NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2. - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-04, 21:38   #3031
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

,,Depp kontra Heard'' - melduję, że obejrzałam całość, choć nie sądziłam, że uda mi się zobaczyć ten 3 odcinek dzisiaj po pracy tak jak sobie planowałam bo jakiś natłok telefonów i spraw do załatwienia mi się pojawił, ale z przerwami udało się obejrzeć odczuwam, że to było mocno skondensowane. Z jednej strony dobrze bo nie wiem ile bym dała radę wysiedzieć a te trzy odcinki zobaczyłam i nawet nie wymęczyłam, a z drugiej czuję niedosyt i kłębią mi się różne pytania. Ciekawe było natomiast pokazanie jak działa w tych czasach internet, social media itd. bo choć wiemy to jednak tu mieliśmy konkretny kontekst, do którego można było się odnieść. Niby sprawa sądowa, niby pranie brudów, niby poruszanie delikatnych kwestii a przygląda się temu cały świat i cały internet aż płonie.. ludzie wstawiają jakieś memy, hashtagi, wylewa się pełno jadu i hejtu. Myślę, że ta cała ,,internetowa machina'' (niefortunne określenie, ale inne nie przychodzi mi do głowy, wybaczcie - humanistką to ja nigdy nie byłam i nie będę ) ma ogromny wpływ na to co się dzieje tak ogólnie. Może wywierać presję, manipulować itp.

Nie będę oceniać kto jest winny a kto nie. Kto jest ofiarą a kto sprawcą. Kto mówił prawdę a kto nie. Podtrzymuje to co pisałam wcześniej - dla mnie prawda leży po środku, myślę, że jedno i drugie nie jest święte i obydwoje przyłożyli się do tego, że zamiast być razem łażą po sądach. Nie ma się też co oszukiwać, że sława, pieniądze nie robią swojego - robią.

--

Zaczął się nowy miesiąc. Czekacie na coś konkretnego we wrześniu? zawsze mnie to interesuje, więc się nie zdziwcie jak Was będę katować tym pytaniem co miesiąc..
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2023-09-04 o 21:39
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 08:44   #3032
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
,,Depp kontra Heard'' - melduję, że obejrzałam całość, choć nie sądziłam, że uda mi się zobaczyć ten 3 odcinek dzisiaj po pracy tak jak sobie planowałam bo jakiś natłok telefonów i spraw do załatwienia mi się pojawił, ale z przerwami udało się obejrzeć odczuwam, że to było mocno skondensowane. Z jednej strony dobrze bo nie wiem ile bym dała radę wysiedzieć a te trzy odcinki zobaczyłam i nawet nie wymęczyłam, a z drugiej czuję niedosyt i kłębią mi się różne pytania. Ciekawe było natomiast pokazanie jak działa w tych czasach internet, social media itd. bo choć wiemy to jednak tu mieliśmy konkretny kontekst, do którego można było się odnieść. Niby sprawa sądowa, niby pranie brudów, niby poruszanie delikatnych kwestii a przygląda się temu cały świat i cały internet aż płonie.. ludzie wstawiają jakieś memy, hashtagi, wylewa się pełno jadu i hejtu. Myślę, że ta cała ,,internetowa machina'' (niefortunne określenie, ale inne nie przychodzi mi do głowy, wybaczcie - humanistką to ja nigdy nie byłam i nie będę ) ma ogromny wpływ na to co się dzieje tak ogólnie. Może wywierać presję, manipulować itp.

Nie będę oceniać kto jest winny a kto nie. Kto jest ofiarą a kto sprawcą. Kto mówił prawdę a kto nie. Podtrzymuje to co pisałam wcześniej - dla mnie prawda leży po środku, myślę, że jedno i drugie nie jest święte i obydwoje przyłożyli się do tego, że zamiast być razem łażą po sądach. Nie ma się też co oszukiwać, że sława, pieniądze nie robią swojego - robią.

