"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-28, 06:51   #181
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Myślicie ze Adrian wybierze którąś?
Bo coś mi się wydaje że nie.
Ja mam wrażenie, że Adrian poszedł do programu m.in. dla rozpropagowania rodzinnego biznesu, przybliżenia ludziom tego, jak to wygląda, co tam robią. Szukanie partnerki szybko zeszło na dalszy plan. Miły facet, z pasją, ale dla kandydatek bardziej, jak kumpel. Nie próbuje ani trochę bajerować, czy flirtować. Blondi coraz bardziej tym zirytowana. Czarnulka i tak zakochana w brzmieniu własnego głosu, więc nawet chyba do końca nie ogarnia. A ta w okularach chyba stwierdziła, że będzie, co ma być, bo i tak wyczuwa, że w starciu z tamtymi ma mniejsze szanse.


Diana zachowała się super. Nie dość, że ładna, to dziewczyna z klasą. I fajnie, że trzyma się własnych ustaleń - nie chce nieszczerego faceta i ma rację. Seweryna ktoś już na początku programu tutaj dobrze rozgryzł, że nie jest do końca taki, jak się przedstawia. Skoro nie potrafi w pewnych sytuacjach się postawić, to bałabym się, że to typ pt. zdradziłem cię, ale tamta była nachalna i mnie praktycznie zmusiła.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 07:16   #182
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:33
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 07:24   #183
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dla mnie się zachowała. Nie zrobiła mu opie... za kłamstwa, zadała pytania, które ją interesowały, wyciągnęła wnioski i stwierdziła, że nic tu po niej. Normalnie się pożegnała, bez dram. Nie wiem, jak się zachowywała wcześniej (oglądam pobieżnie po edycja generalnie nudnawa), ale w tym danym momencie jak dla mnie to było zachowanie z klasą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 08:14   #184
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja się zastanawiam czy ci ludzie rozmawialiby tak samo bez kamer. Bo te rozmowy wszystkie dla mnie były mega sztuczne, drewniane, mocno nienaturalne. Tak jakby się hamowali. I źle mi się przez to ogląda. Jakoś tak najnaturalniej zaloty moim zdaniem wypadają u Jakuba . Może dlatego że wszyscy tam byli i są dojrzali psychicznie.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 08:25   #185
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie się zachowała. Nie zrobiła mu opie... za kłamstwa, zadała pytania, które ją interesowały, wyciągnęła wnioski i stwierdziła, że nic tu po niej. Normalnie się pożegnała, bez dram. Nie wiem, jak się zachowywała wcześniej (oglądam pobieżnie po edycja generalnie nudnawa), ale w tym danym momencie jak dla mnie to było zachowanie z klasą.
Dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 08:46   #186
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Diana przede wszystkim chciala chyba dac mu szansę żeby sam powiedział to co jej Marlena wygadała, a on szedł w zaparte. W sumie to nie tyle miała pretensje o to ze miał kontakt (choć podkresliła ze to nie ok) ale o to ze kłamał ja w żywe oczy i z tego powodu wyjechała. Mi się też to bardzo podobało. fajnie ze spokojem do tego podeszła.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 08:55   #187
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Diana przede wszystkim chciala chyba dac mu szansę żeby sam powiedział to co jej Marlena wygadała, a on szedł w zaparte. W sumie to nie tyle miała pretensje o to ze miał kontakt (choć podkresliła ze to nie ok) ale o to ze kłamał ja w żywe oczy i z tego powodu wyjechała. Mi się też to bardzo podobało. fajnie ze spokojem do tego podeszła.
Tak, dokładnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 09:58   #188
Mominkowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 105
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Rolnik trochę za nudny inne znowu za bardzo patologiczne nie ma równowagi.
Mominkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 10:09   #189
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Oczywiscie nie wiadomo ile w tym prawdy ,ale napisze na biało żeby nie było spoilera
Seweryn ponoć wrócił do swojej dziewczyny z która byl przed programem, w komentarzach tak pisza
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 11:17   #190
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Diana przede wszystkim chciala chyba dac mu szansę żeby sam powiedział to co jej Marlena wygadała, a on szedł w zaparte. W sumie to nie tyle miała pretensje o to ze miał kontakt (choć podkresliła ze to nie ok) ale o to ze kłamał ja w żywe oczy i z tego powodu wyjechała. Mi się też to bardzo podobało. fajnie ze spokojem do tego podeszła.
Mi też się podobało jak to rozegrała. Dała mu szansę a jak się okazało, że kłamał jej prosto w oczy to powiedziała, że wszystko wie (pokazując bardzo dobitnie jaki to typ) i się pożegnała,
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 12:21   #191
Fraczka88
Raczkowanie
 
