Czuję się oszukana! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 12:18   #1
lol3001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29

Czuję się oszukana! :(


Kochane wizażanki! Pół roku temu byłam na kursie przedłużania paznokci metodą żelową. Po kursie pani, która mnie szkoliła sprzedała mi całą masę potrzebnych rzeczy w tym oczywiście żele. Przez te pół roku zdążyłam zrobić kilku osobom pazurki, ale one bardzo szybko się zapowietrzały i łamały. Myślałam sobie, że to pewnie moja wina bo zalewam skórki, nie odtłuszczam płytki, czy za mało matuję, ale starałam się robić wszystko krok po kroku bez żadnych błędów (nie zwracałam uwagi na czas, bo robiłam głównie rodzince, więc nikt mnie nie poganiał). Jak do tej pory nie miałam zamiaru kupować nowych żeli póki nie skończę tych, ale czytając różne fora zaczęłam się zastanawiać jakiej firmy są produkty, na których pracuję... i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu i jeszcze większej rozpaczy okazało się, że są to żele "firmy" allepaznokcie.pl!!! Ta pani mówiła, że to jakaś dobra amerykańska firma i na dodatek sprzedała mi je DWA RAZY DROŻEJ niż w internecie (tj. za 30ml zapłaciłam 60zł zamiast 30). Jestem po prostu zrozpaczona i czuję się oszukana! Nie krytykujcie mnie proszę, że nie zwróciłam uwagi, co kupuję, ale byłam ledwo po kursie i nie kupowałam przecież byle gdzie, tylko tam, gdzie robiłam kurs. Napiszcie proszę co powinnam zrobić. ;(

Edytowane przez lol3001
Czas edycji: 2009-02-07 o 12:20
lol3001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:34   #2
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Kochana nikt Ci nie zarzuci, że wybralaś złe żele, wybrałas takie jakie polecali Ci na kursie. Sama też bym takie kupiła, wkoncu od tego są te kursy.
Nie wiem czy dostaniesz jaks rekompensate ale spróbuj. Powiedz tej pani co sie jaka jest sytuacja i poproś o zwrot części pieniędzyza te zele, jesli nic z tego nie bedzie, to pozostaje Ci tylko odradzanie innym robienia kursu u tej pani
Zawsze to jakos sobie jakos odbijesz Wiem ze to moze głupie ale ja bym tak zrobiła.
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:39   #3
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Krytykować Cię zapewne nikt nie będzie Świeżo po kursie zwykle nie ma się obeznania w jakości produktów... Ale wydaje mi się, że niestety nie ma innej możliwości, niż kupić nowe produkty... Napisz może jakiej są firmy? Bo sądząc po cenie, jakości rewelacyjnej nie przedstawiają... Dla porównania ja za 15 ml żelu płacę 65-80 zł i jak na żele nie jest to cena wysoka... A jakość rewelacyjna
Szkoleniowcy często są dystrybutorami konkretnej firmy i na jej kosmetykach szkolą i je rozprowadzają... A niestety marki są różne...
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:07   #4
lol3001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Żele są "no name" pod naklejką z ceną jest logo allepaznokcie.pl, czyli najgorszej chyba firmy z allegro. Mogę jeszcze dodać, że robiłam kurs w Łodzi w "Karamello" na ul.Wigury 15.
lol3001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:23   #5
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Wiem gdzie robilas kurs. Tez jestem z Lodzi.
To w Karamello pracuja na produktach Allepazokcie?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:26   #6
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Cytat:
Napisane przez lol3001 Pokaż wiadomość
Żele są "no name" pod naklejką z ceną jest logo allepaznokcie.pl, czyli najgorszej chyba firmy z allegro. Mogę jeszcze dodać, że robiłam kurs w Łodzi w "Karamello" na ul.Wigury 15.
Ała. O allepaznokciach jest kilka wątków więc możesz sobie wszystko przeczytać... Ja mogę Ci polecić żele Bass Cosmetics, możesz popatrzeć w moim wątku jak wyglądają pazurki nimi robione, jest też kilka zdjęć odrościków. Trzymają się rewelacyjnie, tylko na starcie trzeba trochę zainwestować... O kursie nic nie powiem, bo niestety o tych w Łodzi nie mam pojęcia... Kurczę, nie wiem co Ci poradzić. Na prawdę mi przykro, bo to jest cholernie nie fair, gdy wydajesz pieniądze, a wciskają Ci tandetę, wykorzystując fakt, że nie masz obeznania w markach...
A z ciekawości, na kursie miałaś przerobione wszystkie metody, tzn tipsa, formę i uzupełnienie?
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:36   #7
lol3001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Cytat:
Napisane przez Lady M Pokaż wiadomość
Wiem gdzie robilas kurs. Tez jestem z Lodzi.
To w Karamello pracuja na produktach Allepazokcie?
Nie, pracują na ibd i RaNails, ale wciskają jakąś tandetę, a szkoda, bo ja bym chętnie kupiła coś nawet sporo droższego, ale takiego, żeby się dało pracować