--

Zaczął się nowy miesiąc. Czekacie na coś konkretnego we wrześniu? zawsze mnie to interesuje, więc się nie zdziwcie jak Was będę katować tym pytaniem co miesiąc..
Z wrześniowych premier to chyba Znachora sobie obczaję

Za to bardzo czekam na październik i "zagładę domu usherów" bo poprzednie seriale Flanagana bardzo mi się podobały
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 10:36   #3033
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Z wrześniowych premier to chyba Znachora sobie obczaję

Za to bardzo czekam na październik i "zagładę domu usherów" bo poprzednie seriale Flanagana bardzo mi się podobały
Ja poczekam chyba na opinie. Uwielbiam starego "Znachora" i zastanawiam się, czy warto obejrzeć nową wersję. Przyznam, że po zwiastunie wydaje mi się, że Leszek Lichota może całkiem się sprawdzić w głównej roli, za to aktorka grająca Marysię jakoś zupełnie do mnie na razie nie trafia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 10:59   #3034
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89663553]Ja poczekam chyba na opinie. Uwielbiam starego "Znachora" i zastanawiam się, czy warto obejrzeć nową wersję. Przyznam, że po zwiastunie wydaje mi się, że Leszek Lichota może całkiem się sprawdzić w głównej roli, za to aktorka grająca Marysię jakoś zupełnie do mnie na razie nie trafia.
[/QUOTE]

Podejrzewam, że nie warto. Tamta ekranizacja to świetny film. Co nowego mogą do niej wnieść? Polityczną poprawność?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 11:12   #3035
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że nie warto. Tamta ekranizacja to świetny film. Co nowego mogą do niej wnieść? Polityczną poprawność?
Na pewno wątek LGBTQ+

Ja ogólnie oglądam dużo różnego szajsu, więc i to sobie zerknę, na pewno lepsze niż ten hiszpański ściek, który płynie na Netflixie
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 12:05   #3036
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Ostatnio mam jakąś przygnębiającą serię - a to dokument o dziecku/kobiecie z karłowatością (nie wiadomo, czy dorosła socjopatka, czy bezbronne dziecko porzucane przez przybranych rodziców), a to smutny film o Whitney Houston (odtwarzalam sobie symultanicznie jej prawdziwe występy na YouTube, żeby zobaczyć, jak dobrze odwzorowali poszczególne sceny). No i smutne zakończenia niestety...

Z chęcią obejrzalabym coś ciekawego i pozytywnego na HBO. Może ktoś poratuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 12:16   #3037
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ostatnio mam jakąś przygnębiającą serię - a to dokument o dziecku/kobiecie z karłowatością (nie wiadomo, czy dorosła socjopatka, czy bezbronne dziecko porzucane przez przybranych rodziców), a to smutny film o Whitney Houston (odtwarzalam sobie symultanicznie jej prawdziwe występy na YouTube, żeby zobaczyć, jak dobrze odwzorowali poszczególne sceny). No i smutne zakończenia niestety...

Z chęcią obejrzalabym coś ciekawego i pozytywnego na HBO. Może ktoś poratuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez weekend na HBO łyknęłam serial o Lakersach, bardzo mi się podobał i jestem zdziwiona, że nie ma dużego rozgłosu.
Fajna rozrywka, ciekawie zmontowany, przenosi w lata 80te.
Nigdy nie byłam fanką kosza tak ogólnie, ale serial mi bardzo przypadł do gustu
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-05, 12:18   #3038
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Przez weekend na HBO łyknęłam serial o Lakersach, bardzo mi się podobał i jestem zdziwiona, że nie ma dużego rozgłosu.
Fajna rozrywka, ciekawie zmontowany, przenosi w lata 80te.
Nigdy nie byłam fanką kosza tak ogólnie, ale serial mi bardzo przypadł do gustu
Też nie jestem fanką tego sportu, ale zerknę na niego, dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 15:58   #3039
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
,,Depp kontra Heard'' - melduję, że obejrzałam całość, choć nie sądziłam, że uda mi się zobaczyć ten 3 odcinek dzisiaj po pracy tak jak sobie planowałam bo jakiś natłok telefonów i spraw do załatwienia mi się pojawił, ale z przerwami udało się obejrzeć odczuwam, że to było mocno skondensowane. Z jednej strony dobrze bo nie wiem ile bym dała radę wysiedzieć a te trzy odcinki zobaczyłam i nawet nie wymęczyłam, a z drugiej czuję niedosyt i kłębią mi się różne pytania. Ciekawe było natomiast pokazanie jak działa w tych czasach internet, social media itd. bo choć wiemy to jednak tu mieliśmy konkretny kontekst, do którego można było się odnieść. Niby sprawa sądowa, niby pranie brudów, niby poruszanie delikatnych kwestii a przygląda się temu cały świat i cały internet aż płonie.. ludzie wstawiają jakieś memy, hashtagi, wylewa się pełno jadu i hejtu. Myślę, że ta cała ,,internetowa machina'' (niefortunne określenie, ale inne nie przychodzi mi do głowy, wybaczcie - humanistką to ja nigdy nie byłam i nie będę ) ma ogromny wpływ na to co się dzieje tak ogólnie. Może wywierać presję, manipulować itp.

