stracić czarne włoski ! szybki wątek, potrzebuje odpowiedzi :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 14:14   #1
Nana93klb
Zakorzenienie
 
Avatar Nana93klb
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 3 424
GG do Nana93klb

stracić czarne włoski ! szybki wątek, potrzebuje odpowiedzi :)


nie wiem czy w dobrym wątku napisałam ale mam kilka pytań :

wczoraj byłam u fryzjerki podciąć włosy, chodzę do niej od czerwca kiedy włosy do pasa ściełam na tzw. boba (teraz mam już do ramion) od kilku lat farbowałam na czarno....już jakiś rok nie farbuje bo chciałam wrócić do naturalnego....ciemny brąz. niby nie widać różnicy a jednak....miałam juz dość duży odrost swoich natualnych i bardzo bardzo się cieszyłam. ale znów mi odbiło i zafarbowałam na rudy (zawsze mi się taki marzył ) użyłam farby płomienna iskra z joanny...na górze mi troszkę złapało. i tak od może 4 miesięcy farbowałam 4 razy tą farbą ale włoski mam zdrowe no i teraz mam taki problem bo chciałabym mieć całe włoski w rudym kolorze a nie tylko mój odrost a dół i tak został czarny...wczoraj fryzjerka powidziała mi że jeśli chce to mogę sobie te czarne włoski leciutko rozjaśnić i na to nałożyć ta rudą...i się zastanawiam czy to wyjdzie ??? jeśli tak to po zejściu tego rudego jakie będę miała włosy...?


a jeszcze jedno : zapytałam jej jak bym chciała wrócić do naturalnego ciemnego brązu to co mam zrobić, poradziła mi żebym na ten rudy nałożyła średni bądź ciemny blond (nie jestem pewna)... czy ma rację ?

prosze o odpowiedzi...

Edytowane przez Nana93klb
Czas edycji: 2010-03-11 o 19:12
Nana93klb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:37   #2
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: stracić czarne włoski ! szybki wątek, potrzebuje odpowiedzi :)

jesli na swoj rudy nalozysz braz to Ci powinien zlapac
ale ta fryzjerka kazala Ci samej rozjasniac koncowki?
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:11   #3
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: stracić czarne włoski ! szybki wątek, potrzebuje odpowiedzi :)

Twoja Fryzjerka ma rację - te włosy, które są czarne trzeba rozjaśnić tzw. kąpielą słoneczną/rozjaśniającą - tylko wtedy da się ujednolicić kolor, który masz na głowie. A, że wlosy od czerni rozjaśniają się poprzez brązy, czerwienie, pomarańcze to właśnie rudy świetnie się uzyskuje. Jeśli włosów nie rozjaśni sie za bardzo to powinien równomiernie sie spłukiwać i nie robic niespodzianek
A jesli chcesz uzyskać ciemny brąz w odcieniu naturalnym to na ten rudy trzeba nałożyć po prostu ciemy brąz tyle, ze w odcieniu popielatym żeby zneutralizować rudość.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.