Czy on jest gejem??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 20:12   #1
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102

Czy on jest gejem???


Poznałam fajnego faceta. Jest inteligentny, rozgarnięty, ciepły, świetnie nam się gada, bardzo ciekawy człowiek. Rozwodnik, ma syna. Niepokoi mnie tylko jedno. Ma dziwną gestykulację (tzw. miękkie nadgarstki) i chód, no i ten głos... jakby gejowski. Ale to nie wszystko. Niedawno spędziliśmy wspólną noc - pierwsza cała noc razem, leżałam koło niego w samej koronkowej bieliźnie, a on... zasnął. Nigdy nie widziałam takiej reakcji faceta na moje prawie nagie ciało Kilka razy dochodziło do pieszczot, a wtedy on prawie nie dotykał moich piersi. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nie wiem co mam myśleć. Masakra jakaś. Twierdzi, że mu bardzo na mnie zależy. I że ma duże potrzeby seksualne. Mówi, że po rozwodzie spotykał się z kilkoma kobietami, z niektórymi tylko sypiał - nic poważniejszego. Pisze wiersze (wydał nawet książkę) i opowiada, że w tym środowisku jest mnóstwo homo. Często trochę się z nich naśmiewa, albo ogólnie wyraża się negatywnie. Nie dba przesadnie o wygląd. Ubiera się i czesze normalnie - jak facet. Nie chodzi na solarium, nie interesuje się modą. Jeździ na motocyklu, chodzi po górach. Jest dosyć wrażliwy. Co myślicie? Bo ja mam totalny mętlik w głowie.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:23   #2
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Poznałam fajnego faceta. Jest inteligentny, rozgarnięty, ciepły, świetnie nam się gada, bardzo ciekawy człowiek. Rozwodnik, ma syna. Niepokoi mnie tylko jedno. Ma dziwną gestykulację (tzw. miękkie nadgarstki) i chód, no i ten głos... jakby gejowski. Ale to nie wszystko. Niedawno spędziliśmy wspólną noc - pierwsza cała noc razem, leżałam koło niego w samej koronkowej bieliźnie, a on... zasnął. Nigdy nie widziałam takiej reakcji faceta na moje prawie nagie ciało Kilka razy dochodziło do pieszczot, a wtedy on prawie nie dotykał moich piersi. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nie wiem co mam myśleć. Masakra jakaś. Twierdzi, że mu bardzo na mnie zależy. I że ma duże potrzeby seksualne. Mówi, że po rozwodzie spotykał się z kilkoma kobietami, z niektórymi tylko sypiał - nic poważniejszego. Pisze wiersze (wydał nawet książkę) i opowiada, że w tym środowisku jest mnóstwo homo. Często trochę się z nich naśmiewa, albo ogólnie wyraża się negatywnie. Nie dba przesadnie o wygląd. Ubiera się i czesze normalnie - jak facet. Nie chodzi na solarium, nie interesuje się modą. Jeździ na motocyklu, chodzi po górach. Jest dosyć wrażliwy. Co myślicie? Bo ja mam totalny mętlik w głowie.
Gejowski głos , ciekawe jedyna dziwna rzecz że zasnął przy nowej pannie . Sprzęt działa jak należy ?
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:30   #3
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy on jest gejem???

Proponuję metodę ruskiego uczonego Tylcowa:

