Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 10:19   #1
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95

Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?


Moje włosy sa tak jak w tytule wątku - ani kręcone ani proste. Długie. Po myciu puszą się i wywijają. Sporadyczne używam prostownicy ale po krótkim czasie włosy i tak zaczynają "żyć własnym, życiem" i to prostowanie na nic się zdaje. Nie wiem jak pielęgnować taki rodzaj włosów. Czy używac kosmetyków wygładzających (do tej pory tak robiłam) czy może do kręconych? Poradżcie coś, może któras z Was poradziła sobie z takimi włosami?
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 21:04   #2
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Podpinam się.
Choć szczerze mówiąc, wątpię w skuteczność czegokolwiek. Sama przetestwoałam już wszystko, co się da i wyszłam z założenia, ze nie mam siły i niech sobie robią, co chcą. :P
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:54   #3
ania_sloneczko
Raczkowanie
 
Avatar ania_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Pierwsza wypowiedź to jakbym sama siebie słyszała... Może to nasz klimat tak okropnie działa na włosy?
ania_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:24   #4
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Zdecydowałam się na przerzedzenie włosów tak 7-8 cm od końcówek. Jest trochę lepiej tzn. są bardziej "lejące" jeśli tak to mogę okreslić. Używam kosmetyków wygładzających, robię sobie maseczkę z dodatkiem olejku rycynowego, który trochę je powstrzymuje przed puszeniem się. Po naprawdę wielu różnych eksperymentach w dojściu do ładu z moimi włosami stwierdzam, że jednak na puszące się, wywijające włosy najlepiej działają olejki. Same kosmetyki wygładzające (szampony, odżywki) nie dają rady, musi być coś silniejszego. Teraz używam Matrix'a Sleek look szampon+odżywka ale naprawdę nie ma spektakularnych efektów....
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:55   #5
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Mm taka sama sytuacje i po prostu wychodzi na to, ze moje wlosy sa FALOWANE! Kiedy sa krotkie skrecaja sie w takie "zmijki" ale kiedy sa dlugie (do lopatki) polowa jest prosta a reszta zaczyna sie krecic w takie jakby "duze loki". Zauwazylam, ze prostowanie nie daje efektow bo wlosy po kilku godzinach wrtacaja do swojego zycia, krecic tez sie ich nie da. Zaczelam uzywac kosmetykow do podkreslania skretow, fal i lokow i teraz wygladaja o niebo lepiej, bardziej sie zawijaja ale nie pusza sie tak, nie sa sianowate i wygladaja naprawde fajnie!
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 10:02   #6
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

A próbowałyście wgniatać piankę we włosy na mokro? Wtedy chyba powinny być bardziej kręcone. Na moich włosach, które są raczej proste to nie działa, ale moja koleżanka która ma takie właśnie włosy jak tu opisujecie tak robi i po tym ma śliczne loczki
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 10:07   #7
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Mam takie same włosy, kiedyś ich nie nawidziłam, ale dziś je lubię
Po myciu gdy sa wilgotne wgniatam w nie pianke do kręconych włosów i potem ich nie czesze i są ładne loczki, w sumie gdy nie uzyje pianki to i tak są loczki, tylko mniejsze...hehe. Dość często też prostuje moje włosy (ale niestety sie niszczę) To fakt, ze długo nie wytrzymują tego prostowania, ale gdy lekko zmienią swoje oblicze to i tak mi sie podobają Nasze włosy są uniwersalne hehe. Powodzenia w odkrywaniu swoich najlepszych fryzur
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 19:25   #8
emilyy94
Raczkowanie
 
Avatar emilyy94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 80
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

ja mam takie włosy i postanowiłam skorzystac z waszych rad i wgniatac w nie piankę na mokro. tylko jaki produkt mozecie mi polecić???
emilyy94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 12:54   #9
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Ani kręcone, ani proste, tzn... falowane Ja tez mam takie włosy, uważam, że to dar od natury. Mozna z nich zrobic wszystko bez prostownicy i bez lokówki, jeśli są zadbane świetnie się układają.

Pielęgnacja zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. W przypadku takich włosów to proste... jeśli chcesz mieć proste włosy stosuj kosmetyki wygładzające. Jeśli chcesz aby naturalnie bardziej się kręciły, stosują takie, które poprawiają skręt.
A jeżeli nie masz sprecyzowanych wymagać co do faktury włosów stosuj kosmetyki nawilżające. Włosy nawilżone świetnie będą układały się same.
Jeżeli włosy się puszą, tzn że są za słabo nawilżone. Olejek rycynowy świetnie nawilża.

Z tą pianką na mokre włosy też kombinowałam, fajnie wychodzi. Ale polecam kłaść piankę tylko na końcówki, albo do połowy włosów, bo matowieją niestety.

