Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: według mnie najlepszą lokówką jest
Lokówka spiralna BAB 2335E 0 0%
Lokówka babyliss PRO 0 0%
Lokówka ceramiczna do włosów Vidal Sassoon 1 100,00%
Wigo; Profesjonalna lokówka o średnicy 40 mm 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 17:57   #1801
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Pewnie nie pamiętacie, ale jakiś czas temu pytałam Was o lokówki firmy amika. Otóż ponad miesiąc temu zamówiłam sobie jedną przez ebay i dzisiaj do mnie dotarła Jak tylko ją wypróbuję, to dam Wam znać Póki co muszę kupić przejściówkę do wtyczki
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 22:46   #1802
coctail
Rozeznanie
 
Avatar coctail
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

dziewczyny oddam swoją HOT TOOLS 1'' ponieważ kupiłam 1 1/4" do lżejszych fal i dwie nie są mi potrzebne, jak któraś jest chętna proszę o kontakt, oddam w dobre ręce
__________________
http://www.bitedelite.pl Zapraszam na KONKURS
coctail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 10:30   #1803
anula_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Falownica - Deep Waver

Cześć!
Wiecie może gdzie w Polsce można kupić falownicę Deep Waver (Jumbo Waver), którą uzyskuje się mocne fale?
np.
http://www.discountonsalenow.com/ima...Deep_Waver.jpg

Tylko w takiej cenie do 200 zl.

Dzięki!
anula_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:01   #1804
tarantoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 51
Dot.: Falownica - Deep Waver

cześć, też zamierzam kupić lokówkę i jedną już mam upatrzoną [duża moc, przystępna cena, idealna średnica dla mnie - 38 mm] tylko nie iwem co to znaczy "z powłoką turmalinową"
która powłoka w tych dostępnych na rynku jest najkorzystniejsza dla włosów? czym się różni turmalinowa od ceramicznej, tytanowej czy innej diamentowej?
pomóżcie proszę, bo chciałabym ją mieć jeszcze przed świętami
tarantoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 17:37   #1805
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Dziewczyny, pomóżcie... Dostałam w prezencie na mikołajki wymarzoną lokówkę, 38 mm, byłam nastawiona na piękne fale, przeglądałam filmiki na youtube jak taką lokówką się posługiwać, włosy teoretycznie odpowiednie bo do połowy pleców, kupiłam spray do falowania włosów i... nic Nastawiam na najwyższą temperaturę, trzymam dość długo, wypuszczam włosy i mam leciutko pofalowane, ale po niecałej minucie są praktycznie proste, albo wywinięta jest sama końcówka. Przykro mi niesamowicie, przeżywam to strasznie bo od dziecka marzyłam o chociaż falowanych włosach, nie wspominając już o kręconych, a mam idealnie proste, a prezent od mamy okazał się bezużyteczny Czy któraś z was ma tą lokówkę i mogłaby poradzić mi co zrobić, by 'zadziałała'? Będę wdzięczna za jakiekolwiek porady dotyczące lokówek 38mm i ich używania, gdyż 'ręce opadają'

Moja lokówka to Grundig HS 6732.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg volumenlockenstab-grundig-hs-6732-id1037531.jpg (10,9 KB, 14 załadowań)
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 17:50   #1806
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie... Dostałam w prezencie na mikołajki wymarzoną lokówkę, 38 mm, byłam nastawiona na piękne fale, przeglądałam filmiki na youtube jak taką lokówką się posługiwać, włosy teoretycznie odpowiednie bo do połowy pleców, kupiłam spray do falowania włosów i... nic Nastawiam na najwyższą temperaturę, trzymam dość długo, wypuszczam włosy i mam leciutko pofalowane, ale po niecałej minucie są praktycznie proste, albo wywinięta jest sama końcówka. Przykro mi niesamowicie, przeżywam to strasznie bo od dziecka marzyłam o chociaż falowanych włosach, nie wspominając już o kręconych, a mam idealnie proste, a prezent od mamy okazał się bezużyteczny Czy któraś z was ma tą lokówkę i mogłaby poradzić mi co zrobić, by 'zadziałała'? Będę wdzięczna za jakiekolwiek porady dotyczące lokówek 38mm i ich używania, gdyż 'ręce opadają'

