"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-19, 10:34   #601
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Też to tak właśnie widzę. I to o poznawaniu się latami - miałam wrażenie, że trochę chciała przygadać tym Sławkowi, ale ten albo nie zrozumiał, albo udał, że nie rozumie .
Ktoś jednak napisał w komentarzach na FB, że nie są razem.

A w ogóle, to o co chodzi z tym hasłem: "Emocje jak na grzybach"?. Tzn. że emocje są duże czy małe? .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 10:51   #602
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87345581]
A w ogóle, to o co chodzi z tym hasłem: "Emocje jak na grzybach"?. Tzn. że emocje są duże czy małe? .[/QUOTE]

powinny być małe, ale patrząc na emocje tej góralki z poprzedniego sezonu to mam wątpliwości ;P
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 10:59   #603
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
powinny być małe, ale patrząc na emocje tej góralki z poprzedniego sezonu to mam wątpliwości ;P
Zależy chyba od osoby... Znam ludzi co są tak podnieceni znalezieniem grzyba, że aż im ciśnienie skacze na 180 .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 11:01   #604
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87345654]Zależy chyba od osoby... Znam ludzi co są tak podnieceni znalezieniem grzyba, że aż im ciśnienie skacze na 180 .[/QUOTE]

to mój chłop który nie chodził nigdy na grzyby tak ma . jak znalazł kilka to sie wkrecił
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 11:58   #605
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie jestem autorką tych słów, ale wydaje mi się, że odczytalas je przez pryzmat własnej sytuacji. Ja odebrałam je zupelnie inaczej - dziewczyna ma 32 lata, czyli bezdyskusyjnie jest mloda, ale z kazdym rokiem ma coraz mniejsze szanse na poznanie kogoś "świeżego", bez zobowiazan. Coraz wiecej będzie się wokół niej kręcić dzieciatych rozwodnikow i starych kawalerow, a zbudowanie zdrowego zwiazku wymaga wtedy wiecej wysilku.
Co do pogrubionego to nie zgadzam się i uważam, że takie myślenie jest szkodliwe w przypadku singielek po 30, łatwo wpaść w panikę i związać się z pierwszym lepszym. A z obserwacji i doświadczenia wiem, że szanse na poznanie kogoś, kto nam odpowiada są niezależne od wieku. To, kto się będzie koło nas kręcił też chyba nie zależy od wieku, ale bardziej od stylu życia - znalazłam tego właściwego w wieku 34 lat, więc nie wiem jak jest dalej, ale do tego momentu nie kręcili się koło mnie żadni rozwodnicy tylko właśnie faceci przed 30, bo tylko takich poznawałam. Podobnie z moimi koleżankami. Ale to tak OT Można oczywiście mieć inne zdanie na ten temat, piszę tylko to, co sama widzę i czego doświadczam

Poza tym mowa o Ilonie, która jak widać nie miała problemu z poznaniem kogoś bez zobowiązań i jestem pewna, że tak będzie jeszcze długo A te słowa odczytałam przez pryzmat innych wypowiedzi tego użytkownika - warto poczytać jeśli nie kojarzysz

Cytat:
Napisane przez vikinng Pokaż wiadomość
A nie uważacie że Adrian i Ilona to była od początku ustawka ?
Też mam chwilami takie wrażenie, jakoś zbyt nagle wszystko wyszło I zgadzam się też z Tobą co do mamy Ani - bardzo niekorzystnie wygląda, za dużo makijażu i ubranie nieodpowiednie do sytuacji, figury itp.

Jeszcze co do Marty i Sławka, widać jak na dłoni, że on jest już kompletnie niezainteresowany. Nie wiem czy w ogóle był, może przez chwilę go zaintrygowała, ale to już nieaktualne
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 12:18   #606
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego to nie zgadzam się i uważam, że takie myślenie jest szkodliwe w przypadku singielek po 30, łatwo wpaść w panikę i związać się z pierwszym lepszym. A z obserwacji i doświadczenia wiem, że szanse na poznanie kogoś, kto nam odpowiada są niezależne od wieku. To, kto się będzie koło nas kręcił też chyba nie zależy od wieku, ale bardziej od stylu życia - znalazłam tego właściwego w wieku 34 lat, więc nie wiem jak jest dalej, ale do tego momentu nie kręcili się koło mnie żadni rozwodnicy tylko właśnie faceci przed 30, bo tylko takich poznawałam. Podobnie z moimi koleżankami. Ale to tak OT Można oczywiście mieć inne zdanie na ten temat, piszę tylko to, co sama widzę i czego doświadczam