Avatar Fraczka88
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Miłobądź
Wiadomości: 72
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Można z klasą i bez większej dramy? Można. Wydaje mi się, że własnie ona chciała faktycznie na serio zbudować z nim związek, a nie robić show, którym żyła by cała Polska. Na prawdę szacunek dla niej
Fraczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 12:57   #192
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Z początku broniłam trochę tej ilony od Adriana. Wydawało mi się, ze jej zachowanie wynika z tego ze się wstydzi przed kamerami, stresuje itp. Ale teraz przyznam szczerze, ze mnie coraz bardziej irytuje. Nie mogę patrzeć ciągle na jej minę wiecznie nadąsanej,ciągle jej cos nie pasuje i zawsze jest na nie. I te głupie spojrzenia jak tylko Adrian odezwie się do agaty, to przewraca nie oczami. Oj nie miałby z nią łatwo gdyby ją wybrał skoro juz na tym etapie gdy on odezwie się tylko do innej stroi fochy. Widać, ze ma ciężki charakter. Sama tez by mogła się bardziej otworzyć a nie liczy na to ze on ją będzie ciągle zagadywałzagadywał

Jest kapryśna, fochowata i zachowuje się gorzej niż nastolatka czeka tylko aż ktoś będzie jej naskakiwal. Zdecydowanie za dużo księżniczkuje. To juz bardziej od niej wole Agatę bo ta to chociaż jest otwarta i bardziej pozytywna.


Rozbroiła mnie randka Sławka z Natalią, gdzie mówił ze ma hipnotyzujace spojrzenie i nie może patrzeć na nią jak ona patrzy na niego a ona cały czas uciekała wzrokiem i patrzyła w całkiem innym kierunku nawet jak cos do niego mówiła.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Swoją drogą widziałyście zadowolenie i ten fałszywy uśmieszek na twarzy Marleny jak Seweryn przyjechał z Dianą i powiedział do niej ze diana się pakuje ? ona bidulka juz cala uradowana bo myślała, ze to Seweryn podziekowal Dianie, chyba się nie spodziewała ze to diana podjęła decyzje o powrocie.

Edytowane przez marysiabrysia
Czas edycji: 2019-10-28 o 12:51
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 15:01   #193
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tak się zastanawiam, czego wszyscy oczekiwali po Sewerynie? I Diana, i widzowie? Że przed kamerami, ekipą, powie "A, no tak, złamałem regulamin programu, hehe..."?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 15:25   #194
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czego wszyscy oczekiwali po Sewerynie? I Diana, i widzowie? Że przed kamerami, ekipą, powie "A, no tak, złamałem regulamin programu, hehe..."?
No i co tym ugrał że się wtedy nie przyznał? Przyznał sie później i tak bo już nie miał wyjścia i jeszcze w Polske poszło że kłamie w żywe oczy.
Choć fakt po "dżentelmeńsku"późnie j zwalił winę na Marlenkę ze to ona do niego pisała i ona go wysypała. Miał czas żeby coś tak dopowiedzieć po swojemu
A Marlena cóz dziecko zachłyśnięte Sewerynkiem, nie czuła sie pewnie obok Diany troche sobie tam chlapnęły jak przyznała sama, i pewnie chcąc poczuć jakąś przewagę jej to powiedziała.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 16:42   #195
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
No i co tym ugrał że się wtedy nie przyznał? Przyznał sie później i tak bo już nie miał wyjścia i jeszcze w Polske poszło że kłamie w żywe oczy.
Choć fakt po "dżentelmeńsku"późnie j zwalił winę na Marlenkę ze to ona do niego pisała i ona go wysypała. Miał czas żeby coś tak dopowiedzieć po swojemu
A Marlena cóz dziecko zachłyśnięte Sewerynkiem, nie czuła sie pewnie obok Diany troche sobie tam chlapnęły jak przyznała sama, i pewnie chcąc poczuć jakąś przewagę jej to powiedziała.
Taka intryga, że Seweryn ufał, że Marlena nic nie powie nikomu, Marlena myślała, że Diana nie wygada, że wygadała, a Diana sprawdziła, czy jak zapyta Seweryna, to on się przyzna. Kabaret.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 16:54   #196
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Po obejrzeniu tego odcinka mam jeden wniosek: jaka tam wszędzie dziecinada Jedynie u Jakuba jest normalnie, oboje są dojrzali i fajnie to wszystko się toczy. Pozostali zatrzymali się w rozwoju na etapie późnej podstawówki.

