szykuje sie zmiana - rady? wskazówki? - mile widziane ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-11, 22:24   #1
JulitaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 21
GG do JulitaK

szykuje sie zmiana - rady? wskazówki? - mile widziane ;)


Witam serdecznie

W najbliższym czasie planuję dość dużą zmianę w wyglądzie i chciałabym prosić Was drogie Panie o jakieś opinie, rady?
Hmm.. cóż to za zmiana, wiec tak...
Postanowiłam pozbyc się moich kochanych dredzików, oczywiście wraz z tym będzie sie wiązała zmiana fryzurki na taką bardzo króciutką i teraz pierwsze pytanie:
- co z kolorem? na załączonych zdjęciach mam zafarbowane dredy na ciemny brąz, moje naturalne włosy to ciemny blond, po obcięciu chciałabym jeszcze na chwilę (przed powrotem do naturalnego koloru) pobawić się z kolorami - co lepsze? - jasny blond (a jeśli tak to raczej złoty, czy popielaty, mam jasną, ciepłą karnację) czy taki ciemny jak na zdjeciach?

Po drugie... wraz z obcięciem dredów będę skazana na pełne odsłonięcie buźki, a że nie przepadam jakoś specjalnie za linią mojej zuchwy to będe wdzięczna jeśli ktoś byłby mi w stanie podpowiedzieć gdzie, co zaserwować żeby buźka była bardziej kształtna
Hmm... i jeszcze, jaki kolor różu do mojej buźki?

Będę wdzięczna za wszelkie rady
Pozdrawiam!

PS: hmm jeszcze dodam, naturalnie włosy - ciemny, ciepły blond, oczy zielone, skórka jasna (co może niekoniecznie widać na zdjeciu) o ciepłym, lekko złotawym zabarwieniu, usta najleiej wyglądają pomalowane żywymi kolorkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (34,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (44,1 KB, 13 załadowań)
JulitaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 08:49   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: szykuje sie zmiana - rady? wskazówki? - mile widziane ;)

Jeżeli chodzi o modelowanie twarzy to mozesz linie żuchwy musnąć pudrem nieco ciemniejszym od naturalnego. Musisz to zrobić z wyczuciem tak by nie otzrymać swóch ciemnych pasów = dla bezpieczeństaw po nałożeniu pudru ciemniejszego możesz nałozyc jeszcze puderek w kolorze natruralnym - dzięki temu kolor ładnie wtopi się w skórę.
Do do rózu możesz używać np. słonecznego brązu - nałóz go ukośnie dużym pędzlem na kości policzkowe - pamiętaj że lepiej nakładać go warstowo dla uzyskania pożadanego koloru niż na wstepie przesadzić z nadmiarem koloru
Co do cieni moim zdaniem ładnie by Ci było z zieleni, złotej zółci, wzosowym, kolorze bakłażana, ciepłym beżu oraz ciepłym jasnoniebieskim, seledynie.
Rzęsy możesz pomalować na niebiesko, zielono, brązowo. Kolory szminki to beżowe, łososiowe, ciepły róż, morelowe, delikatne pomarańcze i koralowe czerwienie.

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00006.L.jpg (62,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ch2.jpg (24,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg H-R1.jpg (5,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (25,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1af.jpg (26,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg akeri04.jpg (39,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m8.jpg (24,7 KB, 3 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 23:05   #3
JulitaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 21
GG do JulitaK
Re: szykuje sie zmiana - rady? wskazówki? - mile widziane ;)



Dziękuję bardzo Pani Samanto, zwłaszcza za rady z różem - musze przyznać, że to dla mnie największy problem w całym makijażu
Myślę też że warto byłoby spróbowac z łososiowym i bezowym kolorem na ustach, ostatnio unikałam jasnych ust bo wydawało mi się, że wyglądam zbyt mdło, ale może to po prostu dlatego, że źle dobrałam kolor

Dziękuję raz jeszcze za rady i pozdrawiam
JulitaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.