Wypnij się tylcem i sprawdź którą dziurkę wybierze

A poważniej:
To Ty z nim przebywałaś, Ty go poznałaś. Jak my, osoby z internetów mamy Ci powiedzieć czy on jest gejem? Być może jest taki "podchodzący" pod homoseksualistę, ale to będziesz w stanie stwierdzić tylko Ty.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:34   #4
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Poznałam fajnego faceta. Jest inteligentny, rozgarnięty, ciepły, świetnie nam się gada, bardzo ciekawy człowiek. Rozwodnik, ma syna. Niepokoi mnie tylko jedno. Ma dziwną gestykulację (tzw. miękkie nadgarstki) i chód, no i ten głos... jakby gejowski. Ale to nie wszystko. Niedawno spędziliśmy wspólną noc - pierwsza cała noc razem, leżałam koło niego w samej koronkowej bieliźnie, a on... zasnął. Nigdy nie widziałam takiej reakcji faceta na moje prawie nagie ciało Kilka razy dochodziło do pieszczot, a wtedy on prawie nie dotykał moich piersi. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nie wiem co mam myśleć. Masakra jakaś. Twierdzi, że mu bardzo na mnie zależy. I że ma duże potrzeby seksualne. Mówi, że po rozwodzie spotykał się z kilkoma kobietami, z niektórymi tylko sypiał - nic poważniejszego. Pisze wiersze (wydał nawet książkę) i opowiada, że w tym środowisku jest mnóstwo homo. Często trochę się z nich naśmiewa, albo ogólnie wyraża się negatywnie. Nie dba przesadnie o wygląd. Ubiera się i czesze normalnie - jak facet. Nie chodzi na solarium, nie interesuje się modą. Jeździ na motocyklu, chodzi po górach. Jest dosyć wrażliwy. Co myślicie? Bo ja mam totalny mętlik w głowie.
Pewnie skrzywdzę twój światopogląd, ale: orientacja homoseksualna nie musi wiązać się z tembrem głosu, zainteresowaniami, stylem ubioru, korzystaniem z usług kosmetyczki ani poziomem wrażliwości.
Dlatego te "argumenty" możesz od razu odrzucić.

A co do reszty? Trudno stwierdzić. Chyba musisz poczekać jeszcze trochę i zobaczyć czy sytuacja się rozwinie, czy nic się nie zmieni.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 21:14   #5
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Czy on jest gejem???

jeżeli masz jakiegoś wolnego kolegę na 100%geja poznaj go z nim. Albo skojarzysz parę albo dowiesz się że facet jest hetero.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 21:58   #6
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: Czy on jest gejem???

Jak już to chyba bardziej bi, skoro spotyka się z autorką. Skoro jest rozwodnikiem i ma syna to raczej nie potrzebuje kobiety tylko na przykrywkę. :P Ale nie znam się, ogólnie prawdziwi geje zazwyczaj nie mają "gejowskiego" głosu.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 22:05   #7
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez SylwiaKaja Pokaż wiadomość
Jak już to chyba bardziej bi, skoro spotyka się z autorką. Skoro jest rozwodnikiem i ma syna to raczej nie potrzebuje kobiety tylko na przykrywkę. :P Ale nie znam się, ogólnie prawdziwi geje zazwyczaj nie mają "gejowskiego" głosu.
Są tacy co mają i tacy co nie mają.

O dziwo geje to normalni ludzie. Ze swoimi ludzkimi różnorodnościami.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 22:13   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy on jest gejem???

oj, jak ty mało wiesz o gejach...
pomijam, że jest też 3cia orientacja - biseksualizm.
no i cóż - taki głos np. to kwestia genetyki a nie preferencji seksualnych.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 22:25   #9
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Czy on jest gejem???

Aaaa tam, co Wy wiecie. Jak facet nie ma akurat ochoty na seks i lubi poezję, to przecież oczywiste, że jest gejem nie ma innej opcji.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-03-30 o 22:35
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 22:47   #10
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Aaaa tam, co Wy wiecie. Jak facet nie ma akurat ochoty na seks i lubi poezję, to przecież oczywiste, że jest gejem nie ma innej opcji.

Nie chodzi o to. Tu wszystko się sklada w jedna całość. Pytam bo może któraś miała do czynienia z zakamuflowanym gejem. I nie powiecie mi ze nie ma takich zachowan u faceta (gesty, sposób mówienia) które nie przywodzą Wam na myśl ze chlop jest homoseksualista. Ogólnie nie mam nic przeciwko ale wolałabym wiedzieć zanim zacznę myśleć o nim poważnie...
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 22:54   #11
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Czy on jest gejem???

