Kosmyki na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 09:54   #1
Maaczek
Rozeznanie
 
Avatar Maaczek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 791

Kosmyki na twarzy


Cześć piękne Mam taki malutki problem z ułożeniem fryzury, otóż moje włoski wyglądają tak jak u pani na zdjęciu, tyle że mam dosyć specyficzne kosmyki ... Wpadają mi na twarz, przyklejają sie do pudru, nie chcą sie przemieścić, wygląda to strasznie nieestetycznie ponieważ mam ciemne włosy a wiadomo że na blond nie widać tak jak wpadną na twarz. Mam też taką jakby grzyweczkę krótką 2 - 3 cm na czole takich włosków co nie rosną tylko po prostu są i robi mi sie to samo ... Czym można ładnie te kosmyki ujażmić ? Bo lakier nic nie daje z reguły, zastanawiałam sie nad gumą do włosów - czy to jest dobry pomysł ? Włosy mam długie, chodzi mi tylko o te kosmyki na twarzy.
Maaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:09   #2
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Kosmyki na twarzy

Po tym jak napisalas o tych krociutkich wloskach na czole pomyslalam ze moze sa one krecone? jak z tym jest ?
Podejrzewam, byc moze nieslusznie ze one Ci sie elektryzuja dlatego przyklejaja sie do twarzy. Wydaje mi sie to najprawdopodobniejsze Jest na to kilka rad: uzywanie szczotki antystatycznej, plukanie wlosow po myciu w chlodnej wodzie, uzywanie specjalnych odzywek do elektryzacji. Mysle ze powinna pomoc jakas mocno utrwalajaca pianka po myciu, nalozona jeszcze na wilgotne wlosy, staja sie po niej o wiele podatniejsze.
Co go gumy do wlosow, trzeba umiec ja dobrze stosowac. Przed nalozeniem rozgrzac i rozsmarowac w dloniach i dopiero wtedy delikatnie i niewielka ilosc, bo przesadzenie grozi tym ze po kilku godzinach pojawi sie bialy nalot a'lla lupiez
Mozesz pomyslec tez nad spinaniem ich z boku, dwoma spinkami, dziewczeco wyglada ale nie kazdy lubi
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:49   #3
Maaczek
Rozeznanie
 
Avatar Maaczek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 791
Dot.: Kosmyki na twarzy

Włosy mam proste jak druty Zawsze myje je w letniej bardziej zimnej niż ciepłej wodzie, a na sam koniec płuczę lodowatą ( włosy - omijam skórę głowy ze względów zdrowotnych ) Odżywki używam Rolland UNA i nie zauważyłam, żeby włosy mi sie elektryzowały A co spinania to nie przepadam
Maaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.