Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-05, 15:07   #3901
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Nie mogę uwierzyć, że znów myślę o SP.
Niech mi ktoś to wybije z głowy
Urodziny się zbliżają wielkim krokiem, więc okazja jest
Zastanawiam się nad Nuoro, ale w szarości i w złocie. Normalnie bym wzięła czarną, ale mam kilka torebek czarnych( cocinelle, furla, Tory Burch, MK) i bez sensu jest kupować kolejną
Ogólnie tak jak czytałam to ten model ma bardzo dobre opinie i jest bardzo użytkowy.

Nowa kolekcja jakoś mnie nie powaliła na kolana, chociaż muszę przyznać, że model Fico mi się podoba. Tylko cena skutecznie mnie hamuje. Zdarzało mi się kupować za więcej, ale cena za SP wydaje mi się przesadzona.

Czyżby kolor ciemny brąz wracał do łask? bo Hollie Warsaw też ma torebki w nowej kolekcji w tym kolorze. Brąz jest piękny i oryginalny, ale do niczego nie będzie mi pasował niestety.

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2020-01-05 o 15:09
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 10:32   #3902
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Nie mogę uwierzyć, że znów myślę o SP.
Niech mi ktoś to wybije z głowy
Urodziny się zbliżają wielkim krokiem, więc okazja jest
Zastanawiam się nad Nuoro, ale w szarości i w złocie. Normalnie bym wzięła czarną, ale mam kilka torebek czarnych( cocinelle, furla, Tory Burch, MK) i bez sensu jest kupować kolejną
Ogólnie tak jak czytałam to ten model ma bardzo dobre opinie i jest bardzo użytkowy.

Nowa kolekcja jakoś mnie nie powaliła na kolana, chociaż muszę przyznać, że model Fico mi się podoba. Tylko cena skutecznie mnie hamuje. Zdarzało mi się kupować za więcej, ale cena za SP wydaje mi się przesadzona.

Czyżby kolor ciemny brąz wracał do łask? bo Hollie Warsaw też ma torebki w nowej kolekcji w tym kolorze. Brąz jest piękny i oryginalny, ale do niczego nie będzie mi pasował niestety.
Nuoro ładna i funkcjonalna, jak Modena Oprócz niej ze starszych modeli właśnie Nuoro mi się jeszcze podoba. Aa i Alba/Pessione ale pierwsza za mała a druga znowu jakaś za duża i płaska, zrobiłabym z nich mix

Cena nowej kolekcji to faktycznie, trochę już kosmos. Dużym atutem torebek SP był zawsze to, że można było kupić niebanalną designerską torebkę dobrej jakości w cenie jeszcze takiej "do dozbierania". A półtora kafla to już robi się zaporowo. Mimo to czekam na Ennę w czekoladowym krokodylu, jestem ciekawa czy faktycznie jest warta swojej ceny Podoba mi się też Panarea ale gdyby ceny były bliżej tysiaka może bym się zdecydowała na dwie, a tak to raczej nie.

To prawda, brązy wróciły do łask. Choćby widać to po kolekcjach Chylak (czerń, brąz, karmel). Ale to dobrze, bo w sumie pasują do wszystkiego

A'propo brązów, odkryłam jeszcze ostatnio torebki Zisou:
https://zisou.pl/sklep/torebki-z-drewna-simple/
Również polskie, hand made i ciekawe bo z drewna A ceny kuszące, myślę by sprawić sobie taką na letnie wyjścia, tylko dumam jeszcze nad kolorem.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 10:37   #3903
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Nuoro ładna i funkcjonalna, jak Modena Oprócz niej ze starszych modeli właśnie Nuoro mi się jeszcze podoba. Aa i Alba/Pessione ale pierwsza za mała a druga znowu jakaś za duża i płaska, zrobiłabym z nich mix

Cena nowej kolekcji to faktycznie, trochę już kosmos. Dużym atutem torebek SP był zawsze to, że można było kupić niebanalną designerską torebkę dobrej jakości w cenie jeszcze takiej "do dozbierania". A półtora kafla to już robi się zaporowo. Mimo to czekam na Ennę w czekoladowym krokodylu, jestem ciekawa czy faktycznie jest warta swojej ceny Podoba mi się też Panarea ale gdyby ceny były bliżej tysiaka może bym się zdecydowała na dwie, a tak to raczej nie.

