Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-08, 13:30   #781
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 14:33   #782
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przykre wieści.
Nie, nie umiem kłamać nawet emotkami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 14:37   #783
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta


W końcu dzisiaj zobaczę powtórkę

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 15:10   #784
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Obie ekspertki odchodzą .
Mówię dla mnie mogą losować te pary , eksperci sa zbyteczni wyjdzie to samo
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 16:23   #785
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 19:42   #786
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Tymczasem u marty32 insta vs rzeczywistość,a raczej magia makijażu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221008-204053_compress76.jpg (56,0 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221008-204041_compress90.jpg (73,0 KB, 194 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 09:09   #787
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-09, 09:24   #788
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ten makijaz Marty to z jakiejś okazji ? Szła na jakieś wesele czy coś takiego, czy zwyczajnie pomalowała ja profesjonalna makijazystka zeby wrzucic foty na insta i patrzcie jestem piekna? wyglada bardzo ładnie, ale serio czy teraz kolejna bedzie chciała udowadniac światu że montaż ja skrzywidził i w tv ją taką nie inną pokazali?
Wcale nie musiala robić full tepety w programie żby wygladać dobrze, lekko wystaczyło oczy mascarą przejchać rzęsy i przestać być taką naburmuszoną wiecznie.
Na jakimś portalu już kilka dni temu widziała foty Julki z wesela ojca własnie (sorry ma prywatne konto ) wygladała super i co tego że nie nosi rozmiaru 36 czy 38 , piękna dziewczyna i tyle.
To chyba ostnia uczestniczka z programu którą polubiałam, bo ani w tej ani w poprzedniej edycji no nie da sie
A Dorota na rozwodowym zdjeciu z Piotrem tez wyglada rewelacyjnie-rozwód jej słuzy
Ludzie z progamu sie spotykają to normalnie, nie normalne dla mnie było zakładnie jakis grupek kretyńskie nazywanie sie i od razu "jesteśmy przyjaciólmi"
A Przemek niby miałby z fitami trzymać czy jak?

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2022-10-09 o 09:26
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 11:09   #789
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Tak obejrzałam jednym okiem odcinki i jestem w szoku w odniesieniu do tego, co mówiła Justyna o Przemku - w sensie może nie jestem obiektywna, bo mnie się on akurat w miarę podoba i uważam, że trafiła dobrze w porównaniu z innymi edycjami, absolutnie nie kojarzy mi się z Fit Wojtkiem. Pamiętam, jaki hejt wylał się na Tomka za skrytykowanie wagi Julii, bądź co bądź nieco słusznie, bo takich rzeczy się nie mówi. Tutaj Przemek dla mnie wygląda normalnie pod kątem wagi, ale najwyraźniej można go krytykować, bo to facet - nie widziałam głosów krytyki, że Justyna nie powinna czegoś takiego mówić. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby rościć sobie prawo do takiego komentowania drugiej, bądź co bądź obcej osoby, jeszcze ze świadomością, że on to później obejrzy - rozumiem jeszcze, gdyby rzeczywiście ważył 200 kilo i była zaniepokojona, że zaraz padnie na zawał, wchodząc po schodach, ale on naprawdę wygląda normalnie.
Justyna za to chyba dla mnie przebiła Kasię pod kątem zachowania (szczególnie że później Paweł okazał się nie do końca taki super, jak to próbowano wykreować w programie) i chyba nawet trudno tutaj to zwalić na montaż, bo ona naprawdę mówi te wszystkie rzeczy. Wydaje się bardzo roszczeniowa, księżniczkowata; co do jej biznesu, to fajnie, że ma jakąś pasję, ale naprawdę nie wierzę, żeby tworząc sama rękodzieła, mogła opłacić normalny ZUS - zapewne ma jeszcze ten zniżkowy. Zastanawiam się, na ile chęć wystąpienia w programie była związana z chęcią promocji firmy.