Nie będę oceniać kto jest winny a kto nie. Kto jest ofiarą a kto sprawcą. Kto mówił prawdę a kto nie. Podtrzymuje to co pisałam wcześniej - dla mnie prawda leży po środku, myślę, że jedno i drugie nie jest święte i obydwoje przyłożyli się do tego, że zamiast być razem łażą po sądach. Nie ma się też co oszukiwać, że sława, pieniądze nie robią swojego - robią.
Też mam takie wrażenie, że prawda leży gdzieś po środku. Moim zdaniem fajnie nakręcony ten miniserial, bo z jednej strony starali się całość obiektywnie pokazać, a z drugiej strony też pokazali, jak media reagowały i jak bardzo hejtowali Amber. Nie polubiłam jej, ale nawet autentycznie zaczęło mi jej być szkoda, bo Deep od samego początku miał duże poparcie fanów.

Obawiam się, ze pewnie nigdy się nie dowiemy całej prawdy, a po osttaniej scenie też mam kilka pytań, na które chętnie bym poznała odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Zaczął się nowy miesiąc. Czekacie na coś konkretnego we wrześniu? zawsze mnie to interesuje, więc się nie zdziwcie jak Was będę katować tym pytaniem co miesiąc..
Ja na Netflix czekam na Młody Sheldon (nie wiem kiedy, ale pojawiła się taka informacja) oraz pierwszą połowę 5 sezonu Virgin River (wyjdzie ponoć w czwartek), który uwielbiam, choć akcja dzieje się naprawdę wolno.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Jeszcze na Netflix ma się pojawic też True Blood, oglądałam to kieyds i gorąco polecam. Czasem jest pokręcony, szczególnie w ostatnich sezonach, ale peirwsze sezony to sztos. Moze w ramach pryzpomnienia wrócę do nich.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 09:45   #3040
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie, że prawda leży gdzieś po środku. Moim zdaniem fajnie nakręcony ten miniserial, bo z jednej strony starali się całość obiektywnie pokazać, a z drugiej strony też pokazali, jak media reagowały i jak bardzo hejtowali Amber. Nie polubiłam jej, ale nawet autentycznie zaczęło mi jej być szkoda, bo Deep od samego początku miał duże poparcie fanów.
(...)
Jeszcze na Netflix ma się pojawic też True Blood, oglądałam to kieyds i gorąco polecam. Czasem jest pokręcony, szczególnie w ostatnich sezonach, ale peirwsze sezony to sztos. Moze w ramach pryzpomnienia wrócę do nich.
Johnny wcale nie miał od początku ogromnego poparcia. Wręcz przeciwnie. Na początku może naj najwierniejsi fani jeszcze obstawiali za jego niewinnością, a reszta jechała po nim ostro. Miał bardzo złą prasę, również jeżeli chodzi o YouTube, media społecznościowe. Dopiero z czasem zaczęło się to zmieniać. W tym serialu niestety nastąpiła manipulacja faktami, zresztą niejedna, że Deep to od początku miał takie super wsparcie, a biedna Heard to była hejtowana. Tak nie było.


Niestety, gdy wróciłam do niego po latach do True Blood, postać Billa Comptona okazała się być tak irytująca, że serial stał się dla mnie nieoglądalny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 20:36   #3041
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Johnny wcale nie miał od początku ogromnego poparcia. Wręcz przeciwnie. Na początku może naj najwierniejsi fani jeszcze obstawiali za jego niewinnością, a reszta jechała po nim ostro. Miał bardzo złą prasę, również jeżeli chodzi o YouTube, media społecznościowe. Dopiero z czasem zaczęło się to zmieniać. W tym serialu niestety nastąpiła manipulacja faktami, zresztą niejedna, że Deep to od początku miał takie super wsparcie, a biedna Heard to była hejtowana. Tak nie było.
Totalnie nie interesowałam się tym tematem wcześniej. Miałam styczność tylko z tym dokumentem, więc dzięki za takie info bo nie miałam pojęcia