Moja lokówka to Grundig HS 6732.
38 to jedna z większych lokówek dostępnych w Polsce i służy głównie do robienia delikatnych fal, więc chyba niestety nie trafiłaś z rozmiarem.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:05   #1807
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
38 to jedna z większych lokówek dostępnych w Polsce i służy głównie do robienia delikatnych fal, więc chyba niestety nie trafiłaś z rozmiarem.
Oglądałam setki filmików na youtube właśnie z użyciem lokówki 38mm i na wszystkich wychodzą właśnie śliczne, delikatne fale. Mi nie wychodzi praktycznie nic. Więc raczej nie chodzi tu o grubość lokówki - mam wystarczająco długie włosy, tylko właśnie raczej niepodatne. Teoretycznie wychodzi mi coś na kształt fali, ale jeszcze zanim skończę falować kolejne pasmo, cały efekt znika Nie ma mowy u mnie np. o takim efekcie: http://www.youtube.com/watch?v=NsrOOdMPwQc a jest to jeden z naprawdę wielu filmików na którym wychodzą takie piękne fale, a nawet loki.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 18:24   #1808
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Oglądałam setki filmików na youtube właśnie z użyciem lokówki 38mm i na wszystkich wychodzą właśnie śliczne, delikatne fale. Mi nie wychodzi praktycznie nic. Więc raczej nie chodzi tu o grubość lokówki - mam wystarczająco długie włosy, tylko właśnie raczej niepodatne. Teoretycznie wychodzi mi coś na kształt fali, ale jeszcze zanim skończę falować kolejne pasmo, cały efekt znika Nie ma mowy u mnie np. o takim efekcie: http://www.youtube.com/watch?v=NsrOOdMPwQc a jest to jeden z naprawdę wielu filmików na którym wychodzą takie piękne fale, a nawet loki.
Na moje oko ta lokówka to nie 38? Takie loki mam po swojej 24 mm. Moje włosy też są niepodatne, proste i cienkie, ale się kręcą,mimo że efekt utrzymuje się około 1 dnia.
Wydaje mi się, że możesz mieć złą grubość lokówki, za długie włosy albo źle je nakręcasz.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 19:15   #1809
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Na moje oko ta lokówka to nie 38? Takie loki mam po swojej 24 mm. Moje włosy też są niepodatne, proste i cienkie, ale się kręcą,mimo że efekt utrzymuje się około 1 dnia.
Wydaje mi się, że możesz mieć złą grubość lokówki, za długie włosy albo źle je nakręcasz.
Teraz jej niestety nie wymienię na żadną inną, bo jak już mówiłam, jest to prezent. Pozostaje mi chyba tylko ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Pewnie źle nakręcam, widziałam kilka metod na filmikach, jak ty kręcisz swoje?


Czy jest tu ktoś jeszcze, kto posiada lokówkę 38 mm i ma problemy z efektem? Albo jeszcze lepiej - ma tą samą lokówkę co ja?
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 19:27   #1810
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Teraz jej niestety nie wymienię na żadną inną, bo jak już mówiłam, jest to prezent. Pozostaje mi chyba tylko ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Pewnie źle nakręcam, widziałam kilka metod na filmikach, jak ty kręcisz swoje?


Czy jest tu ktoś jeszcze, kto posiada lokówkę 38 mm i ma problemy z efektem? Albo jeszcze lepiej - ma tą samą lokówkę co ja?
http://www.youtube.com/watch?v=sE75GppQc10 JA robię tak jak na filmiku.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:20   #1811
92952e5c07590c81e67cd3b2447ff62cacc7ae2a_65710b02a5baa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 59
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cześć!
Od kilku dni zastanawiam się nad kupnem lokówki. Mam zdrowe, dosyć gęste (można powiedzieć, że takie normalne(?)), pocieniowane włosy, do łopatek.
Wpadł mi w oko model Remington Ci9532, daję link do Allegro: http://allegro.pl/lokowka-remington-...984353971.html.
Zależy mi na efekcie dosyć dużych loków, które dałoby się zrobić na moich średniej długości włoskach, mniej więcej takich jak na załączonych zdjęciach w aukcji.
Z tego co przeczytałam, nie zachwalacie zbyt marki Remington, ale wolałam się upewnić. Czy któraś z Was posiada taki sprzęt i doradzi mi?
Z góry dzięki za odpowiedź!
92952e5c07590c81e67cd3b2447ff62cacc7ae2a_65710b02a5baa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 22:19   #1812
srilanka
Raczkowanie
 