To prawda, brązy wróciły do łask. Choćby widać to po kolekcjach Chylak (czerń, brąz, karmel). Ale to dobrze, bo w sumie pasują do wszystkiego

A'propo brązów, odkryłam jeszcze ostatnio torebki Zisou:
https://zisou.pl/sklep/torebki-z-drewna-simple/
Również polskie, hand made i ciekawe bo z drewna A ceny kuszące, myślę by sprawić sobie taką na letnie wyjścia, tylko dumam jeszcze nad kolorem.
Oooo ciekawe
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 12:00   #3904
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Oooo ciekawe
To prawda, bardzo oryginalne
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 16:27   #3905
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

O wow. Świetne te torebki. Ciekawa jestem jak z użytkowaniem, czy będą wygodne. Ale gdzieś na wakacje, cudne ! Zapisuje na swojej liście



Ja się zastanawiam nad czarną enną ale tez powstrzymuje trochę mnie cena. Jestem w stanie na torebkę wydać nawet kilka tys złotych ale jednak to jest tylko SP a nie światowej sławy marka.

No i jeszcze model pennelope z hollie chodzi mi po głowie.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 20:52   #3906
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
O wow. Świetne te torebki. Ciekawa jestem jak z użytkowaniem, czy będą wygodne. Ale gdzieś na wakacje, cudne ! Zapisuje na swojej liście



Ja się zastanawiam nad czarną enną ale tez powstrzymuje trochę mnie cena. Jestem w stanie na torebkę wydać nawet kilka tys złotych ale jednak to jest tylko SP a nie światowej sławy marka.

No i jeszcze model pennelope z hollie chodzi mi po głowie.
Cholercia, mi też ona się podoba
Miałam się w tym roku mocno ograniczać torebkowo i coś widzę że ledwo rok się zaczął, a ja już wymiękam z postanowieniami.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 08:20   #3907
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
O wow. Świetne te torebki. Ciekawa jestem jak z użytkowaniem, czy będą wygodne. Ale gdzieś na wakacje, cudne ! Zapisuje na swojej liście



Ja się zastanawiam nad czarną enną ale tez powstrzymuje trochę mnie cena. Jestem w stanie na torebkę wydać nawet kilka tys złotych ale jednak to jest tylko SP a nie światowej sławy marka.

No i jeszcze model pennelope z hollie chodzi mi po głowie.
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
To prawda, bardzo oryginalne
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Oooo ciekawe
To dość nowa marka, produkują chyba od 2 lat. Ale na IG widziałam trochę zdjęć u różnych dziewczyn i były zadowolone, drewno podobno bardzo dobrze obrobione, pecyzyjne. Dbać o nią trzeba środkami do mebli Jedyne co to potwierdzają, że to raczej torebka na wyjścia typu portfel+klucze+telefon bo za dużo nie pomieści. A i też można bez problemu wybrać indywidualną długość paska przy zakupie bo każda torebka powstaje na zamówienie.
Ale też jest na mojej liście na lato bo prezentuje się genialnie i dumam jedynie czy chcę karmel czy czekoladę

Zaś Hollie na szczęście póki co kompletnie nie moja bajka

Edytowane przez Cisa89
Czas edycji: 2020-01-07 o 08:21
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-09, 20:33   #3908
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Nuoro ładna i funkcjonalna, jak Modena Oprócz niej ze starszych modeli właśnie Nuoro mi się jeszcze podoba. Aa i Alba/Pessione ale pierwsza za mała a druga znowu jakaś za duża i płaska, zrobiłabym z nich mix

Cena nowej kolekcji to faktycznie, trochę już kosmos. Dużym atutem torebek SP był zawsze to, że można było kupić niebanalną designerską torebkę dobrej jakości w cenie jeszcze takiej "do dozbierania". A półtora kafla to już robi się zaporowo. Mimo to czekam na Ennę w czekoladowym krokodylu, jestem ciekawa czy faktycznie jest warta swojej ceny Podoba mi się też Panarea ale gdyby ceny były bliżej tysiaka może bym się zdecydowała na dwie, a tak to raczej nie.