Poza tym mowa o Ilonie, która jak widać nie miała problemu z poznaniem kogoś bez zobowiązań i jestem pewna, że tak będzie jeszcze długo A te słowa odczytałam przez pryzmat innych wypowiedzi tego użytkownika - warto poczytać jeśli nie kojarzysz
Nie będę się upierać przy swoim, bo jak się mamy przerzucać dowodami anegdotycznymi, to ta dyskusja żadnej wartości mieć nie bedzie, a chyba ciezko tu sie podpierać czym innym niż obserwacją otoczenia.
Nie zgodzę się tylko co do tego, że Ilona nie miała problemu z poznaniem kogos takiego jak Adrian (lub z poznaniem kogokolwiek sensownego w ogóle) skoro posunela sie do szukania przez tv i perfidnego zagrania tuż przed wyborem.
Swoją drogą posadzalam ją o czystą chęć wygranej, więc tym bardziej cieszę się, że im się tak układa.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 12:23   #607
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ale jakiej wygranej ? To nie Love Island że kasę się dostaje jak zdobędzie się sympatie widzów
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 12:49   #608
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego to nie zgadzam się i uważam, że takie myślenie jest szkodliwe w przypadku singielek po 30, łatwo wpaść w panikę i związać się z pierwszym lepszym. A z obserwacji i doświadczenia wiem, że szanse na poznanie kogoś, kto nam odpowiada są niezależne od wieku. To, kto się będzie koło nas kręcił też chyba nie zależy od wieku, ale bardziej od stylu życia - znalazłam tego właściwego w wieku 34 lat, więc nie wiem jak jest dalej, ale do tego momentu nie kręcili się koło mnie żadni rozwodnicy tylko właśnie faceci przed 30, bo tylko takich poznawałam. Podobnie z moimi koleżankami. Ale to tak OT Można oczywiście mieć inne zdanie na ten temat, piszę tylko to, co sama widzę i czego doświadczam
Zgadzam się co do sylu życia To zależy też w dużej mierze od miejsca zamieszkania - tendencja jest taka, że na wsiach jednak ludzie szybciej legalizują związki i decydują się na dzieci. Z kolei w miastach, ludzie stawiają na rozwój i kariere i później decydują się na zakładanie rodzin.

Troche wiem o czym pisze, bo pochodze z małej wiochy na Podkarpaciu i wiem jak ciężko jest tam kobietom po 30 znaleźć kogoś cyt. "świeżego" i sensownego. Z kolei w miastach jest z tym dużo łatwiej... Czasami trzeba wyjechać z tej wiochy, albo ruszać się w różne miejsca i wtedy można ludzi poznawać i wiek nie jest przeszkodą.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 12:55   #609
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tam był seks...a teraz Marlence głupio
No raczej.

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość
O matko, jaka dziecinada u Seweryna, oboje siebie warci. Jakoś jestem w stanie bardziej wierzyć Sewerynowi (aczkolwiek nadal postawa godna potępienia), Marlenka wyszła na niezłego bluszcza i toksyczkę, pewnie zawsze musi być po jej stronie.

Nie rozumiem jej pretensji że on powiedział jej, że po dwóch dniach się za bardzo zaangażowała i powiedziała że go kocha xD No absurd, nie dziwię się że facet zwiał, sama bym wiała gdzie pieprz rośnie od takiej osoby.
Pewnie się z nim przespała i spodziewała się, że to z miłości. A on sobie tylko opróżnił jądra.

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Co Seweryn powiedział, ze "Takiej <nie dosłyszałam>też niegdy nie spotkał"?? Po tekście Marleny, że "Takiego chama nigdy nie spotkała"
Nazwał ją K**wą po tym jak ona go nazwała CH**em.

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Ta Siostra Ani jaka ładna
Też zwróciłem na to uwagę.