Zapytaj Ja tak zrobiłam z moim (jak się okazało dużo później) teraźniejszym TŻ. Generalnie zabawna sytuacja z tego wynikła.

A tak serio, nigdy nie wiadomo. Tylko czemu miałby się ukrywać, skoro w jego otoczeniu jest wielu jawnych homo?

Z moim TŻ mam podobnie. Nie raz mogę leżeć obok niego naga, a on nic Ale jak go najdzie to i potrafi nawet 2 razy pod rząd

Na samym początku trochę się bał inicjować cokolwiek, bo nie chciał mnie ,,urazić" Czekał na zaproszenie :P

Może to po prostu taki typ faceta. Co do piersi - faceci mają różne preferencje. Niektórzy wolą tyłeczki

Nie wydaje mi się, żeby facet z wątku był homo.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 08:29   #12
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Czy on jest gejem???

Może podejdź go od takiej strony... jak znowu zacznie mówić o kolegach po fachu i gejach bądź bardziej aktywna w tej rozmowie. Powiedz coś w rodzaju, że uważasz, że każdy powinien żyć w zgodzie ze swoją orientacją i że to bardzo uczciwa postawa z ich strony, że nie próbowali na siłę wiązać się z kobietami, bo coś takiego musiałoby chyba (tryb przypuszczający jest dobry bo nie wyjdzie podejrzanie) bardzo skrzywdzić kobietę. A w każdym razie nie chciałabyś czegoś takiego doświadczyć. I tu możesz dodać coś w stylu opowieści o Czajkowskim. Oczywiście z wyczuciem.
Jeśli facet to kryptogej to rozpłynie się jak kamfora w powietrzu po takiej rozmowie. Chyba że jest megacyniczny, ale w to wątpię.
No albo domyśli się o co chodzi i dojdzie to oczyszczającej sprzeczki (w stylu, że całe życie wszyscy go za geja biorą i on nie rozumie o co chodzi).
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 08:48   #13
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Poznałam fajnego faceta. Jest inteligentny, rozgarnięty, ciepły, świetnie nam się gada, bardzo ciekawy człowiek. Rozwodnik, ma syna. Niepokoi mnie tylko jedno. Ma dziwną gestykulację (tzw. miękkie nadgarstki) i chód, no i ten głos... jakby gejowski. Ale to nie wszystko. Niedawno spędziliśmy wspólną noc - pierwsza cała noc razem, leżałam koło niego w samej koronkowej bieliźnie, a on... zasnął. Nigdy nie widziałam takiej reakcji faceta na moje prawie nagie ciało Kilka razy dochodziło do pieszczot, a wtedy on prawie nie dotykał moich piersi. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nie wiem co mam myśleć. Masakra jakaś. Twierdzi, że mu bardzo na mnie zależy. I że ma duże potrzeby seksualne. Mówi, że po rozwodzie spotykał się z kilkoma kobietami, z niektórymi tylko sypiał - nic poważniejszego. Pisze wiersze (wydał nawet książkę) i opowiada, że w tym środowisku jest mnóstwo homo. Często trochę się z nich naśmiewa, albo ogólnie wyraża się negatywnie. Nie dba przesadnie o wygląd. Ubiera się i czesze normalnie - jak facet. Nie chodzi na solarium, nie interesuje się modą. Jeździ na motocyklu, chodzi po górach. Jest dosyć wrażliwy. Co myślicie? Bo ja mam totalny mętlik w głowie.
Ile stereotypów w jednej wypowiedzi. Gejowski tembr głosu, gesty, chód. "Ubiera się i czesze normalnie - jak facet" - czyli jak? Jest jakiś jeden, uniwersalny model ubioru i stroju dla faceta homo i dla faceta hetero? Chętnie się dowiem.
Nawet nie masz pojęcia, ilu "normalnie" wyglądających i zachowujących się facetów jest gejami.

