pomocy z samoopalaczem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 20:18   #1
justys89
Przyczajenie
 
Avatar justys89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Exclamation

pomocy z samoopalaczem!


hej wszystkim! Jestem uczestniczką tego forum od dziś i myśle że tu właśnie rozwiążę swój problem
kilka dni temu po zaczerpnieciu wiedzy w postaci recenzji kupiłam samoopalacz XEN TAN dark lotion wraz z rekawica
postępowalam wg instrukcji wcześniej - dzień wczesniej wykonalam peeling bowiem spotkalam sie z rozbieżnymi informacjami ze nie wolno peelingu wykonywać przed nakladaniem samoopalacza tylko dzien wczesniej ... tak wiec nalozylam go i ku mojemu zdziwieniu juz na drugi dzien zaczal on lekko schodzic - tak jak skora po opalaniu ... ;/ no dzis to juz jest tragedia mozna go normalnie zluszczyc i zejdzie bez problemu ... chcialam dodac ze nawilzalam skore bardzo dobrymi aptekowymi balsamami z vishy, co gorsza na nogach nie zauwazylam takich problemow tam samoopalacz trzyma sie przyzwoicie. mozecie mi cos poradzic? bede wdzieczna ... Pozdrawiam wszystkie czytelniczki Justyna!
justys89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:07   #2
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: pomocy z samoopalaczem!

hmmm ciekawe... ja uzywam samoopalacza juz od x czasu i nie spotkałam sie z czyms takim. napisz moze po kolei co kładłas na skóre. ja robie to tak; prysznic - peeleng- balsam! uwaga; nie tłusty tylko bardzo delikatny lotion nawilzajacy a kiedy wchłonie nakładam saoopalacz czekam chwile i zakładam cos lekkiego czekam z godzinke az wyschnie porzadnie i jest cacy.
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:30   #3
justys89
Przyczajenie
 
Avatar justys89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: pomocy z samoopalaczem!

A więc tak- peeling zrobiony w czwartek (dzien przed), w piatek - prysznic + szorowanko ostra gabka po kapieli odczekalam jakis kwadrans na zamkniecie porow na twarzy itp :P i nakladalam nastepnie poczekalam az sie wchlonie i siedzialam w pizamce jezcze z godzinke a potem lulu. Pierwszy raz sie z tym spotkalam a uzywam samoopalaczy od dlugiego czasu no dzis to ja bylam w szoku heh na co dzień stosuje wlasnie lotion nawilzajacy z vishy nie wiem dlaczego w sobote zaczely mi schodzic takie latki - na poczatku glownie w miejscach od ramiaczek stanika a dzis jak przejechalam palcem przy osuszaniu skory recznikiem zaczelo sie zwijac i tak strasznie luszczyc... nie wiem co ze mna jest nie tak ;p
justys89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 14:43   #4
justys89
Przyczajenie
 
Avatar justys89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: pomocy z samoopalaczem!

a więc tak, zrobiłam peeling w czwartek, w piatek normalnie wziełam prysznic
+ ostra gąbka osuszyłam sie, odczekałam jakiś kwadrans az sie pory zamkną na twarzy następnie posmarowalam lokcie kolana i kostki oliwka i nastepnie nakladalam samoopalacz myslalam ze efekt bedzie utrzymywal sie zdecydowanie dluzej bowiem na chwile dzisiejsza moge powiedziec ze balsam summer glow z dove utrzymal sie zdecydowanie dluzej no a ten xen tan choc drogi to nie wiem moze na mnie sie zbuntowal... ehh moze ja cos zle zrobilam ...
justys89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.