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Ja straciłam resztki szacunku dla Seweryna po tym jak nazwał Marlene ku*wa, uważam że Marlena jest niestabilna emocjonalnie ale on jako facet kilkanaście lat starszy powinien potrafic zakończyć tę znajomość z godnością .
Do niej szacunku nie straciłaś za nazwanie go CH**em? Podwójne standardy.

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
OJP. Wytropiłam profil Ani na Fb, ma wszystko otwarte - zdjęcia, znajomych. O Kubie na razie nic. Synek fajny, blondasek taki. Ale znalazłam też panią mamę. Nie wiem co powiedzieć. Nie wiem czy Wam to pokazywać. Jestem wstrząśnięta i zmieszana jednocześnie. Nie, nie będę wstawiać, bo jeszcze jakiś pudlowiec podłapie i puści w eter.
Kto chce, niech wejdzie w profil Ani, znajdzie mamę Katarzynę w znajomych i przeleci zdjęcia - TO jest z sierpnia 2018 :|
Nazwisko Ani: Stelmaszczyk. Mama Katarzyna.
Nie pierwszy raz widzę zabawę detektywa w twoim wykonaniu. Masz zadatki na stalkerkę... Po co szukasz te osoby? Czemu podajesz ich dane? Czy oni nie zasługują na prywatność i spokój?! Weź się trochę zastanów.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Oboje zachowali się dziecinnie, ale on z tą k*urwą przebił wszystko.
Następna, która słyszy Ku**ę, ale już Ch**ja nie.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Rozbawił mnie post o Ilonie, która "ma swoje lata" i "młodszego nie dorwie" Autor chyba jest bardzo młody albo żyje w ograniczonym środowisku, bo 3 lata różnicy to jest nic - między mną a moim facetem jest większa różnica wieku, a nie jesteśmy jedyni w naszym otoczeniu i absolutnie nikogo pary starsza kobieta-młodszy mężczyzna nie dziwią. Ilona jest młoda i atrakcyjna, jestem pewna, że niejeden byłby chętny.

Marlena i Seweryn Z jednej strony Marlena totalnie odwalała, wyznania miłości po dwóch dniach, narzucanie się ze swoją osobą i przekonanie, że każdy facet chce kobietę angażującą się po 5 minutach Widać, że dziewczyna jest niedojrzała i niewiele wie o życiu, a przez swoją urodę jest niestety narażona na podrywy cwaniaczków. Pewnie nie ostatni raz w życiu się przejechała, w końcu nauczy się być ostrożniejsza. I o ile ją mogę usprawiedliwić wiekiem i naiwnością, to Seweryn ani nie jest tak młody, ani nie jest naiwny. Wykorzystał głupią dziewczynę i jest zdziwiony, że są tego konsekwencje. Nazwanie jej "kur..." to absolutne dno, nie wiem kto się z nim zwiąże po takim przedstawieniu w TV, dla mnie byłby skreślony.
Ilona ma 32 lata i uważasz, że 25 latkowie tak będą za nią biegać, a nie zainteresują się laskami w wieku lat 18-25? Serio?
Ostatnio nawet rozmawiałem z dziewczyną w wieku Ilony i mówiła, że coraz trudniej jej znaleźć faceta w swoim typie. Też dziewczyna atrakcyjna. Więc wierzyć w kit, że powodzenie kobiet po 30 rośnie u facetów możesz sobie włożyć między bajki.
Z resztą Ilona taka rozchwytywana była, że zaryzykowała udziałem w programie TV.

Marlena narażona na podrywy cwaniaczków bo ładna? Nie. Narażona na nieustanne podrywy facetów, ale może lubi cwaniaczków. Wątpię, że się nauczy. Moim zdaniem prędzej wpadnie z jakimś frajerem, a później zrobi kolejne dziecko z innym Piątki się może doczekać.
Seweryn za wyzwisko skreślony, a Marlena nie? Bo kobiecie wolno zwyzywać faceta, dać mu w twarz. Takie jest społeczne przyzwolenie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:02   #610
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale jakiej wygranej ? To nie Love Island że kasę się dostaje jak zdobędzie się sympatie widzów
Ego jest bezcenne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:07   #611
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Marlenka to niezłe ziółko, przesłuchałam raz jeszcze ich dialog i Marlena mówi że
"Tylu dupków już miałam ale takie ch... jeszcze nie" TYLU- czyli ILU ona ma zaledwie 22 lata
Seweryn mówi "sama powiedziałaś chodź na☠☠☠ie... sie bo jutro sobota i wyjeżdżam" także wytknęła pijaństwo Sewerynowi a sama nie lepsza widac
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 13:10   #612
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Marlenka to niezłe ziółko, przesłuchałam raz jeszcze ich dialog i Marlena mówi że
"Tylu dupków już miałam ale takie ch... jeszcze nie" TYLU- czyli ILU ona ma zaledwie 22 lata
Seweryn mówi "sama powiedziałaś chodź na☠☠☠ie... sie bo jutro sobota i wyjeżdżam" także wytknęła pijaństwo Sewerynowi a sama nie lepsza widac
Ale ona o dupkach już dużo wcześniej mówiła. Ja pisałem wtedy, że dla mnie to już czerwona lampka, bo kobiety dupków same wybierają. Nikt im ich przecież nie wciska na siłę. Siebie warta ta parka.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:14   #613
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