A co do metod to niby tak, ale na formie nie umiem robić i nie dlatego, że mam dwie lewe rączki, tylko nie poświęcono mi czasu. Powiedzieli jak mam zrobić, jak założyć formę itd. ale nikt nade mną nie stał i nie mówił gdzie robię źle więc uważam, że tylko zmarnowałam czas. Mam wrażenie, że metodą prób i błędów przez te pół roku nauczyłam się dużo więcej niż na kursie (oczywiście trenuję na swoich, bo nie chcę nikomu zrobić krzywdy). Żal mi kasy na następny kurs, ale nie widzę wyjścia, uzbieram i potraktuję to jako inwestycję w siebie.
lol3001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 13:44   #8
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Czuję się oszukana! :(

A to cwaniaiki! Kupuja tanioche i sprzedaja tak jak by to byly wartosciowe produkty!

A mialas tam tez szkolenie na zel?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:45   #9
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Szkoda, że musisz ponosić konsekwencje zaniedbań innych... Tylko tym razem kurs zrób już w innym miejscu Z tego co wiem, to właśnie w Bassie w Łodzi, jest dziewczyna, Iwona chyba ma na imię, jest szkoleniowcem i mistrzem Polski w akrylu Ale nie potwierdzę na 100% A jak nie, to do Krakowa do Pauli przyjedź, bo ja teraz żałuję, że kursu u Niej nie zrobiłam
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 14:00   #10
lol3001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: Czuję się oszukana! :(

No właśnie na żel miałam szkolenie, z akrylem jeszcze nie próbowałam, ale jak pójdę na następne szkolenie to na pewno na to i na to. A z tym Krakowem to niezły pomysł, albo może polecacie coś w Wa-wie? Raz, że bliżej, a dwa, mam tam rodzinkę, więc będę miała do kogo pojechać
lol3001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 14:52   #11
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Do Krakowa nie jedzie się tak źle Mój TŻ jest z Łodzi, więc zdarza mi się taką podróż przeżywać 6.15 wyjazd z dworca fabrycznego, 4,5 h i jesteś na miejscu Jak tak oglądam prace Pauli i jej kursantek, to nikogo innego chyba nie polecę Bo gdy przeglądnęłam program Jej kursów, to naprawdę rewelacja...
A Bass szkoli wszystkimi metodami, tylko akurat tamta dziewczyna mistrzostwo w akrylu zdobyła Jeżeli nie będziesz miała pomysłów na Warszawę i możliwości na Kraków, to myślę, że kurs tam byłby dobrym rozwiązaniem, chyba że dziewczyny z Łodzi coś Ci doradzą
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 16:36   #12
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Czuję się oszukana! :(

jesli jestes z łodzi to na pewno znajdziesz tam jakis fajny kurs, a jesli nie to dla dobrego kursu warto sie troche poswięcic, bo sie bardzo szybko zwróci!
ja na samym początku tez miałam podobną przygode: kolezanka kolezanki kupiła mi wszystko, a zamiast paragonu dostałam ceny spisane na karteczce, bez mrugniecia okiem zapłaciłam jej wszystko i przeszczęsliwa wróciłam do domu.... po 2 m-cach o mało zawału nie dostałam jak sie okazało ze za akryl rande vous(uwazam ze dobre w tej firmie mają tylko pilniki, TYLKO) zapłaciłam jak za ez flow....... wniosek? człowiek uczy sie na błędach, szkoda tylko ze własnych, od tamtego czasu zanim zdecyduje sie na jakis duzy zakup lub zmiane materiałów długo szukam informacji na ten temat, sprawdzam i porownuje ceny...
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:53   #13
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czuję się oszukana! :(

ja miałam kurs akryl + żel i ostatnio zaczełam sie zastanawiac jak powinna wygladac czesc dotyczaca żelu. Moja grupa została zapoznana tylko z metodą jednofazową, o innych metodach ani słowa. Poza tym wiele rzeczy z planu szkolenia nie zostało przerobionych, czuje sie troche oszukana.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 15:52   #14
samussiaija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Ja wybieram sie własnie na kurs......bo byłam taka mądra żeby na własna ręke spróbować i przerobiłam kilka firm bo tak mnie ,,życzliwe osoby" instruowały i stracilam kupe kasy a nie naumialam sie nic ale....pracuje teraz na la femme tzn ćwicze i nie narzekam zajela sie mna kosmetyczka z Mysłowic i zanim zaprponowala mi kurs wyjasniła co bedzie najlepsze z produktow i dała przetestowac moglam zobaczyc w jej zakladzie jak to wyglada i dzieki temu zacheciła mnie do kursu bo produkty zdały egzamin a wczesniej jako laik wydalam kupe kasy na reni nails,sandy nails,sun flower i jezscze nail design............masakra jednym słowem....dlatego ostrzegam uważajcie!!!!!!zobaczymy jak bedzie u mnie po kursie
samussiaija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 19:28   #15
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Czuję się oszukana! :(