Co do Marty mamy Rysia , to przyznam, że zaskoczyła mnie jej osobowość. Nie będę się tutaj pastwić nad jej wyglądem, ale po prostu tak na oko, to zapewne odebrałabym ją jako stałą bywalczynię dyskotek. A tymczasem wydaje się naprawdę sensowna, rozsądne, choć uważam, że nie powinni jej brać do programu - widać, że ma kompleksy. Nie rozumiem tej krytyki i znowu widzę tutaj podwójne standardy - nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek facet był krytykowany za mało schludny strój czy że się nie stara przypodobać partnerce, a na grupie fejsbukowej pełno wpisów kobiet, które mają do niej pretensje, że o siebie nie zadbała. I jeszcze przekrzykują się, że one to nawet podczas operacji dbały o full make up . Tak samo zdziwiło mnie oburzenie wszystkich o to piwo - które było podobno 0 - z tego co pamiętam, to prawie wszystkie pary spożywały alkohol podczas wyjazdów, Wojtek i Agnieszka chyba pili bodajże małpki nawet , także skąd to podejście, że zrobiła coś karygodnego, bo wypiła browara na wyjeździe? Kuriozalne to dla mnie.
Z tej pary to Maciej na mnie robi dużo gorsze wrażenie, kompletnie nie mój typ, a z zachowania ukryty toksyk. Marta ma mu się prawo nie podobać, jasne, ale niech w takim razie spróbuje dotrwać do końca i tyle, nie musi przy tym rujnować jej samooceny.

Marta 38 i Patryk (nie wiem, czy dobrze zapamiętałam imię) - trudno mi o nich coś powiedzieć, ale jako jedyni mają szansę według mnie. Choć nie widać tutaj aż takiego porozumienia jak np. Aneta i Robert.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 11:47   #790
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Marta38 i Patryk sprawiają dobre wrażenie, bo to już dojrzali ludzie z klasą. Nie pozwolą sobie na pewne zachowania - tutaj ryzyko, że zaskoczą czymś poniżej poziomu jest raczej małe.

Justyna nie przypadła mi do gustu od samego początku. Ale i takie kobiety jak ona znajdą swoich amatorów i Przemek chyba do nich właśnie należy. On jest dość nijaki jednak, w tej parze to ona nadrabia osobowością i tu chodzi o sam fakt posiadania tej osobowości, a nie to jaka ta osobowość jest (wladcza, odpychajaca). Mogą być udaną parą, jeśli Justyna nie przesadzi

Co do Marty32 i Macieja, to nie dziwię się, że tak rzadko ich pokazywali w ostatnim odcinku. Oni są tak koszmarnie niedobrani, że szkoda gadać i...patrzeć.

Zaskoczył mnie hardkorowy pojazd na Martę na Facebooku, a tak naprawdę to w dużej mierze krytyka jej wyglądu...A Macieja raczej oszczędzają, a prawda jest taka że dla wielu kobiet i on nie należy do szczególnie atrakcyjnych mimo pozornego zadbania.
Ja bym go nie brała pod uwagę i przychodzą mi do głowy różne rzeczy na jego temat, których lepiej nie pisać.

Tak, on na pewno jest ukrytym toksykiem i jeżeli kolejne odcinki będą wyglądać tak jak ten ostatni w tv, to nie chcę tego oglądać. Nie mam ochoty na spektakl z discopolowym dzolero nieustannie dogadujacym zakompleksionej dziewczynie. To jest tak przygnębiające, że aż szkoda gadać.

A co do Marty32, raz jeszcze...No korci mnie oczywiście żeby napisać coś o jej wyglądzie, ale cały czas się powstrzymuje.

Marta jest generalnie ciężkim przypadkiem i tutaj znowu pretensje do ekspertów.
Po co brać do programu osobę, która musi zrobić porządek ze swoją psychiką i samoocena i udać się na porządną terapię, bo widać u niej depresję, kompleksy, straszne zniechęcenie do życia (?) i wg mnie to nawet ten brak dbałości o wygląd już też o tym świadczy. Marta ma mnóstwo nieprzepracowanych problemów z przeszłości i nie powinna być w tym programie.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-10-09 o 13:01
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 12:51   #791
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