--

Widzę, że czekacie na jakieś pojedyncze seriale itp. Ja właśnie zerknęłam sobie w notatnik na telefonie co tam wpisałam jak sprawdzałam z grubsza wrześniowe premiery. Pozycja jest jedna (szał macicy ) - ,,Love is Blind'' sezon 5 USA - na to na pewno zerknę. Natomiast jeszcze się rozeznaje w temacie, pewnie coś się napatoczy a jak nie to może wleci jakiś miniserial, który nie jest świeżynką, ale jakoś mnie ominął, zobaczymy
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-07, 10:53   #3042
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
(...)
Widzę, że czekacie na jakieś pojedyncze seriale itp. Ja właśnie zerknęłam sobie w notatnik na telefonie co tam wpisałam jak sprawdzałam z grubsza wrześniowe premiery. Pozycja jest jedna (szał macicy ) - ,,Love is Blind'' sezon 5 USA - na to na pewno zerknę. Natomiast jeszcze się rozeznaje w temacie, pewnie coś się napatoczy a jak nie to może wleci jakiś miniserial, który nie jest świeżynką, ale jakoś mnie ominął, zobaczymy
Oby dobrali jakichś w miarę normalnych, fajnych uczestników. Na pewno będę oglądała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-09, 17:16   #3043
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oby dobrali jakichś w miarę normalnych, fajnych uczestników. Na pewno będę oglądała.
Oby jest już zwiastun, ale nie patrzyłam, nie będę sobie spojlerować. Tam nowy zwiastun sezonu jakiegoś serialu mogę obejrzeć, ale co do tego programu - wolę nic nie wiedzieć i dowiadywać się na bieżąco ja sobie nadrabiam teraz te odcinki ,,rok po ślubie'' 4 sezon, wyszły trzy. Dwa już obejrzałam, jeszcze jeden mi został. Chcę to ogarnąć przed premierą kolejnego sezonu więc spokojnie zdążę.

Netflix
Wygrzebałam sobie jakiś miniserial (3 odcinki) sprzed 3 lat. Hiszpański. ,,Ktoś musi umrzeć''. Pewnie obejrzę cały bo mi to za wiele czasu nie pochłonie. Dodałam sobie do powiadomień ,,Ciało w ogniu'' i możliwe, że zerknę w najbliższym czasie bo już była premiera
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 08:38   #3044
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Ja obejrzałam w weekend "high" serial dokumentalny o irlandce, która przemycała kokainę w Peru i trafiła tam do więzienia.
Przypomina bardzo cykl "Kłopoty w raju" który kiedyś często oglądałam na Discovery. Podobał mi się ogólnie, nie nudził, ciekawa historia
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 19:48   #3045
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Skończyłam oglądać Wiedźmina i jednak przeczytam książki, bo za cholerę nie wiem co się dzieje w tym serialu. A chcę wiedzieć wszystko od początku do końca. Jakieś polityczne rozmowy z dupy na pół odcinka, a nie wyjaśnione kto, po co i dlaczego. Magowie, którzy potrafią uzdrowić umierającego człowieka, a nie potrafią się bronić przed słabszymi postaciami. To jak ma działać magia? Potrafię wyczarować kulę ognia i spalić wszystko wokół, a jak mnie goni rycerz na koniu to będę uciekać pół dnia, zamiast wyczarować portal i uciec albo rzucić jakieś zaklęcie na rycerza.

