Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 20:34   #1651
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Moda de mujer Pokaż wiadomość
Hej Pierwszy raz pisze w tym wątku, ale mam nadzieję, że trochę podtrzymacie mnie na duchu. Jak motywować się na początku swojej drogi z odchudzaniem? Bo później to efekty mogą być tą sprężyną, ale wcześniej? Mam strasznie słaby zapał i przez to wszystko zaprzepaszczam. Nie umiem wypracować sobie balansu, popadam ze skrajności w skrajność. Albo objadanie się i zero ćwiczeń albo wzorowe jedzenie i treningi a gdy zjem kawałek ciasta na imprezie to mam wrażenie, że wszystko zaprzepaszczam i moją dietę diabli biorą
W sumie cieżko odpowiedzieć na takie pytanie, ale miałam dokładnie to samo. Co mnie zmotywowało? Zawsze oglądałam te super metamorfozy dziewczyn i myślałam, kurczę, jak one to robią? Nigdy mnie to jakoś nie motywowało, ale raz zobaczyłam takie zdjęcie i pomyslałam, ze skoro inni dają radę to czemu ja miałabym nie dać? Po pierwszych efektach juź człowiek czuje się bardziej zmotywowany i nie chce przestać. Co do jedzenia, wlasnie to sobie wypracowałam, ze jeden baton albo kawałek ciasta nie spowoduje, ze moje wysiłki pójdą na marne. I postanowiłam sobie, ze jakies ewentualne niezdrowe jedzenie jem tylko w weekend, w tygodniu na nic sobie nie pozwalałam
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 21:01   #1652
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Co można zrobić, aby maksymalnie zminimalizować ryzyko, że pozostanie po odchudzaniu obwisła skóra? Oczywiście poza tym, że należy gubić wagę w rozsądnym tempie i ruszyć tyłek do ćwiczeń. Może jakieś specjalistyczne kosmetyki ujędrniające?
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 11:20   #1653
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

wczesniej na forum były dzialy gdzie dziewczyny wrzucały swoje plany treningowe i rozpisane posiłki - czy znajde to gdzies jeszcze?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 16:13   #1654
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Odnosnie redukcji. Jezeli robie 3 razy w tyg same cardio, a w inne dni silowy oddzielnie to bedzie wporzadku beda efekty?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 10:08   #1655
93Strawberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 184
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witajcie Moim celem jest zrzucenie kilku kilogramów, najlepiej 5, ale najbardziej zależy mi na zmniejszeniu obwodu. Przez ciężki czas w życiu zajadałam stresy i nim się zorientowałam troszkę się rozszerzyłam, szczególnie w biodrach, pupie, udach. Robi mi się powoli tzw. opona. Nie jest jeszcze źle (ważę 60 kg przy wzroście 171 cm) ale chcę to zahamować. Zależy mi na schudnięciu i wyrzeźbieniu sylwetki. Chciałabym spytać o radę, ponieważ zależałoby mi na osiągnięciu tego celu (chociaż po części) w 2 miesiące.
Mój problem polega na tym, że nie do końca wiem jak ćwiczyć, nie wiem które z ćwiczeń będą dla mnie odpowiednie- aerobowe czy siłowe. Może znacie jakieś fajne ćwiczenia? Sądzicie, że dam radę osiągnąć swój cel w takim czasie? Będę wdzięczna za rady )) Pozdrawiam.

Edytowane przez 93Strawberry
Czas edycji: 2015-08-07 o 10:10
93Strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 18:04   #1656
greedylove
Przyczajenie
 
Avatar greedylove
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 8
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Odnosnie redukcji. Jezeli robie 3 razy w tyg same cardio, a w inne dni silowy oddzielnie to bedzie wporzadku beda efekty?

O ile będzie zachowane odpowiednie odżywianie i systematyczność - jak najbardziej

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez 93Strawberry Pokaż wiadomość
Witajcie Moim celem jest zrzucenie kilku kilogramów, najlepiej 5, ale najbardziej zależy mi na zmniejszeniu obwodu. Przez ciężki czas w życiu zajadałam stresy i nim się zorientowałam troszkę się rozszerzyłam, szczególnie w biodrach, pupie, udach. Robi mi się powoli tzw. opona. Nie jest jeszcze źle (ważę 60 kg przy wzroście 171 cm) ale chcę to zahamować. Zależy mi na schudnięciu i wyrzeźbieniu sylwetki. Chciałabym spytać o radę, ponieważ zależałoby mi na osiągnięciu tego celu (chociaż po części) w 2 miesiące.
Mój problem polega na tym, że nie do końca wiem jak ćwiczyć, nie wiem które z ćwiczeń będą dla mnie odpowiednie- aerobowe czy siłowe. Może znacie jakieś fajne ćwiczenia? Sądzicie, że dam radę osiągnąć swój cel w takim czasie? Będę wdzięczna za rady )) Pozdrawiam.