To prawda, brązy wróciły do łask. Choćby widać to po kolekcjach Chylak (czerń, brąz, karmel). Ale to dobrze, bo w sumie pasują do wszystkiego

A'propo brązów, odkryłam jeszcze ostatnio torebki Zisou:
https://zisou.pl/sklep/torebki-z-drewna-simple/
Również polskie, hand made i ciekawe bo z drewna A ceny kuszące, myślę by sprawić sobie taką na letnie wyjścia, tylko dumam jeszcze nad kolorem.
Bardzo proszę, jak już otrzymasz zamówienie, napisz czy torebka jest ciężka. Mam od Pilewicz tylko lekki worek Chia i pompony, ale czytałam, że niektóre jej torebki sporo ważą, co dla mnie jest dyskwalifikujące.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:29   #3909
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Bardzo proszę, jak już otrzymasz zamówienie, napisz czy torebka jest ciężka. Mam od Pilewicz tylko lekki worek Chia i pompony, ale czytałam, że niektóre jej torebki sporo ważą, co dla mnie jest dyskwalifikujące.
Ok, dam znać Ale podejrzewam, że ciężka nie będzie (ciężkie są jej duże modele, jak np. Roma).
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 10:06   #3910
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ok, dam znać Ale podejrzewam, że ciężka nie będzie (ciężkie są jej duże modele, jak np. Roma).
Będę czekała
Ta torebka bardzo mi się podoba
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 13:15   #3911
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cześć miłośniczki torebek Pilewicz!

Mam pytanie do tych z was, które zamawiały z jej strony i musiały czekać na uszycie torebki.Pod koniec grudnia wysłałam tam zapytanie, czy możliwe jest zamówienie granatowej Nuoro, której nie ma już na stronie. Odpisano mi, że tak - z oczekwaniem do 30 dni i czy chciałabym, by wpisano mnie na listę.Odpisałam, że w takim razie jak najbardziej-poproszę wpisać mnie na listę i podałam nr telefonu. Od tamtego czasu cisza, żadnego potwierdznia.
Napisałam do nich kilka razy z prośbą o potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Zadzwoniłam- powiedziano mi, że jeśli chodzi o takie zamowienia, to należy się komunikować mejlowo.
Co robić? Dziwna sytuacja, jeszcze w takiej nie byłam...

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2020-01-14 o 13:23
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 16:32   #3912
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Cześć miłośniczki torebek Pilewicz!

Mam pytanie do tych z was, które zamawiały z jej strony i musiały czekać na uszycie torebki.Pod koniec grudnia wysłałam tam zapytanie, czy możliwe jest zamówienie granatowej Nuoro, której nie ma już na stronie. Odpisano mi, że tak - z oczekwaniem do 30 dni i czy chciałabym, by wpisano mnie na listę.Odpisałam, że w takim razie jak najbardziej-poproszę wpisać mnie na listę i podałam nr telefonu. Od tamtego czasu cisza, żadnego potwierdznia.
Napisałam do nich kilka razy z prośbą o potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Zadzwoniłam- powiedziano mi, że jeśli chodzi o takie zamowienia, to należy się komunikować mejlowo.
Co robić? Dziwna sytuacja, jeszcze w takiej nie byłam...
Tak, zamawiałam na początku grudnia Modenę i zostałam zapisana na liście. Po moim mailu z potwierdzeniem, że "tak, proszę mnie zapisać" też nie dostałam potwierdzenia że zostałam zapisana. Ale byłam, bo jak została uszyta dostałam maila, że torebka już gotowa W połowie grudnia zapisałam się też na Ennę i podobna sytuacja, z tym że na nią nadal czekam, jeszcze się szyją.
Także myślę, że powinnaś być zapisana, pozostaje cierpliwie czekać. Podpytałabym mailowo jeśli termin będzie mijał i nie będzie odpowiedzi. Pamiętaj, tylko, że to jest 30 dni roboczych (bez świąt, weekendów), także trochę może potrwać
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 19:20   #3913
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

A ja była dzisiaj w salonie i niestety obeszłam się smakiem.
Szarej Nuoro nie było, będzie szyta dopiero na wiosnę tj. kwiecień, maj, ale znając realia pewnie to się wydłuży.

Widziałam nowe modele Fico w granacie i zieleni na żywo.
Nie podobały mi się. Skóra za sztywna.