sublips nie oglądałaś czasem na playerze odcinek do przodu? Tak mi się wydaje, a to nie ten wątek
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-09, 14:01   #792
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 17:58   #793
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Tak obejrzałam jednym okiem odcinki i jestem w szoku w odniesieniu do tego, co mówiła Justyna o Przemku - w sensie może nie jestem obiektywna, bo mnie się on akurat w miarę podoba i uważam, że trafiła dobrze w porównaniu z innymi edycjami, absolutnie nie kojarzy mi się z Fit Wojtkiem. Pamiętam, jaki hejt wylał się na Tomka za skrytykowanie wagi Julii, bądź co bądź nieco słusznie, bo takich rzeczy się nie mówi. Tutaj Przemek dla mnie wygląda normalnie pod kątem wagi, ale najwyraźniej można go krytykować, bo to facet - nie widziałam głosów krytyki, że Justyna nie powinna czegoś takiego mówić. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby rościć sobie prawo do takiego komentowania drugiej, bądź co bądź obcej osoby, jeszcze ze świadomością, że on to później obejrzy - rozumiem jeszcze, gdyby rzeczywiście ważył 200 kilo i była zaniepokojona, że zaraz padnie na zawał, wchodząc po schodach, ale on naprawdę wygląda normalnie.
Justyna za to chyba dla mnie przebiła Kasię pod kątem zachowania (szczególnie że później Paweł okazał się nie do końca taki super, jak to próbowano wykreować w programie) i chyba nawet trudno tutaj to zwalić na montaż, bo ona naprawdę mówi te wszystkie rzeczy. Wydaje się bardzo roszczeniowa, księżniczkowata; co do jej biznesu, to fajnie, że ma jakąś pasję, ale naprawdę nie wierzę, żeby tworząc sama rękodzieła, mogła opłacić normalny ZUS - zapewne ma jeszcze ten zniżkowy. Zastanawiam się, na ile chęć wystąpienia w programie była związana z chęcią promocji firmy.

Co do Marty mamy Rysia , to przyznam, że zaskoczyła mnie jej osobowość. Nie będę się tutaj pastwić nad jej wyglądem, ale po prostu tak na oko, to zapewne odebrałabym ją jako stałą bywalczynię dyskotek. A tymczasem wydaje się naprawdę sensowna, rozsądne, choć uważam, że nie powinni jej brać do programu - widać, że ma kompleksy. Nie rozumiem tej krytyki i znowu widzę tutaj podwójne standardy - nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek facet był krytykowany za mało schludny strój czy że się nie stara przypodobać partnerce, a na grupie fejsbukowej pełno wpisów kobiet, które mają do niej pretensje, że o siebie nie zadbała. I jeszcze przekrzykują się, że one to nawet podczas operacji dbały o full make up . Tak samo zdziwiło mnie oburzenie wszystkich o to piwo - które było podobno 0 - z tego co pamiętam, to prawie wszystkie pary spożywały alkohol podczas wyjazdów, Wojtek i Agnieszka chyba pili bodajże małpki nawet , także skąd to podejście, że zrobiła coś karygodnego, bo wypiła browara na wyjeździe? Kuriozalne to dla mnie.
Z tej pary to Maciej na mnie robi dużo gorsze wrażenie, kompletnie nie mój typ, a z zachowania ukryty toksyk. Marta ma mu się prawo nie podobać, jasne, ale niech w takim razie spróbuje dotrwać do końca i tyle, nie musi przy tym rujnować jej samooceny.

Marta 38 i Patryk (nie wiem, czy dobrze zapamiętałam imię) - trudno mi o nich coś powiedzieć, ale jako jedyni mają szansę według mnie. Choć nie widać tutaj aż takiego porozumienia jak np. Aneta i Robert.
Co do mamy rysia absolutnie się zgadzam.

Ktoś na grupie fejsowej idealnie podsumował podwójne standardy oceniania- Marta jest obleśna, bo piła piwko z plastikowego kubka, przecież jakby piła fancy prosecco, to już nikt by się nie czepiał.
Czy ktoś się czepiał, że Justyna piła wino na grillu? Ano nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:33   #794
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba jednak nie Marta o Przemku...

Kilka dziewczyn zaczęło tu pisać treści z odcinka do przodu, jedna możliwe, że zna Martę32, bo tylko o niej pisze i narzeka na jej wizerunek w programie. Jest to dość irytujące, gdyż nie po to powstał drugi wątek, żeby i tu pisać do przodu. Im dalej w las, tym spoilery będą gorsze, a już i tak same "gwiazdy" spoilerują na Insta, pojawia się to potem w Internetach i trafia się na to mimochodem, ale można oczywiście unikać, a tu jednak po coś są te dwa wątki...

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Szkoda, że Floppa wyrejestrowała swoje konto z Wizażu Pozdrawiam, jak to czytasz
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:38   #795
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:53
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:40   #796
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
(...)
Szkoda, że Floppa wyrejestrowała swoje konto z Wizażu Pozdrawiam, jak to czytasz
O w mordę. Ciekawe co się stało.

