NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-19, 22:32   #781
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Oglądnęłam dziś : Wszystkim się zajmę. Zapowiadał się jakoś lepiej, ale da się obejrzeć. Czuję niedosyt po zakończeniu, myślałam, że inaczej się to trochę potoczy.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 12:29   #782
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Wciągnęłam się w Behind Her Eyes. Lubię takie seriale.

Fajna obsada. Sympatyczna główna bohaterka. Bije od niej ciepło. Polubiłam tę aktorkę

A David to jest grecki bóg na ekranie. Bardzo rzadko zdaje mi się określić faceta jako "piękny męski ideał". Nie mogłam od niego oderwać wzroku. Chodzące bożyszcze to jest. Przejrzałam zdjęcia aktora i tylko w tym serialu jest taki piękny. W innych produkcjach wygląda "zwyczajnie". Tak go ustylizowali w tym serialu, że jakbym była hetero to już bym majtki przed nim zdjęła.

Jestem w trakcie 3 odcinka. Ubolewam, że to miniserial. Wciągnęłabym ze trzy sezony jakby był w normalnej długości. Serial jest na podstawie książki, którą mam mam zamiar przeczytać. Tak wciągnął.

Ale muszę się oczywiście do czegoś doczepić. Casting. Anglik gra Szkota. Dobrze mu idzie, cudownie podrabia szkocki akcent. Parę razy mu się coś wymsknęło, co brzmiało angielsko, ale ogółem jest świetnie. Ale kurde czemu? Jestem trochę zawiedziona, że nie znaleźli jednak Szkockiego aktora. Wiem, to aktorstwo i każdy może grać kogo chce, podrabiać akcenty. I dobrze! Talent jest! Ale czuję taki zawód w sercu. Mały, ale jest. Taki sam czułam jak Anglik grał Irlandczyka w Leap Year. Dobrze zagrał, ale chciałam Irlandzkiego aktora.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 12:31   #783
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzałam pierwszy odcinek Alias Grace. Serial wciąga, ale dla mnie z kategorii "jeden odcinek na dzień". Dwóch na raz bym nie zrobiła. Wtedy by mnie zaczął nudzić.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 12:32   #784
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Obejrzałam pierwszy odcinek Alias Grace. Serial wciąga, ale dla mnie z kategorii "jeden odcinek na dzień". Dwóch na raz bym nie zrobiła. Wtedy by mnie zaczął nudzić.
Mnie sie srednio podobal, zwlaszcza zakonczenie. Calosc dla mnie jest taka "niedorobiona", mam wrazenie, ze mozna bylo to nakrecic inaczej, lepiej, bardziej z jajem, bo wyszlo troche takie byle co.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 12:34   #785
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie sie srednio podobal, zwlaszcza zakonczenie. Calosc dla mnie jest taka "niedorobiona", mam wrazenie, ze mozna bylo to nakrecic inaczej, lepiej, bardziej z jajem, bo wyszlo troche takie byle co.
Ja oglądam głównie dla irlandzkiego wątku. Ciekawi mnie co będzie dalej i będę oglądać. Ale jak pisałam wcześniej, jeden odcinek na dzień. Jakoś mi się nie pali, żeby zrobić cały sezon bo chcę wiedzieć co dalej.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 12:36   #786
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja oglądam głównie dla irlandzkiego wątku. Ciekawi mnie co będzie dalej i będę oglądać. Ale jak pisałam wcześniej, jeden odcinek na dzień. Jakoś mi się nie pali, żeby zrobić cały sezon bo chcę wiedzieć co dalej.
Ja obejrzalam tylko dlatego, ze jest na podstawie ksiazki Margaret Atwood, i w porownaniu z ksiazka serial wypada moim zdaniem bardzo slabo, jedynie aktorstwo sie jakos broni moim zdaniem.
Tez mi kilka dni zajelo obejrzenie, ale po 2 odcinkach mialam wrazenie, ze sie mecze w czasie seansu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 12:46   #787
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja obejrzalam tylko dlatego, ze jest na podstawie ksiazki Margaret Atwood, i w porownaniu z ksiazka serial wypada moim zdaniem bardzo slabo, jedynie aktorstwo sie jakos broni moim zdaniem.
Tez mi kilka dni zajelo obejrzenie, ale po 2 odcinkach mialam wrazenie, ze sie mecze w czasie seansu.
A książka była fajna? Zakończenie jest otwarte? Jak tak to nie chcę czytać. Byłam zawiedziona otwartym zakończeniem Handmaid's Tale. Ona chyba lubi otwarte zakończenia.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-20, 12:53   #788
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
A książka była fajna? Zakończenie jest otwarte? Jak tak to nie chcę czytać. Byłam zawiedziona otwartym zakończeniem Handmaid's Tale. Ona chyba lubi otwarte zakończenia.
Tak, otwarte, tylko mam wrazenie, ze ksiazka skupiala sie na zupelnie innych zagadnieniach - realiach politycznych i spolecznych (serial w porownaniu pod tym katem wypada bardzo blado) i jakos bardziej mi to zakonczenie pasowalo. Sama nie wiem. Mnie sie styl pisania Atwood podoba, bo czyta sie to przyjemnie, a mimo tego widac, ze sa poruszane w tresci wazne kwestie spoleczne, a nie tylko relacje miedzyludzkie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 14:01   #789
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś zabawny serial?
Obejrzałam już wszystkie sezony Modern family, Technicy magicy, Jak poznałem waszą matkę, Dobre miejsce, The letdown, Kimmy Schmidt 🤷🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brooklyn 99