ze znalezieniem kogoś po 30 jest trudno, zwłaszcza bez zobowiązań. nie tylko to że takich osób jest coraz mniej ale też to że raczej nie zmienia się już tak czesto otoczenia i nie nawiązuje się z nim bliższych relacji, w pracy głównie small talk, część ma swoje rodziny albo swoje życie które całkowicie ich pochłania. i atrakcyjność nie ma tu nic do rzeczy, znam i w porządku facetów i dziewczyny i nie maja nikogo.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:14   #614
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Pewnie nawalili się tanim winem, potem doszło do macanka i może czegoś więcej. No i się Marlenka oburzyła, że Seweryn się nie zakochał od pierwszego włożenia.


No cóż... bywa.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:17   #615
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
ze znalezieniem kogoś po 30 jest trudno, zwłaszcza bez zobowiązań. nie tylko to że takich osób jest coraz mniej ale też to że raczej nie zmienia się już tak czesto otoczenia i nie nawiązuje się z nim bliższych relacji, w pracy głównie small talk, część ma swoje rodziny albo swoje życie które całkowicie ich pochłania. i atrakcyjność nie ma tu nic do rzeczy, znam i w porządku facetów i dziewczyny i nie maja nikogo.
Możliwe, że w Polsce tak jest. Spędziłam 7 lat żyjąc w zachodnim kraju i doświadczenia mam zgoła inne. Tam, od 30-tki w góre dopiero, ludzie zaczynają myśleć o wchodzeniu w poważniejsze związki i zakładaniu rodziny. Przed 30-tką liczy się tam tylko praca i imprezowanie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:20   #616
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87346029]Możliwe, że w Polsce tak jest. Spędziłam 7 lat żyjąc w zachodnim kraju i doświadczenia mam zgoła inne. Tam, od 30-tki w góre dopiero, ludzie zaczynają myśleć o wchodzeniu w poważniejsze związki i zakładaniu rodziny. Przed 30-tką liczy się tam tylko praca i imprezowanie.[/QUOTE]

Dlatego tak wielu mężczyzn jest tam sfrustrowanych zachowaniem kobiet. Bo imprezują z Chadami do 30, a potem szukają jeleni na ślubik i zakładanie rodziny. Polki mają zazwyczaj inny rodzaj zachowań, mądrzejszy.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:32   #617
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Dlatego tak wielu mężczyzn jest tam sfrustrowanych zachowaniem kobiet.
to się nazywa kryzys męskości i wynika z tego, że dawny wzorzec mężczyzny - dziadek czy ojciec odchodzi, a pojawia się nowy - partner, mężczyźni nie potrafią się w tym odnaleźć. ale to stary temat. a pomyśleć że to wszystko przez to, że kobiety weszły na rynek pracy stając się bardziej niezależne.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 13:54   #618
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: &amp;quot;Rolnik szuka żony&amp;quot;cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ilona ma 32 lata i uważasz, że 25 latkowie tak będą za nią biegać, a nie zainteresują się laskami w wieku lat 18-25? Serio?
Nie rozumiem dlaczego ona miałaby się interesować 25-latkami. Jestem w jej wieku i też bym się nie zainteresowała. Ona gdzieś wspominała że szuka dużo młodszego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2019-11-19 o 13:56
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:00   #619
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Dlatego tak wielu mężczyzn jest tam sfrustrowanych zachowaniem kobiet. Bo imprezują z Chadami do 30, a potem szukają jeleni na ślubik i zakładanie rodziny. Polki mają zazwyczaj inny rodzaj zachowań, mądrzejszy.
Kim są Chady?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 14:06   #620
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87346151]Kim są Chady? [/QUOTE]

choroba afektywna dwubiegunowa.