dziewczyny a slyszalyscie o kursach w supply nails? bo ja ostatnio z ciekawosci weszlam do ich sklepu na legionow i zaczelam rozmawiac z dziewczyna ktora tam pracuje. no i ona do mnie o kursach zaczala gadac. http://supplynails.pl/ tu ich strona. i sie zastanawiam czy to w ogole sie oplaca. tzn nie mam zamaru sie tam szkolic ale tak z ciekawosci chcialam zapytac
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 20:26   #16
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Wiem ze organizuja szkolenia ale nie znam nikogo kto by u nich sie uczyl.
Zdziwilo mnie ze proponuja szkolenie - zel na formie. To zaklada sie zel na formie? Ja na kursie mialam tylko na tipsie.
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 06:59   #17
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Jak najbardziej się nakłada - mało tego, gdy jest dobrze podłożona, to nawet tunel wychodzi
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 10:17   #18
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Czuję się oszukana! :(

oni proponuja za 850 zl kurs obejmujacy:
żel na formie
akryl na formie
zel na tipsie
zel na formie
jedwab na tipsie
jedwab na naturalnych paznokciach
zdobienie kolorowym akrylem i zelem
zdobienie lakierem i ozdobami do wtapiania
zdobienie 3D
manicure mechaniczny biologiczny i naturalny

zastanawiam sie czy te skolenia to nie jakas lipa. bo jeszcze nie slyszalam zeby gdzies szkolili za taka cene z tylu rzeczy.
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 12:50   #19
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Maja bardzo tanio... i jest to zastanawiajace.
Ale w ramach doszkolenia taki kurs moze byc przydatny. Zwracasz uwage na rzeczy z ktorymi masz problemy i oto sie dopytujesz.
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 13:47   #20
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Czuję się oszukana! :(

szkoda ze nikt sie nie wypowie co byl na tym kursie. bo jestem ciekawa. ciekawa jestem czy na 1 kurs sie nadaje
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:56   #21
MartynaK.
Przyczajenie
 
Avatar MartynaK.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Chce tam iść w przyszłym tygodniu na samo 3D wiec dam Wam znać
MartynaK. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:46   #22
beaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
szkoda ze nikt sie nie wypowie co byl na tym kursie. bo jestem ciekawa. ciekawa jestem czy na 1 kurs sie nadaje
bylam na szkoleniu w supply nails,i szczerze mówiąc jestem zadowolona,szkolenie bylo indywidualne i to co reklamuja to faktycznie ucza,dziewczyny zauwazcie ze gdyby to byla firma dosyć dobrze rozleklamowana to i pewnie cena szkolenia byla by wyższa.Ja osobiście jestem zadowolona
beaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 20:41   #23
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Czuję się oszukana! :(

no galeria wg mnie nie zachwyca... szkoda kasy...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 21:12   #24
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Ja bym na szkolenie do supply nails nie poszła. Kupuję u nich czasem jakieś drobiazgi do paznokci i nieraz sobie pogawędzę o tym i owym z kobitką, która tam sprzedaje i z tego co zrozumiałam prowadzi szkolenia. Mam nieodparte wrażenie, że to NIE jest to osoba, która posiada na tyle szeroką wiedzę w zakresie przedłużania paznokci żeby mogła szkolić innych. Może to tylko wrażenie, ale.....co byście sobie pomyślały gdyby szkoleniowiec paznokciowy nie wiedział co to jest kamuflaż...? Jak również nie miał pojęcia gdzie i przez kogo są produkowane pudry akrylowe, które sprzedaje jako produkt firmowy supply nails, ale w słoiczkach bez etykietek?
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 21:16   #25
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Strasznie tani ten kurs, musi być podejrzany Ja dałam 550zł za sam żel na tipsie + zdobienie( takie podstawowe), a gdzie tam reszta.
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 15:01   #26
kandalska7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Cytat:
Napisane przez lol3001 Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki! Pół roku temu byłam na kursie przedłużania paznokci metodą żelową. Po kursie pani, która mnie szkoliła sprzedała mi całą masę potrzebnych rzeczy w tym oczywiście żele. Przez te pół roku zdążyłam zrobić kilku osobom pazurki, ale one bardzo szybko się zapowietrzały i łamały. Myślałam sobie, że to pewnie moja wina bo zalewam skórki, nie odtłuszczam płytki, czy za mało matuję, ale starałam się robić wszystko krok po kroku bez żadnych błędów (nie zwracałam uwagi na czas, bo robiłam głównie rodzince, więc nikt mnie nie poganiał). Jak do tej pory nie miałam zamiaru kupować nowych żeli póki nie skończę tych, ale czytając różne fora zaczęłam się zastanawiać jakiej firmy są produkty, na których pracuję... i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu i jeszcze większej rozpaczy okazało się, że są to żele "firmy" allepaznokcie.pl!!! Ta pani mówiła, że to jakaś dobra amerykańska firma i na dodatek sprzedała mi je DWA RAZY DROŻEJ niż w internecie (tj. za 30ml zapłaciłam 60zł zamiast 30). Jestem po prostu zrozpaczona i czuję się oszukana! Nie krytykujcie mnie proszę, że nie zwróciłam uwagi, co kupuję, ale byłam ledwo po kursie i nie kupowałam przecież byle gdzie, tylko tam, gdzie robiłam kurs. Napiszcie proszę co powinnam zrobić. ;(
Muszę przyznać,że ja kupowałam produkty z firmy "Allepaznokcie" na internecie.Takie same przykre efekty!;[ Byłam tym zażenowana.Kupującym polecam,aby zwracali uwagę co kupują,byle nie z tej firmy ;D

