Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-31, 16:14   #2371
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
To ja chyba też mam ten ból spojenia

Ja już po badaniach. Wszystko jest prawidłowo, zdrowy chłopczyk, prawie 400 gram

Byłam dziś w Tesco, ale wszystko przebrane. Z produktów dla mam wrzuciłam tylko balsam nawilżający. Kupiłam trochę ciuszków i pare rzeczy do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piszą o tym spojeniu że może uniemożliwiać poród siłami natury Chyba trzeba to skonsultować z lekarzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie też czytałam załamka jeśli to to.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 16:54   #2372
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny ja z Leo mialam taki bol spojenia ze nie moglam chodzic dalej niz 100metrow a rozejscia nie mialam. Urodzilam sn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 16:56   #2373
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z Leo mialam taki bol spojenia ze nie moglam chodzic dalej niz 100metrow a rozejscia nie mialam. Urodzilam sn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oby tak było, chociaż nie wyobrażam sobie nie chodzić wcale zrobiłam dziś łącznie raptem 4 km i to nie na raz, a ból niesamowity dziś mam problem, żeby wstać z kanapy eh.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:00   #2374
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ja robilam w 1 trym po 6-7km z psem, zlapalo mnie to nagle z dnia na dzien coraz bardziej bolało mam 120m do rossmana i nie byłam w stanie z niego wrocic.

Wlasnie sie kapie, jade do szpitala, biegunka jak byla tak jest. Dramat....
Dzwonilam do szefowej powiedziała ze nie musze przyjsc dzis i mam odpocząć ale sprawdze co to....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:01   #2375
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Voice gratuluję zdrowego chlopczyka a jak u reszty dziewczyny? Nie mam sil nawet nadrabiac postów, zaraz mi glowe rozsadzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:15   #2376
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Voice gratuluję zdrowego chlopczyka a jak u reszty dziewczyny? Nie mam sil nawet nadrabiac postów, zaraz mi glowe rozsadzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Jak można stwierdzić czy spojenie się rozeszło? Do jakiego lekarza się kierować?

Dobra szefowa. Odpoczywaj. Ja bym się pewnie też biegunką nie przejęła, na początku ciąży miałam przeróżne dolegliwości mniej lub bardziej uciążliwe, ale jeśli się przeciąga a samopoczucie jeszcze pogarsza to leć to sprawdzić.


Doczytałam już co midusia pisała. Poszukam jakiś specjalistów, zobaczymy czy mi się uda znaleźć coś blisko.

Dzisiaj na wizycie u hematologa sajgon. Dostałam numerek 0 ze względu na ciążę, a przede mną były dwie kombatantki. Co tam się działo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-07-31 o 17:19
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:18   #2377
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziękuję Jak można stwierdzić czy spojenie się rozeszło? Do jakiego lekarza się kierować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez usg lekarz widzi.
Wtedy od pazdziernika mnie bolało albo jakos konca wrzesnia. To byloby 16-20tydz? Masakra....
Teraz na szczescie póki co jest okey i musi byc bo musze pracowac do połowy października.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 17:42   #2378
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Voice gratuluje zdrowego maluszka

Lekarzowi tez zdecydowanie należy to zglosic, bo to pewnie raczej on może się wypowiedzieć odnośnie ewentualnego porodu. Sam gin jednakie zaleci nic więcej poza leżeniem a taki dobry fizjo może wiele zdziałać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:45   #2379
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Przez usg lekarz widzi.
Wtedy od pazdziernika mnie bolało albo jakos konca wrzesnia. To byloby 16-20tydz? Masakra....
Teraz na szczescie póki co jest okey i musi byc bo musze pracowac do połowy października.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pati a miałaś ten ból wtedy już do końca ciąży?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:55   #2380
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Pati a miałaś ten ból wtedy już do końca ciąży?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak , im wiekszy brzuch tym gorzej ,bylo na tyle zle , ze jak wyszlam do lidla po mleko i chleb (autem) to juz sie nie ruszalam przez caly dzien....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 18:36   #2381
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

O kurde, jak czytam o tych Waszych bólach spojenia to cieszę się, że mam "tylko" nocne bóle nóg. Choć dzisiaj mi nieźle dały popalić, że ryczeć mi się chciało. Tak podirytowana już byłam.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Voice, gratuluję udanej wizyty