nie tak dawno czytałam książkę gdzie facet wyjaśniał dlaczego faceci lubią kobiety z bordeline, więc tu może być podobnie.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:15   #621
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: &quot;Rolnik szuka żony&quot;cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
choroba afektywna dwubiegunowa.
Nie Chad to mężczyzna w typie samca alfa - wysoki, przystojny, mający duże powodzenie u kobiet, ale nie koniecznie je szanujący.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:17   #622
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ale ona o dupkach już dużo wcześniej mówiła. Ja pisałem wtedy, że dla mnie to już czerwona lampka, bo kobiety dupków same wybierają. Nikt im ich przecież nie wciska na siłę. Siebie warta ta parka.
Ano właśnie...
Wg mnie jedno drugiego warte, dla dziewczyny chyba tylko z racji młodszego wieku widzę jakaś tam szanse na rozwój. Ona pochodzi z małej wsi, tak? Wyskoczyła w życie warszawki, musi się nauczyć,ze to inne wartosci niz na wsi ( dzieci. kuchnia, rodzina), obudować w pancerz psychiczny no i zmądrzec...myslala, że rolnik to może też takie priorytety będzie miał, a tu raczej "zabawowy typ".

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87346029]Możliwe, że w Polsce tak jest. Spędziłam 7 lat żyjąc w zachodnim kraju i doświadczenia mam zgoła inne. Tam, od 30-tki w góre dopiero, ludzie zaczynają myśleć o wchodzeniu w poważniejsze związki i zakładaniu rodziny. Przed 30-tką liczy się tam tylko praca i imprezowanie.[/QUOTE]
W Polsce w większych miastach też się tak już robi... takie 30letnie kobiety zwykle już mają większą kasę, potrafią się ładnie ubrać, umalować "zrobic" i często wyglądają lepiej niż nieopierzona 19latka, są niezależne finansowo. Nie widać po nich, ze "muszą " złapać męża. Już nie mówiąc o inteligencji -tej nabytej wraz z doświadczeniem życiowym. Macie przykład- Marleny... versus Ilona, która potrafiła przekonać Adrana, żeby się nie stresował już teraz oswiadczynami itp. Że spotykanie się z kobietą nie oznacza, że musi z nią się ożenić, żeby wyluzowal.
No i chyba facet wyluzowal 😎
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:23   #623
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: &quot;Rolnik szuka żony&quot;cz. III

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Nie Chad to mężczyzna w typie samca alfa - wysoki, przystojny, mający duże powodzenie u kobiet, ale nie koniecznie je szanujący.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no chyba, że tak . to ja się nie znam . dla mnie chad ma jedno znaczenie

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87346198]
Macie przykład- Marleny... versus Ilona, która potrafiła przekonać Adrana, żeby się nie stresował już teraz oswiadczynami itp. Że spotykanie się z kobietą nie oznacza, że musi z nią się ożenić, żeby wyluzowal.
No i chyba facet wyluzowal 😎[/QUOTE]

no to się czesto spotyka . że boją się bo myślą że związek to od razu oznacza się kobieta już wybiera białą suknię i będzie mu podsuwać swoje pierścionki by trafił z wymiarem . znam takiego co jak pozna jakąś która mu się spodoba to zaraz się wycofuje z takich własnie powodów.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:45   #624
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość


Do niej szacunku nie straciłaś za nazwanie go CH**em? Podwójne standardy.



Następna, która słyszy Ku**ę, ale już Ch**ja nie.


:
Bez komentarza. Jakie podwójne standardy ? Czy ja gdzieś popieram zachowanie Marleny i nie widzę problemu w tym że nazywa tak ludzi ? Napisałam przecież że jest niestabilna emocjonalnie. Tylko spodziewałam się tego że Seweryn raczej utnie dyskusje w odpowiednim momencie i nie dojdzie do takiej przepychanki słownej, jak widać myliłam się .



Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
ze znalezieniem kogoś po 30 jest trudno, zwłaszcza bez zobowiązań. nie tylko to że takich osób jest coraz mniej ale też to że raczej nie zmienia się już tak czesto otoczenia i nie nawiązuje się z nim bliższych relacji, w pracy głównie small talk, część ma swoje rodziny albo swoje życie które całkowicie ich pochłania. i atrakcyjność nie ma tu nic do rzeczy, znam i w porządku facetów i dziewczyny i nie maja nikogo.
Nie zgadzam się , ja co prawda trochę młodsza ale w mieście nie ma z tym problemu, trzeba tylko robić coś ze swoim życiem , wychodzić gdzieś wieczorami, spędzać czas aktywnie. Ja praktycznie zawsze poznawałam tak mężczyzn, nie miałam z tym żadnych problemów. Tylko druga kwestią jest jacy to byli mezczyzni , może 10 % było normalne.



[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87346029]Możliwe, że w Polsce tak jest. Spędziłam 7 lat żyjąc w zachodnim kraju i doświadczenia mam zgoła inne. Tam, od 30-tki w góre dopiero, ludzie zaczynają myśleć o wchodzeniu w poważniejsze związki i zakładaniu rodziny. Przed 30-tką liczy się tam tylko praca i imprezowanie.[/QUOTE]

W Polsce wcześniej ale uważam że w wiekszych miastach w tym wieku można poznać bez problemu singli bez zobowiązań, nawet na wsiach .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 15:03   #625
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
No raczej.


Nie pierwszy raz widzę zabawę detektywa w twoim wykonaniu. Masz zadatki na stalkerkę... Po co szukasz te osoby? Czemu podajesz ich dane? Czy oni nie zasługują na prywatność i spokój?! Weź się trochę zastanów.
Sam się zstanów - no jak inaczej bym trafiła na czyjś profil, jak nie dzięki komentarzom na fejsie? Jedyne, co zrobiłam więcej, to w jej znajomych znalazłam mamę i od razu na jej profilu zobaczyłam szalone zabawy ze słitaśnymi filtrami oraz negliże wszelakie. Może jestem z poprzedniej epoki, bo dla mnie tego typu fotoski u pań 60+ to jednak szok i niedowierzanie. Kocie uszka, psie noski, serduszka w oczach, dorobione krzywo rzęsy i brwi, wywalony pomarszczony dekolt - serio? Ania dziewczyna z klasą, fajnie ubrana, bez tapety, a matka jakby z innego świata. No i gdyby chciały - obie - to by poblokowały fejsy, a mają wszystko na widoku.
Ktoś tam pytał, czemu nie wrzuciłam foty, ale podałam dane - one i tak krążą po fejsie w profilu Rolnika, a podane na tacy zdjęcie łatwiej podawać dalej niż samodzielnie je wyszukać.
I przypominam, że u nas na wizażu przy każdej edycji pojawiają się informacje o prywacie uczestników, ich profile na insta i fejsie itd. Pani mama wzięła udział w ostatnim odcinku, wzbudziła też różne emocje, więc się zainteresowałam. Straszne rzeczy. Gdyby jej zależało na prywacie, moze nie waliłaby po pięć słeetfoci dziennie na publicznym profilu. Takich rzeczy nie robi się ze skromności i chęci pozostania w cieniu. Takiego żabiastego dekoltu na randkę córki tez nie zakłada się bez pragnienia "zabłyśnięcia".

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2019-11-19 o 15:11
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 15:13   #626
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87346198]
W Polsce w większych miastach też się tak już robi... takie 30letnie kobiety zwykle już mają większą kasę, potrafią się ładnie ubrać, umalować "zrobic" i często wyglądają lepiej niż nieopierzona 19latka, są niezależne finansowo. Nie widać po nich, ze "muszą " złapać męża. Już nie mówiąc o inteligencji -tej nabytej wraz z doświadczeniem życiowym. Macie przykład- Marleny... versus Ilona, która potrafiła przekonać Adrana, żeby się nie stresował już teraz oswiadczynami itp. Że spotykanie się z kobietą nie oznacza, że musi z nią się ożenić, żeby wyluzowal.
No i chyba facet wyluzowal 😎[/QUOTE]

To porównaj wygląd Marleny i Ilony. Sam wygląd. Naprawdę uważasz, że Ilona z racji wieku się potrafiła zrobić i wygląda lepiej?