NAJLEPSZYM ŻELEM JEST "FANTASTIC LIGHT"ale niestety nie można jej kupić tak normalnie,bo trzeba podać przy zakupie numer regon firmy,więc trzeba prowadzić działalność kosmetyczną.Wiem o tym żelu,bo moja kosmetyczka mi robiła paznokietkiPaznokcie trzymały się miesiąc,i pięknie się lśniły!

Jeśli ma ktoś koleżankę kosmetyczkę,która prowadzi zakład kosmetyczny to chciałabym kupić u niej taki właśnie żel ;]

Edytowane przez kandalska7
Czas edycji: 2010-06-12 o 15:03
kandalska7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 17:02   #27
beaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Cytat:
Napisane przez verdina Pokaż wiadomość
ja bym na szkolenie do supply nails nie poszła. Kupuję u nich czasem jakieś drobiazgi do paznokci i nieraz sobie pogawędzę o tym i owym z kobitką, która tam sprzedaje i z tego co zrozumiałam prowadzi szkolenia. Mam nieodparte wrażenie, że to nie jest to osoba, która posiada na tyle szeroką wiedzę w zakresie przedłużania paznokci żeby mogła szkolić innych. Może to tylko wrażenie, ale.....co byście sobie pomyślały gdyby szkoleniowiec paznokciowy nie wiedział co to jest kamuflaż...? Jak również nie miał pojęcia gdzie i przez kogo są produkowane pudry akrylowe, które sprzedaje jako produkt firmowy supply nails, ale w słoiczkach bez etykietek?




niewiem z kim rozmawiałaś bendąc u nich w sklepie ale to co piszesz to stek bzdur.ja nie zamierzam nikogo tu bronic bo firm na rynku jest duzo,sama osobiście u nich kupuje żel i akryl kamuflarz,i wiedzą co podać z półki,i niema z tym problemu.
Może z pracownikiem rozmawiałaś????????
Fakt daja czesto gratisy(żel czy akryl)na próbe i na tych słoiczkach faktycznie niema etykiet.ale czy to ważne skoro gratis to dostajesz!!!!!!!!!!!!!
beaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:11   #28
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czuję się oszukana! :(

Cytat:
Napisane przez kandalska7 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać,że ja kupowałam produkty z firmy "Allepaznokcie" na internecie.Takie same przykre efekty!;[ Byłam tym zażenowana.Kupującym polecam,aby zwracali uwagę co kupują,byle nie z tej firmy ;D

NAJLEPSZYM ŻELEM JEST "FANTASTIC LIGHT"ale niestety nie można jej kupić tak normalnie,bo trzeba podać przy zakupie numer regon firmy,więc trzeba prowadzić działalność kosmetyczną.Wiem o tym żelu,bo moja kosmetyczka mi robiła paznokietkiPaznokcie trzymały się miesiąc,i pięknie się lśniły!

Jeśli ma ktoś koleżankę kosmetyczkę,która prowadzi zakład kosmetyczny to chciałabym kupić u niej taki właśnie żel ;]
E, tam najlepszym... znam lepsze Możesz sobie te żele zamówić z Eurofashion Myślę, że to taka średnia półka.
Wcale nie trzeba mieć papierków z ukończenia szkolenia lub, że jest się kosmetyczką - oba posiadam i w Eurofashion nie pytano mnie o te dokumenty, gdy robiłam u nich zakupy

P.S. Jeśli nie masz pojęcia o stylizacji paznokci, to czy będziesz robiła na żelu Allepaznokcie czy Ibd to efekt będzie bardzo podobny. Najpierw trochę wiedzy a potem "na zakupy"
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-06-12 o 19:19
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.