarzają to sorki )
https://www.tui.pl/zamowkatalog/index.php - wakacje (sprawdzone-przysyłaja)
http://www.bookseller.com.pl/index.php?site=katalogi - jakieś ksiązki
http://www.agraart.pl/catform.php - coś sztuce
http://www.sklep-kierowcy.pl/free_catalog.php
http://www.biznespolska.pl/zamow/lsb.php - katalog branzowy
http://www.bakista.pl/index.php?c=0&p=12 - dla zeglarzy
http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=90
http://www.gustafs.com/Bestall_PL.asp#? - katalog + probki
http://www.wuteh.com.pl/zamow_katalog.html - katalog mebli


a tego (mam nadzieje) nigdzie nie było i na dodatek sprawdzone! :
http://www.dcswimwear.com/free.htm? - przysyłaja fajne bikini , tylko kolor jak dla mnie niezbyt (ja dostałam rózowe)

a na dodatek:
http://www.mymoviestream.com/SUNDVD8/ wydaje mi sie ze to za daro ale nie jestem pewna bo nie znam dobrze angielskiego

A wiec zamawiajcie
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 18:39   #2816
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Free Samples cz. II

A mi przysłali ze Shreka 2 breloczki :P mimo że wygrałam tylko jeden....
I polecam stronę Garniera która już się wtym watku przewinęła niedawno, oceniając jakieś lipne piosenki wygrywa sie zestaw kosmetyków
Własnie mi napisali że wyślą w ciągu 30 dni
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:24   #2817
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Free Samples cz. II

anecia - jak długo czekałaś na bikini? i o co chodzi z tą odpowiedzią na mejla w ciągu 5 dni, czy coś takiego?
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:48   #2818
ivonix
Raczkowanie
 
Avatar ivonix
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 113
Smile Dot.: Free Samples cz. II

U mnie zdjątko z canona nawet fajne chociaż tych wstawek alla reklamy mogło by być o jedną mniej na fotce a w drugiej przesyłce: 2 postawki pod szklaneczke, reklamówka, 2 długopisy zielone i 3 plastkowe "coś" po jakimś czasie odkryłam, że to na wizytówki Jak ktoś chce adresik to podam ale nie "widowni" tylko na pw.
ivonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:40   #2819
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Free Samples cz. II

u mnie ostatnio zaległe przesyłki z Flos Leku i upominki za niegdyś rozwiązany quiz na leczsiezdrowo. a już straciłam nadzieję że przyjdą
chyba mi już minął ten szał na próbki
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.