Podobała mi się Modena granatowa, a w zasadzie jeans, ale obejrzałam sobie spód i krawędzie i obawiam się, że jest duże ryzyko przecierania się.
Wyszłam z niczym
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 20:32   #3914
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cosma a była może czerwona chia ??
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 21:49   #3915
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Cosma a była może czerwona chia ??
Jakieś były, ale nie pamiętam czy czerwone
Z czerwieni na pewno było Nuoro.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 09:00   #3916
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Widziałam nowe modele Fico w granacie i zieleni na żywo.
Nie podobały mi się. Skóra za sztywna.
O a mnie ten news akurat ucieszył, bo właśnie tak liczyłam, że są ze sztywniejszej skóry
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 11:02   #3917
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Tak, zamawiałam na początku grudnia Modenę i zostałam zapisana na liście. Po moim mailu z potwierdzeniem, że "tak, proszę mnie zapisać" też nie dostałam potwierdzenia że zostałam zapisana. Ale byłam, bo jak została uszyta dostałam maila, że torebka już gotowa W połowie grudnia zapisałam się też na Ennę i podobna sytuacja, z tym że na nią nadal czekam, jeszcze się szyją.
Także myślę, że powinnaś być zapisana, pozostaje cierpliwie czekać. Podpytałabym mailowo jeśli termin będzie mijał i nie będzie odpowiedzi. Pamiętaj, tylko, że to jest 30 dni roboczych (bez świąt, weekendów), także trochę może potrwać
Dziękuję Ci serdecznie za tą informację
Pocieszyłaś mnie, że wszystko jest na dobrej drodze. No to będę spokojnie czekać

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
O a mnie ten news akurat ucieszył, bo właśnie tak liczyłam, że są ze sztywniejszej skóry
Mnie Fico i Enna również bardzo się podobają i coś czuję, że któraś z nich bedzie moim następnym zakupem. Wyglądają w necie na wykoananie wysokiej klasy i również mnie ta "napięta skóra"napawa optymizmem. Cena zaporowa, to fakt, ale mam wrażenie, że to może być inwestycją w naprawdę dobrą jakość.
Szczególnie modny ostatnio brąz ze złotem mnie kręci, bo akurat pasuje mi do karnacji
No ale najpierw muszę się doczekać mojej Nuoro i nią nacieszyć
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 11:15   #3918
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Mnie Fico i Enna również bardzo się podobają i coś czuję, że któraś z nich bedzie moim następnym zakupem. Wyglądają w necie na wykoananie wysokiej klasy i również mnie ta "napięta skóra"napawa optymizmem. Cena zaporowa, to fakt, ale mam wrażenie, że to może być inwestycją w naprawdę dobrą jakość.
Szczególnie modny ostatnio brąz ze złotem mnie kręci, bo akurat pasuje mi do karnacji
No ale najpierw muszę się doczekać mojej Nuoro i nią nacieszyć
To prawda, też myślę, że ta sztywniejsza skóra będzie dużo wyższej jakości, na taką wygląda Zobaczymy, niech mi ją w końcu uszyją
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 12:09   #3919
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
To prawda, też myślę, że ta sztywniejsza skóra będzie dużo wyższej jakości, na taką wygląda Zobaczymy, niech mi ją w końcu uszyją
Obserwuję stronkę Pilewicz od kilku miesięcy , ale jak zobaczyłam te najnowsze torebki Pilewicz, to i od razu pomyślałam, że to jest jakiś duży skok naprzód, w sensie zupełnie nowy design i "upgrade". No i stąd pewnie taka podwyżka cen

Daj proszę koniecznie znać jak torebka do Ciebie dotrze i jak się z nią czujesz. Fotki byłyby bardzo mile widziane

A w ogóle to wątek podczytuję od kilku tygodniu i jestem wdzięczna Tobie i innym dziewczynom za tak szczegółowe i przydatne informacje
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 19:56   #3920
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja dziś dostałam zdjęcia od Doroty z butiku z czerwoną chia i biorę pełny zestaw jeszcze tasiemka ma być 😍
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B0DEAF36-0456-4DBA-910F-8292E2FC2736.jpg (88,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A42FB463-48FC-47FE-90D2-3776536B9294.jpg (77,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 709A52B2-7EA6-47D7-98C6-0A22DE337171.jpg (66,8 KB, 74 załadowań)
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 20:36   #3921
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam zdjęcia od Doroty z butiku z czerwoną chia i biorę pełny zestaw jeszcze tasiemka ma być 😍
Śliczna jest, pięknie wygląda do tej czerni.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 07:02   #3922
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Obserwuję stronkę Pilewicz od kilku miesięcy , ale jak zobaczyłam te najnowsze torebki Pilewicz, to i od razu pomyślałam, że to jest jakiś duży skok naprzód, w sensie zupełnie nowy design i "upgrade". No i stąd pewnie taka podwyżka cen

