biała farba ce ce czy ktoś nia stosował???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 13:21   #1
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96

biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????


witam prosze was o opinie czy ktoras z was ja uzywała?mam rozjasnione do jasnego blondu włosy z czarnych farbowanych kolor jest niezły ale chciałabym bardziej białe zamowiłam ta farbe choc sa opinie ze jest to dodatek do farb jednak jestem bardzo dociekliwa i zadzwoniłam do przedstawicielstwa tejze firmy ce ce z zapytaniem odpowiedziano mi ze owszem moze byc jako dodatek ALE NIEKONIECZNIE!!!! nbo jest to farba i mozna ja stosowac sama bez zadnych dodatkow i ze nie ejst to prawda ze moze byc uzyta tylko z wymieszaniem z inna bo ona nie jest do tego celu stworzona miły pan zwrocił mi uwage na napis i opis tego produktu ze pisze FARBA!!! a nie dodatek do farb ze fryzjerzy sami sobie to wymyslili i mieszja mam pytanie czy ktoras nia robiła?????pan mipowiedział ze powinno mi wyjsc białe bo to jest farba silno rozjasniajaca
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:07   #2
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

mi wyszło złoto z ce ce 0/0 ale ładne złotko
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 06:47   #3
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

dzięki za odpowiedz a na jakie włosy kłądłas?rozjasnione czy naturalne?
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:46   #4
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

Wydaje mi się, że najpierw będziesz musiała nałozyć rozjaśniacz nawet na blond włoski a dopiero później farbe żeby wyszły białe... ale pewna nie jestem. Mam nadzieję, że szybciutko któraś z dziewczyn Ci dobrze doradzi
Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 06:53   #5
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

hej dzięki za odpowiedz ja włąsnie tak sama sobie pomyslałam zeby połozyc jeszcza raz rozjasniacz i potem ta farbe zeby własnie byl efekt bieli oczywiscie zrobie to za jakis czas bo nie chce spalic włosów pozdrawiam a moze dziewczyny znacie jakąs inna farbe która mozna nałozyc aby uzyskac efekt bieli?????????????????
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 17:43   #6
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

Wiesz co ja bym Ci radziła te włoski bardzo porządnie odżywiać przed zabiegiem rozjaśniania + farbowanie na biel. A co do farbki to jest jeszcze biała z firmy ALFAPARF i z firmy Renee Blanche. Tą drugą farbowałam włosy kiedyś bo też mi się bardzo podobaja bielutkie Ale ja tą farbkę nałożyłam normalnie na włosy jasny blond (farbowane) ale nie rozjaśniałam wcześniej i wyszły mi bardzo bardzo jasne ale niestety nie białe i ważne jet chyba żebyś użyła 12% wody utlenionej ale najlepiej zapytaj się osoby u której będiesz kupować farbę
Mam nadzieje, że się uda xD
Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 06:02   #7
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

Witam i dziekuje serdecznie za rady włosy oczywiscie zaczne odzywiac zamowiłąm keratyne ale taka prawdziwa bede ja rozrabiac i tym robic włosy oczywiscie nie rozjasnie na dniach odczekam z jakie 2 tygodnie bo od razy odrosty bede musiała i tak zrobic i tak wode mam uzyc 9% ale farbe rozrobic w stosunku 1:2 zeby był efekt bieli bo jak chca czrobic nie taki biały to sie uzywa wode 6% i rozrobiebie w sosunku 1:1 tak pisze na niej poz atym dzwoniłą i pytałam no zobacze co wyjdzie jeszcze czekam zamowiłam drugi rozjasniacz z LEO ten Silver z czarnych robiłam kameleonem bo on głownie eliminuje czerwienie i rudosci ale teraz mam rozjasnione juz wiec Silver daje efekt srebnej bieli wiec moze bedzie lepszy a p[otem za pare dni ta ce ce załaczam zdjecie nie super jakosci bo mam mało pikseliw telefonie ale taki mamkolorpo rozjasnianiu kameleonem z czarnych farbowanych włosów w 3 dni to uzyskałam jak pisałam winnym watku pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090605(007).jpg (146,1 KB, 184 załadowań)
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 06:06   #8
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

chciałam dodac ze ja juz wiekszosc włosów mam odcien białąwy te włoski nizej sa żółtawey odcien ale ciut jasniejsze niz wyszło zdjecie ale nie zółc kurczakowata a ja chce miec włąsnie całe takie białe na czubku głowy mam praktycznie białe jak śnieg moze byc tak ze jak zrobie tym silverem to jzu nie trza bedzie tej ce ce w ogole jak myslicie????
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 06:42   #9
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

jakby kto nie wierzył moje ostatnie zdjecie z 24go maja mielismy komunie chrzesnicy męża to była czarna farba palette sprana troche zreszta ja odlat farbowałam to czerniami brazami machoniami roznymi ciemnymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090524(004).jpg (149,8 KB, 136 załadowań)
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 16:44   #10
petite8amie8
Przyczajenie
 
Avatar petite8amie8
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: biała farba ce ce czy ktoś nia stosował????

Cytat:
Napisane przez Blondiexxx Pokaż wiadomość
Wiesz co ja bym Ci radziła te włoski bardzo porządnie odżywiać przed zabiegiem rozjaśniania + farbowanie na biel. A co do farbki to jest jeszcze biała z firmy ALFAPARF i z firmy Renee Blanche. Tą drugą farbowałam włosy kiedyś bo też mi się bardzo podobaja bielutkie Ale ja tą farbkę nałożyłam normalnie na włosy jasny blond (farbowane) ale nie rozjaśniałam wcześniej i wyszły mi bardzo bardzo jasne ale niestety nie białe i ważne jet chyba żebyś użyła 12% wody utlenionej ale najlepiej zapytaj się osoby u której będiesz kupować farbę
Mam nadzieje, że się uda xD
Hej, ja sie chcialam zapytac jaki odcien tej farby alfaprf zeby wyszedl i gdzie ja dostalas? )
petite8amie8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.