Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-24, 01:04   #4051
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Ann1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam kilka dni temu pessione czarna w srebrze. Niestety nie ma cienkiego paska. Czy teraz już jest tylko łańcuszek i ten grubszy pasek? Na zdjęciach jest cienki... a może któraś z was nie uzywa i chciałaby pozbyć się tego paseczka?

Nie mam akurat tej torebki ale z tego co widzę w opisie to rzeczywiście nie ma tego paska chociaż na zdjęciach jest. Jest wymieniony pasek forte, łańcuch i skórzana rączka. Może to jakaś zmiana od kiedy mają nową stronę? Pamietam ze oglądałam tę torebkę na starej wersji strony i cienki pasek tez był wymieniony (chociaż możliwe, ze pomyliłam z Albą bo obie je obserwowałam...)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 04:55   #4052
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Ann1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam kilka dni temu pessione czarna w srebrze. Niestety nie ma cienkiego paska. Czy teraz już jest tylko łańcuszek i ten grubszy pasek? Na zdjęciach jest cienki... a może któraś z was nie uzywa i chciałaby pozbyć się tego paseczka?
Na stronie jest wyraźnie napisane, że w komplecie jest pasek FORTE z pałeczką. Na zdjęciach też taki widzę. Moim zdaniem on lepiej pasuje do tej torebki, bo sama taki domawiałam. Może zadzwoń do sklepu i akurat ten cienki jest na stanie albo go doszyją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-21, 11:11   #4053
waterfall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 209
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cześć dziewczyny, temat trochę ucichł, ale chciałabym podziękować za Wasze posty - ułatwiły mi podjęcie decyzji
Zakupiłam właśnie czarną Modenę krokodyl, bardzo się cieszę. Mama ma Nuoro, które uwielbia, ale bardziej urzekła mnie kuferkowa konstrukcja Modeny, choć nie ukrywam, że czaję się na Nuoro piasek (jako letnią torebkę) - może zażyczę sobie na święta... Na vinted widzę też fajne Positano, na pewno nie chcę kupować nowej, bo jednak to nie są tanie rzeczy, w dodatku widziałam, że średnio jesteście zadowolone z praktyczności modelu. Planujemy wybrać się z Mamą do butiku, no i nie ukrywam, że liczymy na jakieś popandemiczne nowości Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez waterfall
Czas edycji: 2021-07-21 o 11:19
waterfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 11:04   #4054
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Widziałyście
https://sklep.sabrinapilewicz.com/torebki/kule/
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 21:16   #4055
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Taaak, to już hooohooo jest Piękne, ale malutkie i drogie
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 17:48   #4056
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dziewczyny powiedzcie mi czy torebki Sabriny są aż tak naprawdę świetne i dobre jakościowo? Bo ostatnio przeglądałam Vinted i jest ich tam naprawdę mnóstwo. Czy to oznacza, że jakość się pogorszyła? Podoba mi się Nuoro w kolorze piaskowym, a także Sassari. Ciągle dumam nad zakupem.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 18:11   #4057
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy torebki Sabriny są aż tak naprawdę świetne i dobre jakościowo? Bo ostatnio przeglądałam Vinted i jest ich tam naprawdę mnóstwo. Czy to oznacza, że jakość się pogorszyła? Podoba mi się Nuoro w kolorze piaskowym, a także Sassari. Ciągle dumam nad zakupem.
Teraz już ta popularność nieco osłabła... Może nie chodzi tyle o jakość, co problem z tym, że jak się coś wydarzy to były duże przeboje przy reklamacjach, w tym moje ulubione uzasadnienie odmowy reklamacji "bo jasnej torebki nie nosi się do ciemnych jeansów".
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-04, 11:34   #4058
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Teraz już ta popularność nieco osłabła... Może nie chodzi tyle o jakość, co problem z tym, że jak się coś wydarzy to były duże przeboje przy reklamacjach, w tym moje ulubione uzasadnienie odmowy reklamacji "bo jasnej torebki nie nosi się do ciemnych jeansów".
To mnie zniechęciło do tej marki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 11:53   #4059
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Teraz już ta popularność nieco osłabła... Może nie chodzi tyle o jakość, co problem z tym, że jak się coś wydarzy to były duże przeboje przy reklamacjach, w tym moje ulubione uzasadnienie odmowy reklamacji "bo jasnej torebki nie nosi się do ciemnych jeansów".

