kozaki emu wool - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 13:04   #1
Ewe_Ave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5

kozaki emu wool


czy to prawda, że kozaki z serii EMU WOOL nie są akurat rekomendowane przez tę firmę?
na allegro znalazłam info, że to tańsza seria, zastanawiam się, czy je kupić? bo faktycznie za nieco ponad 300 zł można je nabyć....
co doradzicie?
Ewe_Ave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 13:16   #2
kidlerkomania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 189
Dot.: kozaki emu wool

Nie wiem gdzie to znalazłaś, ale EMU wool to tak naprawdę EMU bronte, tyle, że z najnowszej kolekcji i jest troszkę zmieniona podeszwa oraz nazwa dla jasności dodam, że EMU bronte to te tańsze i nie są zrobione s nieprzemakalnej skóry tak jak EMU stinger
kidlerkomania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:00   #3
Ewe_Ave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: kozaki emu wool

jeden ze sprzedających na allegro zareklamował w ten sposób swój towar, w znaczeniu: "kupcie u mnie, bo oferowane gdzie indziej emu wool obok emu nie leżało"
no i się zastanawiałam na ile to chwyt marketingowy, a na ile w tym jest prawdy
ale jeśli wool nie są nieprzemakalne, to trochę kiszka, wyjdę na deszcz czy śnieg i wszystko przemoknie!
Ewe_Ave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:23   #4
kidlerkomania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 189
Dot.: kozaki emu wool

To nie jest do końca tak.. jeżeli je zaimpregnujesz to nie powinny przemoknąć (no chyba, że zachce Ci się po kałużach skakać - wiadomo, to nie kalosze) : )
kidlerkomania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:15   #5
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: kozaki emu wool

ja tam czytalam ze emu wool sa gorsze od emu ja mialam emu i mi nie przmokly, przymierzalam emu wool i mam porownanie jest ciensza tj ta welna mniej jest jest takjakby byly wyprane co do podeszwy to nie wiem ale dziewczyny na innym forum wypowiadalay sie ze jest gorsza
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:09   #6
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: kozaki emu wool

Ja bym proponowała kupić w sklepie i mieć pewność, że te buty są oryginalne i tak dalej...
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 08:42   #7
Zwariowana_Wariatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: kozaki emu wool

Nie, nie, nie!
Wszystkie odpowiedzi są totalnie bezsensu. Pozwól, że wytłumaczę Ci co to EMU WOOL.
Jak pewnie wiesz Emu jest to australijska firma. Kilka lat zaistniała na światowym rynku. Na początku wszyscy myśleli, że to badziewne i źle zrobione "kapcie". To wszystko okazało się totalną nie prawdą. Buty Emu[zwykłe] doskonale radzą sobie w trudnych warunkach np. śnieg lub bardzo niska temperatura.
Emu Wool- Buty o mniejszej zawartości owczej wełny w środku. Też nie przemakają podczas śniegu[chyba, że będziesz skakała w zaspy]. Jest w nich ciepło podczas mrozów. Ja osobiście wolę Wool ponieważ, jest większy wybór fasonów. I jesienią można także w nich "paradować"
Pisałaś, że chcesz kupić Emu przez Allegro. Nie polecam. Często okazuję się, że to podróby.
PS ŻADNE EMU NIE MOŻE BYĆ NARAŻANE NA DESZCZ!!!!
Zwariowana_Wariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.