Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-20, 16:07   #1591
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamy,
jestem, melduję się po połówkowych. Nic nie odpadło, chłopak jest nadal. trzydzieści deko z hakiem, wszystko w normie tylko obwód brzucha kilka dni do tyłu, ale lekarz mówi, ze to żaden tył i do niczego się nie może przyczepić.
Tylko zaliczyliśmy 3 godziny czekania w poczekalni, jakieś opóźnienie się zrobiło. Lekarz fantastyczny, jajcarz ale mega kompetentny i jak teraz czytam, jeden z najlepszych specjalistów id usg w polsce. a gościu ma 34 lata, szacun. Pomimo takiego opóźnienia nie chciał wypuścić nas z gabinetu dopóki nie zadamy pytań, ktore nas nurtują i powiedział, że wizyta ma trwac tyle ile potrzeba, a nie jakieś pospieszanie bo dużo ludzi. i to na NFZ, naprawdę szacun. III usg tez u niego, ale już niestety nie w ramach programu NFZ i trzeba zabulić, ale chociaż wiem, że warto.

Gratuluję Wam zakupów wózkowo-fotelikowych! Bardzo mi się podoba ten Mutsy Nio a powiedzcie mi czy długo trzeba czekać na wózek? Kiedy powinno się mniej więcej zamówić?

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------


Oj chyba tylko Tobie Pati, reszcie jak widać się wlecze Mnie też się dłuży, chociaż połowa za nami- dzisiaj 20+3, a moja rzęsistka nie chciała dzisiaj uwierzyć w moją ciążę. W sumie leżąc na łóżku to ten brzuch jakoś się rozlał na boki i mało było widać

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------


Misia, ja też sobie wizualizuję poród w listopadzie, żeby na święta być już ogarnięta z młodym i móc z nim iśc na wigilię. No ale wiadomka, panicz sam zdecyduje kiedy będzie chciał się zjawić na tym świecie
Super, ze wszystko dobrze i ze taki fajny lekarz wam sie trafił!
Mi z Leo tez się tak dłużyło strasznie a teraz czas przy dwulatku potwornie frunie. Dni mijaja jak godziny itd....
A jak Ci sie udaje wylezec na plecach?
Ja z tego powodu zrezygnowalam z rzęs, wrócę po porodzie. Zle mi się lezalo i bez ciąży a w ciąży sobie nie wyobrazam. Z Leo wstawalam po pare razy tak mnie kręgosłup bolał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 16:19   #1592
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamy,
jestem, melduję się po połówkowych. Nic nie odpadło, chłopak jest nadal. trzydzieści deko z hakiem, wszystko w normie tylko obwód brzucha kilka dni do tyłu, ale lekarz mówi, ze to żaden tył i do niczego się nie może przyczepić.
Tylko zaliczyliśmy 3 godziny czekania w poczekalni, jakieś opóźnienie się zrobiło. Lekarz fantastyczny, jajcarz ale mega kompetentny i jak teraz czytam, jeden z najlepszych specjalistów id usg w polsce. a gościu ma 34 lata, szacun. Pomimo takiego opóźnienia nie chciał wypuścić nas z gabinetu dopóki nie zadamy pytań, ktore nas nurtują i powiedział, że wizyta ma trwac tyle ile potrzeba, a nie jakieś pospieszanie bo dużo ludzi. i to na NFZ, naprawdę szacun. III usg tez u niego, ale już niestety nie w ramach programu NFZ i trzeba zabulić, ale chociaż wiem, że warto.

Gratuluję Wam zakupów wózkowo-fotelikowych! Bardzo mi się podoba ten Mutsy Nio a powiedzcie mi czy długo trzeba czekać na wózek? Kiedy powinno się mniej więcej zamówić?