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 18:41   #2382
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
O kurde, jak czytam o tych Waszych bólach spojenia to cieszę się, że mam "tylko" nocne bóle nóg. Choć dzisiaj mi nieźle dały popalić, że ryczeć mi się chciało. Tak podirytowana już byłam.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Voice, gratuluję udanej wizyty

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Voice gratuluje zdrowego maluszka

Lekarzowi tez zdecydowanie należy to zglosic, bo to pewnie raczej on może się wypowiedzieć odnośnie ewentualnego porodu. Sam gin jednakie zaleci nic więcej poza leżeniem a taki dobry fizjo może wiele zdziałać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 19:20   #2383
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, to ja obolały czlowieczek.
Juz nie wiem co mi dolega mam okropne wzdęcie, i ból z boku brzucha nad biodrem. Boli jak wstaje siadam i chodze. Ledwo sie przemieszczam.
Juz nie wiem co robic nie chce jechac do szpitala z czyms takim. w dodatku do pracy musze isc bo nie ma mnie kto zamienic. Maz chyba jutro wezmie wolne a ja pojade do lekarza z samego rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi takie bóle, bardziej z jednego boku, oznaczały zastój moczu w przewodzie moczowym. Wylądowałam wtedy na ip na wózku inwalidzkim, z bólu nie mogłam chodzic niestety tylko leki przeciwbólowe, bo to częste w ciąży jak dziecko uciska w te okolice. I to był właśnie 5/6 miesiąc

Trzymam kciuki, oby wszystko było ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 19:32   #2384
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Pati, trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku.

Ja ostatnio niestety też mam jakiś kryzys i ledwo co chodzę. Ciągnie mnie z każdej strony, rwa kulszowa dokucza coraz bardziej. Nie mogę chodzić, siedzieć leżeć, bardzo drażni mnie ten dyskomfort. Dzisiaj mały cały dzień wariował, kopał i kłuł i jakoś dziwnie się musiał ułożyć bo w ogóle nie mogłam siedzieć i się zginać bo od razu straszny ból, nawet TŻ mi musiał buty zakładać. No i usłyszałam dzisiaj od szwagra, że mimo, że brzucha dużego nie mam to nie ukryje się, że jestem w ciąży bo zmieniła mi się figura i do tego chodzę jak kaczka. Humor poprawił mi za to mój były, który stwierdził, że wyładniałam (chociaż nie wiem czy traktować to jako komplement czy obelgę, że przed ciążą niby byłam brzydka )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 19:37   #2385
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tak , im wiekszy brzuch tym gorzej ,bylo na tyle zle , ze jak wyszlam do lidla po mleko i chleb (autem) to juz sie nie ruszalam przez caly dzien....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No to się nie pocieszyłam
I jak tu coś w domu zrobić, jak chodzić się nie da

Pati daj znać co lekarz powiedział.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Voice nie doczytałam, gratuluje udanej wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:12   #2386
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Bylam.w szpitalu, to cos gastrycznego ,mam duzo pic wody lykac paracetamol i ew buscopan. Odpoczywać i lekko jesc.
Tymek wazy 360g, szyjka ma 3,6cm ale lozysko jest nisko. W normie ale nisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:29   #2387
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Pati, trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku.

Ja ostatnio niestety też mam jakiś kryzys i ledwo co chodzę. Ciągnie mnie z każdej strony, rwa kulszowa dokucza coraz bardziej. Nie mogę chodzić, siedzieć leżeć, bardzo drażni mnie ten dyskomfort. Dzisiaj mały cały dzień wariował, kopał i kłuł i jakoś dziwnie się musiał ułożyć bo w ogóle nie mogłam siedzieć i się zginać bo od razu straszny ból, nawet TŻ mi musiał buty zakładać. No i usłyszałam dzisiaj od szwagra, że mimo, że brzucha dużego nie mam to nie ukryje się, że jestem w ciąży bo zmieniła mi się figura i do tego chodzę jak kaczka. Humor poprawił mi za to mój były, który stwierdził, że wyładniałam (chociaż nie wiem czy traktować to jako komplement czy obelgę, że przed ciążą niby byłam brzydka )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Mi takie bóle, bardziej z jednego boku, oznaczały zastój moczu w przewodzie moczowym. Wylądowałam wtedy na ip na wózku inwalidzkim, z bólu nie mogłam chodzic niestety tylko leki przeciwbólowe, bo to częste w ciąży jak dziecko uciska w te okolice. I to był właśnie 5/6 miesiąc