Pierwszy sezon był piękny i się wciągnęłam, a jak ktoś by mnie zapytał o czym jest 3 sezon to obejrzałam i pamiętam co.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 22:13   #3046
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzałam Ukochane dziecko na Netflix, miniserial niesamowicie mnie wciągnął, obejrzałam wszystkie odcinki hurtem.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 22:25   #3047
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Obejrzałam Ukochane dziecko na Netflix, miniserial niesamowicie mnie wciągnął, obejrzałam wszystkie odcinki hurtem.
Jestem w trakcie 4 odcinka. Wciąga. Czytałam, że jest książka i że jest tam wyjaśnione parę wątków (np wątek sprawcy), których w filmie nie rozwinięto.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 23:20   #3048
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Obejrzałam Ukochane dziecko na Netflix, miniserial niesamowicie mnie wciągnął, obejrzałam wszystkie odcinki hurtem.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie 4 odcinka. Wciąga. Czytałam, że jest książka i że jest tam wyjaśnione parę wątków (np wątek sprawcy), których w filmie nie rozwinięto.
Brzmi ciekawie, ale czy nie za straszne?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 09:30   #3049
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Dawno tutaj nie byłam, dlatego nie wiem czy pisaliście o Glamorous? Serial o Marco, który dostaje pracę asystenta, a może nawet asystentki w branży beauty. Spodobał mi się ten serial, jest lekki i z takim jakby dystansem, oczkiem trochę do konwencji. W odróżnieniu na przykład od serialu Emily w Paryżu, który wydaje mi się bardziej płytki, banalny.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2023-09-13 o 09:31
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-15, 16:48   #3050
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

True Blood - oglądałam i bardzo lubiłam, niestety ostatnie dwa sezony to porażka ale nadal lubie serial.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 21:37   #3051
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzałam ten miniserial ,,Ktoś musi umrzeć'' - to się szybciej skończyło niż zaczęło a mógł to być fajny kameralny dramat rodzinny.. plus za kostiumy i cały ten klimat. Mam słabość do seriali, filmów kostiumowych dlatego było to przyjemne dla oczu, ale przez to, że zostało to praktycznie urwane nie do końca poczułam fabułę, zakończenie wręcz groteskowe..

Czekam teraz na piątek i ten nowy sezon ,,Love is blind''. Zaczęłam też trzeci sezon ,,Zbrodni po sąsiedzku'', ale miałam chwilową przerwę bo wiecznie coś. Na dniach wracam, obiecuję
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 11:50   #3052
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Pojawił się Sex Education (2023) [Sezon 4] w końcu
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 21:29   #3053
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Wróciłam z pracy i jak siadłam tak obejrzałam ciągiem pierwsze cztery odcinki ,,Love is Blind'', piąty sezon a mam wrażenie, że chyba jeszcze w żadnym nie działo się tyle już na etapach rozmów w kabinach nie wiem jak to się rozwinie, ale gładko nie jest.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 22:58   #3054
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wróciłam z pracy i jak siadłam tak obejrzałam ciągiem pierwsze cztery odcinki ,,Love is Blind'', piąty sezon a mam wrażenie, że chyba jeszcze w żadnym nie działo się tyle już na etapach rozmów w kabinach nie wiem jak to się rozwinie, ale gładko nie jest.
OMG, to dzisiaj??? Odpalam.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 11:35   #3055
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
OMG, to dzisiaj??? Odpalam.
Tak jest, wczoraj była premiera nie wiem czy teraz będą co piątek dodawać jeden odcinek, ale chyba zawsze dawali więcej.. w każdym razie jak nadrobisz pierwsze cztery to daj znać co myślisz bo ja sama nie wiem
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 19:24   #3056
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Rzeczywiście 4 odcinki machnęłam ciągiem dawno nie było takich zwrotów akcji, chociaż te odcinki w kabinach zawsze najlepiej mi się ogląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 20:10   #3057
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście 4 odcinki machnęłam ciągiem dawno nie było takich zwrotów akcji, chociaż te odcinki w kabinach zawsze najlepiej mi się ogląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nieprzyzwoicie wciąga. Wczoraj byłam taka zmęczona po całym tygodniu w pracy a jakoś wysiedziałam i nie dałam za wygraną, później co prawda padłam, ale co popatrzyłam to moje

Myślisz, że ,,uzbiera'' się pięć par? na razie to ja to kiepsko widzę
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 11:58   #3058
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Ciało w ogniu - obejrzałam na razie dwa odcinki i serial trzyma w napięciu, jestem ciekawa dalszych losów.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 12:18   #3059
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Oglądam 4 sezon Sex Education, jestem na 5 odcinku i mam ochotę przestać. W zasadzie już na 3 chciałam. Beznadziejny jest.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-09-24 o 12:19
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 12:42   #3060
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oglądam 4 sezon Sex Education, jestem na 5 odcinku i mam ochotę przestać. W zasadzie już na 3 chciałam. Beznadziejny jest.
Ja nawet 1 sezonu nie byłam w stanie przebrnąć.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 19:30:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.