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------


Oj chyba tylko Tobie Pati, reszcie jak widać się wlecze Mnie też się dłuży, chociaż połowa za nami- dzisiaj 20+3, a moja rzęsistka nie chciała dzisiaj uwierzyć w moją ciążę. W sumie leżąc na łóżku to ten brzuch jakoś się rozlał na boki i mało było widać

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------


Misia, ja też sobie wizualizuję poród w listopadzie, żeby na święta być już ogarnięta z młodym i móc z nim iśc na wigilię. No ale wiadomka, panicz sam zdecyduje kiedy będzie chciał się zjawić na tym świecie


Super wieści

Z opisu naprawdę fajny lekarz

Ten wózek co wybraliśmy to tydzień czekania, a w innym sklepie nam facet powiedział, że ten model to u nich dwa miesiące czekania.
Przeciętnie to albo od ręki albo około 4 tygodni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 17:34   #1593
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość


W ogóle w dwóch sklepach odradzili nam niestety Cybex Balios S więc musieliśmy z niego zrezygnować jednak.
W jednym sklepie nam Pan uparcie wciskał wózek firmy Jedo o której nigdy nie słyszałam ale był tak kobylasty, że masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A mozesz powiedziec czemu odradzali Cybexa?
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-20, 18:06   #1594
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
A mozesz powiedziec czemu odradzali Cybexa?


Maja dużo reklamacji na stelaże. I to info z dwóch różnych sklepów. Co mnie zdziwiło dotyczy to też modeli Priam A ze swojej strony to miałam wrażenie, że chodzi tak jak trochę zabawkowy i nie do końca skręcony bo cały się telepał, mimo że wizualnie mi się podobał (spacerówka bardziej niż gondola). Mężowi się wcale nie podobał, więc odpuściłam temat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Maja dużo reklamacji na stelaże. I to info z dwóch różnych sklepów. Co mnie zdziwiło dotyczy to też modeli Priam A ze swojej strony to miałam wrażenie, że chodzi tak jak trochę zabawkowy i nie do końca skręcony bo cały się telepał, mimo że wizualnie mi się podobał (spacerówka bardziej niż gondola). Fajna ma budę bardzo długą w spacerówce. Mężowi się wcale nie podobał, więc odpuściłam temat. Jak postawiłam obydwa obok siebie to jednak Mutsy lepiej wypadał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:25   #1595
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzien dobry dziewczyny jakie plany na niedzielę? Ja zaraz wychodzę z pracy i jadę na paznokcie a potem sama nie wiem na pewno nie będziemy siedziec w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:43   #1596
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry ja od rana w domu i miałam ogarnąć trochę chałupę, ale dzisiaj dopadła mnie totalna niemoc i jeszcze nie wstałam z łóżka A po południu jedziemy do kina na króla lwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 08:52   #1597
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

U nas pochmurno i jakoś tak mega parno, ciężka pogoda. TZ wczoraj popłynął na imieninach w rodzinie, więc pewnie dzień spędzi w łóżku dogorywając, a ja nosząc mu miski na
Stary chłop a głupi

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja od rana w domu i miałam ogarnąć trochę chałupę, ale dzisiaj dopadła mnie totalna niemoc i jeszcze nie wstałam z łóżka A po południu jedziemy do kina na króla lwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać czy warto, bo też chciałam się wybrać, ale strasznie się boję, że będę ryczeć jak bóbr

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A jak Ci sie udaje wylezec na plecach?
Ja z tego powodu zrezygnowalam z rzęs, wrócę po porodzie. Zle mi się lezalo i bez ciąży a w ciąży sobie nie wyobrazam. Z Leo wstawalam po pare razy tak mnie kręgosłup bolał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati, leżę na boku na rzęsach, na plecach mi już ciężko. Ale tak się przyzwyczaiłam do rzęs, że nie wiem jak je ściągnę chyba staremu zapowiem, że co 3 tygodnie ma siedzieć z młodym na dupsku bo ja idę na rzęsy
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 08:57   #1598
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry w pochmurną i deszczową niedzielę,

U nas chyba leniwa niedziela. Od piątku mnie ciągną pachwiny i nie mogę długo chodzić wczoraj mnie tak z prawej strony bolało, że myślałam że nie dojdę do domu.