Avatar srilanka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosia28201 Pokaż wiadomość
Witam zastanawiam sie nad kupnem falownicy ale babyliss jest trochę droga czy inne mają taką samą grubość rurek żeby efekt był prawie identyczny chodzi mi o grubość loków?Coś jak na tym filmie: http://www.youtube.com/watch?v=oB9_B...eature=related albo na tym: http://www.youtube.com/watch?v=oB9_B...ure=related.Na tych filmach te falownice są ogromne czy te z allegro też?dziekuję za pomoc

mam tą falownice babyliss ...na 100% nie ma takiego efektu.

Ta Pani ma dużo większą falownice i rurki są inaczej ułożone. Moją falownice stosuje tylko do prostowania włosów))bardzo szybko się nagrzewa, przeciagajac po wlaosach w dół błyskawicznie prostuje wlosy://ale nie po to ją kupiłam, będę ją sprzedawać, robi delikatne fale.
Dla zainteresowanych jest to bardzo profesjonalny sprzęt, kilka sekund i są fale. Myślę, że lokówki tej firmy również są bardzo dobre.

ja mam taki efekt po niej jak ta Pani, niezbyt mi się to podoba http://www.youtube.com/watch?v=dO6pd...eature=related

Edytowane przez srilanka
Czas edycji: 2011-12-18 o 22:33
srilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:25   #1813
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=sE75GppQc10 JA robię tak jak na filmiku.
No właśnie, ja robię całkiem inaczej. Spróbuję twojej metody Dzięki wielkie
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:39   #1814
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
No właśnie, ja robię całkiem inaczej. Spróbuję twojej metody Dzięki wielkie
Pewnie przeciągałaś po paśmie, zaciskałaś klips na końcu i tak nawijałaś? Mi tez się tak włosy kręcą, ale wyglądają nieco gorzej.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:42   #1815
srilanka
Raczkowanie
 
Avatar srilanka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 31
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie... Dostałam w prezencie na mikołajki wymarzoną lokówkę, 38 mm, byłam nastawiona na piękne fale, przeglądałam filmiki na youtube jak taką lokówką się posługiwać, włosy teoretycznie odpowiednie bo do połowy pleców, kupiłam spray do falowania włosów i... nic

Moja lokówka to Grundig HS 6732.
myślę że to wina przede wszystkim lokówki...może za mała moc...szkoda że nie pomyslalas o lokówce firmy babyliss.To jest firma która specjalizuje się w takim sprzęcie, więc nie ma ryzyka że będzie coś nie tak. Firma grundig na pewno nie specjalizuje się w sprzęcie do włosów

ale trzymam kciuki-żeby się udały fale.Pozdrawiam

Edytowane przez srilanka
Czas edycji: 2011-12-18 o 22:43
srilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:44   #1816
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez srilanka Pokaż wiadomość
myślę że to wina przede wszystkim lokówki...może za mała moc...szkoda że nie pomyslalas o lokówce firmy babyliss.To jest firma która specjalizuje się w takim sprzęcie, więc nie ma ryzyka że będzie coś nie tak. Firma grundig na pewno nie specjalizuje się w sprzęcie do włosów

ale trzymam kciuki-żeby się udały fale.Pozdrawiam
Potwierdzam, że Babyliss jest bardzo dobrą firmą jeśli o sprzęt do włosów chodzi
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 08:57   #1817
anula_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez srilanka Pokaż wiadomość
myślę że to wina przede wszystkim lokówki...może za mała moc...szkoda że nie pomyslalas o lokówce firmy babyliss.To jest firma która specjalizuje się w takim sprzęcie, więc nie ma ryzyka że będzie coś nie tak. Firma grundig na pewno nie specjalizuje się w sprzęcie do włosów

