Maseczka upiększająca pilnie poszukiwana! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-04, 21:43   #1
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile

Maseczka upiększająca pilnie poszukiwana!


Znalazlam recenzje maseczki upiekszajacej Clarinsa,z opisu baaardzo mi sie podoba,zalezy mi na takim wlasnie efekcie,skory maksymalnie wypoczetej,o wlasciwym kolorycie,tylko maseczka clarinsa kosztuje 120zl. czy znacie moze jakis ciut tanszy a o podobnym dzialaniu jej odpowiednik? bylabym baaardzo wdzieczna.
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 22:09   #2
sasanka22
Raczkowanie
 
Avatar sasanka22
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: esTWuaA
Wiadomości: 134
Dot.: Maseczka upiększająca pilnie poszukiwana!

Nic takiego powiem szczerze do tej pory nie znalazlam a mialam mase maseczek
Flash jest jedyna w swoim rodzaju polecam z calego serducha,swietna sprawa,robi cos dobrego ze skorą,pięknie pachnie ,juz sie od niej uzaleznilam D cena mhhh.. ale warto!polecam
sasanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 22:11   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Maseczka upiększająca pilnie poszukiwana!

Chomiczko kochana, jako zdeklarowana fanka tej maseczki, będę Cię na nią namawiała z całych sił.
Używam jej od lat, próbowałam różnych różności, które miały w założeniu dać zbliżony efekt, ale żaden mnie nie satysfakcjonował. Może najbliżej była maseczka Dermiki "Inspiracja", ale nie wiem, czy jej nie wycofali.
Jestem zdania, że lepiej wydać więcej na produkt, który spełni Twoje oczekiwania niż obchodzić się substytutami, których w efekcie kupisz więcej (celem testów). Jak wskazuje (po raz kolejny!) moje doświadczenie, kto tanio kupuje, dwa razy płaci Piję tu do korektora Sephory, który miał być "ekonomiczną wersją" Touche Eclat YSL, a nie dość, że jest do d..., to ma o połowę mniejszą pojemność, czyli de facto kosztuje tyle samo.
Chomiczko, na Allegro można kupić "Beauty Flash Balm" za 65-85zł.



p.s. Jak się udały zakupy szminkowe i wieczór?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 01:21   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Maseczka upiększająca pilnie poszukiwana!

Cytat:
Napisane przez pixie7
Chomiczko kochana, jako zdeklarowana fanka tej maseczki, będę Cię na nią namawiała z całych sił.
pixie, hehe, chyba ci clarins powinien placic za tak skuteczna reklame.
wlasnie dzis na ebayu dokonalam jej zakupu pod wplywem twoich entuzjastycznych wypowiedzi a teraz juz zeby ostrze na lancome. myslalas o pracy w reklamie?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 11:59   #5
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Maseczka upiększająca pilnie poszukiwana!

Oj Pixie,jestes niemożliwa kusisz mnie i to bardzo ta mseczka Clarinsa. czytalam recenzje proponowanej przez Ciebie maseczki Dermiki,ona chyba troche gorzej sie wchlania i pozostawia tlusta warstwe,a ta Clarinsa poza tym rozswietla od razu.

A co do wieczoru piatkowego,nie kupilam tej szminki FOrever Lipcolor maybelline bo ja wycofali i zastapili oczywiscie czyms gorszym-Forever Metallics (oj namnozylo sie ostatnio tych okropnych szminek/blyszczykow z paskudnymi drobinkami/brokatem ),ale nabylam spontanicznioe (bez czytania recenzji na wizazu) blyszczyk lumene berryfun lipgloss nr 6,slicznie blyszczy i pielegnuje coz chyba jak Ty jestem fanka blyszczykow a lumene to b.przyzwoita firma
buziaki,
chomiczka
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 13:44   #6
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Maseczka upiększająca pilnie poszukiwana!

Heh, chyba trza będzie faktycznie zgłosić się do Clarins'a po dolę

Najśmieszniejsze, że owszem, pracowałam swego czasu w marketingu, ale jakoś nie miałam do tego serca... No i produkt był mniej fascynujący.

Mam nadzieję, że Wam maseczka przypadnie do gustu, dziewczyny, będę czekała na recenzje!

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 13:46   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Maseczka upiększająca pilnie poszukiwana!

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
ale nabylam spontanicznioe (bez czytania recenzji na wizazu) blyszczyk lumene berryfun lipgloss nr 6,slicznie blyszczy i pielegnuje coz chyba jak Ty jestem fanka blyszczykow a lumene to b.przyzwoita firma
Widziałam Twoje zgłoszenie. Też mnie czas jakiś już kusi ten błyszczyk, ale na razie dziursko w kieszeni nie pozwala na większe zakupy...
Lumene lubię bardzo za życiową kolorystykę, zwłaszcza podkładów i pudrów.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.