Cytat:
Niedawno spędziliśmy wspólną noc - pierwsza cała noc razem, leżałam koło niego w samej koronkowej bieliźnie, a on... zasnął.
Może był zmęczony, może nie miał ochoty... A Ty od razu, że gej. Zapytaj się go, jak masz wątpliwości co do jego osoby.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 09:01   #14
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy on jest gejem???

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 09:39   #15
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Aha. Czyli każda kobieta "chłopczyca" w krótkich włosach, nie nosząca sukienek, niezależna i odważna to lesbijka.

Skoro autorce zapaliło się "czerwone światełko" niech szczerze porozmawia ze swoim facetem, ewentualnie z nim zerwie. Ale nie szerzmy famy, że każdy facet z wyższym głosem, jakąś manierą w gestykulacji, specyficznym chodem i wrażliwy to na pewno jest gej.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:16   #16
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Aha. Czyli każda kobieta "chłopczyca" w krótkich włosach, nie nosząca sukienek, niezależna i odważna to lesbijka.

Skoro autorce zapaliło się "czerwone światełko" niech szczerze porozmawia ze swoim facetem, ewentualnie z nim zerwie. Ale nie szerzmy famy, że każdy facet z wyższym głosem, jakąś manierą w gestykulacji, specyficznym chodem i wrażliwy to na pewno jest gej.
Dokładnie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:28   #17
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Ile stereotypów w jednej wypowiedzi. Gejowski tembr głosu, gesty, chód. "Ubiera się i czesze normalnie - jak facet" - czyli jak? Jest jakiś jeden, uniwersalny model ubioru i stroju dla faceta homo i dla faceta hetero? Chętnie się dowiem.
Nawet nie masz pojęcia, ilu "normalnie" wyglądających i zachowujących się facetów jest gejami.


Może był zmęczony, może nie miał ochoty... A Ty od razu, że gej. Zapytaj się go, jak masz wątpliwości co do jego osoby.
Z tym zmęczeniem to szczerze wątpię.
Nie uprawiają seksu jeszcze (jeśli dobrze zrozumiałam). W takiej sytuacji pierwsze spanie razem w łóżku to ważny moment i prędzej się go odkłada w razie przemęczenia niż zasypia. Co najwyżej mógł nie chcieć robić presji. To jest całkiem prawdopodobne.

A co do reszty to myślę, że autorka po prostu nie umiejętnie to opisała i nie chodzi o ten czy inny element tylko o intuicję, której nie umie zgrabnie uzasadnić.

Zapytać trzeba, ale też warto wyczuć sytuację i działać taktownie. Bo takie prosto z mostu "A Ty jesteś gejem?" Niekoniecznie spowoduje wyjaśnienie. Jeśli gość to w sobie wypiera to się oburzy i zaprzeczy i nic z tego nie wyniknie.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:39   #18
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy on jest gejem???

ja bym pewnie postarala sie poznac byla zone i spytala, o co poszlo
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:41   #19
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy on jest gejem???

A ja bym po prostu rozważyla mysl, ze go po prostu nie pociaga.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 10:42   #20
ganesha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 222
Dot.: Czy on jest gejem???