Marta32 zgłosiła się do programu chyba w złym momencie życia. Wyczuwam w niej taki sam "dajcie mi spokój" vibe, jaki miałam w sobie, gdy przytyłam, nie miałam ochoty za bardzo na zakupy, staranie się i udawanie, że jest cacy. Jeżeli dodatkowo Maciej jej nie podpasował (bo od razu słusznie poczuła, że nie jest w jego typie i czuje się odrzucona), to trudno, aby stawała na rzęsach i starała się wyglądać glamour. Poza tym trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że ona po prostu może ma taki gust, styl i tyle. Przecież i znane celebrytki, ba, nawet wielkie gwiazdy w początkach swoich karier potrafiły ubrać się tak, że "o Matko Bosko ".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:41   #797
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Co do odcinka to w szoku byłam widząc tę nieudolną wyprawę Patryka i Marty38. Co za pomysł... adidaski w góry zimą, widać, że nie umieją chodzić po górach, szli jak kaleki, w dodatku co za pomysł iść po stoku narciarskim, wokół można było normalnie przez las... kto tak chodzi :O W życiu bym tak nie poszła bez głowy, dobrze, że karki ocalili

Justyna dryluje strasznie, widać, że będą kwasy o wszystko. Wydaje mi się, że między Fitami było lepsze porozumienie, nawet jeśli chemia słaba. Z tym psem odnośnie udziału w programie, to już w ogóle nie wiadomo co myśleć. Przemek rzucający dziewczynę - słabe. Ciekawe czy po programie nie żałuje? Na miejscu tej porzuconej dziewczyny wkurzyłabym się, jeszcze oglądając te odcinki. Skoro już brał udział w castingach to zawracanie komuś głowy "na boku" nie jest fair wobec tej osoby, a tym bardziej zrywanie z realnym człowiekiem...

Trzecia para widać, że strasznie niedobrana. Marta zblokowała się, bo czuje, że nie podoba się Maciejowi, przez co efekt jest jeszcze gorszy, bo przestała się starać, być zabawna, świeża i już straciła szansę na dobry start. Też mi się wydaje, że ten jej look to objaw depresji, słabo, że produkcja w koło bierze ludzi z problemami...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:45   #798
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 22:52   #799
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
(...)
Justyna dryluje strasznie, widać, że będą kwasy o wszystko. Wydaje mi się, że między Fitami było lepsze porozumienie, nawet jeśli chemia słaba. Z tym psem odnośnie udziału w programie, to już w ogóle nie wiadomo co myśleć. Przemek rzucający dziewczynę - słabe. Ciekawe czy po programie nie żałuje? Na miejscu tej porzuconej dziewczyny wkurzyłabym się, jeszcze oglądając te odcinki. Skoro już brał udział w castingach to zawracanie komuś głowy "na boku" nie jest fair wobec tej osoby, a tym bardziej zrywanie z realnym człowiekiem...
(...)
Z drugiej strony to najwidoczniej nie była aż tak znacząca znajomość, skoro ją zakończył z powodu programu. A może zakończyła ją tamta dziewczyna, wyczuwając jego wahanie lub będąc postawiona pod ścianą, że robi się poważnie (jeżeli był dla niej skłonny do zrezygnowania z udziału, a ona jednak nie traktowała tej znajomości tak samo). Nie znamy szczegółów. Jeżeli ludzie mają być razem, to będą, więc skoro zrezygnował (zakładam, że to był on, a nie ta druga strona), to widać chodziło o słabą znajomość.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-09, 22:56   #800
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Z drugiej strony to najwidoczniej nie była aż tak znacząca znajomość, skoro ją zakończył z powodu programu. A może zakończyła ją tamta dziewczyna, wyczuwając jego wahanie lub będąc postawiona pod ścianą, że robi się poważnie (jeżeli był dla niej skłonny do zrezygnowania z udziału, a ona jednak nie traktowała tej znajomości tak samo). Nie znamy szczegółów. Jeżeli ludzie mają być razem, to będą, więc skoro zrezygnował (zakładam, że to był on, a nie ta druga strona), to widać chodziło o słabą znajomość.
Trudno powiedzieć na jakim etapie to była znajomość, jednak chciał zrezygnować z eksperymentu i zgłaszał to psychologom, ale go namówili, czyli chyba jednak nie taka słaba. Nie rozumiem po co randkować, skoro jest się w toku castingów. W dodatku zgłaszasz się, bo nie masz widoków na związek, a nagle bez problemu się z kimś spotykasz Trochę mi to Adamem zapachniało, zastanawiam się czy też nie bez powodu wyciągają ten wątek Pamiętacie jak było z Adamem (od Asi).
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 06:23   #801
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:53
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 06:38   #802
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Wybaczcie nie zrobiłam tego celowo, wydawało mi się, że nie włączyłam prapremiery i komentowałam tylko to, co było już w TV.