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Bez komentarza. Jakie podwójne standardy ? Czy ja gdzieś popieram zachowanie Marleny i nie widzę problemu w tym że nazywa tak ludzi ? Napisałam przecież że jest niestabilna emocjonalnie. Tylko spodziewałam się tego że Seweryn raczej utnie dyskusje w odpowiednim momencie i nie dojdzie do takiej przepychanki słownej, jak widać myliłam się .

Nie zgadzam się , ja co prawda trochę młodsza ale w mieście nie ma z tym problemu, trzeba tylko robić coś ze swoim życiem , wychodzić gdzieś wieczorami, spędzać czas aktywnie. Ja praktycznie zawsze poznawałam tak mężczyzn, nie miałam z tym żadnych problemów. Tylko druga kwestią jest jacy to byli mezczyzni , może 10 % było normalne.

W Polsce wcześniej ale uważam że w wiekszych miastach w tym wieku można poznać bez problemu singli bez zobowiązań, nawet na wsiach .
Bez komentarza, a później komentarz. Niby czemu to on miał ucinać i pozwalać się tylko obrażać? Uważam, że trafiła kosa na kamień i tyle.

Czyli chcesz mi udowodnić, że się mylę, ale właściwie przyznajesz mi rację.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 15:30   #627
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To porównaj wygląd Marleny i Ilony. Sam wygląd. Naprawdę uważasz, że Ilona z racji wieku się potrafiła zrobić i wygląda lepiej?


Bez komentarza, a później komentarz. Niby czemu to on miał ucinać i pozwalać się tylko obrażać? Uważam, że trafiła kosa na kamień i tyle.

Czyli chcesz mi udowodnić, że się mylę, ale właściwie przyznajesz mi rację.
Tak są Ciebie warci , myślałam że jest to już oczywiste dla każdego na tym wątku i nie muszę tego pisać, natomiast rozchwianie emocjonalne Marleny jestem w stanie wytłumaczyć choroba mamy.


No tak ale to jest zycie, zawsze kierujemy się pewnymi wytycznymi w wyborze partnera i mamy swoje wymagania, być może dla pewnych osób będę wybredna ale nigdy nie miałam zamiaru obniżać swoich wymagań z powodu mojego wieku .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 15:30   #628
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To porównaj wygląd Marleny i Ilony. Sam wygląd. Naprawdę uważasz, że Ilona z racji wieku się potrafiła zrobić i wygląda lepiej?


Bez komentarza, a później komentarz. Niby czemu to on miał ucinać i pozwalać się tylko obrażać? Uważam, że trafiła kosa na kamień i tyle.

Czyli chcesz mi udowodnić, że się mylę, ale właściwie przyznajesz mi rację.
Nikt nie powinien nikogo wyzywać to raz. Ale Ch.. i ku.. To trochę inny kaliber. Gdyby ją nazwał Ci.. to byłoby adekwatne. Albo ona go skur... Swoją drogą jest starszy więc powinien być trochę bardziej poważny. No i właśnie pokazałby klasę gdyby się nie odpyskował a tak wyszedł na jeszcze gorszego,bardziej z racji wieku niż płci.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 16:02   #629
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Nikt nie powinien nikogo wyzywać to raz. Ale Ch.. i ku.. To trochę inny kaliber. Gdyby ją nazwał Ci.. to byłoby adekwatne. Albo ona go skur... Swoją drogą jest starszy więc powinien być trochę bardziej poważny. No i właśnie pokazałby klasę gdyby się nie odpyskował a tak wyszedł na jeszcze gorszego,bardziej z racji wieku niż płci.
Nie wiem gdzie Ty widzisz inny kaliber. Jakby ona go nazwała dupkiem, to tak. Jakby on ją nazwał zołzą, a ona jego Ch**em, to tak. Tutaj jest dla mnie ten sam poziom wyzwiska.
Tak jak pisałem, kobieta może w naszej kulturze pozwolić sobie na więcej. Wyzwać, uderzyć i poniżyć mężczyznę najczęściej bez reakcji osób postronnych. Jeśli już jakaś zaistnieje w takiej sytuacji, to będzie to śmiech albo mina: "pewnie zasłużył".
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 16:20   #630
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.