Adrian i Sławek i ich zaloty No proszę was, żeby 30-letni facet "podrywał" dziewczynę dając jej kuksańca w bok i głupie żarty, z założenia flirtujące, ale nie wyszło. Do Adriana najbardziej pasuje Ilona, bo pozostałe przewyższają go pod względem dojrzałości. Do Sławka z kolei Natalia - z podobnych powodów, chociaż sądzę, że ona się szybko wycofa z tego układu. Jeszcze Sławek mógłby się ogarnąć przy dojrzałej kobiecie, ale Adrian z poważnym związkiem to powinien jeszcze poczekać kilka lat i taki pewnie ma plan.

Seweryn jakiś nieprzyjemny, podobnie problemy szkolne: "powiedziałem ci w tajemnicy, a ty wygadałaś ty niedobra!" Diana dobrze zrobiła, że wyjechała, ale powinna przemyśleć ilość makijażu, który na siebie nakłada. Jest za ładna na taką tapetę.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 17:53   #197
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czego wszyscy oczekiwali po Sewerynie? I Diana, i widzowie? Że przed kamerami, ekipą, powie "A, no tak, złamałem regulamin programu, hehe..."?
Przecież Diana powiedziała, że mógł jej to przyznać poza kamerą (kamerzysta nie siedzi im na plecach, mają też rozmowy poza planem), bo pytała go o to już wcześniej. Mógł też przyznać się "między słowami", przytaknąć, chrząknąć chociażby. A on jawnie skłamał. Poza tym, sorry, nikt mu nie kazał łamać regulaminu, do rozmów poza programem nikt go nie zmuszał. Jeżeli łamiesz zasady, na które się pisałeś, to miej potem jaja, aby się przyznać. Tyle.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
(...)
Diana dobrze zrobiła, że wyjechała, ale powinna przemyśleć ilość makijażu, który na siebie nakłada. Jest za ładna na taką tapetę.
Ma charakterystyczny ten makijaż, nie powiem, że zły, bo jej to dziwne pasuje i w sumie najmocniej ma pomalowane oczy. Jednak chętnie zobaczyłabym ją w łagodniejszym wydaniu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-10-28 o 17:55
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 18:37   #198
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:33
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 19:17   #199
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No kiedys było w regulaminie ze nie mogą sie kntaktowac miedzy zdjęciami ale po tym co było poprzednio u Rudego teraz znowu to albo juz tego zapisu nie ma,albo kary nic nie znaczace, wiec mają to w d...
Zresztą własnie po tych akcjach odwalonych w 4 edycji wyskakujacych kandydatkach które niby pisały listy a bały sie kamer to i tak pikuś
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 19:49   #200
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też nad tym długo myślałam. I w sumie to też cenna uwaga, ale miała okazję pokazać jaki Seweryn jest dwulicowy. Też chyba że złości nie umiałabym trzymac języka za zębami

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Po odcinku jestem oczarowana relacja Jakuba i Ani bardzo fajnie ogląda się jego przemianę