Mam artykuły godne uwagi, o pielęgnacji takich włosów. Źródło: Glamour.

http://img143.imageshack.us/img143/8846/62032252hg3.jpg
http://img258.imageshack.us/img258/3392/76513967tn3.jpg
__________________


Edytowane przez Tajemnicza667
Czas edycji: 2008-07-11 o 13:28
Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 13:23   #10
olba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 90
puszace i falowane wlosy

znacie jakies dobre i skuteczne preparaty(mleczka,szampon y, odzywki) wygladzajace/prostujace wlosy i zeby byly nie za drogie
olba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 14:05   #11
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

łączę
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 15:29   #12
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Oj preparatów idealnie prostujących włosów nie ma. Ale polecam maseczki do włosów. Mi np pasuja gliss kura, dove i fructis. Już po nich moje falowane włosy są gładkie i prostsze. A fantastycznym sprayem( o ile używacie prostownicy) do prostowania jest got2be schwarzkopfa. Jest w takiej fioletowej buteleczce spryskiwaczem. Kosztuje ok 18 zl w rossmanie. Włosy są idealnie proste i takie mięciutkie Następnego dnia końcówki mam juz lekko podwinięte, ale i tak jest ok. A i nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów. Polecam
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 17:01   #13
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

kurde tak sie wczytalam ze zupa mi przywarla do garnka... ach te wlosy!!! mam podobne, dobrze wygladaja tylko wtedy gdy:
  • sa wyprostowane
  • po umyciu , na swiezo wtedy sie pokreca i moge wystepowac w reklamach szamponow do wlosow jak Claudia Schiffer
jej , co ja teraz podam TZ na obiad...moze nie wyczuje zweglenia..hihi...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 20:13   #14
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

A używasz tego got2be samego, czy jeszcze je prostujesz prostownicą? Ja już używałam i Nivei, i Hot Lissa- zawsze musiałam dodatkowo prostować.
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:40   #15
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Tez takie mam;/

ale prostuje czasami.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:18   #16
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Powiem tak. W większości przypadków nie ma sensu prostować naszych włosów. Niszczymy ich naturalną powłokę, co za tym idzie, puszą się i wykręcają we wszystkie strony. Efekt utrzymuje się dość krótko, więc czy warto męczyć naszą czuprynę?! Polecam pianki do włosów falowanych, kręconych pamiętając jak tutaj już któraś dziewczyna podkreśliła, żeby wcierać ją najwyżej do połowy włosów. Co do kosmetyków wygładzających, moim zdaniem, szkoda pieniędzy, włosy nigdy nie będą proste, nie mówiąc już o idealności. Odkryjmy zalety naszych włosów, nie męczmy ich żelazkami i lokówkami, najważniejsza naturalność!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:27   #17
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

A potraficie doradzic jak najlepiej sciac takiego wlosy ??

Moje sa raczej dluzsze, sciete na prosto...nie wyglada to raczej ciekawie. Chcialabym dalej miec dlugie wlosy, ale sciete tak zeby podkreslic ich (chyba falowanie, bo sama nie wiem co to jest )
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:27   #18
AgGa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

mam takie same wlosy jak wy .
no i ja akurat po kazdym myciu i codziennie je prostuje..
trudno..
zniszcza sie bo zniszcza ale chociaz jako tako wygladaja :P
hmm . co jeszcze ?
pianka mi nie pomaga
jedynie co to nieraz jak mam wytarte wlosy po myciu recznikiem to wklepuje w nie pianke i potem prostuje na mokro . nastepnie susze i sa mniej powywijane .
jednakze mam pocieniowane je i z tylu jakbym nie robila zawsze wygladaja tak ze mam ich dosyc juz sie do tego przezwyczailam ale ciagle walcze
hehe )
zycze powodzenia i jak cos to przekazywac metody !
AgGa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 13:18   #19
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
A potraficie doradzic jak najlepiej sciac takiego wlosy ??

Moje sa raczej dluzsze, sciete na prosto...nie wyglada to raczej ciekawie. Chcialabym dalej miec dlugie wlosy, ale sciete tak zeby podkreslic ich (chyba falowanie, bo sama nie wiem co to jest )

no wlasnie jest tu jakis fryzjer? a moze ktos sie poprostu na tym zna np z autopsji
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 13:48   #20
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Kilka zdjęć ode mnie. Poczekam, aż mi włoski trochę podrosną i pójdę do fryzjera zapytać się, czy da się coś takiego zrobić z tego co mam na głowie

Cytat:
Napisane przez Basia24 Pokaż wiadomość
no wlasnie jest tu jakis fryzjer? a moze ktos sie poprostu na tym zna np z autopsji
Przydałoby się gdyby jakiś zajrzał. Zawsze to profesjonalista i coś by podpowiedział... Więc czekamy na fryzjera (ale jak ktoś wie "czym to się je" to dobrze by było gdyby napisał.
I fryzurki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mrDC_227587.jpg (19,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ashley1.jpg (50,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-hairstyles5.jpg (81,9 KB, 62 załadowań)
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 16:21   #21
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Ja mam takie włosy. Od nasady do gdzieś tak ucha są proste a dalej kręcą się w różnej wielkości loki.

Teraz postawiłam na nawilżanie bo po rozczesaniu mam straszne siano. Wszystkie kosmetyki do włosów suchych i zniszczonych rzadziej do kręconych.

