---vlogerki-----?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 20:58   #1
pannakatarzyna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9

---vlogerki-----??


Witajcie drogie forumowiczki
Chciałabym poznać wasze opinie na temat tzw. vlogów czyli video blogów na youtub? Co sądzicie na temat takiego sposobu przekazywania opinii na temat np kosmetyków czy zaprezentowania nowych ciuchów z sieciówek czy jeżeli kogoś stać z drogich butików....Jak dla mnie są też pozytywne strony tych filmików jak np. pokaz wykonania makijażu krok po kroku (bardzo pomocne) jednak denrewują mnie haule ciuchowe czy zakupowe gdyż vlogerki tych rzeczy prezentują często ciuchy czy inne rzeczy bardzo drogie na które przeciętnych ludzi po prostu nie stać np. buty za 500 zł czy torebka za 400 zł często komentując to w sposób "okazyjna cena". Jak dla mnie wydanie na świeczke w słoiku marki jankie kendels (mogą być błędy w nazwie) kwoty 90 zł jest bardzo zawyżona i dziwie się że dziewczyny w tych filmikach kupują je po 4-5 szt ze względu na piękny zapach czy wygląd (dla mnie to nie do pomyślenia;/).
A teraz opinia z innej beczki a zarówno pytanie do was jestem fanką vlogerki z yt "Stylizacje2'' oglądam ją z wielką chęcią oraz ''Boogiesilver'' z Londynu , dziewczyny mają świetny gust i styl a przy tym umieją oczarować widza swoją gadką Jednak ostatnio przeczytałam artykuł z jednej z gazet na temat vlogerów i dowiedziałam się że dziewczyny te mają płacone pieniądze np od firm kosmetycznych za to że opowiedzą w samych superlatywach o ich produkcie i z tego się utrzymują jak Karolina czyli Stylizacje2 która z początku pracowała w agencjii marketingowej natomiast teraz utrzymuje się tylko vlogów co jest dla mnie nie do pomyślenia gdyż zastanawia mnie ile musi na tym zarabiać aby było ją stać na tak drogie rzeczy , kosmetyki czy piękne mieszkanie. Jeżeli coś o tym wiecie proszę o wypowiedzi
pannakatarzyna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:16   #2
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: ---vlogerki-----??

Cytat:
Napisane przez pannakatarzyna22 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie forumowiczki
Chciałabym poznać wasze opinie na temat tzw. vlogów czyli video blogów na youtub? Co sądzicie na temat takiego sposobu przekazywania opinii na temat np kosmetyków czy zaprezentowania nowych ciuchów z sieciówek czy jeżeli kogoś stać z drogich butików....Jak dla mnie są też pozytywne strony tych filmików jak np. pokaz wykonania makijażu krok po kroku (bardzo pomocne) jednak denrewują mnie haule ciuchowe czy zakupowe gdyż vlogerki tych rzeczy prezentują często ciuchy czy inne rzeczy bardzo drogie na które przeciętnych ludzi po prostu nie stać np. buty za 500 zł czy torebka za 400 zł często komentując to w sposób "okazyjna cena". Jak dla mnie wydanie na świeczke w słoiku marki jankie kendels (mogą być błędy w nazwie) kwoty 90 zł jest bardzo zawyżona i dziwie się że dziewczyny w tych filmikach kupują je po 4-5 szt ze względu na piękny zapach czy wygląd (dla mnie to nie do pomyślenia;/).
A teraz opinia z innej beczki a zarówno pytanie do was jestem fanką vlogerki z yt "Stylizacje2'' oglądam ją z wielką chęcią oraz ''Boogiesilver'' z Londynu , dziewczyny mają świetny gust i styl a przy tym umieją oczarować widza swoją gadką Jednak ostatnio przeczytałam artykuł z jednej z gazet na temat vlogerów i dowiedziałam się że dziewczyny te mają płacone pieniądze np od firm kosmetycznych za to że opowiedzą w samych superlatywach o ich produkcie i z tego się utrzymują jak Karolina czyli Stylizacje2 która z początku pracowała w agencjii marketingowej natomiast teraz utrzymuje się tylko vlogów co jest dla mnie nie do pomyślenia gdyż zastanawia mnie ile musi na tym zarabiać aby było ją stać na tak drogie rzeczy , kosmetyki czy piękne mieszkanie. Jeżeli coś o tym wiecie proszę o wypowiedzi
Mnie nie interesują vlogi - flaki z olejem, każda gada to samo, o tym samym
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:19   #3
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ---vlogerki-----??

Zajrzyj na plotkowe i poszukaj wątku filmiki urodowe youtube. Tam wszystkiego się dowiesz (mój ukochany wątek )
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:28   #4
w_o_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: ---vlogerki-----??

Czy ja wiem,czy Karolina ma piękne mieszkanie? Od samego początku to samo malutkie mieszkanko, a że pozmieniała wystrój... Rzeczy z Ikei nie są takie drogie. Z tego co wiem też, ona dalej pracuje - przynajmniej tak mówi. A jeżeli na tym dużo zarabia no to fajnie , taki fach każdy może spróbować nie każdego polubią .
w_o_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:00   #5
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: ---vlogerki-----??