Trzymam kciuki, oby wszystko było ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też czuję po organizmie już ciążę. Zwłaszcza, że mam już 7 kg na plusie i to trochę brzuch ale ze 2 to cycki I mnie np ciągnie w prawym boku wysoko pod łopatką. Tak jak by dosłownie żebra. Powiedziano mi, że to może być już z obciążenia, wiec nawilżam skórę w tym miejscu również i jakoś daje radę. Ale jak przesadzę z aktywnością to oddychać nie mogę aż. I tutaj trochę mnie bawią osoby, które się śmieją, że za szybko kupuje wyprawkę. Bo przecież lepiej te ostatnie tygodnie chodzić na czworakach po sklepach niż leżeć na kanapie i spokojnie czekać prawda? A z tym chodem to jak odchodziłam na l4 a 12 tygodniu to koleżanka z pracy się śmiała, że już inaczej chodzę i to widać (ma trójkę wie co mówi). Ale tak naprawdę widzę to dopiero teraz. Ten "chód ciężarnej".
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Bylam.w szpitalu, to cos gastrycznego ,mam duzo pic wody lykac paracetamol i ew buscopan. Odpoczywać i lekko jesc.
Tymek wazy 360g, szyjka ma 3,6cm ale lozysko jest nisko. W normie ale nisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i świetnie, że to sprawdziłaś. Ja ze 3 tygodnie temu miałam taki ból po lewej stronie i jestem pewna, że to były jelita. Ale ja wtedy miałam problem z toaletą i myślałam, że pęknę a Ty z kolei od kilku dni masz odwrotnie. Dziwne... Lekko jeść skoro tyle oddałaś już z siebie. No nic zobaczysz czy pomoże, odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:36   #2388
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Rzeczozn a jak zbadali ten mocz?
Mi.zrobili usg Tymka dopochwowo dl szyjki i stan, przez brzuch ilosc wód, przeplywy, wielkosc dziecka i dodatkowo zbadal obie nerki które sa ok.

Ja jestem wzdeta jak balon i nie mam pojecia jak sie wypierdzieć za przeproszeniem. Normalnie pomagało lezenie na brzuchu ale teraz się przecież nie poloze

W ogole doktor mnie poznał, potwierdzil mi ciążę w 3+6 bo bylam z plamieniem dzien po spodziewanej @ i smial sie, ze mi porod odbierze pewnie w grudniu.
Przekochany i przemily.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 21:00   #2389
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Maciej waży ponad 400 g, nie zapowiada sie na bardzo dużego, wszystko jest w normie, tylko buzi nie chciał pokazać i mam się upomnieć na kolejnej wizycie żeby sprawdził costam. Szyjka ponad 4 cm i wszystko dobrze. Ciśnienie tym razem ok, mam dalej mierzyć w domu. No i magnez łykać, bo mnie brzuch czasem boli wieczorami. Dzieciaki szalały w gabinecie

U mnie w tamtym tygodniu była biegunka,później nie byłam 5 albo 6 dni z 2:/ już jest ok, ale w kazdej ciąży mój żołądek szaleje
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 21:30   #2390
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Doszły dreszcze i 38,1 mam tam wracać czy co? czy poczekać do rana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Biedro , ciesze sie ,ze Maciuś jest zdrowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 21:56   #2391
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hej kochane.
Ja wczoraj byłam w Tesco, oczywiście wielkie pustki ale dla mojej dziewuszki kupiłam smoczki, buteleczki, szczoteczke do włosków, nożyczki, maść do pupki. A dziś przyszła mi paczka ciuszkow z Olx, spokojnie że 100szt ciuszkow głównie rozm 56. Ale są też i większe i mniejsze. Także się cieszę. Oczywiście parę ciuszek nie przyda się bo są malutkie i na teraz(sukieneczki czy rampersy). I zapłaciłam z kosztami przesyłki 120zl także chyba się opłacało. Teraz bardziej się skupie na większych rozm tj 62 parę i głównie 68.
Pati wg mnie lepiej do szpitala. Będziesz spokojniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 22:07   #2392
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Rzeczozn a jak zbadali ten mocz?
Mi.zrobili usg Tymka dopochwowo dl szyjki i stan, przez brzuch ilosc wód, przeplywy, wielkosc dziecka i dodatkowo zbadal obie nerki które sa ok.