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 20:28   #201
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
No kiedys było w regulaminie ze nie mogą sie kntaktowac miedzy zdjęciami ale po tym co było poprzednio u Rudego teraz znowu to albo juz tego zapisu nie ma,albo kary nic nie znaczace, wiec mają to w d...
Zresztą własnie po tych akcjach odwalonych w 4 edycji wyskakujacych kandydatkach które niby pisały listy a bały sie kamer to i tak pikuś
z kim się rudy kontaktował ? swoją drogą ponoć już nie jest z sową
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 20:40   #202
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie się zachowała. Nie zrobiła mu opie... za kłamstwa, zadała pytania, które ją interesowały, wyciągnęła wnioski i stwierdziła, że nic tu po niej. Normalnie się pożegnała, bez dram. Nie wiem, jak się zachowywała wcześniej (oglądam pobieżnie po edycja generalnie nudnawa), ale w tym danym momencie jak dla mnie to było zachowanie z klasą.
Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Diana przede wszystkim chciala chyba dac mu szansę żeby sam powiedział to co jej Marlena wygadała, a on szedł w zaparte. W sumie to nie tyle miała pretensje o to ze miał kontakt (choć podkresliła ze to nie ok) ale o to ze kłamał ja w żywe oczy i z tego powodu wyjechała. Mi się też to bardzo podobało. fajnie ze spokojem do tego podeszła.
Mam takie samo zdanie.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czego wszyscy oczekiwali po Sewerynie? I Diana, i widzowie? Że przed kamerami, ekipą, powie "A, no tak, złamałem regulamin programu, hehe..."?
No tak się składa, że przecież ostatecznie przyznał się, że miał wcześniej kontakt z Marleną. Tylko najpierw kłamał w żywe oczy, jeszcze odpowiadając Dianie, że w życiu by jej tak nie okłamał.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Adrian i Sławek i ich zaloty No proszę was, żeby 30-letni facet "podrywał" dziewczynę dając jej kuksańca w bok i głupie żarty, z założenia flirtujące, ale nie wyszło.
Mnie się wydaje, że Adrian w końcu trochę wyluzował i teraz traktuje dziewczyny (wszystkie) jak kumpelki. Wyłącznie w takich kategoriach. Nie wiem dlaczego, ale po tym ostatnim odcinku zaczęłam go podejrzewać o inną orientację.

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
z kim się rudy kontaktował ? swoją drogą ponoć już nie jest z sową
Z Pauliną i Agatą.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ma charakterystyczny ten makijaż, nie powiem, że zły, bo jej to dziwne pasuje i w sumie najmocniej ma pomalowane oczy. Jednak chętnie zobaczyłabym ją w łagodniejszym wydaniu.
Ja uważam, że do niej ten makijaż pasuje. Owszem, oczy są dość mocno pomalowane, ale ładnie i estetycznie to wygląda.
Co masz na myśli pisząc "to dziwne"?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 21:31   #203
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
(...)
Ja uważam, że do niej ten makijaż pasuje. Owszem, oczy są dość mocno pomalowane, ale ładnie i estetycznie to wygląda.
Co masz na myśli pisząc "to dziwne"?
Przecież napisałam, że jej pasuje. A "dziwnie" w sensie, że większość kobiet w takim makijażu wyglądałaby dla mnie na przemalowane, a ona nie. To nie znaczyło, że ona ma dziwny makijaż. Tylko taka figura stylistyczna i tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 21:58   #204
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przecież napisałam, że jej pasuje. A "dziwnie" w sensie, że większość kobiet w takim makijażu wyglądałaby dla mnie na przemalowane, a ona nie. To nie znaczyło, że ona ma dziwny makijaż. Tylko taka figura stylistyczna i tyle.
Spokojnie, nie napisałam nigdzie, że według Ciebie jej ten makijaż nie pasuje. I też nie sugerowałam, że piszesz o dziwnym makijażu, inaczej bym nie pytała, co oznacza "to dziwne" (nie "dziwnie"). Tak że luz .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 22:41   #205
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Po odcinku jestem oczarowana relacja Jakuba i Ani bardzo fajnie ogląda się jego przemianę
O, ja też Jestem ich fanką, cały czas miałam uśmiech na buzi, kiedy ich oglądałam Takie iskry między nimi leciały, że szok
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 09:05   #206
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Diana , Super merytoryczne pytania . Klasa. Seweryn klamczuszek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na dodatek idiota. Diana mu dawała kolejne szanse w tej rozmowie. Nie domyślić się, że ona wie, było oznaką jego niskiej inteligencji emocjonalnej.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A wydawał się taki ułożony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od początku czułem od niego fałsz.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
O mamo Adrian to też ciężki przypadek, a rozgadany że hej
Nie dość, że nudny i małomówny, to jeszcze marudny i męczący. Sam na sam z kobietą nie potrafi w ogóle rozmawiać.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Myślicie ze Adrian wybierze którąś?
Bo coś mi się wydaje że nie.
To mi się wydawało po pierwszym odcinku u niego w domu.

