Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-08, 20:28   #31
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań!

A kremy typu Veet lub pasta cukrowa?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 21:42   #32
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań!

Cytat:
Napisane przez lalalalife Pokaż wiadomość
no chętnie
proszę bardzo:
http://lmgtfy.com/?q=depilacja+sposoby
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 17:26   #33
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań!

Nie wiem za bardzo co ci poradzić. W moim przypadku sprawdzają się paski do depilacji, po których stosuję inhibitor owłosienia Nisim Kalo. Może wypisz kosmetyki, których dotychczas wypróbowałaś. Ten, który wspominam znasz?
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 21:36   #34
gumiska99
Raczkowanie
 
Avatar gumiska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań!

Też mam ciemne, gęste włosy... jakoś się to tego przyzwyczaiłam i nie kombinuję, nogi - depilator, pachy i okolice bikini- maszynka. Nogi są gładkie dłużej, a częste golenie pach i okolic bikini pod prysznicem nie jest dla mnie uciążliwe . Ale skoro piszesz, że golisz w zasadzie całe ciało... to chyba jednak masz gorszy problem..
gumiska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 22:46   #35
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań!

Cytat:
Napisane przez lalalalife Pokaż wiadomość
Zbliża się lato, więc pomyślałam, że fajnie byłoby powymieniać opinie na temat depilacji, zwłaszcza, że ja mam z nią straszny problem. Niebawem szykuje mi się wyjazd nad morze, a ja nie założę bikini, booo.... mam paskudne owłosienie! jestem brunetką z bardzo bladą karnacją i mocnymi włosami, wiec możecie sobie wyobrazić, jak bardzo widać mocne czarne włosy na jasnym ciele. nie mogę znaleźć żadnego skutecznego sposobu na pozbycie się problemu! maszynka odpada na wakacje, za często trzeba golić, a potem i tak mam na pupie i w okolicach bikini paskudne krostki. depilator i wosk - nie wydepiluję nimi niczego poza nogami, bo skóra w pachwinach czy na brzuchu jest za delikatna, włosy odrastają mi niestety dość szybko, a czerwone krostki i podrażnienia utrzymują się tak długo, że te włoski zdążają odrosnąć co gorsza, wg mnie mam też widoczne włoski na dekolcie czy wąsik... i głupia parę razy potraktowałam włosy np. na brzuchu maszynką, jak była sytuacja awaryjna (facet u mnie za kwadrans, a ja owłosiona). pozbywam się włosów praktycznie na całym ciele, nawet na rękach, bo wstydzę się pokazywać jasne rączki z czarnymi włochami, ale na wakacje nie wyobrażam sobie walki z golarkami, tak jak pisałam... co polecacie? Jakie jeszcze znacie sposoby, zwłaszcza dla wrażliwej skóry? POMOCY!
Kochana, jedynym cudownym rozwiązaniem jest laser. Także mam problem z podrażnieniem skóry po goleniu. 6 tyg. temu miałam zrobiony jeden zabieg na bikini i pomimo, że włosy powoli odrastają, to nawet jak zgolę je maszynką nic się nie dzieje. Dla mnie to wielka ulga. Szukaj ofert na przykład na gruponie. Ja znalazłam za 15o zł na depilację pach i głębokiego bikini. Dzięki temu wreszcie nie patrzę ze zgrozą na te okolice
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 18:16   #36
lalalalife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań!

Po kremach do depilacji efekt jest jak po maszynce - włoski błyskawiczne odrastają i niestety nie unikam czerwonych krostek, głównie na pośladkach i w pachwinach Nie korzystałam dotąd z pasty cukrowej, może spróbuję wybrać się do kosmetyczki, ale ceny za całe nogi + bikini - o zgrozo :O używałam dotąd kremu do depilacji i plastrów z woskiem na zimno, wszystko firmy Veet, i depilatora Philips. Tak jak pisałam, depilator nie dość, że wyrywa u mnie tylko część włosków (może niektóre są za krótkie, bo rosną nieregularnie, nie wiem), to jeszcze zaczerwienienia utrzymują się tak długo, jak odrastają włosy. Z woskiem podobnie, co prawda wyrywa większość włosów, ale często okazuje się, że nie z cebulkami, tylko łamie je nad powierzchnią skóry. No i te dziwaczne placki suchej, czerwonej skóry, które zostają czasami po wosku...
Nie słyszałam nigdy o czymś takim jak Nisim Kalo, cóż to za specyfik?
lalalalife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 20:57   #37
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań!

Jesli nie chcesz isc do kosmetyczki, paste cukrowa zafunduj sobie sama w domu. W internecie jest wiele przepisow, ale chyba Wizaz Tobie najbardziej pomoze: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463 Powodzenia
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 17:09   #38
xsylwiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja - szukamy cudownych rozwiązań!

Dziewczyny mam taki problem.. golę pachy maszynką. Jednak cos jest nie tak bo pachy wygladaja jak niegolone. Pod pachami skóra jest taka straznie ciemna jakby nawet troche zielona. Co jest tego powodem?
xsylwiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.