Jest to realny cel, jeśli będziesz też dobrze się odżywiać i ćwiczyć regularnie
Najlepiej jak połączysz trening siłowy z aerobowym - albo poświęcasz im osobne dni w tygodniu, albo dorzucasz sesje cardio po ćwiczeniach siłowych (lub przed). Świetne na spalanie tłuszczu w szybkim czasie są treningi interwałowe - tabaty, HIITy, które trwają krótko ale są intensywne, pozwalają zaoszczędzić na czasie (15 min HIIT spala więcej niż 30min joggingu).
Tu trochę inf. o tabacie
A tu przykładowy trening HIIT
__________________
" Życie nasze składa się z krótkich momentów
Cudownych chwil czy przykrych incydentów "
greedylove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 08:23   #1657
anka_misiak
Przyczajenie
 
Avatar anka_misiak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
GG do anka_misiak
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Mam nietypowe pytanie
Lata temu znalazłam tu ćwiczenia na pośladki, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć ich nazwy. Może któraś z pań pamięta - trening obejmujący 3 ćwiczenia, po 15 powtórzeń, ze sztangą/ciężarkami, zaproponowany przez trenerkę z długimi, ciemnymi włosami Ćwiczenia równie stare, co Tamilee Webb. Bardziej chyba nie mogę wyjaśnić!
anka_misiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 16:58   #1658
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Postanowiłam sobie ćwiczyć dywanówki, przynajmniej godzinkę dziennie, w tym połączenie siłowych z cardio/interwałami. I jak przy siłowych większych problemów nie mam, tak gdy zaczyna się jakieś skakanie, bieganie, wykopy itp., to nie mam sił, serce łomocze jak szalone i kładę się na macie, próbując unormować oddech. Jak mam więc polepszyć sobie kondycję?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 09:39   #1659
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Postanowiłam sobie ćwiczyć dywanówki, przynajmniej godzinkę dziennie, w tym połączenie siłowych z cardio/interwałami. I jak przy siłowych większych problemów nie mam, tak gdy zaczyna się jakieś skakanie, bieganie, wykopy itp., to nie mam sił, serce łomocze jak szalone i kładę się na macie, próbując unormować oddech. Jak mam więc polepszyć sobie kondycję?
Chyba tylko ćwiczyć i nie przestawać. Ja juz dłuższy czas jestem mniej lub bardziej aktywna, ale też nieźle się męczę skacząc, biegając itp. Na bieżni biegnąc 10.5km miałam tętno prawie 190.. Więc można sobie wyobrazić
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:20   #1660
Danka22
Raczkowanie
 
Avatar Danka22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 71
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Dziewczyny mam pytanie czy pijecie herbatki oczyszczające? Jest w ogóle sens pić takie herbaty? pomagają one?
Danka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 11:37   #1661
domini56
Przyczajenie
 
Avatar domini56
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Nie wiem gdzie napisać, więc piszę tutaj polecacie może jakieś ćwiczenia, fitnesy w Łodzi? próbowałam ćwiczyć w domu, ale ciężko mi jest zmobilizować się, więc poszłabym na jakieś ćwiczenia, typu trx, jakieś interwały, może zumba, byleby się poruszać i spalić co nieco :P
domini56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 08:26   #1662
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Mam pytanie w ogóle jak zacząć ? Kiedyś ćwiczyłam ale było to dawno, od tego czasu na za dużo rzeczy sobie pozwalałam. Chciałabym zgubić kolo 4 kilo i wymodelowac brzuch, pośladki. Iść na siłownię, czy ćwiczyć coś w domu ?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 12:46   #1663
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Hej- takie dziwne pytanie. Moja mama karze mi znaleźć Numer telefonu do lekarza który zajmuje się badaniem zaburzeń hormonalnych u mężczyzn. To zwykły endokrynolog, prawda?
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 14:55   #1664
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Hej Mam pytanie - na jakim obciążeniu orbitreka ćwiczycie, na jakim jest sensownie ćwiczyć, żeby był efekt?
Wiem, że to indywidualna sprawa, każdy ma inne możliwości itd, ale ja totalnie nie mam wyczucia... wcześniej biegałam, normalnie na dworze i nie było problemu, jakąś kondycję mam ale jestem po kontuzji orbitrek na siłowni ma 25 stopni obciążenia no i nie wiem co wybrać, dziś sobie powoli zwiększałam, do 8... wydaje mi się, że to malutko. Po kardio totalnie nie wiem, czy się zmęczyłam, czy nie ;D Przykład - zmęczę się w momencie gdy biegnę, na każdym dystansie, od 5 do 20km, po każdym jestem w stanie funkcjonować cały dzień itd, a różnica przecież jest duża, ja ją poczuję dopiero gdybym na drugi dzień chciała dalej trenować, po długim biegu nie dam rady a po krótkim tak. No i to samo jest z orbitrekiem, zawsze się zmęczę ale nie potrafię rozróżnić ile z siebie dałam
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 15:07   #1665
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cześć Mam problem z galaretowatymi ramionami i fałdkami tłuszczu na plecach. Czy pływanie pomogłoby coś?
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 12:38   #1666
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Trudne pytanie mam. Jak zaczac po operacji? Na razie mam 4-6 tyg gdzie nie wolno cwiczyc, mam zero kondycji i slabe miesnie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 14:40   #1667
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Kennedy to zależy od lekarza i czego dotyczył zabieg. Inna sprawa czy jakaś aktywność sprawia ci szczególną przyjemność?