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87283105]No nie wiem czy widać, bo nigdy krowy nieciezarnej ani ciezarnej nie obserwowalam z bliska.[/QUOTE]
Oczywiście, że widać. Może się okazać, że on wcale tego gospodarstwa nawet sam nie prowadzi.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Podoba mi się u Kuby, że zwraca tak dużą uwagę na inteligencję i osobowość u partnerki.
Mało atrakcyjna fizycznie też nie jest. Poza tym ona wydaje się bardzo sympatyczną osobą. Taka trochę skryta, ale zdecydowanie da się lubić. Tak samo Kuba. Wydawało się, że wybredny, leniwy itd. Teraz widać, że fajny z niego facet. Adrian i Seweryn mieli być najlepszymi kąskami, a przy nim wypadli bardzo blado...

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87283638]Ja się zastanawiam czy ci ludzie rozmawialiby tak samo bez kamer. Bo te rozmowy wszystkie dla mnie były mega sztuczne, drewniane, mocno nienaturalne. Tak jakby się hamowali. I źle mi się przez to ogląda. Jakoś tak najnaturalniej zaloty moim zdaniem wypadają u Jakuba . Może dlatego że wszyscy tam byli i są dojrzali psychicznie.[/QUOTE]
Teraz już nie można oczekiwać naturalności. Tego było więcej w pierwszych edycjach i przed kamerami wyglądało to słabo. Kobiety wychodziły na histeryczki. Obecnie wszyscy już wiedzą, że liczy się opanowanie i lepiej coś zatrzymać dla siebie.