A w odniesieniu do Marty, to tak, ja uważam, że zasługuje, żeby ją bronić. Nie zrobiła nic złego. Nawet niechlujny wygląd to nie jest powód, żeby kogoś obrażać w takim stopniu . A jeśli jakieś koleżanki ją bronią, to też mnie za bardzo nie dziwi, że udzielają jej w ten sposób wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A z drugiej strony można odbić piłeczkę, czy Justyna szuka męża, czy promuje działalność, którą ma w sumie od niedawna i niedługo jej ZUS wzrośnie. Sama też wydaje się tylko tego męża krytykować czy wbijać mu "subtelne" szpilki na każdym kroku i jest zupełnie niewiarygodna w swoich wypowiedziach. Aż powiedziałabym, że jej się nie spodobał i stara się go na siłę do siebie zniechęcić. Bo mimo że z samego wyglądu myślę, że mogła mu przypaść do gustu, to jej całościowe zachowanie to tragedia.

A co do Przemka, to sądzę, ze to po prostu nie była poważna znajomość. No i tyle. Tak naprawdę nie wiadomo, ile osób być może z kimś tam kręciło - u Łukasza pojawiał się temat byłej, z tego co kojarzę, Adam to wiadoma sprawa, a Grzesio zdradził Anię na imprezie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 08:35   #803
ExInsider
Głos w dyskusji
 
Avatar ExInsider
 
Zarejestrowany: 2022-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Obie ekspertki odchodzą .
Mówię dla mnie mogą losować te pary , eksperci sa zbyteczni wyjdzie to samo
"Ekspertki odchodzą" to jest takie dyplomatyczne stwierdzenie. Podziękowano im za pracę (czyt.zostały zwolnione). Cała sytuacja to pokłosie zamieszania wokół jednego eksperta dwa miesiące temu. Co śmieszne. nie ma to nic wspólnego z sezonem, który oglądamy teraz w tv. Tylko z następnym. Wygląda to na opcję zero. Najstarsza stażem ekspertka prawdopodobnie złe znosiła pracę w zespole, proporcjonalnie do popularności rosła ilość wody sodowej... o ile łatwo poszło jej z podporządkowaniem sobie drugiej ekspertki to z kolejnym nowym ekspertem nie było już tak łatwo. Przy przygotowaniach do następnego sezonu rozdźwięk był już wyraźny. Burza medialna wokół nowego eksperta była okazją do pozbycia się go z grona ekspertów. Tyle, że takim ruchem ucięła gałąź na której siedziała. Ona i jej przyjaciółka. Tak to się odbyło. Zwlekali z ogłoszeniem odejścia ekspertów na raz, wszystkich. Postanowili to podzielić. Pewnie za chwilę ogłoszą poszukiwania nowych.
ExInsider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 11:30   #804
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez ExInsider Pokaż wiadomość
"Ekspertki odchodzą" to jest takie dyplomatyczne stwierdzenie. Podziękowano im za pracę (czyt.zostały zwolnione). Cała sytuacja to pokłosie zamieszania wokół jednego eksperta dwa miesiące temu. Co śmieszne. nie ma to nic wspólnego z sezonem, który oglądamy teraz w tv. Tylko z następnym. Wygląda to na opcję zero. Najstarsza stażem ekspertka prawdopodobnie złe znosiła pracę w zespole, proporcjonalnie do popularności rosła ilość wody sodowej... o ile łatwo poszło jej z podporządkowaniem sobie drugiej ekspertki to z kolejnym nowym ekspertem nie było już tak łatwo. Przy przygotowaniach do następnego sezonu rozdźwięk był już wyraźny. Burza medialna wokół nowego eksperta była okazją do pozbycia się go z grona ekspertów. Tyle, że takim ruchem ucięła gałąź na której siedziała. Ona i jej przyjaciółka. Tak to się odbyło. Zwlekali z ogłoszeniem odejścia ekspertów na raz, wszystkich. Postanowili to podzielić. Pewnie za chwilę ogłoszą poszukiwania nowych.
No i rzeczywiście wpadło ogłoszenie na stronie Earl Grey na fb
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 11:43   #805
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

O co chodzi z tymi akspertami?
Co to za aferka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 11:44   #806
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

To co z 9 edycją do której śluby już się odbyły? To jeszcze 9 edycja ze starymi ekspertkami będzie?
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 11:53   #807
ExInsider
Głos w dyskusji
 
Avatar ExInsider
 
Zarejestrowany: 2022-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Nie. Na pewno nie będzie tych co byli. Nie wiem jak w końcu to zostało rozwiązane, ale tej trójki (dwójki) z tego sezonu nie będzie już w następnych.
ExInsider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 12:07   #808
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Chyba chcieli zrobic "gwiazdorskie" show bo jest tam byla Durczoka.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
W hells kitchen jest igor który był w love island.