Może być też opcja że podobasz mu się bardzo i czeka z seksem aby Cie nie urazić i tego nie zepsuć. Skoro po rozwodzie spotykał się z kilkoma kobietami tylko dla seksu a z Tobą zachowuję się inaczej to może właśnie dlatego że traktuje Cie poważnie i mu zależy na czymś więcej...
Ja też miałam podobnie z moim TZtem i też zastanawiałam się czy ja mu się podobam i czy nie jest ciepły przypadkiem My kobietki chyba za dużo myślimy i za mało pytamy kiedy mamy wątpliwości
Porozmawiaj z nim, tylko bez pretensji i oskarżeń. Mam nadzieję że te twoje opisy gejowskich przymiotów to tylko w wyniku frustracji i nerwów zostały wymienione i nie myśłisz że mają one realne przełożenie na orientacje
ganesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 11:23   #21
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
A ja bym po prostu rozważyla mysl, ze go po prostu nie pociaga.
Otóż to. Jeśli facet ma na ciebie chęć, to z przyjemnością zdejmie z ciebie 15 warstw odzieży, byleby się dotknąć do nagiego ciała. Nie trzeba się podawać na tacy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 11:48   #22
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez ganesha Pokaż wiadomość
Może być też opcja że podobasz mu się bardzo i czeka z seksem aby Cie nie urazić i tego nie zepsuć. Skoro po rozwodzie spotykał się z kilkoma kobietami tylko dla seksu a z Tobą zachowuję się inaczej to może właśnie dlatego że traktuje Cie poważnie i mu zależy na czymś więcej...
Trochę pokrętne wytłumaczenie , zakładając że normalny ,zdrowy ,poważny facet spędza pierwszą noc z kobietą, również posiadającą powyższe atrybuty . To po pierwsze , odrobina przewidywalności wystarczy ,by domyślić się że może "coś" być , a po drugie ,widząc że kobieta kładzie się do łóżka seksownie ubrana ,czy raczej rozebrana , rozgarnięty chłop wie po co to robi i nie świruje Pawiana <jak mawia Ferdek > tylko bierze się do rzeczy ,tym samym dając odczuć partnerce że jest atrakcyjna i docenia jej starania .Takie zachowanie ,jakie zaprezentował bohater wątku, jest nie teges i wprowadza zamęt w kobiecej głowie
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 11:50   #23
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy on jest gejem???

Araksjel ma racje, w pewnym wieku juz sie nie bawi w takie podchody raczej.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 12:09   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Trochę pokrętne wytłumaczenie , zakładając że normalny ,zdrowy ,poważny facet spędza pierwszą noc z kobietą, również posiadającą powyższe atrybuty . To po pierwsze , odrobina przewidywalności wystarczy ,by domyślić się że może "coś" być , a po drugie ,widząc że kobieta kładzie się do łóżka seksownie ubrana ,czy raczej rozebrana , rozgarnięty chłop wie po co to robi i nie świruje Pawiana <jak mawia Ferdek > tylko bierze się do rzeczy ,tym samym dając odczuć partnerce że jest atrakcyjna i docenia jej starania .Takie zachowanie ,jakie zaprezentował bohater wątku, jest nie teges i wprowadza zamęt w kobiecej głowie
Dokładnie.

Nie wieszajcie na autorce wątków za ten "gejowski tembr głosu". No przecież taka prawda, że wielu gejów mówi w sposób zmanierowany, tak już mają. Ona nie wyskoczyła z tematem tylko z tego jednego powodu, ale dlatego, że wiele rzeczy jej się po prostu NIE ZGADZA w zachowaniu tego pana, są rozbieżności między tym, co twierdzi, że jest, a tym co później robi z nią (a raczej nie robi).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 12:25   #25
Envidiaa
Raczkowanie
 
Avatar Envidiaa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 90
Dot.: Czy on jest gejem???