"Ło Matko" Serio tak napisali/ powiedzieli? No tak...
Ja się właśnie trochę tego obawiam, bo mam Nuoro w tym kolorze jeansu (w sensie "granat") w złocie i wahałam się nad srebrem ale wybitnie w złocie mi się podobał ten kolor i mam obawy czy dobrze zrobiłam biorąc pod uwagę wycieranie się tego złota, choć czytałam na tym wątku i wcześniejszych częściach, że nie w każdym modelu to złoto się wyciera a niektórym też poczerniało srebro. Mam też granatową Modenę, ale ze srebrem. Trochę mi się chciało większej ilości łańcucha (bo w Nuoro w srebrnej wersji jest go więcej niż w Modenie, a w złotej nie ma wersji z łańcuszkiem). Sama już nie wiem. Mam trochę mętlik w głowie. Zaczęłam też ostatnio oglądać Daag i Wojewodzić i się waham czy warto inwestować w Sabrinę.
malwes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 12:02   #4060
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez malwes Pokaż wiadomość
"Ło Matko" Serio tak napisali/ powiedzieli? No tak...
Ja się właśnie trochę tego obawiam, bo mam Nuoro w tym kolorze jeansu (w sensie "granat") w złocie i wahałam się nad srebrem ale wybitnie w złocie mi się podobał ten kolor i mam obawy czy dobrze zrobiłam biorąc pod uwagę wycieranie się tego złota, choć czytałam na tym wątku i wcześniejszych częściach, że nie w każdym modelu to złoto się wyciera a niektórym też poczerniało srebro. Mam też granatową Modenę, ale ze srebrem. Trochę mi się chciało większej ilości łańcucha (bo w Nuoro w srebrnej wersji jest go więcej niż w Modenie, a w złotej nie ma wersji z łańcuszkiem). Sama już nie wiem. Mam trochę mętlik w głowie. Zaczęłam też ostatnio oglądać Daag i Wojewodzić i się waham czy warto inwestować w Sabrinę.
Widziałaś je na żywo ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 18:56   #4061
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Wojewodzic mam jedną, Daag zamówiłam.
malwes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-04, 18:43   #4062
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cześć, odkopuję wątek. Zastanawiam się na kupnem używanej Nuoro, ale okucia są dosyć mocno przetarte (zamiast złota są srebrno-złote ). I teraz tak dumam czy kupować, czy ktoś kiedyś je ratował? Bo z tego co widzę na Vinted to dosyć częsta przypadłość tej markii
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 09:47   #4063
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja bym kupiła, jeśli jest w dobrej cenie i jeśli nie przywiązujesz zbytniej uwagi do takich szczegółów jak okucia. Torebka naprawdę jest wyjątkowa i bardzo praktyczna. A jeśli jeszcze w jakimś limitowanym kolorze, to już masz zagwarantowaną uwagę wszystkich przechodzących kobiet


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 19:33   #4064
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Kupiłam w tym tygodniu nową Nuoro piaskowca w srebrze i jak na razie jest super. Wzięłam z rączką piano, ale na co dzień będę nosić z dłuższym łańcuchem.
Na żywo spodobał mi też kolor taupe, który na stronie w ogóle mnie nie zachęcił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 09:10   #4065
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Mam Sassari taupe w złocie i jak dla mnie ten kolor to sztos. Taki nieoczywisty, ni to beż, ni brąz- pasuje do wielu kolorów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 10:39   #4066
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Widziałaś je na żywo ?

Kaledonia - po niewielkim czasie użytkowania mogę coś napisać o Daagu.

Ja mam Blair i Sally 4. Generalnie ładne torebki, ślicznie wyglądają, skóra też ok. To są takie, powiedziałabym, użytkowe rzeczy. Niby solidnie uszyte, jednak (nie umiem tego wyrazić) jest coś, co powoduje, że nie wiem czy to będą torebki na lata. Zdecydowania wygrywają stosunkiem jakości do ceny - bo można w nich pójść na wielką galę, wśród celebrytów i czuć się dobrze, jednocześnie nie mając zrujnowanej kieszeni. Ja Sally tłukłam w ferie w górach - deszcz, wiatr, śnieg (wprawdzie ją impregnowałam) i nic jej nie jest. Widzę mikro zarysowania, no ale wystarczy mieć ekspresy czy guziki w kurtce/płaszczu. Rozplanowane one są wszystkie w przemyślany sposób. Minus - nie mają nóżek ochronnych, a szkoda.



Z Wojewodzica mam czarną, lakierowaną, mięciutką - już od dłuższego czasu. Uwielbiam ją z wyglądu i z dotyku, ale ona mi się wydaje bardzo delikatna, więc często jej nie noszę, bo jednak tragam torebki do biura, ocieram o torbę z laptopem, stawiam na podłodze w aucie.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Dziewczyny - a czy w tych modelach z magnesami - jak Napoli czy Monopoli, to magnesy się nie psują? Może słyszałyście o jakichś problemach z nimi?
malwes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 11:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.