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 16:30   #790
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tak, otwarte, tylko mam wrazenie, ze ksiazka skupiala sie na zupelnie innych zagadnieniach - realiach politycznych i spolecznych (serial w porownaniu pod tym katem wypada bardzo blado) i jakos bardziej mi to zakonczenie pasowalo. Sama nie wiem. Mnie sie styl pisania Atwood podoba, bo czyta sie to przyjemnie, a mimo tego widac, ze sa poruszane w tresci wazne kwestie spoleczne, a nie tylko relacje miedzyludzkie.
Czytałam tylko i wyłącznie Handmaid's Tale. Nie znam innych książek tej autorki. W ogóle nie wiedziałam o jej istnieniu gdyby nie serial (brawo ja). Handmaid's Tale mi się bardzo dobrze czytało. Wciągnęłam szybko, ale rozczarowało mnie zakończenie. Wiem, że jest jeszcze druga część, sequel. Chyba nazywa się Testaments. Nie czytałam jeszcze. Ebook mam Jak będę miała ochotę na ponure książki to się zabiorę.

Został mi ostatni odcinek Behind Her Eyes. Trochę mi szkoda kończyć ten serial :P Jestem zachwycona językowymi umiejętnościami obsady. Irlandka gra Brytyjkę, dwóch Anglików gra Szkotów. Wiem, że to nie jest żadna nowość, ale ja bardzo doceniam umiejętność przestawiania akcentów bo ja tego nie potrafię. I tak patrzę na Eve Hewson i w szoku jestem jak krótkie włosy ją postarzają. Jestem w jej wieku i ona w krótkich włosach wygląda prawie o dekadę starzej. Do serialu idealnie, ale wolę jak ma długie. Kojarzyłam ją skądś i dopiero dziś się dowiedziałam, że to jest córka Bono
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 18:46   #791
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Ja jestem na 4 odc "co kryją jej oczy". Polubiłam Adele, nie lubię Luise. Scena seksu jak się drze i robię wielkie oczy była żenująco sztuczna (na kanapie i w jej śnie w jej dawnym pokoju). Mam wraEnie że bardzo sztucznie gra.

Za to Adele jest hipnotyzująca. Przypomina mi bardzo Margaret.

Nie zrozumiałam jka ona dowiedziała się i zdradzie męża? Ktoś mi wyjasni? Bo to wyglądało jakby leżala na łóżku i miała wizję - przeniosła się astralnie do gabinetu męża i podsłuchała ich rozmowę. O co kamman?? 😧
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-20, 18:56   #792
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Ja jestem na 4 odc "co kryją jej oczy". Polubiłam Adele, nie lubię Luise. Scena seksu jak się drze i robię wielkie oczy była żenująco sztuczna (na kanapie i w jej śnie w jej dawnym pokoju). Mam wraEnie że bardzo sztucznie gra.

Za to Adele jest hipnotyzująca. Przypomina mi bardzo Margaret.

