Rudo czarne włosy, zmiana koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 12:08   #1
wyrocznia100
Przyczajenie
 
Avatar wyrocznia100
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódz, poniekąd
Wiadomości: 27

Rudo czarne włosy, zmiana koloru


Witajcie.
Mam taki dylemat.
Dosyć długo farbowałam włosy na czarno, ale od pewnego czasu stwierdziłam, że dam sobie spokój. Moje włosy potrzebowały odpoczynku, ale chciałam również zmienić kolor. Nie mogłam się zdecydować na demakijaż włosów, bo za dużo ich nie mam (ale bez przesady) i bałam się konsekwencji. Moje włosy mają około 30 cm, ale mam ok 6cm odrosty. Mój naturalny kolor to cie4mny brąz więc nie rzucały się w oczy. Te odrosty są teraz zafarowane na ciemny rudy który dosyć ładnie przechodzi w czerń. Płukałam włosy w rumianku, intensywnie myłam(prałam) w head&shoulders, gdyż słyszałam, że on zmywa farbę. faktycznie co któryś włos jest cały rudy. Pod słońce widać rudą poświatę.
Czy znacie jakąś farbę która złapałaby na ten "czarny" czy inne metody zmycia tego koloru, po których nie wypadną mi włosy Bo zanim urosną mi nowe minie jeszcze z rok.
Pozdrawiam
wyrocznia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:56   #2
Neuve
Przyczajenie
 
Avatar Neuve
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Rudo czarne włosy, zmiana koloru

Z własnego doświadczenia polecam dekoloryzator Renee Blanche.
Możesz po nim rzucić jakiś jasny brąz (bo mocno chwyta) i powinno być w porządku
Neuve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:46   #3
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Rudo czarne włosy, zmiana koloru

Mam włosy podobnej długosci, farbuje na czern od 3ech lat. Niedawno po 8 miesiecznej przerwie od fryzjera "wyrownałam" je juz prawie do jednej lini, bo chce tez pozbyc sie cieniowania. Również mam 5-6 cm odrostów -chce wrocic do naturalnego. Od 5-mcy piore włosy w szamponie przciwłupiezowym, uzywam też czasem sody oczyszczonej z szamponem - efekty nikłe jak wiadomo Czerni nic z domowych sposobów nie wywabi w mocno zauwazalny sposob. Poza tym spiera sie niestety na rudoczarny. Nie wiem czy starczy mi cierpliwosci zeby nie dekoloryzywac u fryzjera i nie polozyc koloru zblizonego do natury Wtedy łątwiej bedzie odrastać do naturalnych... Samodzielnych eksperymentów sie boje, bo mogą się skonczyc koniecznoscia skrocenia jeszcze bardziej wlosów, czego sobie nie wyobrazam po ostatnim podrównaniu I cóż tu począć
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:52   #4
wyrocznia100
Przyczajenie
 
Avatar wyrocznia100
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódz, poniekąd
Wiadomości: 27
Dot.: Rudo czarne włosy, zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez Neuve Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia polecam dekoloryzator Renee Blanche.
Możesz po nim rzucić jakiś jasny brąz (bo mocno chwyta) i powinno być w porządku
Dzięki... Na pewno przetestuję A strasznie obciąża włosy?
wyrocznia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.