Używałam tak jak dziewczyny piszą pianki na mokre włosy ale ona niestety mocno wysusza przez alkohol.

Czasem prostuje ale i tak się wywijają więc to nie ma sensu. Musze je dobrze nawilżyć dopiero pomyślę co z nimi zrobić
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 16:58   #22
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Ja sie mecze ze swoimi kudlami.Mam falowane...nawet ladnie sie faluja po bokach buzi,ale z tylu to jakis koltun..wlosu suche,sianowate i proste...zanik fal.Juz sama nie wiem co robic z tymi herami.Jak ladnie podkreslic ksztal i fakture wlosa...bo prostowaniem nie chce niszczyc.......
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:40   #23
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Też mam takie włosy. A im dłuższe, tym bardziej sie skręcają.
Na codzień po każdym umyciu suszę suszarką (myję włosy rano przed wyjsciem do pracy) i modeluję na grubej szczotce. To powoduje, że troche sie prostują ale nie tak jak po prostownicy. Czasem - najczęściej na wakacjach - nie suszę suszarka tylko same schną, wtedy staram się je od czasu do czasu "zgnieść" ręką, żeby były takie zburzone. Fajnie to wygląda, ale tylko na świeżo, z biegiem czasu robią sie jakieś oklapnięte i nie wygląda to dobrze (musiałabym myć codziennie). A szkoda, bo taka wersja najbardziej mi sie podoba.

Co do kosmetyków - obecnie myję delikatnym szamponem dla dzieci Babydream, po myciu odżywka (narazie Joanna z apteczki babuni żeby skończyć, ale potem zamierzam sie przerzucić albo na emulsję Gloria, albo Garnira Fructis odbudowa i blask odzywka-krem wzmacniająca), a mniej wiecej raz na tydzień maska Gloria ale nie na 5-8 minut jak zaleca producent, ale tak mniej wiecej 20-30 minut. I czekam na efekty

Powiedzcie, czy przy takich włosach dobrze by wyglądała fryzura a'la bob, ale krótsza wersja - z dość mocno podciętym tyłem, a przód troszke poniżej linii brody?

Tajemnicza667 - wyczytałam w jednym z artykułów, które zamieściłaś, że nie powinno sie takich włosów cieniować na całej długości bo wygląda to jak schody. Chyba musze sie z tym zgodzić. Niestety mam ten problem (dlatego wciąż szukam dobrego fryzjera), każda fryzjerka u której byłam cieniowała mi włosy na całej długosci ( mam włosy raczej krótkie - przed ramiona) i efekt jest dokładnie taki jak opisuje ten pan fryzjer w tym artykule. Bezposrednio po wyjściu od fryzjera jeszcze wygląda to w miarę dobrze (wiadomo - suszenie, prostowanie itd), ale potem juz jest tylko gorzej
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:48   #24
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Ja mam takie włosy. Od nasady do gdzieś tak ucha są proste a dalej kręcą się w różnej wielkości loki.

Teraz postawiłam na nawilżanie bo po rozczesaniu mam straszne siano. Wszystkie kosmetyki do włosów suchych i zniszczonych rzadziej do kręconych.

Używałam tak jak dziewczyny piszą pianki na mokre włosy ale ona niestety mocno wysusza przez alkohol.

Czasem prostuje ale i tak się wywijają więc to nie ma sensu. Musze je dobrze nawilżyć dopiero pomyślę co z nimi zrobić

Dokladnie moge sie podpisac pod twoimi... wlosami tez mam cos takiego na glowie

I tak samo postawilam na regeneracje i nawilzanie, szampony do wlosow zniszczonych, waxy nie waxy i inny odzywki... odstawilam suszarke i prostownice.
teraz tylko niech poprawi sie ich kondycja i do fryzjera ... jakies propozycje fryzur do dlugich wlosow? poprzedniczka napisala ze dobrze wygladaja krotkie boby ale ja chce miec dalej swoje dlugie wlosy
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:56   #25
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
poprzedniczka napisala ze dobrze wygladaja krotkie boby ale ja chce miec dalej swoje dlugie wlosy
Błąd - poprzedniczka pytała czy dobrze wygladają krótkie boby
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:36   #26
karo223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Mam podobny problem. W moim przypadku całkiem dobrze sprawdza się jedwab w płynie, w bardzo małej ilości nakładam go na włosy juz po wysuszeniu i daje to niezły efekt
karo223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:14   #27
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Błąd - poprzedniczka pytała czy dobrze wygladają krótkie boby
Przepraszam musialam z pospiechu zle przeczytac
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:55   #28
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Zdecydowałam. Jeszcze we wrześniu pójdę do fryzjera, usiądę i powiem w czym problem. Jeżeli wyjdzie masakrycznie- moja wina
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:58   #29
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Inez17 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam. Jeszcze we wrześniu pójdę do fryzjera, usiądę i powiem w czym problem. Jeżeli wyjdzie masakrycznie- moja wina
MAm nadzieje ze zdasz nam pozniej relacje
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:55   #30
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Ani kręcone ani proste :/ jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
MAm nadzieje ze zdasz nam pozniej relacje
Oczywiście, że tak
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.