Ja jestem wzdeta jak balon i nie mam pojecia jak sie wypierdzieć za przeproszeniem. Normalnie pomagało lezenie na brzuchu ale teraz się przecież nie poloze

W ogole doktor mnie poznał, potwierdzil mi ciążę w 3+6 bo bylam z plamieniem dzien po spodziewanej @ i smial sie, ze mi porod odbierze pewnie w grudniu.
Przekochany i przemily.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Usg nerek miałam.

Pati, wracaj do lekarza skoro się objawy nasiliły dużo zdrówka dla Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 22:15   #2393
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No to się nie pocieszyłam
I jak tu coś w domu zrobić, jak chodzić się nie da

Pati daj znać co lekarz powiedział.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Voice nie doczytałam, gratuluje udanej wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja też czuję po organizmie już ciążę. Zwłaszcza, że mam już 7 kg na plusie i to trochę brzuch ale ze 2 to cycki I mnie np ciągnie w prawym boku wysoko pod łopatką. Tak jak by dosłownie żebra. Powiedziano mi, że to może być już z obciążenia, wiec nawilżam skórę w tym miejscu również i jakoś daje radę. Ale jak przesadzę z aktywnością to oddychać nie mogę aż. I tutaj trochę mnie bawią osoby, które się śmieją, że za szybko kupuje wyprawkę. Bo przecież lepiej te ostatnie tygodnie chodzić na czworakach po sklepach niż leżeć na kanapie i spokojnie czekać prawda? A z tym chodem to jak odchodziłam na l4 a 12 tygodniu to koleżanka z pracy się śmiała, że już inaczej chodzę i to widać (ma trójkę wie co mówi). Ale tak naprawdę widzę to dopiero teraz. Ten "chód ciężarnej". No i świetnie, że to sprawdziłaś. Ja ze 3 tygodnie temu miałam taki ból po lewej stronie i jestem pewna, że to były jelita. Ale ja wtedy miałam problem z toaletą i myślałam, że pęknę a Ty z kolei od kilku dni masz odwrotnie. Dziwne... Lekko jeść skoro tyle oddałaś już z siebie. No nic zobaczysz czy pomoże, odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się bujam jak łódka na boki, gdy chodzę. Jakoś tak jest wygodniej. Chód jest bardziej miękki i się tak nie męczę

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Maciej waży ponad 400 g, nie zapowiada sie na bardzo dużego, wszystko jest w normie, tylko buzi nie chciał pokazać i mam się upomnieć na kolejnej wizycie żeby sprawdził costam. Szyjka ponad 4 cm i wszystko dobrze. Ciśnienie tym razem ok, mam dalej mierzyć w domu. No i magnez łykać, bo mnie brzuch czasem boli wieczorami. Dzieciaki szalały w gabinecie

U mnie w tamtym tygodniu była biegunka,później nie byłam 5 albo 6 dni z 2:/ już jest ok, ale w kazdej ciąży mój żołądek szaleje
Super

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Doszły dreszcze i 38,1 mam tam wracać czy co? czy poczekać do rana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Biedro , ciesze sie ,ze Maciuś jest zdrowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym wróciła. Sama dla siebie pewnie nie, ale odkąd mam pasażera w brzuchu to się wszystkim dwa razy bardziej przejmuję, żeby mu nie zaszkodzić. Może dadzą Ci coś na zbicie temperatury, gdyby w nocy było gorzej.

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Hej kochane.
Ja wczoraj byłam w Tesco, oczywiście wielkie pustki ale dla mojej dziewuszki kupiłam smoczki, buteleczki, szczoteczke do włosków, nożyczki, maść do pupki. A dziś przyszła mi paczka ciuszkow z Olx, spokojnie że 100szt ciuszkow głównie rozm 56. Ale są też i większe i mniejsze. Także się cieszę. Oczywiście parę ciuszek nie przyda się bo są malutkie i na teraz(sukieneczki czy rampersy). I zapłaciłam z kosztami przesyłki 120zl także chyba się opłacało. Teraz bardziej się skupie na większych rozm tj 62 parę i głównie 68.
Pati wg mnie lepiej do szpitala. Będziesz spokojniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też upolowałam za jakieś grosze - kubek niekapek z Aventa, gryzaczek, szczoteczki do ząbków i dziąseł i smoczki Chociaż się zarzekałam, że smoczków nie chcę, to niech będą chociaż awaryjnie ze dwa, wszak nie ja będę o tym decydować Jutro podskoczę do takiego małego Tesco u mnie w mieście, może jeszcze nie przeszło natarcia ciężarnych.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 06:59   #2394
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hej dziewczyny, wczoraj zasnelam jak kazal maz dzis mam 37,5 ale moge chodzic. Mam wzdety brzuch ale jest niebo lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:05   #2395
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wczoraj zasnelam jak kazal maz dzis mam 37,5 ale moge chodzic. Mam wzdety brzuch ale jest niebo lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widać organizm próbuje walczyć i sobie radzi. Zdrówka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:06   #2396
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wczoraj zasnelam jak kazal maz dzis mam 37,5 ale moge chodzic. Mam wzdety brzuch ale jest niebo lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O no to super że u Ciebie lepiej. Niestety ale czasem zmiany hormonalne są straszne w skutkach. Postaraj się dziś oszczędzać i na pewno z każdym dniem będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:27   #2397
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cześć Mamy!
Voice, Biedro gratulacje udanych wizyt!