Nie zrozumiałam jka ona dowiedziała się i zdradzie męża? Ktoś mi wyjasni? Bo to wyglądało jakby leżala na łóżku i miała wizję - przeniosła się astralnie do gabinetu męża i podsłuchała ich rozmowę. O co kamman??
Skończyłam ten serial, mam mieszane uczucia, spodziewałam się czegoś innego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 19:59   #793
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Ja jestem na 4 odc "co kryją jej oczy". Polubiłam Adele, nie lubię Luise. Scena seksu jak się drze i robię wielkie oczy była żenująco sztuczna (na kanapie i w jej śnie w jej dawnym pokoju). Mam wraEnie że bardzo sztucznie gra.

Za to Adele jest hipnotyzująca. Przypomina mi bardzo Margaret.

Nie zrozumiałam jka ona dowiedziała się i zdradzie męża? Ktoś mi wyjasni? Bo to wyglądało jakby leżala na łóżku i miała wizję - przeniosła się astralnie do gabinetu męża i podsłuchała ich rozmowę. O co kamman?? ��
Odpowiedz nizej na bialo, bo spojler bedzie

Przeciez to ten pacjent, cpun Anthony Hawkins jej powiedzial. Zauwazyl ich razem i wygadal zonie.

Adele mnie nie hipnotyzuje. Taka normalna dziewczyna. W dlugich wlossch wyglada odrobinke jak Sophia Bush. Lubie aktorke grajaca Louise. Pierwszy raz ja widze na ekranie, ale sie polubilysmy. Ta scena seksu tez mi sie nie podobala, ale wszystkie inne sceny seksu juz tak.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-02-20 o 20:02
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 20:56   #794
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Co kryją jej oczy. 5 nudnych odcinków, a końcówka genialna Takiego zakończenia się nie spodziewałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 21:25   #795
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam niemiecki serial Charite - opowiada o szpitalu w Berlinie na początku XX wieku, nawiązuje do wydarzeń historycznych, jego bohaterami są lekarze, którzy mieli bardzo duży wpływ na dzieje medycyny (Koch, Virchow, Bering). Mi się podobał bardzo, ale historia medycyny jest jednym z moich zainteresowań.

Do tego pokazany rys historyczny i nastroje w Rzeszy, polecam

Jest jeszcze 2 sezon dziejący się podczas IIWŚ, na pewno obejrzę
Gdyby nie Twoje polecenie, to pewnie nie włączyłabym tego serialu, bo nigdy o nim nie słyszałam a już jestem na trzecim odcinku i bardzo mnie ciekawi, co będzie dalej Także bardzo Ci dziękuję, że o nim napisałaś.
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 21:30   #796
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Co kryją jej oczy. 5 nudnych odcinków, a końcówka genialna Takiego zakończenia się nie spodziewałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam się. Chociaż teraz, znając zakończenie, trochę żałuję, że na pierwszych odcinkach trochę przysypiałam, może można było wyłapać jakieś detale, które wskazywałyby na takie zakończenie, mogłam oglądać uważniej. A drugi raz oglądać bez sensu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 01:50   #797
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Ja jestem na 4 odc "co kryją jej oczy". Polubiłam Adele, nie lubię Luise. Scena seksu jak się drze i robię wielkie oczy była żenująco sztuczna (na kanapie i w jej śnie w jej dawnym pokoju). Mam wraEnie że bardzo sztucznie gra.

Za to Adele jest hipnotyzująca. Przypomina mi bardzo Margaret.

Nie zrozumiałam jka ona dowiedziała się i zdradzie męża? Ktoś mi wyjasni? Bo to wyglądało jakby leżala na łóżku i miała wizję - przeniosła się astralnie do gabinetu męża i podsłuchała ich rozmowę. O co kamman??



SPOJLER - nie czytajcie


W tym serialu chodzi o OBE - czyli wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego.

Czyli, ze „dusza” we snie lub w stanie głębokiego relaksu wychodzi z ciała i sobie wędruje po znanych zakamarkach.

Wiec kiedy maz wyszedł do pracy ona sobie astralnie tam poszła. Podglądała ich

Koniec mnie zaskoczył!


Ktos czytał książkę?

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2021-02-21 o 01:51
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 02:18   #798
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Skończyłam Behind Her Eyes.