Cytat:
Napisane przez pannakatarzyna22 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie forumowiczki
Chciałabym poznać wasze opinie na temat tzw. vlogów czyli video blogów na youtub? Co sądzicie na temat takiego sposobu przekazywania opinii na temat np kosmetyków czy zaprezentowania nowych ciuchów z sieciówek czy jeżeli kogoś stać z drogich butików....Jak dla mnie są też pozytywne strony tych filmików jak np. pokaz wykonania makijażu krok po kroku (bardzo pomocne) jednak denrewują mnie haule ciuchowe czy zakupowe gdyż vlogerki tych rzeczy prezentują często ciuchy czy inne rzeczy bardzo drogie na które przeciętnych ludzi po prostu nie stać np. buty za 500 zł czy torebka za 400 zł często komentując to w sposób "okazyjna cena". Jak dla mnie wydanie na świeczke w słoiku marki jankie kendels (mogą być błędy w nazwie) kwoty 90 zł jest bardzo zawyżona i dziwie się że dziewczyny w tych filmikach kupują je po 4-5 szt ze względu na piękny zapach czy wygląd (dla mnie to nie do pomyślenia;/).
A teraz opinia z innej beczki a zarówno pytanie do was jestem fanką vlogerki z yt "Stylizacje2'' oglądam ją z wielką chęcią oraz ''Boogiesilver'' z Londynu , dziewczyny mają świetny gust i styl a przy tym umieją oczarować widza swoją gadką Jednak ostatnio przeczytałam artykuł z jednej z gazet na temat vlogerów i dowiedziałam się że dziewczyny te mają płacone pieniądze np od firm kosmetycznych za to że opowiedzą w samych superlatywach o ich produkcie i z tego się utrzymują jak Karolina czyli Stylizacje2 która z początku pracowała w agencjii marketingowej natomiast teraz utrzymuje się tylko vlogów co jest dla mnie nie do pomyślenia gdyż zastanawia mnie ile musi na tym zarabiać aby było ją stać na tak drogie rzeczy , kosmetyki czy piękne mieszkanie. Jeżeli coś o tym wiecie proszę o wypowiedzi
Mylisz się. Karolina nadal pracuje w domu, m.in. prowadzi fanpejdże różnych firm.

Tak, dziewczyny dostają pieniądze za reklamy, sponsorowane recenzje, konkursy. Wiadomo o tym nie od dziś.

Markowa, skórzana torebka za 400 zł to często bardzo okazyjna cena i nie ma nic dziwnego w tym, że są osoby, które na to stać.

yankee candle

Powstało już 20 części wątku na temat vlogerek. Dwudziesty pierwszy w toku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=739709

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-02-12 o 22:04
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:57   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ---vlogerki-----??

1) lubię vlogi - dla mnie to dużo lepsze odmóżdzacze niż to co w telewizji (typu pamiętniki z wakacji czy inne cuda - już wolę sobie opinii o kosmetykach posłuchać dla odprężenia)
2) dziewczyny przecież same mówią, że mają to czy to zasponsorowane, zapłacone itd. - wielkiego odkrycia dokonałaś ;D
3) dużo blogerek/vlogerek się z takiej działalności zwyczajnie utrzymuje i to za stawki znacznie lepsze niż najniższa krajowa czy nawet średnia krajowa, reklama kosztuje
4) a świeca za 90zł czy torebka za 400zł - no drogo ale żeby zaraz nie do pomyślenia ? są ludzie których na to stać i wcale nie jest ich tam mało (chociażby można sobie rzucić okiem na wątki zakupowe na wizażu - przecież w niektórych postach przewijają się ciuchy za sporą kasę więc wniosek prosty, niektórych stać - nie wiem czemu mieliby niekorzystać skoro mają za i co i mają ochotę, niech kupują, gospodarka się kręci)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:04   #7
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: ---vlogerki-----??

czasem n ajakiś vlog zerknę, ale tak bez specjalnego szału i sprawdzania codziennie czy nie ma nic nowego
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 10:15   #8
Infinity11
Przyczajenie
 
Avatar Infinity11
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 20
Dot.: ---vlogerki-----??

lubię vlogi zwłaszcza te makijażowe. Jesli chodzi o haule odzieżowe to jednak są trochę męczące i rzadziej je oglądam.Niektóre osoby stać na drogie ciuchy i akcesoria więc również na ich potrzeby powstają haule. Musisz pogodzić się z faktem że jest wiele osób które stać na buty czy sukienkę za 500zł bez żadnych wyrzeczeń i oszczędzania.

Edytowane przez Infinity11
Czas edycji: 2014-02-13 o 10:17
Infinity11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:52   #9
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: ---vlogerki-----??

Ja także lubię vlogi, ale z wymienionych przez Ciebie dziewczyn, żadna mnie nie interesuje...nie uważam także, aby miały świetny gust...Ja lubię Nissiax83, Szusz i kilka innych osób.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 11:40   #10
bulinka_
Raczkowanie
 
Avatar bulinka_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 245
Dot.: ---vlogerki-----??

Ja się podłączę z pytaniem: jakiego kanału na yt o tematyce dla kobiet najbardziej Wam brakuje? Co byście chętnie oglądały?
__________________
bulinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 11:54   #11
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: ---vlogerki-----??

Cytat:
Napisane przez bulinka_ Pokaż wiadomość
Ja się podłączę z pytaniem: jakiego kanału na yt o tematyce dla kobiet najbardziej Wam brakuje? Co byście chętnie oglądały?
sensowny kanał dla kobiet okolo 30 o wszystkim, ale z sensem i na temat, a nie masło maslane...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 09:19   #12
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: ---vlogerki-----??

Jest już wątek na ten temat: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=739709
Ten zamykam.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-14 10:19:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.