Pati, dobrze, że z Tymusiem ok, jeśli to problemy gastryczne to przejdą, spokojnie. Ale rozumiem, że takie coś potrafi wymęczyć.


Dziewczyny, może mi ktoś łopatologicznie powiedzieć jak jest z szyjką w ciąży? Zaczęłam wczoraj trochę czytać, bo zerknęłam do karty ciąży, i powiem szczerze, że jestem podłamana. W karcie szyjka od pierwszego pomiaru ma tyle samo, czyli wygląda na to, że się nie skraca, ale ma 3 cm. Do tej pory myślałam, że to mega dużo, a wygląda na to, że wcale nie. Nie wiem już sama czy przeginam czy nie, gin nic na ten temat nie mówił. Rozumiem, ze na szyjkę to tylko leżenie i odpoczynek?
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:36   #2398
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Cześć Mamy!
Voice, Biedro gratulacje udanych wizyt!


Pati, dobrze, że z Tymusiem ok, jeśli to problemy gastryczne to przejdą, spokojnie. Ale rozumiem, że takie coś potrafi wymęczyć.


Dziewczyny, może mi ktoś łopatologicznie powiedzieć jak jest z szyjką w ciąży? Zaczęłam wczoraj trochę czytać, bo zerknęłam do karty ciąży, i powiem szczerze, że jestem podłamana. W karcie szyjka od pierwszego pomiaru ma tyle samo, czyli wygląda na to, że się nie skraca, ale ma 3 cm. Do tej pory myślałam, że to mega dużo, a wygląda na to, że wcale nie. Nie wiem już sama czy przeginam czy nie, gin nic na ten temat nie mówił. Rozumiem, ze na szyjkę to tylko leżenie i odpoczynek?
Raficzyca , ale 3cm to duzo sa kobiety które naturalnie maja 2-2,5 , najwazniejsze ze jest twarda i zamknięta. Ja mialam i z Tymkiem i z Leo tak samo 3,6 i to juz jest uwazana za dlugą. 3to standard, nie masz sie czym martwic

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Wczoraj robila mi pomiary jakas swieza lekarka,albo studentka na stażu , razem z tym doktorkiem, trwało godzine ale wszystko mierzyla lacznie z echo serca, przepływami. Super! Można powiedzieć, ze mam prenatalne za sobą, haha. Tymek sie uśmiechał i ssal kciuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:38   #2399
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Raficzyca , ale 3cm to duzo sa kobiety które naturalnie maja 2-2,5 , najwazniejsze ze jest twarda i zamknięta. Ja mialam i z Tymkiem i z Leo tak samo 3,6 i to juz jest uwazana za dlugą. 3to standard, nie masz sie czym martwic

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Wczoraj robila mi pomiary jakas swieza lekarka,albo studentka na stażu , razem z tym doktorkiem, trwało godzine ale wszystko mierzyla lacznie z echo serca, przepływami. Super! Można powiedzieć, ze mam prenatalne za sobą, haha. Tymek sie uśmiechał i ssal kciuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do mamy się uśmiechał ja już się doczekać nie mogę kiedy my zobaczymy. Mam nadzieję że te 13 dni szybko zleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:42   #2400
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ja nawet nie mam pojęcia o swojej szyjce. Lekarz nic nie mówi, ja nie pytam bo nie potrzebuję tej wiedzy chyba, ale wychodzę z założenia że skoro lekarz nic nie mówi, to znaczy że wszystko okej. Ale ja mam zaufanie do swojego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.