Upiekłam ciasto drożdżowe do niedzielnej kawki potem obiadek i może ogarnę sobie hybrydy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:09   #1599
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry wszystkim ja dziś zamierzam cały dzień się lenić wczoraj posprzątałam mieszkanie więc dziś mam spokój. Leżę właśnie, zajadam borówki i czytam "Idealny rodzić nie istnieje"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:15   #1600
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Witam się i ja
Do nas przyjechali teściowie, wiec popłynęliśmy wczoraj na Hel. Było cudooownie, ale nie wyobrażam sobie tak przyjechać na tygodniowy urlop, ze ODPOCZĄĆ
Dzisiaj bawimy się na miejscu a wieczorem dziadkowie zostają z Pitulem a my mamy wychodne - tez idziemy na króla lwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:16   #1601
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Pati w jakim rozmiarze kupowałaś ten misiowy kombinezon ?
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 09:22   #1602
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

My wczoraj też kupiliśmy w końcu kombinezon. Trafiłam w hm za 20 zł fajny bo z wierzchu misiu, a od spodu bawełna, więc może nie będzie tak sprzyjać poceniu IMG_20190721_102039_compress54.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:36   #1603
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

My wczoraj zwiedzaliśmy okolicę więc dziś chyba odpoczynek
nawet mam zakwasy w łydkach
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:41   #1604
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Helloł
My na dziś planujemy piknik

Wczoraj od południa do późnego wieczora było burzowo u nas i była też wielka ulewa. Dzisiaj już dużo ładniej, tylko teraz zastanawiam się, czy znajdę suchy kawałek ziemi na ten piknik

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My wczoraj też kupiliśmy w końcu kombinezon. Trafiłam w hm za 20 zł fajny bo z wierzchu misiu, a od spodu bawełna, więc może nie będzie tak sprzyjać poceniu Załącznik 7684005

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajniutki

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:53   #1605
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Na lepampuch wszystkie nieprzecenione kocyki -20% z kodem lipiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 09:54   #1606
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hejka. My wczoraj byliśmy na koncercie pod chmurką a później na pizzy ze znajomymi, dzisiaj zamierzam zostać w domu i coś poczytać.

Dokuczają mi zatoki Standard, środek lata a ja chora.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:05   #1607
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Pati w jakim rozmiarze kupowałaś ten misiowy kombinezon ?
62
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My wczoraj też kupiliśmy w końcu kombinezon. Trafiłam w hm za 20 zł fajny bo z wierzchu misiu, a od spodu bawełna, więc może nie będzie tak sprzyjać poceniu Załącznik 7684005

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ten sam ale jasny beż, po Leo,jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:37   #1608
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
62Mam ten sam ale jasny beż, po Leo,jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My wczoraj też kupiliśmy w końcu kombinezon. Trafiłam w hm za 20 zł fajny bo z wierzchu misiu, a od spodu bawełna, więc może nie będzie tak sprzyjać poceniu Załącznik 7684005

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Fajny bardzo ciepły ? Ja na razie mam tylko jednego grubszego pajaca ze smyka. był tylko w rozmiarze 56. Wydaje mi się cieplutki ale może właśnie dokupię jakiś kombinezonik już na 62.IMG_2500.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:43   #1609
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
62Mam ten sam ale jasny beż, po Leo,jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasny beż też był, ale trochę inny misiu z wierzchu. Mi się bardziej podobał, a do tego miał wywijane stópki, no ale TŻ się uparł, że ma być ten i koniec, więc nie wygrasz wzięliśmy rozmiar 50 na początek, bo te ubranka z hm takie dosyć dużawe są, a większy kombinezon mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dzięki





Fajny bardzo ciepły ? Ja na razie mam tylko jednego grubszego pajaca ze smyka. był tylko w rozmiarze 56. Wydaje mi się cieplutki ale może właśnie dokupię jakiś kombinezonik już na 62.Załącznik 7684010


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jest taki średni, myślę, że będzie w sam raz do tego śpiworka co mamy. Ten co ty masz strasznie mi się podobał, ale na żywo wydawał mi się trochę za cienki i chciałam jednak coś grubszego, chociaż niewiele, żeby też małego nie zagotować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 10:46   #1610
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jasny beż też był, ale trochę inny misiu z wierzchu. Mi się bardziej podobał, a do tego miał wywijane stópki, no ale TŻ się uparł, że ma być ten i koniec, więc nie wygrasz wzięliśmy rozmiar 50 na początek, bo te ubranka z hm takie dosyć dużawe są, a większy kombinezon mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Szkoda, że u mnie w h&m nic nie ma z wyprzedaży