Jeśli chodzi o Dianę, to przecież nie musiała przyznawać się, że wie to od Marleny. Mogła go raz czy dwa o to zapytać. Później wrócić z nim i się spakować, twierdząc że da szansę Marlenie i jemu, a sama nic do niego nie poczuła. Później przed kamerą powiedzieć o prawdziwym powodzie swojego wyjazdu. Nie wytrzymała chyba po ludzku, że on jej kłamie wielokrotnie patrząc w oczy. Nie dziwię jej się w sumie. Można też szukać powodu jej zachowania w byciu złośliwą i próbie zniszczenia relacji Marleny i Seweryna. Cóż, nie jestem w stanie określić jak prawdopodobna jest taka opcja. W końcu dziewczyny nie znam.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 09:33   #207
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie napisałam nigdzie, że według Ciebie jej ten makijaż nie pasuje. I też nie sugerowałam, że piszesz o dziwnym makijażu, inaczej bym nie pytała, co oznacza "to dziwne" (nie "dziwnie"). Tak że luz .
A to spoko, teraz wiem, że się rozumiemy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 10:50   #208
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o Dianę, to przecież nie musiała przyznawać się, że wie to od Marleny. Mogła go raz czy dwa o to zapytać. Później wrócić z nim i się spakować, twierdząc że da szansę Marlenie i jemu, a sama nic do niego nie poczuła. Później przed kamerą powiedzieć o prawdziwym powodzie swojego wyjazdu. Nie wytrzymała chyba po ludzku, że on jej kłamie wielokrotnie patrząc w oczy. Nie dziwię jej się w sumie. Można też szukać powodu jej zachowania w byciu złośliwą i próbie zniszczenia relacji Marleny i Seweryna. Cóż, nie jestem w stanie określić jak prawdopodobna jest taka opcja. W końcu dziewczyny nie znam.
o to,to, dobrze to ująłeś. Niby Diana ok, niby dobrze to rozegrała, ale ciągle mi coś zgrzyta w tym co powiedziała (a raczej jak to zrobiła), tak że do końca nie uważam, że należy jej się efekt wow
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 10:52   #209
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Coraz bardziej jestem zdziwiona, że z serii na serię ludzie nie potrafią że sobą rozmawiać. Te pogawędki są mega drętwe i pokazują, że rolnicy nie mają w ogóle poczucia humoru. Przecież to już 6 seria, można obejrzeć wszystko, wyciągnąć jakieś wnioski, nauczyć się, jak się zachować, jakie pytania pojawią się od produkcji. A tu jedna wielka nuda.
Jedynie Agata wypada wg mnie bardzo naturalnie. Reszta to księżniczki, wynudzone, bez ikry, inicjatywy, jakby czekały, że facet będzie klęczał przed nimi.
Ilonka wg mnie ma ochotę wskoczyć Adrianowi do łóżka, żeby mu pokazać swoje walory.
U Sławka ta czarnulka też kusi go swoimi względami, bo oprócz nich nie ma mu nic do zaoferowania.
Kuba natomiast po uszy zadużony w Ani. Mam nadzieję, że jej nie skrzywdzi, bo z Ani świetna dziewczyna.
U Seweryna to ciąg porażek. Łącznie z tą cieplną krową, która pewnie wujek na co dzień się zajmuje. No bo jakieś chłopy przyszły, co by tej krowie pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2019-10-29 o 10:56
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 11:21   #210
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Coraz bardziej jestem zdziwiona, że z serii na serię ludzie nie potrafią że sobą rozmawiać. Te pogawędki są mega drętwe i pokazują, że rolnicy nie mają w ogóle poczucia humoru. Przecież to już 6 seria, można obejrzeć wszystko, wyciągnąć jakieś wnioski, nauczyć się, jak się zachować, jakie pytania pojawią się od produkcji. A tu jedna wielka nuda.
Jedynie Agata wypada wg mnie bardzo naturalnie. Reszta to księżniczki, wynudzone, bez ikry, inicjatywy, jakby czekały, że facet będzie klęczał przed nimi.
Ilonka wg mnie ma ochotę wskoczyć Adrianowi do łóżka, żeby mu pokazać swoje walory.
U Sławka ta czarnulka też kusi go swoimi względami, bo oprócz nich nie ma mu nic do zaoferowania.
Kuba natomiast po uszy zadużony w Ani. Mam nadzieję, że jej nie skrzywdzi, bo z Ani świetna dziewczyna.
U Seweryna to ciąg porażek. Łącznie z tą cieplną krową, która pewnie wujek na co dzień się zajmuje. No bo jakieś chłopy przyszły, co by tej krowie pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w tej serii jeden rolnik ma poczucie humoru
a reszta faktycznie drętwa i nudna, Sławek np. wydaje się sympatyczny, dobry, ale tak jakby miał niskie IQ.
Mi sie wydaje, ze to "obniżanie poziomu" wynika z tego, że do do pierwszych serii zgłosiło się chyba więcej rolników,w tym sporo takich, chcących zrobić sobie "reklamę", to do tych ostatnich już faktycznie tacy bardziej zdesperowani, którym faktycznie trudno było poderwać kobietę do związku, no i nie bojący się ośmieszenia - bo to ostatnie edycje często robiły. Kobiety też... nie że wszystkie oczywiście.
A czy nauczyć się odpowiedniego zachowania tak sie da nauczyć to wątpię - takt, inteligencje, poczucie humoru ciężko sobie "wyedukować"

A Seweryna to mi sie od poczatku jakoś tak nieprzyjemnie ogląda, on sie wysłowić nie potrafi - w mojej ocenie (nawet jak juz jakos zrozumiem co powiedział

Edytowane przez 71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Czas edycji: 2019-10-29 o 11:52
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.