Cytat:
Napisane przez ExInsider Pokaż wiadomość
Nie. Na pewno nie będzie tych co byli. Nie wiem jak w końcu to zostało rozwiązane, ale tej trójki (dwójki) z tego sezonu nie będzie już w następnych.
Może wezmą nareszcie ekspertów którzy będą lepiej dobierać pary.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 18:07   #809
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Czas odświeżyć program po tylu edycjach, bo nawet tu na wizażu ludzie zauważają, że się nudzi. Ja sama byłam kilka odcinków w tył (a zawsze na bieżąco), bo się nie chciało oglądać. Mogliby odświeżyć trochę formułę, sypnąć hajsem, co by nie było już bieda-podróży, zmienić wszystkich ekspertów i pokazać na antenie na jakiej podstawie dobierają pary.

W końcu nadrobiłam odcinki i jestem aktualnie na równi z tv.

* Młodsza Marta i discopolowiec - no chyba jednak inne temperamenty, nie dogaduja się, nie mają wspólnych tematów no i brak dopasowania wizualnego. Także nie widzę tego.
* Justyna i Przemek - widzę, że nie tylko mnie irytuje to co widzę w TV e przypadku Justyny. Tortem się poczęstowac? - "niiieeee weeee, siaaaraa". Płaszcz pomóc nałożyć - "no weeeee, nie jestem dzieckiem"... poza tym jakas taka rządząca mi się wydaje i głośna. Jakby chciała Przemka zdominować.
* Starsza Marta i Patryk - mam wrazenie, że pasują do siebie wizualnie, ciekawe czy podobają się sobie nawzajem sami zainteresowani. Ta wyprawa w góry, to chyba faktycznie zupełny brak doświadczenia w górach, potraktowali to jak zwykły spacer, Marta chyba tam miala nawet gołe kostki. Zastanawiałam się właśnie, po czym oni tak schodzą tam, że tak stromo z ujęcia kamery się wydaje - a to mówicie byl stok narciarski? Niezłe jaja, to co oni nie sprawdzili, gdzie jest szlak pieszy na tę atrakcję? Trochę to dziwne...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 18:58   #810
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89375584]Czas odświeżyć program po tylu edycjach, bo nawet tu na wizażu ludzie zauważają, że się nudzi. Ja sama byłam kilka odcinków w tył (a zawsze na bieżąco), bo się nie chciało oglądać. Mogliby odświeżyć trochę formułę, sypnąć hajsem, co by nie było już bieda-podróży, zmienić wszystkich ekspertów i pokazać na antenie na jakiej podstawie dobierają pary.

W końcu nadrobiłam odcinki i jestem aktualnie na równi z tv.

* Młodsza Marta i discopolowiec - no chyba jednak inne temperamenty, nie dogaduja się, nie mają wspólnych tematów no i brak dopasowania wizualnego. Także nie widzę tego.
* Justyna i Przemek - widzę, że nie tylko mnie irytuje to co widzę w TV e przypadku Justyny. Tortem się poczęstowac? - "niiieeee weeee, siaaaraa". Płaszcz pomóc nałożyć - "no weeeee, nie jestem dzieckiem"... poza tym jakas taka rządząca mi się wydaje i głośna. Jakby chciała Przemka zdominować.
* Starsza Marta i Patryk - mam wrazenie, że pasują do siebie wizualnie, ciekawe czy podobają się sobie nawzajem sami zainteresowani. Ta wyprawa w góry, to chyba faktycznie zupełny brak doświadczenia w górach, potraktowali to jak zwykły spacer, Marta chyba tam miala nawet gołe kostki. Zastanawiałam się właśnie, po czym oni tak schodzą tam, że tak stromo z ujęcia kamery się wydaje - a to mówicie byl stok narciarski? Niezłe jaja, to co oni nie sprawdzili, gdzie jest szlak pieszy na tę atrakcję? Trochę to dziwne...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A nie było czasem w pierwszych edycjach,.że pokazywali uczestników, na jakiej zasadzie ich dobierają, pamiętam dyskusje ekspertów..czy mi się to przyśniło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.