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jasny beż też był, ale trochę inny misiu z wierzchu. Mi się bardziej podobał, a do tego miał wywijane stópki, no ale TŻ się uparł, że ma być ten i koniec, więc nie wygrasz wzięliśmy rozmiar 50 na początek, bo te ubranka z hm takie dosyć dużawe są, a większy kombinezon mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Jest taki średni, myślę, że będzie w sam raz do tego śpiworka co mamy. Ten co ty masz strasznie mi się podobał, ale na żywo wydawał mi się trochę za cienki i chciałam jednak coś grubszego, chociaż niewiele, żeby też małego nie zagotować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie mi się podobał i kupiłam nie wiem czy użyje, ale głównie go wzięłam z myślą o włożeniu do śpiworka w tym bo nie jest bardzo gruby, a kompletnie nie wiem jaki kupić, żeby małego nie ugotować. Tym bardziej, że te zimy ostatnio nie są jakieś mroźne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 10:55   #1611
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Szkoda, że u mnie w h&m nic nie ma z wyprzedaży


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------





No właśnie mi się podobał i kupiłam nie wiem czy użyje, ale głównie go wzięłam z myślą o włożeniu do śpiworka w tym bo nie jest bardzo gruby, a kompletnie nie wiem jaki kupić, żeby małego nie ugotować. Tym bardziej, że te zimy ostatnio nie są jakieś mroźne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też nie mam pojęcia jaki ten kombinezon powinien być. Ogólnie mam już 4- dresowy, ten misiowy, taki troszkę cieplejszy polarkowy (fajny bo rozpinany na dwie nogawki) i taki grubszy welurowy co na pewno nie założę do śpiworka

Wczoraj byliśmy odwiedzić córeczkę mojego kuzyna. Tą co się urodziła w 32 TC. Waży już 2800, ale mimo wszystko to jest taka kruszyna, że szok. TŻ oczywiście się bał wziąć na ręce i nie mógł uwierzyć, że nasz Maks wcale wiele większy nie będzie. Nie mogę się już doczekać, aż będę swoje maleństwo tak tulić IMG_20190721_115022_compress70.jpgScreenshot_2019-07-21-11-51-22-181_pl.tablica_compress87.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:02   #1612
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny, a w co byście celowały na prezent? Moja przyjaciółka rodzi w sierpniu. Jakiś fancy kocyk, na który szkoda by jej było kasy czy jeszcze coś innego?
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:04   #1613
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w co byście celowały na prezent? Moja przyjaciółka rodzi w sierpniu. Jakiś fancy kocyk, na który szkoda by jej było kasy czy jeszcze coś innego?
Ja dla młodej na wczoraj kupiłam kocyk w txmaxx i bodziaki w hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 11:11   #1614
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

U nas dziś lenistwo, bo wczoraj robiłam urodziny dla rodzinki, więc się nagoniłam
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My wczoraj też kupiliśmy w końcu kombinezon. Trafiłam w hm za 20 zł fajny bo z wierzchu misiu, a od spodu bawełna, więc może nie będzie tak sprzyjać poceniu Załącznik 7684005

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczny
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Też nie mam pojęcia jaki ten kombinezon powinien być. Ogólnie mam już 4- dresowy, ten misiowy, taki troszkę cieplejszy polarkowy (fajny bo rozpinany na dwie nogawki) i taki grubszy welurowy co na pewno nie założę do śpiworka

Wczoraj byliśmy odwiedzić córeczkę mojego kuzyna. Tą co się urodziła w 32 TC. Waży już 2800, ale mimo wszystko to jest taka kruszyna, że szok. TŻ oczywiście się bał wziąć na ręce i nie mógł uwierzyć, że nasz Maks wcale wiele większy nie będzie. Nie mogę się już doczekać, aż będę swoje maleństwo tak tulić Załącznik 7684011Załącznik 7684012