Daj proszę koniecznie znać jak torebka do Ciebie dotrze i jak się z nią czujesz. Fotki byłyby bardzo mile widziane

A w ogóle to wątek podczytuję od kilku tygodniu i jestem wdzięczna Tobie i innym dziewczynom za tak szczegółowe i przydatne informacje
Nie ma za co
Też tak miałam z tymi nowościami, taka projektancko dojrzała ta kolekcja

Wgl dostałam wczoraj maila od Sabriny z propozycją, czy bym nie wolała jednak czarnej Enny... Nie wolałabym, interesuje mnie tylko czekolada Ale coś czuję, że będzie trzeba na nią nieco dłużej poczekać Zaczynam żałować, że nie załapałam się na nią jak jeszcze w grudniu były na stronie, naszło mnie na zakup akurat w dniu jak zniknęły
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 07:43   #3923
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Też tak miałam z tymi nowościami, taka projektancko dojrzała ta kolekcja

Wgl dostałam wczoraj maila od Sabriny z propozycją, czy bym nie wolała jednak czarnej Enny... Nie wolałabym, interesuje mnie tylko czekolada Ale coś czuję, że będzie trzeba na nią nieco dłużej poczekać Zaczynam żałować, że nie załapałam się na nią jak jeszcze w grudniu były na stronie, naszło mnie na zakup akurat w dniu jak zniknęły
Dobrze to określiłaś

Ja natomiast dostałam dziś mejla z potwierdzeniem mojego zamówienia z 28 grudnia. Czyli chyba faktycznie przyjdzie mi i Tobie trochę jeszcze poczekać, może przez okres świąteczny mają jakieś obsuwy z dostawą materiałów
Mi się ta czekolada ze złotem również bardzo podoba, tylko kwestia czy Enna czy Fico.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 08:07   #3924
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dobrze to określiłaś

Ja natomiast dostałam dziś mejla z potwierdzeniem mojego zamówienia z 28 grudnia. Czyli chyba faktycznie przyjdzie mi i Tobie trochę jeszcze poczekać, może przez okres świąteczny mają jakieś obsuwy z dostawą materiałów
Mi się ta czekolada ze złotem również bardzo podoba, tylko kwestia czy Enna czy Fico.
Pewnie trochę poczekamy przez te święta Wiadomo, na produkcji też chcą mieć urlop.

Musisz przemyśleć do czego byś potrzebowała. Dla mnie Enna/Fico to model typowo na co dzień. Enna pojemnościowo jest jak Modena czy Nuoro czyli taka w sam raz Fico zaś dużo mniejsza, coś jak Alba czyli bardziej na wyjścia bo zmieści portfel klucze telefon i w sumie niewiele więcej.

Btw, zniknęła ze strony granatowa Modena.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 08:33   #3925
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Pewnie trochę poczekamy przez te święta Wiadomo, na produkcji też chcą mieć urlop.

Musisz przemyśleć do czego byś potrzebowała. Dla mnie Enna/Fico to model typowo na co dzień. Enna pojemnościowo jest jak Modena czy Nuoro czyli taka w sam raz Fico zaś dużo mniejsza, coś jak Alba czyli bardziej na wyjścia bo zmieści portfel klucze telefon i w sumie niewiele więcej.

Btw, zniknęła ze strony granatowa Modena.
Ja mam tę przypadłość, że większość torebek jest dla mnie za mała. Także obawiam się, że zarówno Nuoro, Enna i Fico to dla mnie za mały rozmiar

A jak już toreba jest wystarczająco duża- np. Mako Hobo Grande, to raz, że ładuję w nią w opór i bez opamiętania i nic w niej ne mogę znaleźć i się miotam....A dwa - raz zobaczyłam się w witrynie sklepowej przepasana tą upakowaną torbą ( jestem drobna, choć dość wysoka) i się przeraziłam- wyglądałam jak objuczony wielbłąd albo osiołek

Ale zawsze jak mam przy sobie tylko małą torebkę czuję się nie tylko fizycznie lżej, ale psychicznie też

Generalnie rzecz biorąc pracuję nad minimalizmem i porzadkiem w domu i w "outfitach" i chcę to przełożyć również na torebki.
Dlatego m.in. chcę przerzucić się z dużego portfela na mały, płaski - który nie będzie zajmował 3/4 małej torebki. W związku z tym zamówiłam Etui na karty Z.Chylak.