ale trzymam kciuki-żeby się udały fale.Pozdrawiam

Może za mała moc, ale nastawiona na 180 stopni powinna już jakieś ładne loki czy fale robić, w Babyliss 180 stopni chyba nie różni się od tych 180 w Grundigu. Zapewne im większa moc tym szybciej lokówka się nagrzeje i prędzej trzyma wybraną temperaturę. Niektóre dziewczyny trzymają włosy nawinięte nawet 30 sekund (zależy pewnie od temeratury, ale myśle, że 10-15 powinno wystarczyć, żeby zobaczyć efekt - u mnie wystarcza, ale nie mam grubych włosów i nie są proste). Zależy też jaki da się specyfik, ja mam włosy kręcone, ale jak dam na nie jedwab i wyprostuje susząc suszarką, to potem loki się słabiej trzymają. Najlepiej przed nawinięciem dać piankę lub lakier, ja ostatnio daje spray ochronny, który powinien chronić do 200 stopni.
Kupiłam lokówkę Philipsa 38 mm w sklepie (myślałam żeby kupić Babyliss lub Toni & Guy, bo były tańsze na allegro, o mały włos a kupiłabym tego Grundiga w Media Markt, ale mieli tylko z wystawy, a trochę był porysowany). Philips jest dobry, ale osobiście bardzo lubię sprzęt Babyliss.
Szkoda, że u nas nie ma sprzętu Hot Tools, bo oni mają bardzo duży wybór sprzętu, Babyliss też ma duży wybór, ale u nas niewiele tego sprzętu sprzedają. Świetne fale wychodzą jak się trzyma lokówkę pionowo i z góry na dół nawija loki.
Jak uda ci się zrobić jakieś ładne fale, to pochwal się
anula_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:04   #1818
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Ja bym broń Boże nie dawała lakieru przed używaniem lokówki, jeśli już to po i w małych ilościach.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2011-12-20 o 13:16
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 18:27   #1819
Laura268
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Potrzebuję porady, lepiej kupić lokówkę babyliss pro czy farouk ?
która jest lepsza ?
Laura268 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 10:56   #1820
anula_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

"Broń Boże"..., niszczy włosy, ale lok się długo trzyma. Jak się chce zrobić niewiele loków na głowie np. upiąć włosy z tyłu i jakieś loki powypuszczać, to będą trzymać się długo.
anula_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 13:16   #1821
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anula_13 Pokaż wiadomość
"Broń Boże"..., niszczy włosy, ale lok się długo trzyma. Jak się chce zrobić niewiele loków na głowie np. upiąć włosy z tyłu i jakieś loki powypuszczać, to będą trzymać się długo.
Dlatego jak już trzeba użyć lakieru to lepiej zrobić to po, chyba, ze ktoś lubi niszczyć sobie włosy alkoholem i wysoką temperaturą równocześnie. Przed używa się sprayu termoochronnego, a nie lakieru.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:13   #1822
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

mam termoloki babyliss, jednak to nie to...choruje teraz na remingtona s 6600, mozna tym prostowac i zakrecac wlosy mial ktoś?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:16   #1823
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
mam termoloki babyliss, jednak to nie to...choruje teraz na remingtona s 6600, mozna tym prostowac i zakrecac wlosy mial ktoś?
A co nie tak z termolokami? Właśnie się szykuję do zakupu tych z Babyliss
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:22   #1824
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

efekt mi sie nie podoba, jeest wlasciwie zaden, nie kreca mi włosów.kupilam je pod wplywem filmiku Nieesi25 na youtube i bardzo się zawiodłam.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:25   #1825
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
efekt mi sie nie podoba, jeest wlasciwie zaden, nie kreca mi włosów.kupilam je pod wplywem filmiku Nieesi25 na youtube i bardzo się zawiodłam.
Przy dłuższym czasie też nic? Szkoda by było, bo dużo osób je chwali
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:10   #1826
aothunterpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Witam, jestem facetem i nie znam się tu na niczym .. kompletnie

Mam zamiar kupić swojej dziewczynie prezent świąteczny.