Może być, może nie być. Głos to nie argument fakt ALE teoretycznie geje mają wyższy poziom żeńskich hormonów dlatego czasami ich głos brzmi. "gejowato". Sama znam i takich z głosem i takich bez. Chód, on jest ważny wbrew pozorom. Po wsiąknięciu w homo-środowisko nauczyłam się że często to jest jedyne po czym można poznać, lecz też nie zawsze. Najlepiej podejść, sposobem go wziąć, rozmawiać o homo/biseksualistach, o zwiazkach na przykrywkę itp. Jak zapytasz wprost - nie powie na 99%. A oburzy się tak przekonująco hohoho. A co do tego, że skoro ma syna to homo nie jest, najwyżej bi. Błąd, sama mam nieszczęście znać dziewczynę której ojciec jest 100% gejem, rozwód sprawił że teraz jej kompletnie odbija i mało kto z nią może wytrzymać.
__________________
Siała baba mak, nie wiedziała jak
Envidiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 13:06   #26
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez SylwiaKaja Pokaż wiadomość
Jak już to chyba bardziej bi, skoro spotyka się z autorką. Skoro jest rozwodnikiem i ma syna to raczej nie potrzebuje kobiety tylko na przykrywkę. :P Ale nie znam się, ogólnie prawdziwi geje zazwyczaj nie mają "gejowskiego" głosu.
Wolinski i Jacykow tez maja dzieci a sa homo. Sa geje którzy nigdy nie "wyjdą z szafy" tak jak np. Travolta.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 13:17   #27
tesknota25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 432
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez bagietka3 Pokaż wiadomość
Poznałam fajnego faceta. Jest inteligentny, rozgarnięty, ciepły, świetnie nam się gada, bardzo ciekawy człowiek. Rozwodnik, ma syna. Niepokoi mnie tylko jedno. Ma dziwną gestykulację (tzw. miękkie nadgarstki) i chód, no i ten głos... jakby gejowski. Ale to nie wszystko. Niedawno spędziliśmy wspólną noc - pierwsza cała noc razem, leżałam koło niego w samej koronkowej bieliźnie, a on... zasnął. Nigdy nie widziałam takiej reakcji faceta na moje prawie nagie ciało Kilka razy dochodziło do pieszczot, a wtedy on prawie nie dotykał moich piersi. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nie wiem co mam myśleć. Masakra jakaś. Twierdzi, że mu bardzo na mnie zależy. I że ma duże potrzeby seksualne. Mówi, że po rozwodzie spotykał się z kilkoma kobietami, z niektórymi tylko sypiał - nic poważniejszego. Pisze wiersze (wydał nawet książkę) i opowiada, że w tym środowisku jest mnóstwo homo. Często trochę się z nich naśmiewa, albo ogólnie wyraża się negatywnie. Nie dba przesadnie o wygląd. Ubiera się i czesze normalnie - jak facet. Nie chodzi na solarium, nie interesuje się modą. Jeździ na motocyklu, chodzi po górach. Jest dosyć wrażliwy. Co myślicie? Bo ja mam totalny mętlik w głowie.
To,ze nie mysli od razu by przeleciec to nie znaczy ze gej
Moze byc gejem czy bi- moze wybadaj temat na okolo Wejdz w dyskusje na ten temat. Zdecyduj sie albo facet Ci sie podoba taki jaki jest (miekie nargarstki) ? albo nie?
Ja bym nie chcial faceta , ktory chodzi jaki gej chociaz w sumie to detal jesli ktos jest naprawde fajny i hetero.
__________________
....za rok,pięć, dziesięć bedziesz żalowal ze nie zacząłes dzisiaj.
tesknota25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 13:46   #28
aska8999
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Czy on jest gejem???

a mialam do czynienia z takim osobnikiem. Wszystko tak jak opisalas. Potem znalazlam na jego kpompie rozne dziwne gejowskie rzecxy. Chlopak ma 29 lat i nadal szuka dziewcxyny...
aska8999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 15:50   #29
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy on jest gejem???

No, to, że ni myśli, żeby przelecieć w łóżku obok kobiety w samej koronkowej bieliźnie, obok której jednak dobrowolnie się położył uznałabym za zastanawiające.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 16:02   #30
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy on jest gejem???

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
No, to, że ni myśli, żeby przelecieć w łóżku obok kobiety w samej koronkowej bieliźnie, obok której jednak dobrowolnie się położył uznałabym za zastanawiające.
Ale koronkami się nie zachwycił
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 10:54:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.