Moja reakcja: -



---------- Dopisano o 02:18 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88527461]SPOJLER - nie czytajcie


W tym serialu chodzi o OBE - czyli wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego.

Czyli, ze „dusza” we snie lub w stanie głębokiego relaksu wychodzi z ciała i sobie wędruje po znanych zakamarkach.

Wiec kiedy maz wyszedł do pracy ona sobie astralnie tam poszła. Podglądała ich

Koniec mnie zaskoczył!


Ktos czytał książkę?[/QUOTE]

Ostatni odcinek wszystko wyjaśnił. Cudowne zakończenie. Kocham!

Ebooka już mam. Jutro się zabiorę za czytanie.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 02:53   #799
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Kusicie tym Behind her eyes, az chyba obejrze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-21, 02:57   #800
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Skończyłam Behind Her Eyes.

Moja reakcja: -



---------- Dopisano o 02:18 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------



Ostatni odcinek wszystko wyjaśnił. Cudowne zakończenie. Kocham!

Ebooka już mam. Jutro się zabiorę za czytanie.

To daj znać czy warto sięgać po książkę.

SPOJLER
Jak była scena w wannie z hera to sie zorientowałam o co chodzi jak powiedział, ze on czegos sie dowiedział i mogą spróbować.

---------- Dopisano o 02:57 ---------- Poprzedni post napisano o 02:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kusicie tym Behind her eyes, az chyba obejrze.

Ja polecam. moim zdaniem to było dobre

I az mi wstyd, ze nie wiedziałam, ze jest ksiazka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 08:47   #801
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kusicie tym Behind her eyes, az chyba obejrze.
Ja jestem trochę zawiedziona, nie lubię takich metafizycznych wątków, chciałam "normalnego" serialu 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 08:50   #802
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ja jestem trochę zawiedziona, nie lubię takich metafizycznych wątków, chciałam "normalnego" serialu 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w sumie nie wiem, na co mam ochote. Ale mam przed soba kilka dni siedzenia na tylku, wiec chetnie cos obejrze. Cokolwiek wciagajacego w sumie, niezaleznie od gatunku.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 08:53   #803
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

My odpaliliśmy wczoraj "Snowpiercer" i OMG, podoba nam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 09:09   #804
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
My odpaliliśmy wczoraj "Snowpiercer" i OMG, podoba nam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeden z lepszych seriali z ostatnich 2-3 lat
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 09:55   #805
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Gdyby nie Twoje polecenie, to pewnie nie włączyłabym tego serialu, bo nigdy o nim nie słyszałam a już jestem na trzecim odcinku i bardzo mnie ciekawi, co będzie dalej Także bardzo Ci dziękuję, że o nim napisałaś.

Bardzo się cieszę, ze ci się podobał pozdrawiam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 11:41   #806
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek miniserialu "Co kryją jej oczy" i wciągnął mnie od samego trailera.
Mam w planie obejrzeć, a te wszystkie pozytywne opinie tylko zachęcają

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Oglądnęłam dziś : Wszystkim się zajmę. Zapowiadał się jakoś lepiej, ale da się obejrzeć. Czuję niedosyt po zakończeniu, myślałam, że inaczej się to trochę potoczy.
Obejrzę ze względu na Rosamund Pike

Jestem w połowie "Artystów", podoba mi się, ale ja kocham teatr i za samą tematykę serial ma już +1000 punktów
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 14:42   #807
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mam w planie obejrzeć, a te wszystkie pozytywne opinie tylko zachęcają







Obejrzę ze względu na Rosamund Pike



Jestem w połowie "Artystów", podoba mi się, ale ja kocham teatr i za samą tematykę serial ma już +1000 punktów

Artystów oglądałam jak leciał na tvp2 i mega mi się podobał!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 17:29   #808
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Artystów oglądałam jak leciał na tvp2 i mega mi się podobał!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak samo. Bardzo dobry serial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 19:39   #809
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Obejrzelismy Plemiona Europy i moim zdaniem szkoda na to czasu.

Snowpiercer zaczął mi się podobać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 22:24   #810
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
My odpaliliśmy wczoraj "Snowpiercer" i OMG, podoba nam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie pierwszy sezon wciągnął
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 19:59:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.