Polecano mi produkty firmy BaByliss

Dokładnie chodzi o lokówkę : 2332E seria PRO 180 19mm

http://allegro.pl/lokowka-ceramiczno...986393302.html


Dziewczyna ma dłższe włosy ... trochę do połowy pleców czy jak to się mierzy . Lecz są rzadkie nie są jakieś super gęste .. czy jak to określić.

Polecano mi maszynę o średnicy loków 19mm ;]

Pytanie czy ww sprzęt jest dobry i będzie z niego zadowolona.

Czy wogóle średnia loków jest dobrze dobrana do długości włosów czy coś w tym stylu. Dodam, że zawsze miała proste włosy, jak próbowąła sobie od czasu do czasu coś wykombinować nażekała że nie wychodza jej takei fajne jak u koleżanki - nie trzymają się czy jakoś tak.

Z góry dziękuje za odp i wyrozumiałość ;].

Pozdrawiam.
aothunterpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 13:49   #1827
anula_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Każdy używa czego chce. Jak komuś nie kręcą się włosy łatwo, to lakier albo pianka może pomóc (nakładane przed). Jak ktoś nie będzie codziennie męczył włosów pianką, lakierem i prostownicą czy lokówką, tylko raz na jakiś czas, to nie zaszkodzi tak bardzo. Jak masz bardzo poniszczone włosy, to oczywiste jest, że lepiej unikać jakichkolwiek lakierów, pianek i gorącej temperatury.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aothunterpl Pokaż wiadomość
Witam, jestem facetem i nie znam się tu na niczym .. kompletnie

Mam zamiar kupić swojej dziewczynie prezent świąteczny.

Polecano mi produkty firmy BaByliss

Dokładnie chodzi o lokówkę : 2332E seria PRO 180 19mm

http://allegro.pl/lokowka-ceramiczno...986393302.html


Dziewczyna ma dłższe włosy ... trochę do połowy pleców czy jak to się mierzy . Lecz są rzadkie nie są jakieś super gęste .. czy jak to określić.

Polecano mi maszynę o średnicy loków 19mm ;]

Pytanie czy ww sprzęt jest dobry i będzie z niego zadowolona.

Czy wogóle średnia loków jest dobrze dobrana do długości włosów czy coś w tym stylu. Dodam, że zawsze miała proste włosy, jak próbowąła sobie od czasu do czasu coś wykombinować nażekała że nie wychodza jej takei fajne jak u koleżanki - nie trzymają się czy jakoś tak.

Z góry dziękuje za odp i wyrozumiałość ;].

Pozdrawiam.
Bardzo dobry skręt daje lokówka spiralna, ale zwykła ma więcej możliwości. Są też lokówki płaskie(wychodzą fale) i stożkowe (bardzo ładnie kręci włosy). Zwykłą lokówką można więcej zrobić (zwijać włosy od dołu, nawijać od nasady, robić fale na pasmach włosów). Babyliss, to bardzo dobra firma. W średnicy głównie chodzi o to jaki efekt chce się uzyskać, małe czy duże loki. Poszukaj zdjęć, na których są efekty po użyciu cienkiej i grubej lokówki, albo na youtube i zobaczysz jak to wygląda na głowie i w jakich chciałbyś widzieć swoja dziewczynę
anula_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 14:55   #1828
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Kochane przejrzałam wątek pobieżnie ponieważ nie mam wiele czasu chciała bym na dniach kupić falownice do włosów taką http://www.elkjop.no/product/hjem-og...dica-bolgetang albo taką http://www.elkjop.no/product/hjem-og...dica-bolgetang

Powiedzcie mi która była by lepsza do włosów które sięgają ramion? Czy wogóle w miare ładny efekt można uzyskać falownicą przy takiej długości włosów?
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:01   #1829
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

polecam filmiki z youtube
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 00:12   #1830
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

marta200 przejrzałam chyba wszystkie możliwe, oczywiście kupiłam falownicę pięknie faluje ale na krótkich włosach wygląda to co najmniej komicznie za rok może się przyda jak moje mysie ogonki podrosną ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 12:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.