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam też ten w brązie z h&m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 12:00   #1615
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Też nie mam pojęcia jaki ten kombinezon powinien być. Ogólnie mam już 4- dresowy, ten misiowy, taki troszkę cieplejszy polarkowy (fajny bo rozpinany na dwie nogawki) i taki grubszy welurowy co na pewno nie założę do śpiworka

Wczoraj byliśmy odwiedzić córeczkę mojego kuzyna. Tą co się urodziła w 32 TC. Waży już 2800, ale mimo wszystko to jest taka kruszyna, że szok. TŻ oczywiście się bał wziąć na ręce i nie mógł uwierzyć, że nasz Maks wcale wiele większy nie będzie. Nie mogę się już doczekać, aż będę swoje maleństwo tak tulić Załącznik 7684011Załącznik 7684012

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój też nie wierzył jak patrzył na różnie kupionych ciuszków
Gosia to Ty już nieźle jesteś zaopatrzona w te kombinezony
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w co byście celowały na prezent? Moja przyjaciółka rodzi w sierpniu. Jakiś fancy kocyk, na który szkoda by jej było kasy czy jeszcze coś innego?


Nie znam się na tym i nigdy nie wiem do kupić ale osobiście z takiego pięknego dzianego kocyka bym się ucieszyła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 12:32   #1616
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Voice, ja bym chyba w zabawki poszła: książeczki kontrastowe, książeczka sensoryczna, piłeczka oball, jakaś zabawka sensoryczna.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 12:37   #1617
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ja kiedyś kupiłam dla małej koleżanki gryzak żyrafę Sophie też była zadowolona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 12:40   #1618
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Myślałam o Sophie, ale to jest dość popularne, chce uniknąć sytuacji że ktoś inny wpadnie na podobny pomysł. I o książeczkach kontrastowych. Te dorzuciłabym jako bonus. Znamy się całe życie, więc chciałabym kupić coś droższego, ale z kolei chusty czy leżaczki to już trochę za wysoka półka cenowa na ten moment, bo sami mamy masę wydatków.

Dziękuję, wezmę pod uwagę wasze opinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 14:07   #1619
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Myślałam o Sophie, ale to jest dość popularne, chce uniknąć sytuacji że ktoś inny wpadnie na podobny pomysł. I o książeczkach kontrastowych. Te dorzuciłabym jako bonus. Znamy się całe życie, więc chciałabym kupić coś droższego, ale z kolei chusty czy leżaczki to już trochę za wysoka półka cenowa na ten moment, bo sami mamy masę wydatków.

Dziękuję, wezmę pod uwagę wasze opinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Fakt, ryzyko zawsze jest ale kocyk moim zdaniem spoko pomysł. Jeszcze pomyślałam o karuzeli nad łóżeczko, chociaż nie wiem czy tego się jeszcze używa ? lub szumisiu tylko tu już większy wydatek.
A koleżanka będzie używała chusty ? Wtedy prezent 2w1 dla mamy i dziecka. Tylko ja się nigdy nie interesowałam i nawet nie wiem jakiego rzędu to koszt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-21, 14:15   #1620
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Myślałam o Sophie, ale to jest dość popularne, chce uniknąć sytuacji że ktoś inny wpadnie na podobny pomysł. I o książeczkach kontrastowych. Te dorzuciłabym jako bonus. Znamy się całe życie, więc chciałabym kupić coś droższego, ale z kolei chusty czy leżaczki to już trochę za wysoka półka cenowa na ten moment, bo sami mamy masę wydatków.

Dziękuję, wezmę pod uwagę wasze opinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Bon do smyka lub jakiegoś innego dzieciowego sklepu?
Choć ja ostatnio upodobała sobie na pierwsza wizytę po porodzie zrobić prezent własne świeżo upieczonej mamie - karnet na masaż, wizytę poporodowa u fizjo czy szybkie SPA. Zauroczył mnie tez pomysł, na któryś gdzieś się natknęłam- książeczkę z „bonami” do wykorzystania przez mamę: podrzucisz im obiad, zrobisz zakupy, weźmiesz maluszka na godzinny spacer itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.