No i marzy mi się, by Nuoro , a docelowo najprawdopodobniej Fico jakoś mi wystarczyły codziennie. Szczególnie Fico wygląda na taka zgrabniutka ,elegancką i prostą w użyciu Ewentualnie plus "tote bag" na jakieś wiktuały

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2020-01-16 o 08:35
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 08:42   #3926
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja mam tę przypadłość, że większość torebek jest dla mnie za mała. Także obawiam się, że zarówno Nuoro, Enna i Fico to dla mnie za mały rozmiar

A jak już toreba jest wystarczająco duża- np. Mako Hobo Grande, to raz, że ładuję w nią w opór i bez opamiętania i nic w niej ne mogę znaleźć i się miotam....A dwa - raz zobaczyłam się w witrynie sklepowej przepasana tą upakowaną torbą ( jestem drobna, choć dość wysoka) i się przeraziłam- wyglądałam jak objuczony wielbłąd albo osiołek

Ale zawsze jak mam przy sobie tylko małą torebkę czuję się nie tylko fizycznie lżej, ale psychicznie też

Generalnie rzecz biorąc pracuję nad minimalizmem i porzadkiem w domu i w "outfitach" i chcę to przełożyć również na torebki.
Dlatego m.in. chcę przerzucić się z dużego portfela na mały, płaski - który nie będzie zajmował 3/4 małej torebki. W związku z tym zamówiłam Etui na karty Z.Chylak.

No i marzy mi się, by Nuoro , a docelowo najprawdopodobniej Fico jakoś mi wystarczyły codziennie. Szczególnie Fico wygląda na taka zgrabniutka ,elegancką i prostą w użyciu Ewentualnie plus "tote bag" na jakieś wiktuały
Też tak kiedyś miałam, torebka musiała koniecznie mieścić A4 Nie czaiłam jak można się pomieścić w mniejszej. W dodatku wszyscy mówili jak byłam w ciąży, że to dobrze, że mam duże torby bo zmieszczę rzeczy dziecka - taaa, już wkładam grożącą wylaniem butelkę z mlekiem czy kaszki do torebki za ponad tysiaka Więc paradoksalnie ograniczenia rzeczy najbardziej nauczyło mnie posiadanie dziecka, nagle wygodniejsze okazały się dla mnie lekkie torebki w których szybko mogę znaleźć co trzeba, a które mogę na luzie powiesić na skos mieszczące to co mi niezbędne czyli portfel, klucze, telefon plus małą kosmetyczkę. Musiałam mieć wolne ręce do pchania wózka a z racji na nadmiar dziecięcych "tobołów" odechciało mi się też targać jeszcze swoje wielkie torbiszcza. Bardzo zaczął się mi też sprawdzać system z braniem zawsze ze sobą w torebce eco torby - w razie gdybym niespodziewanie musiała kupić/wziąć do domu z miasta coś większego, to ją najwyżej wyciągam
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 09:01   #3927
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

A odnośnie zniknięcia tego koloru Modeny, to warto podpytywać mejlowo.
Okazuje się bowiem, że nawet jeśli danego koloru nie ma na stronie, to doszywają go kilka razy w roku dla zainteresowanych klientów

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cisa, no to mnie pocieszyłaś, że nawet ( szczególnie) z dzieckiem taki minimalizm jest możliwy!
Te eko torby są super. Ja dostaję od brata sporo bawełnianych , festiwalowych ( filmowych, muzycznych) toreb i one własnie super się sprawdzają na ewentualne zakupy i dodatkowe rzeczy. I zajmują minimum miejsca w torebce Nie znoszę plastikowych toreb, unikam jak się da. A te bawełniane piorę regularnie, więc jest higienicznie
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 17:10   #3928
alternative069
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Hej. Dziewczyny błagam doradźcie - Modena czy Nuoro?
alternative069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 08:48   #3929
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Piękna ta czerwona chia i fajnie ze ma wymienne paski. Moja ma jeszcze pasek przyszyty na stale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 10:43   #3930
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez alternative069 Pokaż wiadomość
Hej. Dziewczyny błagam doradźcie - Modena czy Nuoro?
Jak dla mnie Modena zdecydowanie
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 11:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.