Sent from my HTC One using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 15:26   #1668
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Kennedy to zależy od lekarza i czego dotyczył zabieg. Inna sprawa czy jakaś aktywność sprawia ci szczególną przyjemność?

Sent from my HTC One using Tapatalk
podoba mi sie pilates i lubie ewe chodakowska ale chyba zbyt intensywnie jak dla mnie.
chcialabym przede wszystkim schudnac
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 16:10   #1669
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Trudne pytanie mam. Jak zaczac po operacji? Na razie mam 4-6 tyg gdzie nie wolno cwiczyc, mam zero kondycji i slabe miesnie.
Wszystko zależy od operacji. Powrót do sportu (lub jego rozpoczęcie) wygląda inaczej np. operacyjnym składaniu ręki, inaczej po wycięciu wyrostka, a jeszcze inaczej po usunięciu migdałków (nie to, żebym była lekarzem, ale to chyba prosta i logiczna kwestia )
Wiele też zależy od tego, czy przed operacją było się aktywnym. Koleżanka (fizjoterapeutka) zawsze powtarza, że osoba, która coś ćwiczyła przed np. kontuzją, raczej szybciej wróci do aktywności niż leń kanapowy.

Nie liczyłabym zbytnio na to, że lekarze coś powiedzą. W polskiej służbie zdrowia sprawa wygląda tak: Oddycha? Oddycha. Macha ręką, nogą? Macha. I o to chodziło, po co mu sport (piszę serio, po wypadku spotkałam się z kilkunastoma lekarzami, jeden pojechał mi z tekstem: "sport jest przeciw naturze kobiety", inny powiedział, że rower, owszem, ale po asfalcikach bez dziur, a jeszcze inny zalecał mi chodził na basen, chociaż przez pół roku goiły mi się rany tylko jeden podszedł do tematu tak, jak ja tego chciałam i powiedział co i jak).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 16:14   #1670
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Twarz_ nos. Przed operacja poziom zero. Teraz nawet mniej niz zero. Czuje ze jestem wiotka i miekka i nie wiem jak zaczac zeby sie nie zniechcecic.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 16:29   #1671
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
podoba mi sie pilates i lubie ewe chodakowska ale chyba zbyt intensywnie jak dla mnie.
chcialabym przede wszystkim schudnac
W takim razie proponuję
z dywanówek PiYo Beach Body połączenie pilates i yogi
https://www.youtube.com/watch?v=PDUhT0DQQHY
lub taneczny Cize

https://www.youtube.com/watch?v=N_rD-_p8TEk

trening siłowy
http://www.sfd.pl/Trening_si%C5%82ow..._-t803543.html


pływanie

aqua aerobik


taniec (jakiekolwiek zajęcia z tańca lub Cize w domu)

oczywiście po konsultacji z lekarzem

co do chudnięcia to ważna jest dieta
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 21:55   #1672
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
W takim razie proponuję
z dywanówek PiYo Beach Body połączenie pilates i yogi
https://www.youtube.com/watch?v=PDUhT0DQQHY
lub taneczny Cize

https://www.youtube.com/watch?v=N_rD-_p8TEk

trening siłowy
http://www.sfd.pl/Trening_si%C5%82ow..._-t803543.html


pływanie

aqua aerobik


taniec (jakiekolwiek zajęcia z tańca lub Cize w domu)

oczywiście po konsultacji z lekarzem

co do chudnięcia to ważna jest dieta
O dzieki ajah obadam. Basen na razie odpada ale filmiki obadam z radoscia))
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 08:56   #1673
Guziczka1
Przyczajenie
 
Avatar Guziczka1
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cześć dziewczyny , więc tak jestem mama 3-letniego chlopczyka duzo cwiczylam z Ewką Chodakowską . Bardzo źle się czułam i wyszlo że mam trzewną i uczulenie na białko jak myślicie moge dalej cwiczyć ile powinnam kcal dziennie zjadać ? Cwiczac turbo spalanie i killera na zmianę ? Pozdrawiam !
Guziczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 21:29   #1674
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

HeJ

Mam pytanie do dziewczyn cwiczacych z huka hop,jaki macie rodzaj? Z wypustkami czy bez??
Ja mam z wypustkami ale ostatnio naczytalam sie ze nie sa wskazane bo obijaja m.in. nerki a Wy co myslicie?
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 07:38   #1675
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

.

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2015-09-18 o 07:41 Powód: Nie ten dział
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 08:16   #1676
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Guziczka1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , więc tak jestem mama 3-letniego chlopczyka duzo cwiczylam z Ewką Chodakowską . Bardzo źle się czułam i wyszlo że mam trzewną i uczulenie na białko jak myślicie moge dalej cwiczyć ile powinnam kcal dziennie zjadać ? Cwiczac turbo spalanie i killera na zmianę ? Pozdrawiam !
To nie są żadne choroby układy krążenia czy ruchu, więc do ćwiczeń ni jak się mają. Tylko musisz inaczej skomponować dietę. Wyeliminować z niej produkty, których jeść nie możesz.
Poza tym nie ma czegoś takiego jak uczulenie na białko Ewentualnie jest uczulenie na nabiał, a to spora różnica.
Kalorii nikt ci nie wywróży, bo nie napisałaś nic o sobie (wiek, waga itp.) i swoich celach. Poszukaj sobie w necie kalkulatorów zapotrzebowania kalorycznego (jest ich wiele, są też różne wzory), jak już będziesz miała ile kalorii możesz jeść to podziel je na białka, tłuszcze, węglowodany przyjmując mniej więcej że na 1 kg masy ciała musisz jeść odpowiednio:
- 1 g tłuszczu (1 g tłuszczu=9 kalorii)
- 1-1,5 białka (pi razy drzwi, ktoś może zalecić więcej białka; 1 g białka = 4 kalorie)
- resztę węglowodanów (1 g węgli = 4 kalorie).

Co do ćwiczeń z Chodakowską to się nie wypowiadam, bo mi całkiem nie po drodze z tą panią.

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2015-09-18 o 08:17
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 12:55   #1677
donia876
fit-doradztwo :)
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 43
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
HeJ

Mam pytanie do dziewczyn cwiczacych z huka hop,jaki macie rodzaj? Z wypustkami czy bez??
Ja mam z wypustkami ale ostatnio naczytalam sie ze nie sa wskazane bo obijaja m.in. nerki a Wy co myslicie?
To prawda, można sobie poobijać narządy wewnętrzne. A poza tym siniaki

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-09-19 o 18:21 Powód: Reklama strony
donia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 09:39   #1678
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Czy Wy też się tak okropnie pocicie na orbitreku/rowerku/bieżni?

Chodzę na siłownię, właśnie na orbitrek no i wiadomo, chcę się zmęczyć ale też nie jest tak, że nie czuję nóg jak zejdę ale pot dosłownie kapie ze mnie, koszulka mokra na dekolcie i plecach, fuj... dodam, że jest klimatyzacja, jest trochę chłodniej niż tak normalnie w domu, i inne babki raczej są mniej spocone. W domu miałam to samo, okna otwarte, ja jakieś dywanówki z Jillian i nie mogę, tak gorąco... a to przecież nie jest jakiś mega wysiłek!
Zastanawiam się, czy nie przyzwyczaiłam tak dziwnie organizmu, bo wcześniej biegałam, najchętniej w temperaturze poniżej 10 stopni, zimą niezależnie od mrozu, no i może teraz mi przez to za ciepło? Jak było na zewnątrz 20 stopni albo więcej to umierałam, a dla innych to jest dopiero dobra temperatura na trening
I takie coś mam tylko podczas ćwiczeń, normalnie jestem totalnym zmarzluchem, w pracy jak rano przyjdę w żakiecie tak siedzę w nim do końca (jakbym zdjęła to nie będzie mi zimno, ale nie zdejmuję bo wcale nie jest mi za ciepło ), a kobitki w krótkim rękawku
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 10:01   #1679
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Chciałam przejść na dietę ketogeniczną na ok 6 tygodni. Szukam jakiegoś sprawdzonego źródła na ten temat, może ktoś z Was ma jakiego ebooka w pdf na ten temat gdzie znajdę wszystkie niezbędne informacje?
niechcę stron typu poradnik zdrowie itp i wyrywkowo szukać informacji które nie zawsze są prawdziwe
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 18:17   #1680
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Szukam zegarka z funkcją monitorowania akcji serca oraz lcznikiem spalanych kalorri. Nie biegam (i raczej biegać nie zacznę), więc żzadne GPS nie są mi potrzebne.
Macie coś godnego polecenia?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.